PDA

Pogledaj cijelu verziju : CURKE MOJE......



Majda xd
26-01-2010, 17:57
Jeste li ikada imale onaj neki osjećaj i trnce kada.......primjer u vezi ste volite jako tu osobu nezamjenjiva je ali naiđete na neku facu za kojime su lude sve cure i vi se njemu svidite i on vam napiše neku porukicu koja vas fakat dirne u žicu i osjetite trnnce!jeli to grijehhh??????

pitaj
26-01-2010, 18:00
velečasnog jeli to grijeh :smile06:

Majda xd
26-01-2010, 18:03
a ti pitaj svoju mamu jesi zbilja njezin sin da nisi ispo iz torbe neke ciganke koja je bolovala od kuge

za Majdu
26-01-2010, 18:48
nije to grijeh...imala sam takav slučaj...samo kaj se nisam opustala u nista više od predvidenog....taj dečko je bil prezgodan i najljepši u školi,ma naj ljepši kojeg sam ikad vidla...makar su svi govorili da je kurviš itd...možda je i imao puno cura,ali pokazao je da mu je stalo do mene...makar smo sad ualjeni dosta jer je on zavrsio skolu...i redovito se cujemo i ostali smo pa skoro najbolji frendovi...jedan drugome se jadamo i tak...nije to nikakav grijeh...jedino ako ga ti napraviš s njim a poslje požališ...moras biti pazljiva...

hahahahaha
26-01-2010, 18:56
koja ste vi djeca
palis se na lika koji je kao najzgodniji drugim curama i onda ga zato ti zelis za decka jer je drugima zgodan?
to ti mislis da je bas tebe od svih izabrao i da je najzgodniji....

Majda xd
26-01-2010, 18:59
nije o tome riječ moj slučaj je da imam frenda o svemu pričamo i super smo si obožavamo vježbati i sport i javno mi je priznao da sam mu prekrasna i sve al smo na toj disaci al jednom mi je reko nešto od čega su me fakat trnci prošli,,,,,njemu se udvara puno cura al on ih odjebava,kad smo išli skupa iz teretane vidio me u svlačionici u donjem rublju i kao da je poludio odjednom naravno nije ništa bilo

hahahahaha
26-01-2010, 19:18
a znaci tebi kad decko kaze da si zgodna bla bla bla ti bi odma bila sa njime? ili samo sa onima kojima uletava puno cura pa su neki frajeri?
vidio te je u svlacioni napalio se i sad te hoce jebat....reci na to sta god zelis al tak je...a decki ce svasta rec i napravit samo da dodu do one stvari

Majda xd
26-01-2010, 19:23
ZNAM!ali to nije bilo ko i neki tamo stranac to mi je frend kojeg poznam ohoho i s kojim već 5godina idem u teretanu uglavnom ne možete razumijet jer jednostavno neke stvari ne možete doživit kao ja

Majda xd
26-01-2010, 19:25
Ja živim u sasvim drugačijem svijetu nego vi meni je fitnes na prvome mjestu sport mi je život i to dijelit s nekime ko ima isti žar za to je neopisivo

hahahah
26-01-2010, 19:36
mlada si naucit ces neke stvari...
samo se ti drzi teretane pusti decke...

Majda xd
26-01-2010, 19:51
da fakat mlada sam imam21god

pa jesi
26-01-2010, 22:18
jesi mlada si

s
27-01-2010, 14:22
Ako ti se to desilo, sto radis onda sa osobom u vezi. Poprilicno mi se cini povrsnim luditi za nekom facom samo zbog toga sto je faca. Ionako ti je poslao porukicu samo zato da te okrene i od××××. I jos nesto najvaznije. Ako imas 21 godinu, s kim se ti druzis i gdje se druzis pa da znas da je faca, da sve cure lude za njim. Inace, iskreno, u tim godinama ljudi su puno ozbiljiji i ne bave se takvim stvarima, a ljubav im nikako nije povezana sa slavom. Bez ljutnje ali meni tu ima previse nelogicnosti, posebice tvoj drugi post i reakcija koja nije u skladu djevojke koja ima 21 godinu.

stop
27-01-2010, 18:48
nemoj se voditi za tim drugim jer ces poslije zaliti i shvatiti sto si izgubila, ako ne daj boze izgubis svog decka zbog toga! ja sam dozivjela isto, to je prolazna faza i ne upustaj se nikako u to pa ni nista drugo! govorim ti iz iskustva jer su meni drugi govorili krivo, nisam dobila pravi savjet tak da poslusaj mene i MANI SE TOG DOTICNOG za ime bozje.

Majda xd
27-01-2010, 18:59
ljudi ja nisam rekla da ću ja ostavit svoga dečka ja sam samo postavila pitanje da li je grijeh to osjetit drugo ništa

stop
27-01-2010, 19:38
e pa tako sam i ja mislila-ja ne mislim decka ostaviti, samo mi se svidja sta mi ovaj sad salje takve sladunjave por i daje mi najvise paznje! haloooo... to je to draga, nemoj samu sebe varati time...

Majda xd
27-01-2010, 20:06
ja s njim radim vježbam on mi je naj frend svakodnevno mi pomaže daje mi svjete da pazim kaj jedem da si ne uništavam tijelo obožava vježbanje i ja u njemu vidim samo frenda........a to kaj je reko ja sam za to rekla dečku jer ništa ne tajim al on je već naviko na svakojake izjave pa ništa strano

ccccccc
27-01-2010, 22:26
pojebala si se vec sa njime samo nezelis rec
prevarila si decka samo sto to nikad nitko nece znat
ista si kao i sve druge

stop
27-01-2010, 22:28
lijepa, ovo kako si ti opisala sport, vrijeme provedeno s njime i sta ti je reko... ne sluti na dobro...
gle, znam o cemu govoris, znam kad je netko ''srodna dusa'', kad ti daje puno paznje, kad volite iste stvari i sve ostalo, a uz to imas i decka, rekla sam ti da sam bila u istoj situaciji i vjeruj mi taj TVOJ decko u ovome slucaju VRIJEDI mnogo vise od tog frenda makar ga poznala sto godina i da ste gotovo identicni i da neznam sta obozavate skupa i sve. samo ti hocu dati do znanja, hocu da shvatis da moras paziti sta radis! jedini tko moze ovdje izgubiti si TI draga i zato PAZI.
pozdrav