PDA

Pogledaj cijelu verziju : Podržavate li objavu registra hrvatskih branitelja?

perrro
06-04-2010, 22:41
Da, obavezno. Dosta je bilo lažnjaka i krađe, povlastica. Pravi se ne boje.

Djita22
06-04-2010, 23:22
Neznan što to znači protuzakonito? Mislim da je ovo sve ok i da će se strasti smiriti jer će se skužiti tko je falš na popisu i tko treba vratit pare narodu..onaj ko se borija sigurno se nema čega bojat..ne kapiram šta se digla takva hajka oko svega :smile12:

Srčani
06-04-2010, 23:29
Nije stvar u objavi ove liste nego ako je ukradena onda *ebiga nije dobro jer je to kriminal i govori o zastiti podataka naseg Morha koji ispada jadan i tamo cijela plejada odovrnih treba dobiti necastan otpust iz vojske. Moze lista biti isto tako i izmanipulirana, izazvat ce sukobe i svastanesto sto nam sad netreba..ali natrag vise nema kako vele na dnevniku rtl-a...ajmo sad do istine skroz

Zorro
06-04-2010, 23:32
Srčani bre ×××ך...kakav kriminal? Gdje se vide lični podaci? Kakva tajnost? marka markovića ima bar dvadeset..ko će to raspetljati.?!.ovo je neupotrebljiva baza..puno pare oko ničega :smile18:

kicks
08-04-2010, 16:24
Više me zanima lista lažnjaka-onako proćišćena pa da vidimo kojim redom će im se početi plijeniti imovina za sav novac kojeg su uzeli ovom jadnom narodu.

VUKOVARAC
08-04-2010, 16:27
PRIMJETIO SAM DA SE NIKAD NE BUNE PRAVI BORCI KOJI SU BILI U GARDIJSKIM POSTROJBAMA ILI SU GENERALI, ČASNICI VEĆ UVIJEK NEKI ČUDNI LIKOVI IZ RAZNIH "UDRUGA" KOJI SU VALJDA IMALI OBUČENE MASKIRNE UNFORME I LOKALI ŠLJIVOVICU NEGDJE U POZADINI PAR MJESECI DALEKO OD BOMBI I RATA... :smile18:

kićo1111
08-04-2010, 21:21
Fora je pročitati nazive "postrojbi"...pozadinska baza rijeka, počasna bojna, športska bojna, prijedlog župana križevačko-bilogorskog, unprofor, nestali i stradali(pa valjda su i oni pripadali nekoj jedinici?!), hep, jadrantrans, pomorski institut split itd itd...od ovog treba napraviti novu bazu jedan-po jedan na novo i u čistu knjigu..uz svjedoka dva zapovjednika, suboraca i sl..svatko mora dati izjavu o svom rantom putu u kameru i to treba biti dostupno javnosti inače se sprda od pravih boraca i junaka rata.. :smile13:

3865 ??
15-04-2010, 19:54
JADNICI !
KUKAVICE !
Umisto da i dalje umiru za "domovinu",
usutoili se, jadijuju, boje se, gladuju.
Mozda traze spas u kantama.
BIDNICI !
:smile18: :smile18: :smile18:

CR oat
16-04-2010, 07:58
Ma pisi ti malo nama - kakav je zivot tamo iza Drine...

Ustvari? mi uglavnom znamo kako je tamo...

Proces ciscenja i susretanja sa istinom je polako poceo... trajat ce kojih 20 - 30 godina...

ali jednog ce dana zavrsiti - cim prije tim bolje...

a TEK kad zavrsi onda je ulazak u Evropu moguc...

BUDALA
16-04-2010, 23:39
pokusava promjeniti formu, ali je i tu neuk, nevican, ×××××× eto. Drina je ne samo njegova, nego nacionalna, cak i "zemljovidna" zabludasvih katolickih ×××××× (nije ih malo!). Ali - njegovo pravo! U "NASOJ DEMOKRACIJI" svaka NENORMALNOST, SVAKI IDIOT, Cak i svaki bolesni SKUCE je stvra "nenormalnosti" u prirodi. Skutor, noz, kamenjarka, Jasenovac, katolik sa Briga.....NE! ×××××× nije u stanju da shvati grijeh, a veli da je krscanin! A GRIJEH JE ZAVJET I OCA, I SINA i ONOG TRECEG! .............. AMEN! ..... Kako veli Trogirska Stojka: NA KOLINA! VIRA iSUSOVA! :smile18: :smile18: :smile18: :smile18:

Cr oat
17-04-2010, 09:58
Poslije amputacije nekih dijelova koji i onako nikad nisu pripadali srbiji (Crne Gore i Kosova) ceka se i Vojvodina, moguc je i Sandzak...

jos uvijek samo 3865
22-04-2010, 19:07
ili, sto je vjerojatnije,javnost suti o zrtvama i sakriva istinu kao zmija noge! Jos ima jeftinih mjesta po grobljima. ZIVIJA MRTVAC! :smile18: :smile18: :smile18:

3865 6,7,8........
25-04-2010, 07:48
svi smo mi za Branitelje". Ima mista ne samo na mirogoju. ZIVIJA MRTVAC!

Cr oat
25-04-2010, 13:52
Moras poceti kako sam ti kazao... Ali moze i ovako: Nasa pravoslavna grcka braca uzivaju sta su prevarili - onako na pravoslavan nacin - cijelu EU i usli sa sa ekonomskim brojkama izracunatih na pravoslavan nacin, kao i dugova - takodjer izracunata pravoslavnom matematikom. I? usicarili €! nadaju se da ce EU biti sve skuplje osim da Grckoj otplacuje te pravolsavne izracunate dugove. A ja kazem - nece proci - to ce Grci na svojoj kozi platiti i isplatiti. Pravoslavna Srbija je neinteresantna - i svi su je pustili da se koprca u vlastitim pravoslavnim izumima, brojkama, izracunima - ukratko - pravoslavnim govnima - cim ju se manje dira manje smrdi...itd... Pa onda dodaj - kad se javljas - o svim ostalim pravoslavnim kvalitetama i divotama - A tek onda kreni na zalopojke iz domovine...

Cr oat
26-04-2010, 18:31
Dakle - malo nam vise pisi iz i o pravoslvnoj "otadzbini" - a kad zavrsis o tim vjestima i brojkama - onda pocni zalopojkama i naricanjem za domovinom... Opisi nam i opasulji nas o pravoslavnoj matematici, pravoslavnoj istini i pravoslavnom nacinu zivota - a onda nastavi sa ocajavanjem za domovinom...

3865 6,7,8........
29-04-2010, 08:11
"BRANITELJE" - na groblja! a domoljubitelje - pred sud! :smile18: :smile18: :smile18:

Cr oat
29-04-2010, 12:45
Moram li ti uvjek ponavlajti jedno te isto??? Moras poceti kako sam ti kazao... Ali moze i ovako: Nasa pravoslavna grcka braca uzivaju sta su prevarili - onako na pravoslavan nacin - cijelu EU i usli sa sa ekonomskim brojkama izracunatih na pravoslavan nacin, kao i dugova - takodjer izracunata pravoslavnom matematikom. I? usicarili €! nadaju se da ce EU biti sve skuplje osim da Grckoj otplacuje te pravolsavne izracunate dugove. A ja kazem - nece proci - to ce Grci na svojoj kozi platiti i isplatiti. Pravoslavna Srbija je neinteresantna - i svi su je pustili da se koprca u vlastitim pravoslavnim izumima, brojkama, izracunima - ukratko - pravoslavnim govnima - cim ju se manje dira manje smrdi...itd... Pa onda dodaj - kad se javljas - o svim ostalim pravoslavnim kvalitetama i divotama - A tek onda kreni na zalopojke iz domovine...

3865 6,7,8........
30-04-2010, 07:37
"Na groblja s njima. Dase vas rijese! A vas iza resetaka, da ne crkavate od zavisti. GRCAKA jest pravoslavna zemlja, ali su RVACKA, PORTUGAL, SPANIJA, ITALIJA tipicne katolicke drzave! ......................... GLUPI KRVOLOCE! :smile18: :smile18:

3865 6,7,8........
06-05-2010, 17:36
Nikad ih dosta...! ZIVIJA MRTVAC! NAPRID KOLJACI! KOLJI ZA RVACKU! CRKNI ZA RVACKU! BAR IMAS ZASTO! ................ 3865,6,7,8,9...! :smile18: :smile18: :smile18: :smile18: :smile18: