PDA

Pogledaj cijelu verziju : Sony Ericsson Xperia Mini?



Gate7
13-10-2011, 12:44
Jel ima netko iskustva sa Xperia Mini-jem?Koliko mu traje baterija s obzirom da je smartphone? I nigdje ne mogu da pronađem točno šta mu dodje Emore R funkcija/senzor :smile13:

Da netko ne bude u zabludi, zato sam otvorio novu temu jer vidim da nepostoji nigde i jer su mi potrebni savjeti ko pustinji kap kiše :))

markanero
20-10-2011, 10:13
Ja ga nemam, ali imao sam koristit ga preko prijatelja, koji ga pre dva tjedna kupio :)
Mislim da mu baterija traje u prosjeku oko 1-2 do dva dana koa i kod svakog smartfona, ali ovisi i od toga naravno koliko ga koristiš
A koliko ja znam Exmor R senzor ti služi za fotkanje pri tamnijim uvijetima, slika bude kvalitetnija i jasnije se vide ti neki detalji koje slikaš

Gate7
03-11-2011, 12:43
Hvala, pretpostavio sam da mu je baterija takva kakva je, ali kao što kažeš kod svih smartphone-ova je takva situacija :)Da ne znaš kad će se pojaviti nadogradnja 2.4? Ili pitaj frenda da ne zna možda, jer nigdje ne vidim tu informaciju

victoriani
18-01-2013, 20:03
super je xperia, ono što se meni sviđa na njoj to je android koji je meni bolji od Iphoneovog OS-a. I kamera je ok, samo nema bljeskalicu.

merlin
18-02-2013, 19:35
Baterija ti, koliko znam, može trajati oko 20% duže nego kod obične xperia-e, dakle nekih 2 dana u prosjeku.. zavisno najviše od toga da li stalno nešto 'čačkaš' ili telefon koristiš samo po potrebi :) WiFi nenormalno vuče, uz upotrebu interneta možeš biti zadovoljan ako izdrži čitav jedan dan :D

To je generalna mana svih smartphone uređaja..