PDA

Pogledaj cijelu verziju : Sajam u Jakusevcu



doc
15-07-2002, 21:19
Planiram ovu nedjelju doci da vidim sta se tamo nudi. Vi koji ste bili tamo, kakva su iskustva? Jel se moze sta normalno tamo naci, u dobrom stanju, mislim na Bravo ili 145? I u koje vrijeme je najbolje doci? od kad do kad to traje, mislim na sate?

sepra
15-07-2002, 22:48
Možeš doći već iza 8, špica je oko 10. Uvijek sam išao čisto da mi dupe vidi puta i auta, a jednom prilikom sam i prodavao auto i prodao ga. To što sam doživio prodavajući auto, od Cigana koji ga silom hoće mijenjati za Kadetta C, pijanih likova koji nemaju lipe a ××××no su "zainteresirani" za auto, 10 tipova kupuju auto ko ima lovu ko kupuje za koga ne zna se ali on po prašini na faru zaključuje gdje je auto bio lupljen i sličnih ×××××× da se pitaš čime si to zaslužio. Osobno nisam siguran da bih olako kupio auto na sajmu. Prepun je preprodavača, auta skrpanih kojekako i čini mi se da su cijene u prosjeku skuplje nego u oglasniku, nemoj me držati za riječ. Sretno.

_Stevo
15-07-2002, 23:36
doc bil sam ja sa starim sad u nedelju tek tolko da vidim, nikad nisam bil. jednom i dosta mi je. ak cu kupovat auto mala vjerojatnost da cu ga tam kupovat. ima dobrih auti samo ko zna od kud je to. a kaj se tice 145 i bravo-a. videl sam jednu 145 1.4 103 ks, tamnozelena boja, alu felge, cist fino izgleda, moglo bi se ju malo spustit- 9200 dm. sad ne znam koja je tocno godina, brijem 95. e i brijem da je imala klimu od dodatne. kaj se tice bravo-a nisam ih gledo bas tak da ne mogu rec. ali definitivno je guzva oko 10-11. jos sunce, za popizdit.

cuore sportivo
16-07-2002, 08:51
oko 6,najkasnije 7 moras bit tamo,ima svega i svacega,a uglavnom sve sverceri koji se bave uvozom polovnih krama iz vana,ja sam prodavao auto,umirao od dosade,auta ko u prici,niko te ni ne vidi,ma bezveze

doc
16-07-2002, 18:58
cuore, od 6 sati da budem tamo? pa kaj to znaci da se moram probudit u 4.30 u nedjelju. E to nebude islo. Kolko vidim niste bas odusevljeni sajmom. Onda mozda bolje da subotom posjetim neke autosalone rabljenih ????

zonta
16-07-2002, 19:04
Bolje ti vidi u autosalonima. Možeš i po oglasniku, na sajmu ionako ima dosta auta koji se prodaju i preko oglasa. ja sam bio isto i dijelim prethodna mišljenja, teško ćeš tu naći nešto povoljno, mada nikad ne znaš.........

sepra
16-07-2002, 22:58
U krajnjoj liniji kad sam bolje razmislio na tvome mjestu bih otišao iz razloga što ti tražiš auto koji sad nije u žiži zanimanja svih, nije skup dakle nema baš neke zarade kod prekupnje jer se zna u 500 DEM koliko taj auto košta i mogao bi ubosti nešto od prvih vlasnika, recimo bravo... ak imaš volje,vremena i novaca zaleti se i novo iskustvo nešto vredi.

????
28-05-2003, 09:01
Dobra tema i opet pitanje da li treba kupovati na sajmovima ili u auto kucama, malo skuplje ali vjerovatno sa garancijom i zasto te iste auto kuce slabo ili nikako ne otkupljuju auta...odakle ih nabavljaju...da li imaju adrese starih vlasnika :smile12:

prodavac
28-05-2003, 09:16
evo bijah u nedjelju na jakusevcu...u 7 sam bio na sajmu.sve vec puno!!!!sparkirao sam se na sta se bolje mjesto dalo u toj guzvi naci.....i cisto za ne vjerovati nitko da bi me sta pitao .kamoli probao auto ......a da ne govorimo ponudio nesto!!sramota........sve je puno svercera .......automobila s coll tablicama.......bogzna s kojom kilometrazom.nitko ne cijeni uopce ako si vlasnik vozila.....ako je auto kod tebe par godina....ako garantiras za auto!
a sto se cijena tice!!!!!posebice se to odnosi na vw grupu : golf II dizel.....uredno 4000EUR (89-91 god.),III 92-93 oko 6000EUR.....a 96 i preko 8000!!!!pa ko je tu lud pitam se ja!!!
u svakom slucaju preporucao bi kupovinu kod auto kuce......kupio sam auto od uvoznika..pred 3 godine...dobio garanciju 6 mjeseci......auto je bio u tip top stanju i osim redovitog odrzavanja problema nije bilo.

Sto dalje od jakusevca to bolje.....sve sami preprodavaci!!!!!

Dom-Dom
28-05-2003, 09:33
Jakuševac = danger zone!!!!!

prodavac
28-05-2003, 10:47
ma koji danger zone???
9 krug pakla!!!!!
u svakom slucaju..bolje je doc covjeku doma....vidit di je auto drzao.....i platiti i 500eura vise.nego uzet na jakusevcu auto........a tipa nakon sta uzme lovu vise nikad ne vidis niti mu u trag mozes uci!