PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kako preboljeti smrt prijatelja koji ti je kao brat???



šmrc
12-04-2010, 17:04
često se pitam zašto on!!!
prije sam živjela u bajci...gledala sam svijet ružičastim naočalama, ništa nije imalo razloga..samo party i ludilo...
do tog kobnog dana...
otvorila sam oči i osječala se sama i bespomoćna...samo sam ga željela vratiti ili potonuti sa njim...na poćetku nisam ni vjerovala...jednostavno nisam htjela pa sam neko vrijeme okrivljavala dečka koji je kriv za to..no i on je mrtav.. shvatila sam da nemam razloga za to...dan za danom je prolazio.. bila sam užasno tužna i u šoku...dani su mi se činili kao godine... samo tuga... poćela sam voditi dnevnik...osjećala sam se kao da mi je to jedini prijatelj kojem mogu sve reći... taj dan mi je promjenio život, skroz..okrenuo ga je za 180°... više nije bilo smijeha..ničega... samo mi se vrtio tai film i zamišljala sam svaki trenutak sa njim koji smo proveli jer do tog dana nisam ni znala što mi znaći u životu.. tužno je otvoriti oči i vidjeti prazninu... sada stalno posječujem njegov grob..i dalje se borim sa samnom sobom i vjerujem kako je na boljem mjestu... no najviše me boli što znam da taj glas i smijeh neču više vidjeti :( :( posvađala sam se s bf jer ne shvaća što me mući..kao da joj više nije ništa važno jer se ne vrti sve oko nje..a mislila sam da će uvjek biti tu :( :(

KAKO GA PREBOLJETI, ZABORAVITI??? KAKO NE MISLITI NA TO??? KAKO???

mislim da mu nije bilo vrijeme za odlazak i da mi ga je Bog prerano uzeo...prerano....

I am die with him! :(

niko bitan
12-04-2010, 19:16
Kao prvo dobro se smiri i moja iskrena sućut!!!! Kao drugo pokušaj ne misliti na to stalno, nemoj da ti neke ružne misli upropaste sva ona ljepa sjećanja na njega...život ide dalje shvati da mu je bila takva sudbina i da je tako Bog htio očio je tako trebalo biti!!! Vjeruj sada mu je sigurno bolje gdje god bio!!! Nadam se da ćeš uspijet to prebolit!!!
Još jedamput moja iskrena sućut i jedan savjet mislim da nisi trebala ovdje zatražit mišljenje jer ima previše djece i neozbiljnih!!! POZZZ....

šmrc
13-04-2010, 19:33
hvala, i ja se nadam da ću to preboljeti nekako

mala...
16-05-2010, 13:35
hej...moja sućut...samo ti želim reći razmišljaj pozitivno jer je on sada sigurno na dobrom mjestu i uz tebe je gdje god bio...znam da ti je teško i riječi ne pomažu al znaj da ćete se jednog dana ponovo sresti...bit će sve u redu... :)