PDA

Pogledaj cijelu verziju : Registriraj se na eRepublik! - eHrvatska te treba!



Asklepije
17-02-2010, 03:41
Već neko vrijeme igram web igricu eRepublik i stvarno mi je odlična i pozivam sve forumaše da nam se pridruže. Igrica je btw. potpuno besplatna (zato ju toliko ljudi i igra:)) ). Za one koji na takve stvari ne vole trošiti puno vremena igrica je idealna, jer dnevno na nju ne morate potrošiti više od 2 minute. A opet igrica pruža mnoge mogućnosti onima koji se u nju žele uključiti na malo aktivniji način.

Pripremiti se i na to da je igrica prvih tjedan dana dosadnjikava, jer realno gledajući nemate što raditi osim što kliknete na train i work. No nakon što dođete do levela 5 (uz redovno igranje trebat će vam cca 7 dana) otvaraju vam se mnoga područja eŽivota i igra postaje mnogo zanimljivija. Možete otvoriti svoje novine i postati novina, postati pripadnih Hrvatske vojske ili se uključiti u neku od paravojnih postrojbi koje su vrlo dobro organizirane, možete se učlaniti neku od eHrvatskih stranaka i započeti političku karijeru, možete otvoriti firmu i baviti se biznisom, možete biti burzovni mešetar, ...

U eRepubliku trenutno traje IV svjetski rat u kojemu su suprotstavljena 2 vojna saveza, EDEN i PHOENIX.

Istaknutije članice EDEN-a su Poljska, SAD, Španjolska, Hrvatska, Grčka i Rumunjska. Članica EDEN-a je i nama susjedna BiH.

Dok su pak istaknutije članice PHOENIX-a Mađarska, Srbija, Rusija i Brazil, a jedna od članica je i Slovenija.

Hrvatska je sa cca. 14 500 igrača 8 velesila eRepublika, ali nažalost naši najveći neprijatelji i prvi susjedi Srbi imaju preko 30 000, a Mađari preko 24 000 igrača. Hrvatskoj prijeti stalna opasnost okupacije od ove dvije zemlje koje su nas napale već 10-ak puta, ali smo se uz pomoć saveznika uspjeli obraniti. Zato nam je potreban svaki novi igrač koji će pomoći razvoju i prosperitetu eHrvatske!

Ali da ne mislite da se Hrvastka samo brani reći ću vam da smo prije mjesec dana u potpunosti okupirali Sloveniju, da trenutno držimo pod sobom pola Austrije i da smo na putu da zauzmemo neke prirodnim resursima bogate francuske regije.

Molim vas da se na igricu registrirate preko mog reffer linka: http://www.erepublik.com/en/referrer/Asklepije

Zašto se registrirati preko mog linka? Ako se registrirate preko njega i dođete do levela 6 ja ću dobiti 5 golda. Vi ćete mene automatski dobiti na friend listi i biti ću vam uvijek na raspolaganju za sva pitanja i pomoć koja vam bude potreba tijekom upoznavanja s igricom ili tijekom vašeg aktivnog igranja. A vjerujte mi i sam sam imao gomilu pitanja kada sam počinjao igrati, ali ja nisam imao koga pitati i bilo mi je vrlo teško na početku snaći se u svemu. Ako se regate preko mene ja ću vam uvijek biti na raspolaganju i usluzi. :)


Asklepije