PDA

Pogledaj cijelu verziju : Mali savjet velikog S - OBAVEZNO PROCITATI



s
23-12-2009, 13:33
Slucajno se nadjoh na ovome forumu, malo procitah neke teme i zakljucih sljedece.

Draga djeco,
vidi.hr napravio je veliku pogresku dopustivsi ovoliku diskriminaciju na ovome forumu i pravo je cudo sto forum opstaje. Ali iz ovoga sto sam vidio, on opstaje iz jednostavnog razloga. Previse je danasnje mladezi koji nemaju samopouzdanja niti hrabrosti. Lijepo je vidjeti kada netko na ovome forumu otvori temu tipa: Najljepsi dop Vrbovca, ili mozda temu: Gdje cete docekati novu godinu, Koji vam je najbolji pjevac i tako dalje. Ali toga je premalo na ovome forumu. Zasto ste toliko neprijateljski nastrojeni i zasto vrijedjate skriveni iza nicka. Ukoliko netko nema hrabrosti reci nesto osobi u lice svojom sposobnosti govora koju vam je priroda podarila, okomiti se ne ovaj nacin na neku osobu krajnje je kukavicki cin. Koristite ovaj forum za dobre stvari, pretvorite ga u nesto korisno kada je vec dostupan svima. Nemojte dozvoliti da se pretvori u svadjaonicu i vrijedjaonicu. Budite razumni i neka prevlada ljudski razum kada pristupate ovome forumu. Vi niste svjesni koliko se zakona krsi na ovome forumu. Od strane VIDI.hr-a koji je duzan imati administratore i moderatore foruma koji se brinu da se ne krse pravila (kojih nema) do strane vas koji krsite pravo svakog covjeka na osobnost i privatnost. Kada bi stigla samo jedna prijava na prekrsajni sud u vezi ovoga foruma to bi sa sobom povuklo lavinu kazni od kojih se nebi izvukao nitko ili gotovo nitko tko koristi ovaj forum. Buduci da svi mislite da ste anonimni iza svoga zamisljenog nadimka zasigurno neznate da sustav svakim slanjem vaseg posta pamti vasu IP adresu koja ostaje spremljena u arhivi T-coma (u vecini slucaja) i u svakom trenutku se moze otkriti koja je poruka poslana s kojeg racunala sto provjerava MUP republike Hrvatske na temelju neke prijave. Buduci da ste maloljetni sva odgovornost ide na vase roditelje koji su vam om

s
23-12-2009, 13:36
S obzirom da ovako lose napravljen forum ne dozvoljava beskonacan broj znakova nisam uspio zavrsiti svoj post pa stoga zakljucite sami sto sam htio reci, jer nemam volje pisati ponovno.

Srdacno vas pozdravljam

mrazica
26-12-2009, 13:36
hehe, bravo! na ovakvim pametnim temama nemaju nista za reci! :smile12:

curka
26-12-2009, 21:26
u potpunosti se slažem s ovim. svaka čast!

buhahaha
28-12-2009, 14:24
ubij se ip adresa se promijeni za sekundu hahaha ;) ;)

haahha
29-12-2009, 11:26
ma pusti seljaka .... ;) :smile13: :smile17:

s
31-12-2009, 08:09
Zao mi je sto tako mislite, IP adresa se mijenja ali to ne znaci da nije pohranjena u arhivi, jer tko vam dodjeljuje IP adresu? Vi sami? Ne, nego vam se dodjeljuje server pa makar ih vi imali nekoliko server pamti kome je dao koju, stoga molim vas lijepo, javite se nakon sto zavrsite FER s komentarima da se nemoze nitko naci pomocu IP adrese. Mozda vam s vremenom otvorim oci jer ste jos djeca ...

ZA S
01-01-2010, 12:45
AK SMO MI DJECA KOJU LJIGAVU PIČKU MATERINU TI ONDA RADIS OVDJE..NABIJEM TEBE TVOJ FER I SVE DRUGO TI NABIJEM IAM HAKERA KOLKO OŠ KOJIMA NIJEDAN TVOJ FEROVAC NIJE NI DO KURCA TAKO DA SE POKOPAJ S IP ADRESOM :smile12: ITD ITD :smile08: ;) ;) ;) ;)

assdas
01-01-2010, 13:57
ma moze mi on k**** pohranit

za assdas
01-01-2010, 14:28
ma tak je lik misli ak ide na fer da je frajer a moj frend s osam razreda škole radi čuda s kompom :smile06: :smile11: :smile06: :smile06: na tom ajmo rec faxu te ne uce takve stvari nego naprave debila od čovjeka koji kasnije imaju život u kompjuteru i taj komp im je vrhunac zivota :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile12: :smile12: ;) ;) ;) ;)

sixxx
01-01-2010, 14:50
SLAŽEMMM SE U POTPUNOSTI I SVI NOSE CVIKSE JER SI I VID SJEBU OD TOGA VIŠE

(XD)
01-01-2010, 21:59
:smile06: :smile06: koa ××××× tema jos dugo nije bilo gluplje :smile12: :smile12: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

ecdl
03-01-2010, 19:52
šta ×××ך ti FER ništa ne valja danas je ECDL jedini u svijetu priznat cerfitikat što se tiće kompjuterske izobrazbe!!!

s
04-01-2010, 12:32
Lijepo vas je majka odgojila. Eh da nismo u ovako jadnoj drzavi nebi ovoga niti bilo. Ne idem na fer niti sam ikada isao, govorim figurativno, ali ljudi s tim fakultetom priznati su u svijetu. Vasim odgovorima dokazujete da pojma nemate o pravom zivotu niti icem slicnom, zato vas molim da se prestanete sramotiti.
Sta ja radim ovdje?
Pokusavam nekolicini neobrazovanih i neodgojenih klinaca objasniti neke stvari.

rtzer
04-01-2010, 12:47
naso si pravo mjesto za to debilu retardirani :smile06: :smile06:

ahh ...
05-01-2010, 01:23
moj komentar za ljude koji te pljuju S, tiha jeza ...

s
07-01-2010, 13:54
Ako postoji i jedna mlada osoba kojoj je doslo nesto pametno u glavu ili su postali svjesni posljedica koje mogu nastati i vjerovati vise meni koji govorim onako kako je nego hrpi jos uvijek ne dovoljno obrazovanih ljudi, koji jos nisu okusili sto je zivot, moj plan je uspio i pomogao sam najmanje jednoj osobi da shvati da ovo nije nacin dokazivanja ili neceg slicnog.

za s
07-01-2010, 17:23
ko ti ×××× mater :smile06: idi u ameriku se dokazivat ko zna mozda postanes american idol bhaahhaahha :smile06: :smile06: :smile06:

s
08-01-2010, 12:40
Ukoliko nisi u stanju napisati smislenu recenicu molim te nemoj se sramotiti, sramotis ljudski rod i prikazujes nas ljude kao bezobzirne ludjake. Ali najzalosnije u svemu tome je sto ti jos nisi kompletan covjek, i ovo nije uvreda nego zelim reci da si u fazi odrastanja i da nemas nimalo odgovornosti niti icega slicnog za sto odgovornost snose tvoji roditelji koji te nisu odgojili na pravilan nacin.

Divim se sto na ovome forumu ima i kulturno odgojene djece koji se istaknu na drukcije nacine a ne psovkama, vrijedjanjima i ismijavanjima. Ali ono sto je najzalosnije je to sto sam zasigurno duplo stariji od tebe i mogao bih ti biti otac, ali ti to ne maris. Stvarno zalosno kakva je danasnja mlades. Ali svaka cast izuzecima neka im to bude na cast..

mala od zanata!!
08-01-2010, 12:56
S-svaka ti čast na svakom komentaru!Dugo nije ovdje bilo tak nekoga ko zna izreći svoje mišljenje a da pri tome ne psuje! i kojem se po komentarima vidi da je odrasla potpuna osoba!
Svaka čast još jednom! Uljapšao/la si mi dan!!

za s
08-01-2010, 13:02
svejedno ti ××××× mater :smile06:

s
08-01-2010, 13:11
Dragi moj, ako mislis da ce me to pogoditi, varas se. Takve uvrede me ne diraju i s vremenom covjek otupi na njih. Pogotovo kada to izrekne osoba koja ce na seks cekati jos nekoliko godina. To je zaista zalosno...

za s
08-01-2010, 13:11
pitaj si tatu kolko me je čeko :smile06: :smile06:

s
08-01-2010, 13:17
Vjeruj mi, ja mogu dati vise smislenih i kulturnih recenica nego sto ti mozes psovati. Pametnom covjeku nikada ne nedostaje inspiracije dok sirovom ponestane nakon sto izreseta sve psovke. Pokusavas biti duhovit, ali ti neide. Zalim te, i za takve kao sto si ti treba zapaliti svijecu da vam se Bog smiluje u zivotu. Takve osobe nikad nece imati pravog prijatelja jer svojim temperamentom odbijaju ljude od sebe. Mozda nekad i shvatis o cemu govorim, ali sada tesko da mogu ocekivati...

ahahahahah
08-01-2010, 13:18
ko te ×××× glup si stogod da napises :smile06:

s
08-01-2010, 13:24
Reci cu jos jedno, budi dosljedan sebe i barem se potpisuj sa istim nickom jer si jako prozirna osoba. I moras jos puno uciti, ja sam postigao ono sto sam zelio, pridobio sam neke ljude na svoju stranu, odnosto kako bi nas Ivo Josipovic rekao, na ovome forumu ja sam SVJETLO a ti i takvi ko ti ste TAMA, a svjetlo pobjedjuje tamo stoga vjerujem da ce me podrzati jos mnogo pametnih forumasa ovdje koji se nece svaki puta potpisati drukcije nego ce zaista iza svakog drugog nicka biti nova osoba.

ahahhahahahah
08-01-2010, 13:28
to i jesam ja za s al si presmijesan a vidjet ces uskoro i zasto lijep pozdrav..a onda ti nimalo nece biti smijesno dok cu se ja valjat od smijeha :smile06: :smile06:

ahahahahah
08-01-2010, 13:28
kmica će ti past na oči :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

mala od zanata!!
08-01-2010, 13:29
Bravo s!

ne mogu prestati uživati!! :))
u tvojim komentarima!! Sretna sam što postoji netko odrastao i s kim dijelim mišljenje!! :)) :) :))

za malu od zanata
08-01-2010, 13:34
uzmi si ga za novog jebača, kolko smo uspjeli vidjet ( našavši tvoju ip-adresu) i raspitali se o tome..mala dobra si :smile14:

s
08-01-2010, 13:52
haha, pa doslo je da se i ja moram nasmijati, ali sto mogu kad sam se zarazio ovim forumom i ljudima koji ovdje pisu. Napali ste curu samo zato sto je podrzala nekoga tko je drukciji od vas. To je plitko, umjesto da budete djentlemeni i razgovarate samnom a curu ostavite na miru, ali problem je ocito sto ne mozete stupiti u dijalog samnom jer se ocito osjecate nedovoljno obrazovanim pa da kazete nesto a da to nije vrijedjanje ili psovanje. A da se kanditirate za predsjenika?

mala od zanata!!
08-01-2010, 13:56
znam da sam dobra,hvala!! :))
ali nebih nikad nikog od vas!!
s je pravi muškarac,a ne vi!! :))

jeeeeeeeee
08-01-2010, 13:58
Molim vas da se skoncentrirate.

Da ce zacrveniti Hrvatsku ima sasvim drugo znacenje. Uzeo je kartu na kojoj su novinari obojali one zupanije koje je dobio Josipovic u crveno a ostalo u plavo. Plava je bila samo Licko-Senjska koju je dobio Hebrang. I onda je Josipovic uzeo kartu i rekao da ce zacrveniti cijelu Hrvatsku sto znaci da ce pobijediti Bandica u svakoj zupaniji sto je vjerojatno i istina.

dskfahkljkl
08-01-2010, 16:24
ne može se ovdje ništa.davno je trebalo ukinuti ovaj forum.

rfherwfk
08-01-2010, 16:28
uskoro sve teme ce bit izbrisane s ovog foruma i svaka tema koja spominje politiku :) eto samo toliko da znate... btw živio moj bandić banditos :smile06:

za gosp s
12-01-2010, 17:05
Jeste li Vi mozda svecenik??????? :smile15:

za tebe
12-01-2010, 20:19
ma naravno kakav svećenik kardinal kaj ti je na ovom svijetu ima i pametnih osoba i to je vama pravo čudo kad netko zna nešto napisat osim pas mater đubre i tak....otkriće.bar sad imate priliku vidjet kak izgleda osoba s moralom

mala od zanata!!
12-01-2010, 21:04
bravo!!!! :)) :) :)) :)

s
13-01-2010, 07:51
Za one koje zanima, nisam svecenik niti itko tko je vezan za Crkvu drukcije nego putem vjere svakoga malog covjeka. Iskreno se nadam da se na ovom forumu nece naci poneki pravi svecenik jer ce ostati sokiran, iako vjerujem kako takvi i ne obilaze forume jer znaju sto tamo ima.
Inace, radim jedan posao koji me svakodnevno izlaze komunikaciji sa ljudima, od onih bogatih do onih siromasnih i zaista je pravo umijece covjecanstva sto je stvoreno toliko vrsta naravi i toliko vrsta ponasanja. Vidio sam kako prolaze dobri ljudi u zivotu, uvijek budu nasamareni i izigrani stoga sam zakljucio kako se ne isplati biti dobar. Vidio sam kako prolaze vulgarni,nepristojni, bezobrazni i nasilni ljudi nemaju prijatelja a one koje imaju gube a da to ni ne shvate i tesko sklapaju poznanstva. Znaci ne treba biti ni takav. Zato sam nasao sredinu, govorim ono sto mislim i dobar sam prema onima koji to zasluzuju, a onim drugima treba otvoriti oci kako nebi upropastili svoj zivot, a i zivot drugih ljudi zbog svojih postupaka kojih nisu svjesni. Samo govorim ono sto je realno,a za to ne moram biti svecenik da bi se mogao obracunati s ljudima bez svadje i psovki, jer kada im dodje takav onda se oni osjecaju nemocno kao sto je primjer ovdje, vecina bezobraznih se nezna nositi samnom.

mala od zanata!!
13-01-2010, 08:28
Pa normalno da se ne mogu nosit s tobom kad nemaju argumenata.Sve pokušavaju sa psovkama.I onda kad ti napišeš ovakav koentar mislim da oni ostanu na prvoj rečenici jer ne mogu sve pohvatati i ne znaju šta bi ti rekli pa je najlakše napisati psovku! Tko ne zna reći psovku?Svi to znaju! Ali pametno sročenu misao je teško reći.
Može jedno pitanje?
Na koji način se nositi sa ljudima u svom okruženju koje ne možeš ignorirati jer jednostavno "moraš" biti s njima u kontaktu,a zabadaju nos u sve i pokušavaju drugima diktirati kako bi trebali raditi određene stvari??
Baš me zanima tvoje mišljenje!Hvala!

s
13-01-2010, 11:55
Tesko mi je odgovoriti na ovo pitanje jer to moze biti vise ljudi a time i vise pravila. Takvi mogu biti tvoji roditelji, tvoji prijatelji ili pak poslovni kolege. Ukoliko nije niti jedno od to troje vjerujem kako onda ne postoji ono "moras" biti u kontaktu jer sve sto nije od ovog po meni ne moras biti u kontaktu s njima. (mozda sam nesto i zaboravio). Ukoliko je roditelj u pitanju tu je situacija najteza. U vecini slucajeva mora ih se slusati jer je to neko pravilo i roditelj u vecini slucajeva hoce dobro, ali ponekad znaju pretjerati. U tom slucaju najbolje je to pretrpjeti. Ako je u pitanju prijatelj onda mu treba jasno dati do znanja da nesto radi pogresno, ukoliko ne uvazi tvoj stav nebih se slozio da je pravi prijatelj. Ukoliko je ipak kolega s posla, onda je uvijek rjesenje samo poslovni kontakt, bez privatnog, tada se nece moci mijesati u stvari koje ga se ne ticu. Kad bi barem malo pojasnila u cemu je rijec mogao bih se preciznije i razumljivije izraziti ali ovako je to tesko jer tvoje pitanje ima veoma sirok spektar mogucih solucija. Hvala sto cijenis moje misljenje.

mala od zanata!!
13-01-2010, 12:40
riječ je o poslovnom kolegi koji ne kuži ignoranciju s moje strane..ili to ne želi skužiti! Uglavnom..kako na lijep način reći:dosta je!!?

s
13-01-2010, 13:16
Ponekad pali biti neugodan. Pokusaj mu spustiti na neki hladan nacin, ali ne bezobrazni. Pravi se flegma, a on na tvoje reakcije ili se naljutit i poceti s tobom komunicirati samo poslovno, ili ce to prihvatiti ali ce tada s oprezom pristupati k tebi da nebi dozivio neugodnosti. Ukratko, pokusaj mu stvoriti neugodnost na racun toga sto on tebi radi, da shvati da ti to i ne pase. Osim ukoliko to radi namjerno da te provocira, a onda je rjesenje da mu lijepo kazes sve sto ti je na dusi, a on ako se ljuti njegov problem. Ali.. uvijek postoji ali... opet ovisi, kakav je posao, sto ti zapravo zelis, sto on ocekuje od tebe i milion stvari. Tako da ti moj savjet moze pomoci ali i naskoditi ukoliko to nije tako kako sam si ja percepirao. Zaista tesko pitanje...

mala od zanata!!
13-01-2010, 13:46
nije mi nadređeni nego jednostavno kolega koji je iritantan do bola! u sve se upliće i sve želi znati-od privatnog života pa nadalje...ignoriram ga i nekad uopće ne doživljavam i mislim da bi svatko skužio da mi se jednostavno neda komunicirati ali NE odustaje! To su takve osobe koje se vole nametati.I s kojima mislim da samo možeš biti jako neugodan da bi MOŽDA prestale,ali ja ne želim biti neugodna.A mislim da ću morati tak postupiti jer ovo nema smisla!! Zbog nekog drugog se nerviram!Bespotrebno! Kako si rekao-sa lošima treba na njihov način.a ta osoba definitivno je loša i gleda samo svoj interese bez obzira na druge i samo sebe promovira!