PDA

Pogledaj cijelu verziju : Namjeravam kupiti softver



softverini
22-01-2011, 00:28
Muku mučim sa temp fileovima jer sam stalno na netu. Naišao samna ovu informaciju:


Proljetno čišćenje osobnog računala olakšano novim softverom tvrtke SPAMfighter - FULL-DISKfighterom

-
Tvrtka SPAMfighter objavljuje danas lansiranje svog novog softvera za čišćenje datoteka i diska, softvera FULL-DISKfighter (http://www.spamfighter.com/FULL-DISKfighter/ ). Cilj tog novog softvera jest pomoći korisnicima osobnih računala da brzo i jednostavno izbrišu neželjene datoteke smeća, koje usporavaju radnu uspješnost računala i pospješuju nakupljan je smeća na tvrdim diskovima računala, te pomoći u poboljšavanju sveukupne radne uspješnosti i stabilnosti osobnih računala.
Svaki put kada se koristite računalom, u pozadini može doći do nagomilavanja privremenih datoteka i datoteka smeća. Tijekom vremena te datoteke počinju zauzimati ogromne količine prostora na tvrdim diskovima računala, uzrokujući usporen rad sustava. Ako se te datoteke smeća ne uklone, korisnici i sami uviđaju da njihova osobna računala rade znatno sporije.

FULL-DISKfighter zapravo predstavlja četiri alata u jednom i korisnicima obećava sljedeće:
• Jednostavno pronalaženje datoteka koje se mogu izbrisati i povraćanje prostora na disku u druge svrhe
• Čišćenje povijesti ažuriranja sustava Windows, privremenih internetskih datoteka, servisnih paketa, datoteka dnevnika, dnevnika o padu sustava, ispisa memorije, izvješća o pogreškama i još mnogo toga, što zauzima mnogo prostora
• Reorganizaciju i defragmentaciju tvrdog diska na znatno učinkovitiji način od ugrađenih alata sustava Windows
• Lociranje velikih datoteka i kopija datoteka koje zauzimaju golemi prostor na disku.

“SPAMfighter sa zadovoljstvom dodaje FULL-DISKfighter svom arsenalu proizvoda za zaštitu i radnu uspješnost računala. Skrojili smo taj svoj novi proizvod na način da bude iznimno učinkovit, jednostavan za uporabu te krajnje kompatibilan sa svim operativnim sustavima Windows. Opcija korisničkog priručnika ugrađena u FULL-DISKfighter vodi korisnika kroz svaki korak kako bi se osiguralo da se na korisničkim osobnim računalima povrate maksimalna radna uspješnost i brzina”, izjavio je Martin Thorborg, suosnivač tvrtke SPAMfighter.


Zanima me da li netko zna što o tome...kaže mi frend iz njemačke koji ga je kao imao na testiranju da je program dobar...

admin
22-01-2011, 23:51
Ja koristim http://www.piriform.com/ccleaner jer je besplatan!
Probaj!
Imaš besplatne softvere i za deftagmentaciju! Lako ćeš ih pronaći na Googleu,
a što se velikih datoteka tiće, takve ti sigurno trebaju na računalu, rađe nebih dao nekom softveru da mi to briše.

Media
20-03-2015, 09:20
Takodje glas za CCleaner, koristim ga jos od prvih verzija i konstantno se poboljsava.
Poslednja verzija 5 ima mogucnost monitoringa i uklanjanja internet istorije automatski
plus jos citav niz mogucnosti vezanih za odrzavanje registri baze, brisanja aplikacija i uredjivanja programa koji ce se pokretati uz OS kao i pronalazenje i brisanje duplih datoteka.

+1 Preporuka

student
23-08-2015, 15:34
Imas i Cloudmark Desktop One isto dobar, ali CCleaner je sasvim dovoljan i lagan za koristiti..