PDA

Pogledaj cijelu verziju : kod kretanja mi ponekad auto crkne( semafor)jel to stetno?



marija666
09-07-2002, 16:44
polozila sam vozacki prije par mjeseci,i evo prije 2 tjedna sam kupila novi auto(peugeot 206).posto se jos nisam navikla na auto,dogodi mi se npr.na semaforu ili kod parkiranja(posebno kas se parkiram na trotoaru)da prebrzo otpustim kvacilo pa mi auto crkne!Zanima me dali se nesto moze pokvariti na auto zbog toga!molim vas sve za pomoc !!!totalno sam u bedu zbog toga,posijedicu od muke,a tek mi je 22. :( :( :( :(

Girrari
09-07-2002, 17:01
Ma nemoj se ništa brinuti, kroz par tjedana više ti se nebu gasil.

marija666
09-07-2002, 17:15
da ali do tada ce mi jos 100 puta crknut!!!
a onda cu ga najvjerojatnije morat na otpad slepat!
kad crkne,nesto u motoru,il gdje vec(uglavnom naprijed) lupne toliko jako da mi odzvanja u glavi.sj...t cu motor totalno!ili ne?nadam se da ne :smile11: :(

Girrari
09-07-2002, 18:32
Ma nebu ti se ništa sjebalo. Velim ti, za max. 2 tjedna više ti se nebu gasil jer buš se priviknula. Za početak, daj malo više gasa.

marija666
09-07-2002, 19:05
e bas ti hvala!
malo sam citala tvoje prijasnje odgovore i sl.i mislim da se kuzis u aute.malo sam se napokon smirila!
:) ;)

zonta
09-07-2002, 19:09
Daj puno gasa i onda otpusti kvačilo, samo pazi da nema nekog na bar 10-ak metara ispred tebe.

Calibra Zender
09-07-2002, 19:34
Čuj Marija, daj ne gruvaj tu gluposti. Zašto je opet otvoren novi blesavi forum? Kaj je nekome stvarno tak dosadno u glavi da tjera samo sebi razumljivu zahebanciju? :smile11:

marija666
09-07-2002, 22:35
kao prvo hvala svima na pomoci!
kao drugo htjela bih poruciti calibri da ovaj forum nije samo za njega stvoren i da svako moze otvorit novu temu ako ga nesto zanima ili ako ima neki problemcic u vezi auta.
i kako se samo usudujes mene nazvati ×××××com bezobraznik jedan neodgojeni.
ako ti se neke teme ne svidaju, pa nemoj ih onda ni citati.
ocigledno ti, nemas pametnijeg posla od vrijedanja drugih,i pisanja kojekakvih gluposti i gadosti.
hvala bogu da u ovom forumu normalnih ljudi ima koji su spremni pomoci drugima i koji napisu svoje misljenje bez VRIJEDANJA. :smile09:

Calibra Zender
09-07-2002, 23:28
Marija, niti sam ti rekao da si ×××××ča niti sam te vrijeđao. A i da jesam baš me briga. Zašto? Zato jer neka treba sigurno ne bi glavinjala i tražila ovaj forum i tu se raspitivala za kojekakve stvari. A kad još k tome dodaš i ovaj tvoj infantilni pristup i način konverzacije i probleme oko kojih razbijaš glavu onda je i balavcu jasno da je nekome dosadilo pa okreće malo vodu na svoj mlin. Ista spika ko i s onim kvazi Makedoncem!
A da je u kojem slučaju tvoja priča istinita (a nije 100%) onda si izgubljen slučaj. Osim toga, niti jednu auto školu ne bi završila da ti auto non stop krepava.

Zato idi nateži tatu za rukav i nek te odvede na sladoled!

VR6
10-07-2002, 00:35
A Calibra sta se ti uvijek javljas. Jel pisalo da je to za tebe tema posebno?? Ako ti se nesvidja i ne odgovara, zaobidji je i suti. Ti odmah napadas u tebi svojstvenom stilu, provokativno... Mozda je djevojka, ako stvarno postoji slucajno nasla ovaj forum i to ovdje pitala, i u cemu je problem??

"A da je u kojem sluèaju tvoja prièa istinita (a nije 100%) onda si izgubljen sluèaj."

Kako ti znas da nije 100% istinita?? Gledao si pomocu satelitske tehnologije ko je pisao post, ili nesto drugo??

"Osim toga, niti jednu auto školu ne bi završila da ti auto non stop krepava."

Kao sto je djevojka rekla: "dogodi mi se npr.na semaforu ili kod parkiranja(posebno kas se parkiram na trotoaru)da prebrzo otpustim kvacilo pa mi auto crkne!"

Kod penjanja na trotoar i ponekad na semaforu, sto nije obavezno da se desi uvijek. A auto skola se moze tako zavrsiti, cak ti se i na polaganju auto smije ugasiti do 3 puta. Kao sto gore pise, kupila je novi auto na koji se nije navikla, sto ne znaci da joj se to desavalo i u autoskoli ako je vozila kakvog dizela, kojeg je ipak malo teze ugasiti nego benzinca.

alfist_zg
10-07-2002, 12:58
nista ne brini Marija, treba se samo malo naviknuti na kuplung i nema frke.

autu nece nista biti. :) :) :)

EasyRide
12-07-2002, 15:35
marija, ako imaš ikakvog pitanja slobodno ga postavi, zato i je ovaj forum. a ono što ti auto crkava - autu ti ne može biti niš. to su ti presitne stvari za mašinu, nisu ti današnji auti napravljeni za jednodnevno družanje... samo pazi na brzinu i znakove, sreći nema kraja... e da, i okani se 666

Gost
19-07-2002, 11:05
Ako je ovo što je Marija izjavila istina onda bi nam trebala reći u kojo je auto školi ona položila vozački jer očito je curica pravi biser. Daj marija priloži neku fotku da vidimo dal si plava ili nisi. Ja se malo zahebavam... Neći ti ništa crknuti tamo naprijed ako ti se auto ugasi ponekad, i samo polako da ne bi bilo kakvih ružnih vijesti u crnoj kronici. Da ne zaboravim, koje je auto boje i broj tablica da se ljudi pripreme na mogući susret.

:smile10:

Bole
24-07-2002, 21:18
Kak se nebi moglo dogoditi? Moze ti puknuti zupcasti remen.

Jam on it
25-07-2002, 17:47
Marija, a da dobiješ dodatne sate? Tebi je 22, a i meni!
Pa ćemo prvo proći sve pozicije u autu i oko auta, pa sve pedale pa mjenjač i vidjet ćeš da nije sve to tako strašno. Pa na haubi pa pod haubu, i sve ćeš lijepo naučiti kako nježno voziti svoj mali novi 206!