PDA

Pogledaj cijelu verziju : VR6 - svaka pohvala



Neutralan
23-07-2002, 10:25
Nek se prica i vrijedja ko sta hoce i kome to stoji ali ovaj VR6 ipak mnogo toga zna i ima argumente.
svaka cast i pozdrav.
;)

594krešoah
23-07-2002, 19:34
neutralan! u pravu si vr6 je pravi automobilista, ali mogao si i mene pohvaliti.vr6 nemoj se ljutiti. :smile07:

VR6
25-07-2002, 02:12
Nesto pozitivno o meni na ovom forumu.

Hvala!!

greatest shits
26-07-2002, 18:01
vr6 na temi alfa romeo

Heh, ti ocito nevolis dizele. Ovo sto govoris za Ferrari, dizeli tek ulaze u modu, mozda za 5-10 godina ugledas nekog ferrarija s dizel motorom. Samo dok ga razviju pricekaj
-strana 3

Novi fordovi imaju najbolje ovjese u klasama svojim. Al nije ni sve do auta, dobar vozac je vrlo bitan...
-strana 9

Ja sam rekao, mislim da je golf najbolji auto u klasi, bar ovi stariji, za 4 sam cuo da nije najbolja.
-strana 12

Golf 2 je i danas jedan od najkvalitetnijih auta.
-strana 12

Moj tata na startu ostavi s golfom dizelom 64 ks, iza sebe mercedesa E compresor. Onda se i sam cudi kako mu je to uspjelo.
-strana 15

Golf je kvalitetan, kupis Alfu, i kontas sta ce ti se prvo pokvariti, a golf se kravi vrlo rijetko...
-strana 19

Alfa 156 je vec ok, bar kad se malo sredi, stave se alu felge lijepe i onda izgleda ok, inace serijski s ratkapama izgleda jadno.
-strana 22

iako je ona 166 jedan od najruznijih auta. Alfa je jeftina, jer ima ono koliko para toliko i muzike.
-strana 48

Pa svi turbo motori vuku super, kazem vam, probajte Passat TDI od 130 KS, ide nevjerovatno, kad povuce. To je jedno od 1500 do 3500 o/min, ali za to vrijeme tako pocupa...
-strana 57

bez nicka
26-07-2002, 18:52
ma svaka čast na trudu iako ima još ×××××× koja smo čuli od njega, mesarskog feniksa VR6

greatest shits
26-07-2002, 19:26
ima toga još. pregledavam već čuku i pola temu lancia delta hf integrale
evo rezultata, ×××××× koliko hoćeš!

A golf je najblji auto, bar od ovih u kojim sam se vozao ili vozio ih.
-strana 1

Inace, znam da je lanciji pripala proizvodnja limuzina, ali vise bi volio da su oni dobili onda sport, nego alfa. Po rally-u je lancia vrlo poznata i po sportu, poznatija ja mislim cak od alfe.
-strana 2

Mislis da lijepi taj tvoj turbo, probaj provozati nekog TDI-a s preko 130 ks pa ces vidjet kako to lijepi...
-strana 2

Ona na slici izgleda stvarno dobro, ali ono su neke vrhunske felge, sigurno komad stoji 1000 DM. Jos i ostalo kad bi ugradio, doslo bi te jedno 10000 DM, ne znam dali ti je to preskupo. S obzirom da samo na izgledu dobivas, performanse vrlo malo, jer motor je glavni skoro...
-strana 6

Nisi ti vozio nekog TDI-a s 130 ks, da vidis kako to ide, rekao bi da ima 180. Nije ozbiljno ima osjecaj, kad pocupa...
-strana6


A golf ima dobar zvuk vjerovali ili ne. Neko rece da je bitan filing, a ne performanse, onda je golf jedan od najboljih u tome...
-strana 7

Ma moj je GTI bio 8V, 1,8 ccm, ali imao je najbolji zvuk. Ne znam alfe, mozda je cuje samo vozac, nisam cuo neku alfu da ima zvuk posebno u pokretu.
-strana 8

Bitno je da je lijep zvuk, a alfe se necuju skoro... Nista posebno, samo Vi to previse hvalite.
-strana 8

Problem je u tome sto Italijani uvjek nesto... Ako je dobra tehnika nevalja dizajn, ako je ok dizajn nevalja nesto drugo. I onda ovi pricaju nesto protiv svaba. Svabe prave vrhunske aute, Golf 2 je meni onaj s 5 vrata ljepsi od novog stila s 5 vrata.
-strana 8

Najgore od svega je sto samo Vi pricate da je golf nestabilan, nedavno je bio test Golf GTI, Toyota Celica i Mercedes Sportcoupe, kazu golf je najstabilniji, nevjerovatno dobro drzi cestu. I nigdje nisam u tim magazinima, citam ih skoro sve, procitao da je golf nestabilan, da se zale na to.
-strana 9

Kazem za Golfa obicnog, imam 3 1,9 D, 64 ks, kazem da je stabilan po krivinama.
-strana 9

Pa znam sta je golf. I lijepsi mi je golf 3 od alfe 146, i slicnih.
-strana 10

Gdje ti vidis slicnost Passata I Audija?? Motor i to mozda, ali izgled, nevjerujem bas.
-strana 11

Golf je lijep kupuju ga
-strana 12

I danas je golf lijep, dvica, i trica
-strana 13

TT je najstabilniji od malih automobila, iako ti to nepriznajes. Porede ga s porscheom, znaci da je stvarno stabilan, jer rijetko se ko moze s porscsheom takmiciti.
-strana 20

Ovaj Golf neizgleda lose, uzivo je vjerovatno jos bolji...
-strana 21

Nesto vi sve o alfama, ali one su nekako previse obicne ipak, jesu lijepe, ali nikada nemaju neki poseban nastup...
-strana 21

Nemate sada komentara, jer nesmijete komentirati, da nebi rekli da je ljepsi od alfe... To je dizajn, buba je prije 20 godian bila najljepsi auto, i danas je jedan od najljepsi. (na slici je golf III i na njega se odnosi komentar)
-strana 21

Nisam se vozio u Maseratiu, trebao sam uzimati Quattroporte, ali tata nije htjeo... Problem djelovi i tako to, rijedak, a nema ni dijelova ovdje, da nesto ode, naracuj iz it, jos skupo...
-strana 23

Mislim koliko pise u dokumentima, ja sam se vozio u nekom VR6 koji ima mozda biturbo i 350 ak ks
-strana 23

Ovo je istina, sad shvatam zasto se dokazujete, da pokazete tim sranjima uvecati alfu da izgleda veca od golfa, ali to vam naravno nece uspjeti, kao sto nije uspjevalo ni do sada...
-strana 24

Ti izgleda Calibra nikada nisi cuo 3 dizela, to je najtisi dizel koji sam cuo, jedva se cuje kad se ugrije, skoro ima zvuk kao benzinac... Sad ti pricaj sta oces, al vidjet ces kad cujes da sam upravu...
-strana 26

Nisam rekao svaki dizel, oni tdi i sdi se cuju, ali ovaj moj ima skroz ok zvuk. Znao sam da necete vjerovati, ali ako nadjes negdje tog obicnog tricu, poslusaj pa ces vidjet.
-strana 26

Performanse se mjere u optimalnim uslovima. I voze aute predpostavljam vrhunski vozaci, koji super brzo saltaju.
-strana 26

A golfa sam imao, i bio je sto se toga, zabave tice vrhunski. Zvuk, motor, ma super..

greatest shits
26-07-2002, 19:27
vr6 ×××××× i dalje

Nisam rekao svaki dizel, oni tdi i sdi se cuju, ali ovaj moj ima skroz ok zvuk. Znao sam da necete vjerovati, ali ako nadjes negdje tog obicnog tricu, poslusaj pa ces vidjet.
-strana 26

Performanse se mjere u optimalnim uslovima. I voze aute predpostavljam vrhunski vozaci, koji super brzo saltaju.
-strana 26

A golfa sam imao, i bio je sto se toga, zabave tice vrhunski. Zvuk, motor, ma super... Nije imao serva, i retrovizori mu nisu bili najbolji, preglednost prema nazad, ostalo je sve bilo dobro.
-strana 27

Gdje ste procitali da ja ne znam brzo saltati?? Golfu zapinje mjenjac?? Ko vam je to rekao, meni se to nikada nedesava...
-strana 28

Ma Golf je the best, pa vi pjevajte sta ocete.
-strana 29

Taj test je iz yu casopisa o autima, vrele gume, tako se zove casopis.
-strana 32

Vjerovatno je nesto ometalo daljinski, a mozda je i hostesa zeznula nesto. Nisi imao novi auto, pa ne znas tu tehniku. Znam ja ovaj passat, ima taj sistem cudni, uvjek mjenja frekfenciju pri svakom otkljucavanju, i ako pritisnes na prazno, ono beze daljinski, dodjes onda i nemozes otkljucati auto.
-strana 33

Mnogim se Salsa svidja, ako udje u proizvodnju vidjet ces po prodaji koliko im se svidja.
-strana 40

Sta ces Seat Salsa je lijep, 145 mi je beze. To i prodaja pokazuje, ne znam sta se zalite.
-strana 40


Girrari formula je skoro kao skuter, ne bukvalno, jedna osoba ide u to
-strana 45

greatest shits
26-07-2002, 19:28
i dalje vr6...


Pa golf je drugi po prodaji u svojoj klasi, a gdje je alfa?? Kad bude na slicnom nivou onda pricaj o Alfi, a to ce biti onda kada alfa bude pravila kvalitetne aute kao sto su golfovi.
-strana 48

Novi Auto Blic, test polovnog Alfa 164... Limuzinsta kanta!!
-Strana 48

Taj Selespeed je propao. Spor kazu skroz
-strana 48

Imao je moj tata Volvo V70 XC prije dvije godine, i nije bio zadovoljan s njim. Turbo, 5 cilindara, 193 KS, pogon na sva 4, ali ono, sve skupa, nije mu se svidio.
-Strana 51

al pogledaj onda Alfu 156, bio je negdje test, ima gresaka, nevaljaju prednje osovine, i slicno.
-strana 52

I ti znas da je Audi kvalitetniji od Alfe, a i Skoda mozda.
-strana 53

Pa Skoda nije tako losa, ona ima finu istoriju.
-strana 53

Gledaj novi Superb, super auto, i Octavija je isto ok. Sad o kvaliteti, mislim da ono nisi upravu, da je audi u obadva pogleda ispred Alfe. I sto se zavrsne obrade tice, a i sto se tice kvarova, pa alfa je meni najpoznatija bas po kvarovima
-strana 53

A sto se SuperB-a tice, i on je meni lijep isto, nisam siguran jel mi od Passata ljepsi, ali lijep jest.
-strana 53

sto se tice alfe, nikada nisam ni rekao da su sa istim motorima audiji sportskiji, ali sve skupa, nekako opet jesu
-strana 54

Focus ima najbolji ovjes u klasi, kao sto ima i Mondeo u svojoj.
-strana 55

Pa Golf ovaj sadasnji je bolji od Stila
-strana 55

Al Alfa nema jos uvjek ono sto imaju njemci, to je prestiz, klasa, uzmes alfu nista posebno, uzmes BMW svi te gledaju sa respektom. To je ono za sto ce Alfi trebati godina da stigne njemce, ako ih uopste ikad stigne.
-strana 55

uzet cu obicni GTI. On je u tom pogledu perfektan, bar onaj moj je bio, imao je sve, izgled, motor, zvuk savrsen (jos nisam cuo bolji zvuk sportskog auta, slusao sam i Ferrarije i slicno, ali nije to to), volan direktan bez servoa, nije imao ABS, nista. Ali je imao zvuk, i bio je skroz divlji auto, preko 3500-4000 mjenjao je zvuk, i vukao super, znao je cupati volan pri takvom pritiskanju gasa.
-strana 55 (opis Golfa 2 GTI)

Svi koji su ga vozili govorili su da zvuk vrijedi pola auta. Pefrektan, da mi je sada opet auto s takvim zvukom, nevjerovatno je to, al pritisnes gas i kad se pojavi taj zvuk, automatski dodje smjesak na lice.
-strana 55-opis zvuka GTI Golfa je bolji i od Ferraria!

Nevjerujem da ce VW uzimati Ferrari jel im netreba, a i da uzmu, nevjerujem da bi pravili terenca,
-strana 58

A Golfu nevalja dizajn, sigurno se zato tako dobro prodaje. Ajde nelupajte. Dizajn prodaje auto, a Golf se bas zato prodaje sto je lijep. Meni je Golf 3 i danas jedan od najljepsih auta.
-strana 60

To sto ti kazes da je Golf dobro nelezi, to je samo tvoje neznanje, jel ako ovi neki trkaci kako nasi tako i strani hvale golf, i u kruznim utrkama ga vezu za njima najdraze aute znaci da je ok, sad ti kao znas bolje od njih...
-strana 60

Posto to nemogu ovako preko foruma dokazati, onda cu to pustiti, mozda se kad sretenemo pa ti onda pokazem koliko je Golf dizel 64 ks sa 205 gumama stabilniji od tvoje Calibre
-Strana 61

Golf bas zbog toga sto je dizel i ima vise nm nisu mu problem ni siroke gume. Al cudan je, nekada iznenadno super povuce, odjednom ne znam sta mu je. To je nesto do dizela, kao i TDI, onaj od 130 KS, opet sam ga vozio, to u drugu kad usaltas samo sto ne poleti.
-strana 62

Moj golf ide maksimalno 165 ono sam od sebe, inace, moze se nagurati i na 170 km/h,
-strana 62

greatest shits
26-07-2002, 19:28
i još ima ×××××× od vr6


A Girrari znas kada cu vjerovati da je nesto stabilnije i brze od mene, kad to neko i dokaze. Bas bi volio da ste blize, pa da vidim ko ce me to ostaviti po krivinama.
-strana 63

Moja Lancia ima ok turbo, ona ide super. I ne hvali vise tu Alfu, moj Golf je brzi od mnogih. Danas je Alfa 33 1.3 ispred mene na semaforu, ono krece se prije zelenog nervozan, oce da starta, ja sve za njim, gas i predjem je. Onda ja usporim, a on se zaletio i onda me predje. Pustim ga nek se ubaci ispred mene... Definitivno sam vidio da sam brzi od te Alfe, jel nemoze, on je pritisnuo al nece.
-strana 64

Golfa prodaje dizajn
-strana 67

A nemoj mi samo ti o simetricnosti pricati, Alfa napravi auto, recimo 147 i onda se sjeti da na auto treba ici i tablica, i onda kad je stavis, svu onu skladnost ako je ima pokvari tablica, a posto su auti s njom obavezni...
-strana 67

E pa Interceptor ja znam gledati realno na aute i dizajn, pa zato i znam bili bio najljepsi ili ne
-strana 68

nema nekvalitetnu plastiku, kao ni Golf, bar ne Golf 3, nadji auto u toj klasi koji ima kvalitetniju plastiku
-strana 70

sam rekao, kad Alfa bude imala dobar auto ja cu ga uzeti vjerovatno, jer mi je marka nebitna.
-strana 71

alfist_zg
26-07-2002, 19:48
ima toga imaaaa.
trebali bi to sve skupit i uvesti u zlatne korice. :))

VR6
26-07-2002, 19:50
Opet neki "genije"...

"Heh, ti ocito nevolis dizele. Ovo sto govoris za Ferrari, dizeli tek ulaze u modu, mozda za 5-10 godina ugledas nekog ferrarija s dizel motorom. Samo dok ga razviju pricekaj"

Jel proslo vec 10 godina?? Nije, znaci sada nista ne mozes tvrditi, ali s obcirom na razvoj situacije to nije nemoguce. Rijec "mozda" koja je kljucna u ovoj recenici, ti je ne razumijes. To je jedna predpostavka, i to nije nemoguce.

"Novi fordovi imaju najbolje ovjese u klasama svojim. Al nije ni sve do auta, dobar vozac je vrlo bitan..."

Ford radi najbolje ovjese u klasi, Focus, Mondeo, i to je poznata stvar, i to nisam ja izmislio, nego tako stoje stvari. Bas mislim da sam u tom forumu o Alfi dao i par argumenata i linkova za stranice gdje to pise. Za vozaca je isto tacno, nemoj mi reci da svi znaju voziti dobro kao Niko Pulic ili M. Schumacher, znaci i to stoji, ne znam zasto si uopste ovo navodio.

"Ja sam rekao, mislim da je golf najbolji auto u klasi, bar ovi stariji, za 4 sam cuo da nije najbolja."

"Golf 2 je i danas jedan od najkvalitetnijih auta."

Strucnjaci su proglasili Golfa 2 kao najbolji proizvedeni Golf, znaci to nije nesto sto sam ja izmislio. A njegovu kvalitetu dokazuje i puno tih automobila na cestama, prakticno svaki peti automobil je Golf 2. A kada se proizvodio, bio je najprodavaniji automobil u svojoj klasi.

"Golf je kvalitetan, kupis Alfu, i kontas sta ce ti se prvo pokvariti, a golf se kravi vrlo rijetko..."

Mislim da si tu skratio dio posta, ali eto. To se odnosi na starije modele, za nove ce se tek vidjeti. I to je djelimicno tacno, jer su Alfe na glasu kao kvarljivi automobili, a mozes pogledati i podatke ADAC-a o automobilima, pa da vidis gdje je VW a gdje Alfa.

"Alfa 156 je vec ok, bar kad se malo sredi, stave se alu felge lijepe i onda izgleda ok, inace serijski s ratkapama izgleda jadno."

Da, neke verzije bezveze izgledaju serijske, tek s alu-felgama budu ok, to je moje misljenje, na forumu ima svako pravo iznositi svoje misljenje, dakle ne znam cemu ovaj post ovdje.

"iako je ona 166 jedan od najruznijih auta. Alfa je jeftina, jer ima ono koliko para toliko i muzike."

Isto vrijedi kao za post iznad. A za drugi dio ovog posta, zna se da su Alfe polovne vrlo jeftine, za cijenu nekog VW-a mozes uzeti Alfu vise klase.

"Pa svi turbo motori vuku super, kazem vam, probajte Passat TDI od 130 KS, ide nevjerovatno, kad povuce. To je jedno od 1500 do 3500 o/min, ali za to vrijeme tako pocupa..."

Turbo motori super vuku, poznata stvar... Rally automobili WRC klase koriste turbo punjace. Mnogi danasnji sportski automobili imaju turbo-e. Mitsubishi Lancer Evo, Subaru Impreza Turbo... A za Passat TDI, ko ga je vozio to zna...

Dok sam odgovarao na ovaj post, jos si dopisao raznih gluposti, stvarno nemam vremena nekom iskompleksiranom tipu koji ne moze nista sam da shvati to da pojasnjavam.

A ti i dalje kopiraj, da kopiras bar nesto ok, ali ovo, neke skroz normalne stvari, za kojih 80% imas u tim istim temama i argumente...

Ako vec nesto mislis pisati, onda napisi i razlog zasto si to tu stavio i sta mislis da tu nije ok, jel moze bilo ko bilo cije postove kopirati.

Calibra Zender
26-07-2002, 22:39
Samo si ti VR6 olakšaj dušu ovdje da marljivom autoru skratiš muke kopiranja! :))
A uostalom nije toga niti puno pa treba još i potvrditi! I dodatno kopirati! :))

doc
26-07-2002, 23:04
Vr6, pa kako te nije sramota uopce dolazit vise na ovaj forum. Pa jesi ti normalan (znam da nisi)? Pa znam da su vlasnici golfova obicno debili (tu ne mislim na tebe Mara), ali ti si covjece fenomem. Kralj svih bosanskih zatucanih gastarbajtera. Ti si ujedinjenje svih zadrtih debila. Pa kak ti pada na pamet uopce sad tu iznosit neke argumenta. Pa zar stvarno ne shvacas da se jos dublje zakopavas? Ovo sto sam danas procitao ce mi uzet najmanje 10 godina zivota. Vidjao sam debile, ali ti si stvarno klasa za sebe. Ko i golf.

od svih ××××××, tesko mi je izdovjit najbolje. Ali ovo je sigurno TOP 5.
"A golf ima dobar zvuk vjerovali ili ne. Neko rece da je bitan filing, a ne performanse, onda je golf jedan od najboljih u tome..."
ima filing ko kad sjedis u koritu. zato se i zove korito.
svaka cast onome koji se namucio da sve ovo izvadi

VR6
26-07-2002, 23:34
doc: "Vr6, pa kako te nije sramota uopce dolazit vise na ovaj forum."

Tebe i jos neke bi to trebalo biti, nikada nisi rekao nesto ok o automobilima, samo imas dosta komsija koji dolaze na forum, pa ti... Ja za sve sto kazem vecinom imam argumente, dok su argumenti na mojoj strani, znaci ja sam ok, ovdje ima par normalnih koji ih prihvataju, kao bullit, me... pa kontam da ce jos doci neko normalan i da ce biti nesto od ovog foruma, inace nebi ni dolazio, da slusam zatucane Alfiste...

"Pa znam da su vlasnici golfova obicno debili"

Preko 20 miliona ljudi u svijetu su debili, sigurno!! Mene bi zbog ovog foruma bilo stid kupiti Alfu, kad vidim ko je to vozi... Ali znam i par normalnih Alfista, a i drzim se one da automobil moze kupiti ko zeli, i da to zavisi od pojedinca ko sta vozi, a ne od marke automobila.

"od svih ××××××, tesko mi je izdovjit najbolje. Ali ovo je sigurno TOP 5.
"A golf ima dobar zvuk vjerovali ili ne. Neko rece da je bitan filing, a ne performanse, onda je golf jedan od najboljih u tome..."
ima filing ko kad sjedis u koritu. zato se i zove korito."

korito ga zovu oni koji nemaju puno mozga, dok ga citav normalan svijet zove pravim imenom, GOLF. A ovo iz opisa, pise o Golfu GTI, onog koji sam imao. Vjerovatno nikada nisi ni sjeo u Golfa GTI, osim mozda na sajmu...

Calibra Zender
26-07-2002, 23:39
Forum wars, episode 3! To be continued!
Samo ti VR6 puni zbirku bedastoća ovog foruma! :))
Ali nemoj zaboraviti da je argument sam za sebe jedno veliko NIŠTA! Ako on stoji samo u tvojoj glavi, a ovdje te svi popljuju onda se barem zamisli, ako ništa drugo! :(

Capri
27-07-2002, 03:44
Mislim koliko pise u dokumentima, ja sam se vozio u nekom VR6 koji ima mozda biturbo i 350 ak ks.....i onda je svizac zamotao čokoladu

provala stoljeća:

tt je jedan od najstabilnijih malih automobila....ma naravno ...možda u nečjim snovima

TRANS AM
27-07-2002, 10:09
I kaj sad komentirati na sve ove "bi××××"?! :)) :)) :))
Najveće provale su samopohvale pod gostujućim nick-ovima tipa: neutralan, prolaznik, čitatelj ... :)) :)) :))
Btw, i opet prazni post. :smile11: Točnije, dva prazna posta. :smile11: :smile11:

Calibra Zender
27-07-2002, 11:31
Mene je ipak najdomljivija teza da je njegov bivši Golf GTi imao bolji zvuk od Ferrarija! :smile10:

Greatist shits
29-07-2002, 08:44
Definitivno tvrdim jer sam na ovom forumu odavno da je largest shit ovdje:
Calibra Stender
slijedi slavni INTCP XYQFW... inace cmaroje bez intelegencije...
Tu je i Doc-koji je imao lose djetinjstvo i kog su svi u ulici mlatili pa sad on mlati kompjuter i tako lijeci psihu eto toliko ima njih jos ali drugi put,
sta reci za ovog bolesnika koji je sve ovo gore copy-paste, sam cin sve govori koji je to debil lici mi tj smrdi na Calibru Stendera- starog odojka i tatinog sina (svercerskog nasljednika).
Pozdrav iz Bosne.

EasyRide
29-07-2002, 19:43
Ali, ipak dajte ljudi... VR6 možda ima malo bujnu maštu ali barem se uvijek nasmijem kada čitam njegove priče, kada sam pročito sve ovo iznad mene skoro me srce izdalo. Nemojte VR6icu napadati. Ako smatra da mu golf ima bolji zvuk od ferraria nek mu bude, i ja smatram da moj spešl edišon pljugo ima d best zvuk i to me čini sretnim. Imo sam jednom frenda koji je pričo razne priče, tipa: ujak mi se vozi na zadnjim kotačima s traktorom i sl. MOže biti istina, a ako on smatra tako i ako ga to čini sretnim nek mu bude; nasmiješ se i svi sretni. A ovo što VR6 brije večinom jesu riječi nekog tko je malo "curik". Ali zar svi ponekad malo ne "zacuriknemo"?!

Calibra Zender
29-07-2002, 22:21
Kaj sad ovaj dva posta iznad (zemljak od VR6) nije kretenčina kad ovako neargumentirano napada?
Da, imam tu cijeli dan na trošenje samo da prelistavam VR6 bedastoće. Dosta mi je jednom to čitati. :smile09:
Mada ima Easyride pravo, nek melje tko kaj hoće!

fast
30-07-2002, 18:17
Srao ti ili ne srao, VR6 za tebe je genije !
Ti si malo dijete !

moto_zg
30-07-2002, 18:29
U pravu si, fast.
A to sto VR6 cesto zna precjenjivati svoje korito, pa i ti dizes u nebesa svoju Cantu i cak dajes sebi za pravo usporedjivati je sa GTV :( :( :(
Zaista ne znam zasto svi napadaju VR6 kad je Calibra 10 puta gori.

doc
30-07-2002, 18:41
moto-zg, ti bi morao jos jednom procitat sva ova ×××××× koja je Vr6 namljeo pa bi ti bilo jasno zasto ga se napada. Svatko povremeno napise neku glupost, ali on je napisao vise gluposti nego svi mi ostali zajedno. I zato bi bilo dobro kad bi mu administrator nekako zabranio ulazak na forum. A mozda i svim bosancima....

moto_zg
30-07-2002, 18:50
Niti su svi bosanci ko VR6, niti su svi hrvati ko doc ili Calibra, niti su svi Bosanci glupi niti su svi Hrvati pametni....
Ti bi mozda trebao neki nazi forum da iskazes sve svoje kvalitete.
P.S. Vidjao sam i tvoje bedastoce hiljadu puta, zaista. Mogao bi i ti konkuriati za Hitove foruma vrlo lako. Nadam se da ce se opet naci neki zaludjenik koji ce istrazivati po forumu, ali ovaj put u potrazi za recimo tvojim hitovima. A bilo ih je :smile10: :smile10: ...Mozda cu cak i ja to uraditi. Mada ne vjerujem da cu nerava imati za tako nesto...

doc
30-07-2002, 19:01
ma napuši mi se kurca budalo ×××××ska

moto_zg
30-07-2002, 19:13
Mars ×××××cino nek ti pusi Calibra.
Dobri ste drugari. :smile10:
Po ovome sto si reko, majmune imbecilni, vidi se da si izuzetno izuzetno teska seljacina i nista vise.
Uzivaj u svom seljacizmu, govnaru primitivni !

moto zguzi
30-07-2002, 20:53
če bre da nas ×××ך, če da te malo moto zguzi, hahaha, ×××××SKA BOSANSKA BIČINA ! :smile09:

moto_zg
30-07-2002, 21:04
doc,
suck da cock,
seljacino !!!
Iz kojeg li si sela, tupoglavce debilni ?
Ja sam iz centra zg, majmune, nebisebi stavljao nick zg, govno jedno seljacko, ti si nekom nasao da kazes bosanac. ×××××cino i primitivcino provincijska!
Od×××× vise i da mi se nisi obratio nizi stvore. S×××× si ceo forum svojim prisustvom (doc, suck da cock, and ×××× off, insektu na 4 noge!!!!!!!!!!) :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09:

moto zguzonja
30-07-2002, 21:06
ja sam iz centra, ja sam iz Zagreba, hahahahahahahaha, jao riknut ću, koji ×××××n, ajde bre jedi govna.

moto_zg
30-07-2002, 21:25
Ponavljam manijace neotesani ne obracaj mi se !

Capri
31-07-2002, 00:39
i ja sam jednom bio u centru zagreba, nekih sat vremena!!! :)) :)) :))

ha,ha...
31-07-2002, 11:26
Dobra fora Capri, dobra!!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

motorin
31-07-2002, 17:10
u samom centru, hahahaha.....

Redakcija foruma
31-07-2002, 17:21
Nakon beskonacnog psovanja, od strane nekih registriranih korisnika na ovom forumu, doneli smo odluku da iste trajno iskljucimo sa VIDIAUTO foruma.
To su sledeci korisnici:
1)doc

doc
31-07-2002, 19:54
kao sto vidis ×××××ne ja nisam registirirani korisnik. zato mozes i pisat gluposti pod mojim imenom

Calibra Zender
19-11-2002, 21:31
Opet sam bezobrazan! :smile06: :)) Ali morao sam opet pročitati postove. ;)

Calibra eliminator
19-11-2002, 22:00
Ti koka-zakoljević, zvani "uf malo je falilo da ×××××"...eno ti tamo topic o prdeškama...pa tu si ti svoj na svom :)) :)) :))

VR6
19-11-2002, 22:31
Ovo samo Calibri moze pasti na pamet dici ovaj post u kojem je on mnogo "hvaljen", bas sam sada citao neke izdvojene izjave, i one su skroz ok, ono "greatest shits" je izdvojio neko ko vrlo malo poznaje automobile, jel vidim da ima tamo izdvojenih postova u kojim ja govorim da Skoda ima dobru istoriju, i jos neke stvari koje je mogao izdvojiti samo neki vrlo ogranicen um...

T-IE
19-11-2002, 22:37
VR6 kad si prodao GTI-a i koje je boje bio?

VR6
19-11-2002, 22:44
Crveni, kad je prodat ne znam tacno, prosle godine na ljeto cini mi se...

Jesi li ti iz Sa??

T-IE
19-11-2002, 23:02
Ne, iz Rijeke sam. Moj GTI je isto crven i isto ima fora zvuk. Dal je tvoj imao digitalni tahograf?

VR6
19-11-2002, 23:22
Ne!!

Golf 2, 3 vrata, GTI 8V al je imao neki tuning negdje oko 135 KS, Alu felge 5 krakova...

T-IE
19-11-2002, 23:38
Jesi imao problema sa zadnjim kočnicama?

VR6
19-11-2002, 23:54
Kocnice je imao odlicne...

Kupljen je od nekog stranca koji je ovdje radio, i dobio je valjda premjestaj, a oko pola godine prije toga mu je prakticno sve promjenio, imao je novi motor, amortizere, opruge..., on je sve to platio (njegova ambasada) oko 3000 DM.

Imao je fantastican zvuk, jos nisam cuo bolji zvuk od tog...

pst
19-11-2002, 23:57
A jel bolji od calibre? :smile11:

pst
19-11-2002, 23:57
A jel bolji od calibre? :smile11:

T-IE
20-11-2002, 00:17
Ma s mojim GTI-om je sve ok, ali non stop moram popravljat ručnu kočnicu. Ima totalno promašen sistem ručne kočnice i neće da drži. Kad sam kupio auto pa kad sam došao mehaničaru da mi sredi kočnicu, kaže on da bi bilo bolje da kupim nova zadnja kočiona kliješta. Odem ja u trgovinu i pitam koliko koštaju, kad ono prodavač se cinično nasmije i kaže 4.400kn komad. Morat ću negdje nabavit ispravna kliješta, jer ××××ga, ne mogu se na ručnu okretat, a nema mi većeg gušta nego izvodit gluposti sa ručnom.

VR6
20-11-2002, 01:36
Moj je imao ok rucnu, prednji diskovi su bili ventilirajuci, zadnji obicni.

Na Lanciji je problem sa rucnom, ne blokira odmah, ako stanes negdje pa je povuces drzi, ali ako u voznji povuces, polako stane...

GTI FOREVER
20-11-2002, 08:23
t-ie,
problem kod golfa 2 GTI je u tome da zadnja kljesta imaju beskonacno vreteno koje nije bas pouzdano.Vecinom su problemi na lijevoj strani rijetko desna!Meni na GTI 16v bivsem je ista stvar bila.Ovdje u Sarajevu su ti klijesta izmedju 50 i 70 eura.Pa naleti na kafu i cevape. :)) :))

T-IE
20-11-2002, 19:33
Pa da znaš da hoću. 70€ i 4400kn nije baš mala razlika.

INTCP
20-11-2002, 22:13
T-ie kako si naivan. Šta stvarno misliš da će kliješta od 70 eura bit kvalitetna kao original od 4400 kn.

T-IE
20-11-2002, 22:24
Pa možda i neće, ali 4400kn (odnosno 8800kn za oba) ni da imam nebi dao. I skuplja su 9x nego ova od 70€ a ne vjerujem da su 9x kvalitetnija. Dosta mi je ljudi predlagalo da maknem zadnje diskove i stavim doboš. Ali ne znam bi li to bilo pametno.

Elrond
20-11-2002, 22:42
Ak mislis da ce ti dobos bolje kocit nego diskovi, nop...
da sam na tvojem mjestu, nebi stavao ove jeftikaner, jer smatram da su kocnice i ovjes jedan najglavniji dio koji mora biti full dobar, ak namjeravas ×××××rije radit, i radi tvoje sigurnosti, bilo bi bolje stavit kvalitetu.

T-IE
20-11-2002, 22:48
Pa slažem se, ali ne isplati se na 12 god. starog GTI-a "pljunut" 9000kn za kočnice.

Elrond
20-11-2002, 22:57
ti se da zbog nemogucnosti kocenja pokupit pjesaka ili nedajbog dijete?

T-IE
20-11-2002, 22:59
Pa mene samo ručna ××××, s nožnom je sve u redu.

Elrond
20-11-2002, 23:08
isprika na losoem navodu...
anyway, ak stavis jeftine kocnice iza, mozes imat ××××××. a za rucnu dunno, kazem, bolje nek je skuplje i kvalitetnije...

T-IE
20-11-2002, 23:15
Ma najvjerovatnije ću kliješta dat reparirat u Zagreb za 300-400kn i tako bar privremeno riješit problem (da prođem tehnički) a onda opet po starom. BTW. Dal neko zna gdje bio mogao nabavit katalizator za GTI, ali da je jeftiniji od 1000kn?

Popcorn
22-11-2002, 13:50
Ja ti imam kat. za gti. Pa ako ti treba možemo nekako stupit u kontakt. Ali imam ti ja bolje rješenje od kat.

INTCP
22-11-2002, 15:01
Da, ali ako je taj GTI u top stanju onda se po meni isplati. Možda ne ta od 8800 kn, nego nešto neoriginalno, ali da je provjerena kvaliteta Brembo (ne mora bit racing), AP Lockheed, Jurid...

T-IE
22-11-2002, 20:14
Pa auto je u jako dobrom stanju ( s obzirom na 220000 pređenih km), i trebao bi doć u Zg. pa tamo pogledat. Sigurno ću nać nešto jeftinije.

T-IE
23-11-2002, 01:39
popcorn, će bit šta od onog g60 16v?

Cezy
16-01-2004, 14:30
Legendarno greatest shits!!

600
16-01-2004, 16:56
:smile06: :smile06: :smile06:

Initiale
16-01-2004, 19:34
To su bili dani

Fabia SDI Elegance!
16-01-2004, 19:46
Greatest shits hahahahahahahaha!

600
16-01-2004, 19:52
Majmune, pa ti si gori od njega 100 puta!!!

Fabia SDI Elegance!
16-01-2004, 19:54
Ko je majmun?!?!??!??!?!?

OS PUNTO
16-01-2004, 19:59
:))

_Stevo
16-01-2004, 20:16
Al fakat su se neki prosrali prema VR6-ici i to opako, i nažalost ispali - papci :( NHF ko se prepozna al pročito sam sad dio onih C/P-a i neznam na temelju čega se sralo po dečku :(


BTW meni ručna ne šljaka na golfu. Desni kotač koči oko 40 % slabije nego lijevi. Kad se povuče u vožnji skoro pa uopće neće zablokirat osim ak se fakat naglo ne povuče :)) <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

Girrari
16-01-2004, 20:57
A ×××× ga Stevo, moraš priznat da je VR6 nekad i sad totalno druga priča.
To je zato kaj je Alfu kupil.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

Cezy unlog.
16-01-2004, 21:12
Sve je to u redu,ali ono da 1,9 D pere kompresor mecku,i da gti8v ima bolji sound od ferrkaca,to je stvarno gusenje. :))

_Stevo
17-01-2004, 01:07
Girrari :))

Svako je imo neku provalu :) <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

T-IE
17-01-2004, 13:18
Pa Stevo o tome sam ja govorio još pred godinu dana...