PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problemi sa integriranom grafikom



Zlatko
04-07-2002, 19:54
U skoro svim igrama pojavljuju mi se sjene i svjetlost u obliku kocke..Grafika je integrirana na MB.. Sve sam probao ali to ne mogu rjesiti..
Ako netko zna molio bih objasnjenje.
Hvala svima
MB je Matsonic MS8308D/E sa integriranom grafikom ( djeli za sada 32 MB rama.)
:) :( :o :))

Odi
30-07-2002, 01:59
Ako na maticnoj ploci postoji AGP utor preporucam ti kupnju nove graficke kartice, te integrirane su dosta lose.

Kako vec imas integriranu prepostavljam da si s lovom slab, onda jedino razumno rijesenje je instalacija novih drivera i direx-a, ali to ti nece puno pomoci.

Poz ODi

Der Sturmer
15-11-2004, 09:42
Uf covjece za sicu love dobis agp graficku,posto imas afiniteta prema igrama to ti je musthave!Jer ove na maticnoj su ocaj!Sluze jedva za neku osnovnu multimediju!

Grga
15-11-2004, 22:48
predpostavljam da nemas agp utor najbolja stvar koju mozes napravit je skinut (ako nades) komplet novih drivera i programa za doticnu maticnu.... i onda se dobro pomoli
:smile18:
http://img8.imgspot.com/u/04/319/15/piratecommdark.gif<br><hr><font color="red">I'm mad, you're mad, we're all mad in our own little way, but between you and me, we all know who the maddest is.....
www.VinkoRi.Tk

</font>

Der Sturmer
17-11-2004, 14:12
Tu ni molba ne pomaze...No i ima shema,za mjenjanjem postavki u biosu...nisam nikad radio al se raspitaj mozda neko zna nes il pogledaj na webu...