PDA

Pogledaj cijelu verziju : Slavko Cvitkovic



f1_sramota
08-07-2002, 09:30
Koji komentar na "komentatora"...? Ovoga je puta stvarno zaslužio da se svi lijepo okupino, sacekamo ga na prisavlju i posteno ga izmlatimo. On po prenosu zaradi 150 Eura i to nase love od preplate... Pa ko njega stiti? :smile09:

Buki
08-07-2002, 10:01
Cvitković je još dobar, taj te i nasmije ali Božo Sušec katastrofa. Neću nikad zaboraviti kad je Ronaldo zabio Turskoj a on "I rano vodstvo Turaka u drugom poluvremenu". :smile11:

Jam on it
08-07-2002, 11:53
Molim sve koji imaju primjedbe na televizijske komentatore da se obrate u "Službu gledatelja" na 01/6195059. Sve vaše primjedbe bit će objavljene na internim i javnim stranicama HRT-a, i bit će uvažene...

TRANS AM
09-07-2002, 06:25
Gledavši nedeljnu uturku F1, nemogu da se ne sjetim dva "bisera" gore spomenutog komentatora. Nakon što je Colthard drugi puta proklizao na istoj šikani, "genije" je slavodobitno zaključio da si je Colthard našao SKRAĆENICU. Komentirajući relativno slabu vožnju oko polovice utrke Ralfa Shumachera, isti je konstatirao da bi sad on mogao postizati bolja vremena po krugu jer mu je sad MOTOR IPAK LAKŠI!
I kako u trenucima kad čuješ takve gluposti gledati HTV, a ne POP TV (ovo nije reklama). Miran Ališić, komentator spomenute televizije, osim što zna, barata i s više informacija, budući je stalno neposredno prisutan na licu mjesta. Ovo što rade naši komentatori nemože spadati ni u sferu: "Možeš i ti biti sporstki komentator"! :smile09: :smile09: :smile09:

anonimac
09-07-2002, 11:06
Trans Am, istina, ali ima i Miran svoje trenutke kada je coulthard po drugi puta prošo skračenicom, ovaj je to skužio tek u reprizi, ili ne prati ili ima 16 monitora oko glave....

Frenki
12-07-2002, 21:39
Da, ljudi, Slavek nam je u kurcu. Kak da ga se rešimo? Hocemo nekog drugog!!!
××××te, kad kamerman nekog vozaca ne prikaze duze vrijeme, odma je frka, panika, dali je to sumaher odustao, jel mu se kaj desilo i tak to...
KATASTROFA SLAVEK! KATASTROFA!!!

Frenki
12-07-2002, 21:42
I da, f1_sramota, kad se dogovorite da ga razbijemo, pozovite me slobodno, s gustom cu ga namlatit! Imam doma majicu od hakinena, i to cu mu nabit u zube, nek se sjeca! Mozda se opameti. idiot!

doc
12-07-2002, 21:44
najzalosnije je sto on kao komentator bi trebao imat nekog pojma o formuli 1. Ali ocito nema blage veze sa pravilima isl. A tek raspoznavanje bolida, pa da na crno bijelom Tv gledam bolje bi znao raspoznat bolide od njega. Totalna debilcina, nije za drugo nego da komentira 3. županijsku nogometnu ligu

mentor
12-07-2002, 21:48
Ma ovo je još podnošljivo. Pokušajte se sjetiti kako su prije formulu 1 prenosili Dijaković i Blažičko. To su bila vremena. Preseravaju se da sve kuže, a prosječna kuharica je znala o F1 više od njih. Kakvi kreteni, sva sreća da ih više nema na HTV-u.

mara
12-07-2002, 22:39
sorry ali meni je Blazicko jedan od najboljih komentatora opcenito ali ovi drugi su koma

Fresh
13-07-2002, 10:43
Najbolje provale naših komentatora su negdje pred kraj utrke kad npr. jedan vozač vozi na taktici jednog zaustavljanja a drugi na dva zaustavljanja, pa onda mozak veli nakon drugog zaustavljanja, sad su mu spremnici puniji pa mu je bolid teži. Mozgovi od komentatora nikako da shvate da si vozač ulije goriva do kraja trke a ne dupkom pun.
Ili kad za vrijeme presice počme brijati o totalno drugim stvarima, pa daj čovječe šuti i bar nas pusti da čujemo šta će vozači reći.
Gdje su oni komentatori sa Eurosporta, to se zove prenošenje utrke.

Type R
13-07-2002, 19:16
Istina, Dijaković je uvjerljivo bio najgori!

Eh, da je sad formula na Eurosportu! John Watson i Ben Edwards su bili zakon.

Kimi rules!!!
11-10-2004, 13:39
:smile23: Nažalost moram istaknuti vrhunsku nekorektnosrt komentatora f1 a isto tako i njihovo oskudno znanje o f1. Prvo, glorificiraju Schumachera i njegove vozačke sposobnosti na način da blate sve okolo njega što nije istina.Više vridi jedan Raikkonen ili Hakkinen koji su sa konkurentnim bolidima prašili i ponižavali Schumachera i sve ostale pulene.Kad bi svi piloti imali isti bolid, Schumacher bi bio samo prosječan vozač. Kad k tome spomenemo njegov pokvaren i egoističan karakter, tada ne mogu drugo nego da ga prezirem.Jedini što mi se u ferrarijevoj pobjedi sviđa jest talijanska himna. Na kraju da spomenem i naše slavne komentatore: Cvitkovića&company. O njihovom (ne)znanju ne treba trošiti riječi, nego pisati viceve. Stalno trkljaju o gumama, koje su bolje kada se zagriju?, kada podloga postane gumirana... Gospodo draga, u f1 je bitan bolid, odnosno spoj snafe motora i efikasnosti aerodinamike. P.S. Kimi Raikkonen je trenutno najbolji pilot i tako će biti još dugo vremena.Ne razbacuje se izjavama, ne diže se u nebesa, nije napuhan, ali kada ima dobar bolid onda praši svima po turu. Živjeli!

Mina
11-10-2004, 13:55
''spoj ''snafe'' motora''

Ne seri.

Da baba ima ××××× bila bi deda.

Da Mercedes zna napravit motor, da Michelin zna napravit gume, da Kimi zna voziti.

Previše ovih ''da-ova''.

Black Knight_
11-10-2004, 15:19
schumacher koliko god meni bio mrzak jos uvijek jest najbolji vozac trenutno na sceni.

on je izdigo ferrari jos iz doba kad ferrari nije mogao zavrsit utrku da ne rikne..
i dan danas se jos uvijek vidi na kisi tko zna tko ne zna a schumacher po kisi radi i po sekundu dvije brze krugove od ostalih.

mos ga jebat, covjek mi ide na zivce al dobro vozi...

600
11-10-2004, 15:26
Apsolutno se slažem! :)

Švabo je švabo, ali sa talijanskim bolidom! :))

Axl
11-10-2004, 16:25
Black Night slazem se s tobom, Schumi nikako nije prosecan vozac.
Drago mi je sto Slavka vise ne moram slusati, tip je stvarno totalni bolid

Girrari
11-10-2004, 16:31
I ja se slažem.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

spidi
11-10-2004, 16:43
Slavko je totalni pacient , vredi jedino momenat kad FERRARI dobije utrku i Slavko jednostavno ubaci govno u usta i nema ga jedno 30tak sekundi.(alo Slavko gdje je nepristrasnost(kad se ubacis u komentatorskom stolu treba REALNO gledati stvari a ne neka licna ×××××× sirit po eteru).Izvinite sto sam grub ali ovo je preslo sve granice nezavisnog komentatorstva(novinarstva).

mytbyte
11-10-2004, 17:12
Cvitković je doslovno jednom skoro dobio šaku u zube od mene...toliko je bio na××××n i bezobrazan i na kraju se neisoprovociran istresao na moju malenkost da sam i ja počeo prijetiti...kakav moron... :smile09:

E-type
03-11-2004, 14:56
Na HTV se vratio Blazicko kao sportski komentator.
Nadam da vise necemo slusati Cvitkovica.<br><hr><font color="blue">**** COMMODORE 64 BASIC V2 ****
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
READY.
</font>

Mario Haas
03-11-2004, 15:08
znači debeljko je dobio nogar od Nove i slavodobitno se vratio na HTV :smile06: :smile06:

cdti
03-11-2004, 19:24
vratio se podvijena repa ! :smile06:
sad ces vidit kad pocne brkat kostelice sa schumacherima ! :smile06:

Aero
03-11-2004, 19:25
:smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

OS FIAT>>>
03-11-2004, 20:07
Blažićko je meni sto se tice vodjenja F1 najbolji komentator.

cdti
03-11-2004, 21:09
ma ne znam meni su dobri i ivica i slavko,mozda zato sto sam navikao na njih.volim slusati njihova lupetanja.
napominjem da nisam mazihist. :smile06: <br><hr>

fergazer
03-11-2004, 23:21
Ja sam umro od smjeha kad je neki tip u Formula 1 prijenosu tada umjesto Hakkinen rekao <FONT COLOR="red">Hajniken</FONT>.
Umro ja :smile06: :smile06: :smile06: !!

bad&blue
03-11-2004, 23:30
Bilo bi dobro zapisivati njihove felere, moglo bi se skupiti za kakvu knižicu! Ali da nema njih neki prijenosi bi bili do zla Boga dosadni, ovako se bar nasmijemo! :smile06: :smile25: :smile25: :smile06: <br><hr>

cdti
03-11-2004, 23:46
i ja kažem.zbog njih i gledam formulu.kakav schumi,barrichelo i ostali. :smile06:

fergazer
04-11-2004, 15:18
Da sad sam mi je to palo na pamet, se sjećate kada su se <FONT COLOR="red">svađali</FONT> oko prezimena, dali se čita "Baričelo" ili "Barikelo"??
Ja opet umiro kad sam to slušo :smile06: :smile06: ...<br><hr>

Seatibiza
04-11-2004, 16:01
Al kaj je je Blazicko je ipak najboplji kaj se tice izljeva emocija i to mi je super kod njega.
A ne ko Cosic...padne gol a on mrtvo hladno....i evo 1-0, idemo dalje...
Blazicko barem 10 minuta prica u tom mmentu 158 na sat...
A ××××ga...to kaj ej veliki ljubitelj Postolara....a ××××ga..nitko nije savrsen

rs turbo
04-11-2004, 20:13
Točno tak :)

fergazer
04-11-2004, 23:51
Kaj Balžičko je opet na HRT prešel??