PDA

Pogledaj cijelu verziju : Bandić predsjednik - ima li šanse?

kres
05-11-2009, 16:22
Nek slobodno bude predsjednik, samo nek ode od vođenja Zagreba. Predsjednik ionako ničemu više ne služi, osim pričanju viceva

eeee
05-11-2009, 16:50
Nek ide sto dalje, vrag ga ××××

konjj
05-11-2009, 16:51
Fakat mi je islo na zivce njegovo hocu necu za predsjednika

zasto ne
06-11-2009, 11:54
od svih idiota i idiotica (????) on je najupecatljiviji. U opcem kaosu on zna kako se laze, petlja......jos da mu je ime PAVE,SKARE-OZBOLT primio bi ga i Obama odmah.
I prvi put da u veliku rvacku povist udju i Sovici iz Ercegovine.

isranin
19-12-2009, 16:14
Bandic je krunisao tompsona dao mu podrsku da degenerise hrvatsku omladinu ako on pobjedi onda ce biti prava NDH od Zemuna do Sarajeva .Panika da kod Srba ne dodje Seselj na vlast a borba da isti dodje na vlast kod hrvata.Zalosno zar ne.

ISTRANINE
20-12-2009, 13:57
Io sono Croata . kaze sve!
Bandic je skutorsko shvatanje Hrvatske,
zasto se ne borite za onu zajednicku Hrvatsku.
Slovenci i Italijani su za NDH 2 Damaklov mac!
:smile18: :smile18: :smile18:

komunist
02-01-2010, 00:19
Nebrinite drugovi, nećemo mi to dozvoliti,mirno pavajte i vi u istri i u zagorju a i ostali dijelovi lijepe naše države,spremite vi koji imate titovke i crvene marame obećali smo vam da ćemo pocrveniti hrvatsku a bez vas to nemožemo, zato vas pozivamo da izađete na izbore i date glas profesoru Ivi Josipoviću,a mi vam obećavamo daćemo se svojski potruditi i što više zbližite vas mlade sa područja bivše države,nedozvolite da mrak zavlada mi donosimo svetlo a ono je oduvjek stizalo sa istoka,drugovi i drugarice zbog toga nema spavanja sada je vreme da se ispravi ono gdje smo pogrešili devedesete godine ispravite pogreške vaših očeva postanimo civilizirano društvo i rješimo se rodijački veza,javljaju nam se grupe građana iz svih krajeva kao i susjedni nam(za sad država)i najavljuju grupni dolazak na glasanje,u vukovar dolazi trideset autobusa iz srbije naših građana da nam daju podršku,sada je prilika da se jednom za svagda riješimo toga desničarkog smeća i da živimo slobodni i oslobođeni nacionalizma i šovinizma i uspostavimo normalne odnose sa nama uvijek dragim i bliskim državama u okruženju.Pozdrav iz stožera koji donosi promene,zdravo drugovi

komunist
02-01-2010, 00:23
drugovi poslije ustoličenja slijedi konačni završni udarac lopovskoj stranci kaja nas je celo ovo vrijeme ponižavala i sprečavala nas da živimo kao sav normalan svijet,zdravo drugovi

ISPITANI
02-01-2010, 10:52
skutor,
varalica,
MARATONAC,
lopov
..........
ali jako Inistar
i POKVAREN,
Sa VEZAMA i OBAVEZAMA.
SKOLOVANI KERUM....
Takvi i samo takvi mogu u