PDA

Pogledaj cijelu verziju : Facebook i dalje ruši rekorde zarade



IgorS
08-06-2011, 13:53
Iako Facebook ne želi otkriti rezultate poslovanja, tvrtka eMarketer u siječnju je ocijenila da je ova društvena mreža lani oglasima ostvarila 1,86 milijarde USD prihoda, dok će im se takvi prihodi ove godine povećati na 4 milijarde dolara.
Kako je krenulo, internet oglašivači će sve više ulagati u oglase na Facebooku, pa bi kroz par godina mogli dostići i Google koji godišnje obrne 29 milijardi USD.
Što mislite, hoće li Fejs i dalje ostvarivati takav rast, ili će počet izlazit iz mode, što će mu u konačnici počet kresat prihode?

geotecnia
15-06-2011, 11:35
mislim da neće pocet izlaziti iz mode, nego će još više zarađivati​​, ali čak i da se to desi, da dođe do opadanja prihoda, oni su se dovoljno osigurali, pa mogu smisliti i uložiti u nešto novo što će ih dodatno obogatiti!

Chaos
04-07-2011, 15:08
mislim da neće pocet izlaziti iz mode, nego će još više zarađivati​​, ali čak i da se to desi, da dođe do opadanja prihoda, oni su se dovoljno osigurali, pa mogu smisliti i uložiti u nešto novo što će ih dodatno obogatiti!

već je počeo izlazit iz mode. čito sam prije par dana, bilo u večernjaku, da fb gubi članove u onim državama u kojima je prvi uveden

Jamajka
11-07-2011, 16:10
Ne kužim. Ja sam na Facebooku pa ništa ne zarađujem? Kad ću dobiti svoj dio novca od Facebooka?

Joesy
21-01-2012, 20:43
Ne kužim. Ja sam na Facebooku pa ništa ne zarađujem? Kad ću dobiti svoj dio novca od Facebooka?

Šta nisu ti poslali ček? Ja već primio 2 soma dolara, nekidan podigo.

web2u
08-04-2012, 14:16
Svi smo mi facebook!!! Na žalost facebook ima jedan račun na koji dolaze uplate i naravno taj broj računa nam facebook nikada neće dati na korištenje :)

alyciavandon
13-04-2012, 17:19
naravno kad moras potrosit 2000 dolara samo da bi vidio kak rulja dise..

12sati
13-07-2012, 11:52
Kak je google krenuo, sumnjam da će ga itko stić u ppc zaradi uskoro.