PDA

Pogledaj cijelu verziju : Promjena šifre za logiranje na raćunalo



Ne registiran
28-05-2010, 16:42
ovak...malo sma tuljan kaj se tiće kompova tj samo sustava i sl...dakle,dotićna osoba i ja koristimo isti modem svako sa svog raćunala a tu osobu jako zanima šta imam na laptopu, koje stranice posjećujem i sl...danas mi se baš dogodilo da mi je upala u komp i promjenila šifru za logiranje na raćun(morao sma upotri××××ti silu da bi došo do nove...) ..neznam na koji naćin i kako to radi al radi...mreža je zatvorena al to ništa ne vrijedi kad koristimo istu...dakle, zanima me kako da se zaštitim od toga da može vidjet koja mi je lozinka za logiranje na raćun i ostalo?? btw- koristim xp ako to išta znaći...zahvaljujem!!

admin
05-06-2010, 07:24
U principu, ne možeš se zaštititi adekvatno, jer dok god dotićna ima fizički pristup računalu, može ti promijeniti (resetirati) šifru, jednostavnim googlanjem :smile12: Ah taj google sve zna :smile09:

admin
05-06-2010, 07:30
!Paziti na naslove! - tko će ćitati nešto što se zove 'help, help', a nezna o čemu se radi!
?

linux freak
16-09-2010, 15:58
U principu, ne možeš se zaštititi adekvatno, jer dok god dotićna ima fizički pristup računalu, može ti promijeniti (resetirati) šifru, jednostavnim googlanjem :smile12: Ah taj google sve zna :smile09:

Potpisujem!

linux freak
14-10-2010, 18:23
Ova tema je close.
Mislim da je otvarač teme dobio odgovor. :)

Ako imate primjedbu na moju odluku, javite mi se na PP (privatnu poruku).