PDA

Pogledaj cijelu verziju : PRIJEDLOG ZA ADMINISTRATORA

Bljujemise
19-05-2010, 10:18
Uvesti obaveznu registraciju - nema više bezglavog uletavanja s različitim nickovima. Staviti lock na temu politike - širi se rasizam i ultradesničarski nacionalizam, što je sramota za jedan ovakav forum. Ako niste primjetili, na forumu ima djece koja imaju potpuno slobodan pristup ovakvom brutalnom huškanju. Administratori, kako vas nije sram?

bljuje mi se
19-05-2010, 12:49
Onaj koji pise "bljujemise" a ne bljuje mi se - ima pravo i da bljuje! Na jednom HRVATSKOM forumu mora postojati i mogucnost da se vjecitim koljacima, krvolocima i katolicko-vjerskim fanaticima, nepismenim sabornicima, huskackim mantijasima, bar elokventnim doprinosima suprostavi hrvatsko drustvo, koje sa bolesnim RVACKIM institucijama, insinuacijama i neispunjenim stoljetnim zeljama nema nista zajednicko! Zelja da se "ukroti" sloboda tijeci, a da se dozvole pozivi za masovne zlocine, (srbe na vrbe, nije grij ubit muslimana, noz-zica-Srebrenica, nijekanja pokolja i u Jasenovcu i Manjaci) vraca fasizam medju ionako neinteligentne mase sklone "ovcijem" mentalitetu, (HITLER, STALJIN, PAVELIC, TUDJMAN, MILOSEVIC) je perverzija danasnjeg poretka u zemlji u kojoj korupcija, zlocini svake vrste, pljacke, prevare ali i strah i nesigurnost sta ce doci nakon kanti igraju odlucujucu ulogu! ........................ Najprije postenje, pismenost pa tek onda zelje, prijedlozi. Svaka ×××××× je ×××××× previse! A protiv bljuvanja pomazu i najjednostavniji kucni ljekovi!

Cr oat
19-05-2010, 12:54
Sve bi bilo potpuno drugacije da tu nema jednog vlaskog psihopate koji je (osim vlasko/pravioslavnog handikapa) - i najveci nacist kojeg sam, onako - bar virtualno upoznao tu. Njemu samo da se makene tipkovnica - i sav problem je rijesen!

Cr oat
19-05-2010, 21:17
Bljuje mi se...

prvi put da nesto na
20-05-2010, 07:58
BLJUJE MI SE! Potpuno korektno hrvatski napisano! Ali da ti se bljuje i to je moguce. Ko zna sta si iz KANTI iskupio, popjeo. Ipak ima dobar narodni lijek: Neka ti ga srbin brkne u cmar. Odmah ces povratiti i bit ce ti bolje. Ali prije nego ga PRIMIS zavezi dobro oci - da ti ne ispanu kad srbinudara. Posavjetuj se sa snasama! Nekad i tebi mora icina bolje! JADNICE! :smile18: :smile18: :smile18: :smile18:

pica
27-05-2010, 08:09
i to ti je rjesenje

admin
27-05-2010, 14:03
Uvesti obaveznu registraciju - nema više bezglavog uletavanja s različitim nickovima. Staviti lock na temu politike - širi se rasizam i ultradesničarski nacionalizam, što je sramota za jedan ovakav forum. Ako niste primjetili, na forumu ima djece koja imaju potpuno slobodan pristup ovakvom brutalnom huškanju. Administratori, kako vas nije sram?

Evo kao što vidite, forum smo prebacili na novi engine, sa kojeg je moguće lakše administriranje postova. S obzirom da ovdje ima jako puno tema iz prošlosti i puno spama trebat će dosta vremena da se sve adekvatno izadministrira, no dobra vijest je da radimo na tome.
Naravno i podrška svih korisnika bi bila dobrodošla. Za početak treba okupiti ekipu Moderatora...

javte se slobodno