PDA

Pogledaj cijelu verziju : Renault Twingo najbolji auto svih vramena



Ayala
25-07-2002, 17:26
za tričavih 8 000 eura riješili ste pitanje novog automobili.Sve ove priče talijani,švabe,kvaliteta dizajn ovo,ono je pišanje u vjetar.Danas je kvaliteta toliko izjednačena,da jednostavno NE POSTOJE LOŠI AUTOMOBILI.Auspuh je auspuh.A lova na računu je bolja nego ulupana u neku mrcinu odnosno bačena u vjetar.Twingo pruža kvalitetan prijevoz,gradski šminker po mogućnosti u lemon boji sa šiber krovom itekako pljeni pozornost djevojaka a šta če vam pozornost nekog obrijanog,bulldog tipa u BMW sedmici ko ga ××××,njegovo mišljenje me nezanima.Lova spašena,auto ispred kuće,vuk sit a ovce na broju.

alfa099
25-07-2002, 17:35
Sve to stoji, stari, ali da je tako svi bi vozili Twingače!
Da ti možda ne patiš od kompleksa manje vrijednosti?
Ili ti je pimpač mali?
Ne kužim...al nek ti bude!

Ayala
25-07-2002, 17:59
Čuj ,Alfinjo ako te zanimaju pipmpači i njihova potencijalna dužina forum
www.decki.com je možda najbolji za tebe .Topic koji sam postavio je kvalitetan i očekujem kvalitetnu raspravu.Ako nisi skužio šuti i promjeni forum.

alfa099
25-07-2002, 18:25
Sorry, Ayala, kaj si se odmah nakostriješio? Istina boli?
Nego, zašto onda ak je Twingo najbolji auto, ti voziš Punto?

alfist_zg
25-07-2002, 18:28
slazm se donekle, ali sta ce mi lova na racunu?
to je ko da je nemam.

Talijanski Pastuh V6
25-07-2002, 19:31
čuo sam da se serijski daju preklopiti prednji i zadnji sici i da ga to pretvara u krevet, interesantno.... :smile07:

sepra
25-07-2002, 20:18
Ne želim reći da Twingo nije dobar auto ali mislim da je ovo ipak forum gdje dolaze ljudi koji od autiju očekuju bar nekaj.

alfa099
25-07-2002, 20:23
Mislim da je Twingo dobar auto za lovu koju košta, čak sam ga imao u jednoj kombinaciji, ali tvrdnja da je najbolji i da lovu treba spremit... pa to je stvarno jadno! Za svoju GTV-jku sam mogao kupit 4 Twinga ak ne i više, u svim bojama, ali čemu onda smisao auto industrije?
To me podsjeća na nekadašnji Istočni blok i Trabante i ostala ××××××...

_Stevo
25-07-2002, 23:11
ej ej nemojte mi trabanta. to mi je prijevozno sredstvo :)) za polje ko stvoren. cak ima i digitalnu obrtaljku :)

Calibra Zender
26-07-2002, 00:44
Kenjajte poslije koliko hoćete, ali Twingo je zadnji auto koji bi kupio. Jedina prednost mu je okretnost u gradu koja je potrebnija nekom tko nema osjećaj za prostor i vrijeme! To je obična i bezlična konzerva!

Capri
26-07-2002, 01:15
calibra

samo da se pohvalim danas sam , ×××× tj. jucer, vozio calibru 2.0 16v sa kompletnim remusom i filterom, moram priznat nije loša, dobro čupa na nekih 4500-5000 rpm :)) :)) :))

594krešoah
26-07-2002, 06:05
ayala,ayala! twingo je jeftin.toliko vrijedi i toliko pruži, pa ko voli nek izvoli, inače ono što si rekao stoji.moja preporuka, kupite twingo kao drugi auto u obitelji. ;)

Nino zvani plivadon
26-07-2002, 09:26
Ako ima iko na ovom forumu tko nema osjecaj za prostor i vrijeme a bogami ni pameti onda si to ti Calibra stenderu.
To dokazujes iz posta u post.
Twingo je pravi mali div i kao stvoren za skoro sve potrebe.

Stenderu sta bi sa onim cizama preko krova jesi ih uradio, pa daaj malo promjene na to smece od auta koje vozis.

zeeeeljaaaa
26-07-2002, 10:53
Ma nije, naš kmet Ninek jednostavno priznaje samo aute koje ima ili ima u planu kupiti ili ih rijetko tko na ovom forumu posjeduje. A po svemu ostalome pljuje da pokaže kakav je on džek u odnosu na ove bijednike s Puntom, Twingom i ostalim polu-autima. Toliko je jadan da jedva dočeka kome će spustiti i pred kim će se pokazati superiorniji. Nema veze, svi već valjda znaju da je ljudsko govno pa ne primaju ovakve komentare k srcu. :smile06:

Calibra Zender
26-07-2002, 13:45
Eto kretena anonimnih opet nešto pametuju! Jel imaš Twinga pa se sad pjeniš? Samo ti uživaj u divu Twingu! :))
Uostalom, kaj vas briga kakve aute preferiram. A, papci? Tko vas tjera čitati postove? Ajde da komentira netko pod svojim nickom, ali ove kretenčine iz polumraka...jadni ste dečki, JADNI!

Calibra Zender
26-07-2002, 13:56
Capri, veliš nije baš 16V tak jadno kak se tu komentira na forumu? Baš mi je drago da ti se dopalo! :)

durex
26-07-2002, 15:03
Pardon NINO,ja uzivam u tvojoj mamici, samo da se zna :smile06:

bojler
21-05-2003, 17:18
Calibra je KOBASICA od auta...

Fresh
22-05-2003, 07:20
Moram se javiti i tako postaviti temu na vodeće pozicije, da ponosni vlasnici twingača (Br0ck, mc) vide o čemu vi tu pišete.

Bit će ovo zanimljiv dan :) :)

mc
22-05-2003, 08:19
Hvala ti Fresh kaj si nas podsjetio na dobra stara vremena kada je legendarni CZ vodio bitke s "gostima" kojima je isao na jetra... To su bila vremena - zavalis se pred ekran, citas i umires od smijeha...
Twingo - bedasto ga je nazvati najboljim autom svih vremena. Ja osobno bas ne volim izletavati s takvim izjavama tipa najbolji auto, najbolji prijatelj itd. - sve je to relativno. Ono sto bi meni bio najbolji auto, sigurno ne bi bio nekom drugom...
Ipak, moje misljenje temeljeno na iskustvu kaze da je Twingo u klasi mini gradskih vozila (Atos, Matiz i sl.), gledajuci naravno na cijenu - best buy. Prigovora se, naravno, moze naci bezbroj, ali ako ga gledas u kontekstu njegove primarne namjene, mozes doci do zakljucka da pruza i puno, puno vise...

Brock
22-05-2003, 08:25
Hvala ti frende...

Ma, boli me k... što netko drugi misli o tom autu, a isto tako i o nama vozačima tog automobila.

Meni je apsolutno savršen. :smile20: :smile20: :smile20:

Fresh
22-05-2003, 10:22
I to je to :smile10:
Ja se oboružam sa kokicama, košticama i birušom, a vi završite cijeli fajt nakon jednog ispaljenog posta.

Duboko ste me razočarali :( :(

Jel ti znači da nemate argumenata za obranu svojih ljubimaca, pa se povlačite odmah u startu, ili smatrate da se (kako netko non stop ponavlja na jednoj temi) ne isplati sa rogatim bosti, pa vi stojite kod svojih stajališta ali vam ih se ne da iznositi.

Jasam Vas barem malo privolio za jedan dobar fajt :)) :))

nino zvani plivadon
22-05-2003, 10:43
Sto kaze mc, bila su to vremena, zavalis se u stolicu i zajebajes do beskraja :))

Kontam kako vrijeme leti ja kad sam ono gore pisao, bio sam momak...a sad TATA :smile10:


Ovdje stvarno fali zajebancije :smile16: sta ces kad nema stendera da ga "derem".


p.s. sto se tica twingaca, i danas stoji isto, pravi mali div.

R5 GT
22-05-2003, 12:20
Ej CALIBRO,sorry,ali šta će ti na××××na calibra sa svim mogućim spojlerima i remusima kad sam ju ja sa svojim nena××××nim autom bez beda ostavio,mada se on kad sam htjeo da ga zaobiđem nije složio sa time pa nabio gas i ne puštao me!Al ××××ga,baciš u nižu,brzina skoči sa 80 na 110 i fijuuuuuuu!!
A još imam gume 165/13.
JOoooooooooooooo,bedaaaaa!
Zato nikad neznaš šta te čeka,kakav auto imaš iza sebe.Ne želim sad ispast umišljeno,al to mi je bilo glupo sa njegove strane,zato smo rejsali na duploj jednosmjernoj traci....
:smile16:

Putokaz
22-05-2003, 12:46
:smile12: :smile12: :smile15:

momak, nemocnica je praaaaavo tom cestom pa onda lijevo, vidjeces u dnu pise umobolnica :smile17: :smile16:

Putokaz
22-05-2003, 12:48
:smile12: :smile12: :smile15:

momak, nemocnica je praaaaavo tom cestom pa onda lijevo, vidjeces u dnu pise umobolnica :smile17: :smile16:

mc
22-05-2003, 12:57
Fresh, ak' ti je do fajta, odi pogledati Matrix Reloaded, narocito scenu u kojoj se Neo sora sa stotinjak kopiranih A. Smith-a.
Ovdje ocito toga nece biti jer se nitko jos nije javio s prigovorom tipa: "nema ubrzanje 7,3, volan nije direktan, mjenjac je predug, ne mozes sa 100 na sat uletiti u zavoj pod 90st." i slicne gluposti...

Gringo
22-05-2003, 21:23
Ja imam Twingo i meni je to najbolji auto ikada. Moj slijedeći auto će opet biti Twingo, pa onda opet i opet i opet. I opet. :smile12:

Baleno
30-05-2003, 15:52
Možda Gringo budeš jednom imao novca za prava kola!

Gringo
30-05-2003, 19:43
A možda se ti, Baleno, jednog dana i opametiš. Možda. ;)

Baleno
30-05-2003, 19:52
A možda i ne. Isto vrijedi i vice versa.