PDA

Pogledaj cijelu verziju : Što volite u sexu????



FBI
20-09-2010, 21:59
Što volite u sexu ???? Pišite ???

...............
20-09-2010, 22:10
Što volite u sexu ???? Pišite ???

Vec dugo sam iz nekih razloga u apstinenciji, izasla sam iz jedne duze veze i sl...znate vec kako to ide...Do sada sam spavala sa tri muskarca, i ipak bez obzira na sve to ne mogu da kazem da sam probala sve...Jos je rano. Ali sam se nasla u velikom cudu, kada mi je drugarica koja je donedavno bila nevina dosla sa pricom, da je sa novim deckom, probala sve prvi put. Pre njega je imala samo jednog partnera...doduse, nije bila zadovoljna sexualnim zivotom, iako ga je volela. To je sada iza nje, vec 4 meseca se zabavlja sa jednim kolegom sa fakulteta, i pre neku vece su prvi put spavali. Kada se o utiscima radi, ona je prezadovoljna...i jos kaze da su probali sve, i vaginalni i oral...i anal...Ne bih da budem prestroga,ali ostala sam u tom momentu bez teksta...Mislim, nije li mnogo za prvi put. Jos uz cinjenicu da su bukvalno celu noc vodili ljubav, i to iz vise poza...Ja sam malo zbunjena. Sa moje tacke gledista, mnogo je za prvi put, jer iz mog iskustva znam da uvek nesto treba ostaviti za sledeci put, da sledeci put bude bolje, mastovitije...Iznenadila sam se jer znam da nije devojka u tom fazonu, i da nema mnogo iskustva...a sve ovo mi implicira i zakljucak...a mozda njemu i nije toliko stalo do nje...Ne znam...glupo mi je da joj dajem moje misljenje, dok ga ne podelim sa drugima, da znam da li sam u pravu...Zanima me sta ce raditi u krevetu posle godinu dana zabavljanja?