PDA

Pogledaj cijelu verziju : sto mislite o agrokoru?



ks
23-09-2009, 09:33
zasto ljudi trpe ovu vlast da radi sta hoče?u jednom konzumu otpustaju a za novi u vrbovcu uzimaju po vezama!

blagajnica
23-09-2009, 10:05
slazem se sa kk!ja sam radila ko konj svaku nedelju bez slobodnog dana i bolovanja nakon 9 mjeseci van!a tu se prima po politiki!tako je u konzumu malo trebas malo ne!to je kriva vlada i sindikati a i mi sta nejdemo na cestu!

pikovac
23-09-2009, 11:33
pa mi i sluzimo todoriču ko roblje!sve to zahvaljujuči vlasti a sindikati ne rade nista!

viki
23-09-2009, 14:13
tu je največa korupcija i leglo nepoštivanje zakona

žaljenje
24-09-2009, 12:24
ne kužim čemu se sad žaliti a kad su bili prosvjedi nedavno došla je nekolicina ljudi i to većinom penzići!!!
šta onda niste išli i pokušali poduzeti nešto?
svatko gleda svoju guzicu i zato nam tak je.
kao nije mene briga jer mi je SADA(trenutno) dobro...a nemamo pojma da bi i nas mogla zadesiti ista situacija ne imanja posla za nekoliko mjeseci!!
krivu svijest imaju ljudi!

čp
24-09-2009, 14:43
ljudi ni su izašli na prosvjede jer im tak i tak nebi pomogli niti mogu kaj promijeniti

ks
24-09-2009, 15:51
kad da idu strajkati kad je bio radni dan?svako se boji za posao kad su na ugovor da im ne produlje!to poslodavci koriste!u bivsoj drzavi sindikat je radio kako treba a sad rade za sebei desna ruka političarima!

Da ali
24-09-2009, 18:30
naši ljudi su toliko apatični da im se više ni ne ide na nikakve prosvjede ma da su i u nedjelju. Jer lakše je sjediti u bircu i kukati.
Takav narod ima i vlast kakvu zaslužuje. Sve dok ne ogladne e onda možda nešto bude. Možda.

pa
25-09-2009, 00:46
svi su dizali ruke za tuđmana,sad čemo svi skupa lizat govna radi takvih smradova

žaljenje
25-09-2009, 07:13
koliko ljudi ima na burzi???dakle,dosta njih je moglo doć na prosvjede,ali ne..zašto bi..kako kaže jedan komenatar,lakše je sjediti u bircu i kukati!!
tu je naš najveći problem-šta se razmišlja na način da MI NE MOŽEMO ništa promijeniti...a MOŽEMO samo treba tu svijest razviti!!
svatko bi samo sebi pod guzicu stavljal i ne brinuo brigu za drugoga!!
a to je loš stav!!
a i kaj je da je-oni koji su na vlasti su tam jer su ih ljudi birali...pa eto..neka sada ti koji su birali malo razmisle za sljedeći put..ali mislim da ne bude bolje..jer kad je Sanader otišo njegovi birači su samo rekli-IMA PRAVO....bla bla...ZAŠTO NEBI OTIŠO....NIJE NIŠTA LOŠE NAPRAVIO...i bla bla bla....i takvi zatucani budu opet glasali za njih!!Žao mi je,ali to je istina!!

zbog
25-09-2009, 10:31
onih koji su dali glas koaliciji i onih koji kazu da drugi dodu isto bi bilo i ostanu doma kad je glasovanje tako nam je!radije kukumo nego da nesto mjenjamo!

žaljenje
25-09-2009, 11:49
točno tak..
fino ću sjedit doma i svađat se sa telvizijom i sa debilnim zakonima koje donosi država...i očekivati da će mi novac pasti s neba!!
i kad je glasanje da mi netko dođe doma i da papir da glasujem jer kad je glasovanje onda se je teško dići i otić ostavit svoj glas za bolje sutra!
mada.nitko od njih nije idealan-svi će krasti jer se to kod nas može.ali vjerujem da ima onih "malo boljih"!!i pametnijih!!
pogledajte samo tko nam je ministar zdravstva i kakve zakone i odluke donosi!!stvarno je to da se zapitamo jel nam negdje vani nebi bilo bolje!!

kille
25-09-2009, 11:53
×××× vas agrokor, todorić i ostala bagra !!!!!!! :)) :))

za ovog ispred
25-09-2009, 16:54
ako ti se tema ne svida nemoj čitati!mozda bi ti pljuvao po nečem drugom i vrijedao ljude toga tu dosta ima!ili si ko ta bagra pa ti dobro ili nemas pojima sta je zivot?

zanima me
25-09-2009, 21:08
samo postoji li kraj ovom kriminalu, krađi, lažima... Već smo oguglali na situacije zbog kojih bi ljudi trebali ići u zatvor a upravo ti su najbogatiji i kroje pravdu u ovoj državi. Na žalost ne vidim stranku niti osobu koja bi imala volje napraviti bilo šta dobro za ovu zemlju osim kad se dokopa vlasti pokrasti što više i zaposliti svu svoju obitelj.

pamet
25-09-2009, 23:20
u ovoj drzavi je dobro samo onima koji su glasali za hdz. jer lopov lopova brani

xy
26-09-2009, 00:37
ni na jednim izborima nisam glasala za hdz i opet moram lizat govna,sva sreča pa imam nekretnine koje mogu rješavat tokom života,ali se pitam kako će živjet ostala raja koja ide od nule?!
A tuđman nek crkava đubre prokleto tam gde je

sestra poginulog
27-09-2009, 12:10
da ste danas bili na polaganju vjenaca i misi sve vam bi bilo jasno!političari ispred crkve a kasni8je na kavi i to je to!

za sestru
28-09-2009, 00:04
sve jasno ko dan

tgsd
28-09-2009, 06:39
ma dobri su to ljudi......
ali lopovi u pičku materinu :smile06: :smile06: i kaj ocete od njih nek kradu vama je krivo kaj vi nemrete :smile10: :smile10: jer ste nesposobni :smile10: :smile10:

žaljenje
28-09-2009, 15:22
kradu i oni ali krade i crkva.nemojte to zaboraviti!kome su oni dali kaj novaca??nikome!!!sad su se ušutili ko pi**e!!sramota!!
a i ono kad se glasa-pa kao ovi "hrvati"u dijaspori ŽELE i OMOGUĆUJE im se da glasaju-to je još veći lopovluk-jer već tada počinje krađa-to HDZ omogućuje jer se svi ti u dijaspori diče sa velikim "domoljubljem" i jedino znaju glasati za HDZ i zato je uvijek HDZ odabran..moguće je i da im HDZ plati.nebi me čudilo!!i onda ti ljudi koji NE ŽIVE u Hrv.kroje nama sudbinu,a mi sljedećih 4 i više godina živimo ko ×××××× i ovce koje pasu travu koju sije HDZ i lopovi!!
sramota!!

sljaker
28-09-2009, 16:31
ljudi hitno mjenjati vlast a sa njima i sve u sindikatu!a hadezeu poruka dok smo bili na frontu vi ste prodavali tajkunima a vasa djeca vani se skolovala!narod varali sada vasa djeca imaju sve i hodaju sa srpskim manekenkama a nasa prezivljavaju!

za žaljenje
29-09-2009, 05:24
kad vam treba novaca onda vam je dijaspora dobra, inače da vam dijaspora dirigira u životu imali bi čiste kuće kak ogledalo. Ovak imate ××××××. Nemojte izigravati mariontete jer niste lutke koje bi skakale i plesale po nalogu dijaspore već po nalogu i taktu domaćih vladajućih tajkuna. Pa dajte se zmislite kak bi tajkunčići dopustili da ima netko drugi prek grane vlada? Gdo vam je ispral mozak sa takvom bajkom o dijaspori kad se zna da ste prvi za bilo kojeg čovjeka iz dijaspore spremni viknuti ; Marš van iz Hrvatske.

žaljenje
29-09-2009, 07:19
ti si malo zabrijal na krivu stranu!razmisli malo pa ćeš vidjeti da je glasanje u dijaspori poteklo iz HDZ-a.Dijaspora im je važna samo kad su izbori! malo si krivo skužil moj komentar!!
nemam protiv nikoga ništa...ni Hrvata izvan naše zemlje,a niti protiv svih ostalih nacionalnosti u Hrv i izvan nje,samo smatram da je totalna glupost da Hrvati glasaju i kroje nam subinu,a ne žive ovdje !!!Mislim da sam u pravu!
dođu na par sati-daju glas HDZ-u jer jedino to smiju i smatraju ispravnim-i odu u svoju zemljicu,a mi neka si mislimo!!
sve je to mafija i nije je moguće iskorijeniti!!!

ma tko tebi
29-09-2009, 07:50
budalo u tvojoj kući kroji sudbinu? pa ti nemaš pojma kak hrvati vani žive...ni prdnuti nemreju kak si ti misliš a kaj bi krojili... ×××ך kavake i prodaješ mržnju na taj način za ljude koji nisu imali mogućnosti kruha u Hrvatskoj zaraditi zbog tebi sličnih koji tak glume sad zemlju lutaka... Jadnici... Hrvatska se više ne more zvati Hrvatska već kazalište lutaka.

i još nekaj
29-09-2009, 07:53
pošto se glasanja vrše na ambasadama a većina hrvata je van gradova tj. na perferijama i po stotinjak km daleko i ne mogu dobiti slobodno kak ti misliš da idu na glasanje i dužina puta je trošak... velik postotak uopće ne glasa... Lijepa vaša i naša, uštimava si glasove za hrvate vani kak hoče, a to je stvar vaših vladajućih u zemlji a ne običnih šljakera, tak da buš na čisto. Riješite se doma šljama pa vas niko nebu zajebaval i onda bute vidli tko vas "navodno" iz dijaspore pere. No penezi vas nisu prali kad je trebalo stradale pomagati... ma kaj si vi mislite da bu neko plakal sa Hrvatskom? ma to je vaša uobrazilja jedna napuhana... zato vas nigdo neće nikam med normalni civilizirani svijet...

žaljenje
29-09-2009, 08:05
otkud ti jesi? kaj se pjeniš?šta me odmah napadaš? s kim se svađaš?
kaj živiš u Hrv ali nisi zadovoljan??
ne razumijem stvarno!Mislim da nisi sad gledao zadnje izbore koji su bili,dok su se ovi dolje kurčili kak oni idu glasati,kak imaju pravo glasati,da su oni Hrvati itd....ajde molim te!!!o čemu ti pričaš??
ja baš pričam o tim prepotentnim ljudima koji se diče Hrvatstvom i kao traže velika prava!!
ajde nemoj me za jezik vući!!vrtiš non stop jedno te isto!!
reci šta te boli pa si olakšaj dušu!!!
i još nešto-zašto misliš da je Sanader otišo??
zato kaj mu je netko dobro zaprijetili i to ne u ovoj državi nego netko malo niže nas!!pa ti sad reci kaj hoćeš!!!kažem ja-mafija kolo vodi,ali ne toliko naša koliko ova ispod naše "velike" državice hrvatske!!! :))

zaaa za žaljenje
29-09-2009, 08:35
od×××× ××××× ti mater

žaljenje
29-09-2009, 08:57
fino....baš kulturno! sad si sve reko! :))
bitno da si mene odmah napao!

sestra poginulog
29-09-2009, 10:05
u jednu ruku oboje ste u pravu!hdz obilazi u bosni ljude samo za izbore a oni najivni pa glasaju i ovi vise ne pitaju kako su!ja sam protiv ovih sto glasaju a zive vani i dobrojim je!dodu na ljetovanje ili kupiti vile!posiljali vojsku dolje ratovati i ginuti i opet ostavili srednju bosnu u jadu i bjedi!bila tamo srce ti puca od jada!

žaljenje
29-09-2009, 10:33
potpuno se slažem sa tobom sestra poginulog!!!
i žao mi je svih ljudi koji su dali živote za ovu bijedu sada-i tu u Hrv i u Bosni i svugdje općenito!Poginuli su nevini ljudi dok su drugi samo kupili lovu i zarađivali na temelju rata!Žalosno!!

BRAVO ZA TEMU
29-09-2009, 13:59
VEČ DUGO NIJE BILO DOBRE TEME NA FORUMU!KONAČNO SE LJUDI MOGU POJADATI BEZ DA NEKOG VRJEDAJU NADAM SE DA ČE NEKO VIDJETI OD POLITIČARA DA VIDE KOLKO SMO NEZADOVOLJNI SA NJIMA!POZDRAV SVIMA I NEDAJMO DA NAS SLOME!

ovak
29-09-2009, 16:02
Sanader je ošel jer je sam usral stvar i dost se love nakral... na trošak države i kćer mu se školovala vu americi... No da ja tebe pitam, jel ti moreš od svoje plaće svoju kćer školovati u Americi ak nekog vu Hrvatskoj ne pokradeš. Tak da ti bu jasno. A to kaj pripovedaš da se neki busaju vani sa Hrvatskom i pozivaju na prava, to pravi hrvati ne delaju... to su poturice. Pravi hrvati čkome i delaju, i mole boga da imaju kruha i krova nad glavom. Tak ti situacija stoji. Ak ne vjeruješ, put pod noge i malo obijdi van ljude. I ne moraš se brinuti da se i ukine pravo glasanja, malo ih bu plakalo za tim. I ja sam da se ukine to pravo, jer ga zlorabe najviše oni koji iskorištavaju te šljakere vani za svoje igrice iza paravana. Borme naš šljaker vani ti meni ne moraš vjerovati gledi sam da ostane kod jednog šefa kaj duže more, jer teško je i sad na ovu krizu najti dobar posel. Kad si stranec, nigdo te ne želi i moraš se prihvatiti kaj ti daju, i nemaš vremna za poitiziranje, tak da tu ne uplečeš sa auslenderima Sanadera, jer Kanadera nisu skinuli šljakeri, već njegov šljam koji ga je okružival. Nisi ti još vušel vu neke igrice da bi to kontal. I još nekaj, lako je bacati krivicu na nekog gdo je po par hiljadi kilometri daleko. Ali svojeg susjeda nečeš gledati kak ti kokoš guti i čerupa da bi si napravil juhu i dobro je požrl dok se buš ti baktal sa HDZ-om praznog želuca.
Tvoj susjed je lukaviji od tebe. Kad buš to skontal, e mali onda tek moremo pripovedati. Mučni tom svojom glavom kaj imaš na ramenima, naj sam mučakti sa onom med nogami. Od te donje sam delaš sirotinju gladnu kruha, koja bu i dalje popijevala tvoje popevke bez da bu znala kaj koji stih poprav znači.

ma
29-09-2009, 20:58
maknut bosance,šiptare i sl u svoju zemlju

žaljenje
30-09-2009, 09:59
za ovak: nemam pojma kaj ti briješ i kome se ovraćaš!!!
a ti kaj bi sve protjeral odi na drugu temu jer ova nije za tebe!i nije za sijanje mržnje!!!
jer nitko nije loš zbog svoje nacionalnosti nego zbog toga kakav zapravo je!!!

ti žaljenje ti si za
30-09-2009, 16:52
žaliti. Stvarno si za žaliti jer si bedast. Ovaj "ovak" je točno rekao istinu.

ks
30-09-2009, 17:07
malo ste skrenuli sa teme!nemojte se svadati ko je ko nego mozda KAKAV SAVJET DA STISNEMO TE TAJKUNE KOME SMO ROBLJE I KO PO VAMA NAJVISE KRIV ZASTO JE TAKO!

žaljenje
01-10-2009, 07:26
pa ne želim se svađati ali kad svi idu sa napadima na moje komentare i kao oni meni nešto utuvljuju u glavu!!ko da se osjećaju ugroženi!!
u svemu ima iznimaka-ali kao što je već pisalo sa moje strane-niste gledali kad su bili izbori i kad su ovi dolje vikali kak oni hoće glasti i bla bla....
takvi ljudi me živciraju! kao "ne mogu" živjeti u Hrv pa otišli van zaraditi za kruh...sve kužim ali nemoj se onda bahatiti i kao sad želiš glasati svim silama!!
i kužim da u tom glasanju ima varanja i namještanja! pa sve je varka danas!!svi natječaji,sve šta se gradi..u svemu se obrće velikaaaa lova,a mali ljudi i dalje ostaju gladni kruha!!
j**e mi se za Sanadera,kukavica najobičnija i lopov...ko da bi netko bio bolji..ma nebi..jer i da netko od nas dođe na vlast garant bi iskoristio priliku da nagrne novaca ako se da...a kad si na vlasti imaš prilike za to itekakve!!
tak da mislim da nema pomoći nikakve sve dok ne dođe netko kome nije bitan novac,nego ljudi....a sad..da li takva osoba postoji??

ivana marić
01-10-2009, 09:57
sada bi kao trebali biti ponosni jer imamo svoju Hrvatsku,imamo državu i svi se diče s time ,a kako u toj državi živimo to nije briga nikoga pa no ove koji ovu "državu" vode.
pročitala sam gore da je srednja bosan jad i ja sam prošla onuda to je da ti se srce smrzne što su tim ljudima i selima "gradovima" napravili i također nikog nije briga.
kada slušam starije dok pričaju o prošlim vremenima tada me nije ni bilo al jasno mi je da je bilo lakše i bolje,sada su ljudi za pare u stanju jedan drugoga prodati,sve je to napravila ova vlast od nas.
ja radim za 3 ooo kn mjesečno i svetak i petak i jedva preživljavam radim u konzumu a oni se svi drže ko da mi plaču poklanjaju i još nam prijete smanjivanjem plača pa pitam se šta da radim ili raditi za to ili na burzu pa ne imati za kuh djetetu??? to ti je naša država.

žaljenje
01-10-2009, 11:26
nemamo mi,nemaju bosanci..nema nitko...
imaju samo oni koji su započeli s ratom i koji su profitrali od toga! Tuđman sve skuho i umro!!fuj!

a kakvu tek
01-10-2009, 11:33
lovu crkva zgrče, a nikaj ne dela, to niko ne vidii...

sestra poginulog
01-10-2009, 11:50
tako je jer sve zrtve bile su uzalud su ginuli i mnogi ostali invalidi!a ljudi koji su bili doma radili za bjednih 200 maraka!nadali se boljoj budučnosti a dobili smo lopove koji uzivaju a srednje klase vise nema!nasa drzava je svome narodu mačeha!

žaljenje
01-10-2009, 14:34
oooo..o crkvi bi mogli na dugo i na široko...utišali su se jako jer ne žele dati novce!!!!
btw-kad smo kod agrokora-kaj mislite otkud todoriću krediti silni i ovakav način poslovanja,da ima monopol???
pa sve mu država omogućila....nije on ništa pametniji i "šparniji" nego ima dobru pozadinu!!!

mn
01-10-2009, 16:48
tako je ni za njega nitko prije znao ni za rajiča i mnoge druge koji su za vrijeme rata bogatili i kuppvali sve zivo!prije su bili vozači i radnici ko i miisključivo im vlast omogučila to!a sto se tiče crkve ni malo ne zagovara narod nego drze stranu poličarima i oni bi odlučivali ko smije imati djecu a tko ne!a ne stisnu političare da se bore protiv lopovluka otkaza i da imamo djeci za kruh i barem za srednju skolu a pitanje di če raditi i kako?

crkva nije
01-10-2009, 16:55
sada sta je bila nekada u prošlom rezimu je bilo istinskih vjernika i ja sam voljela iči u crkvu a sada je to ko politička stranka a nekad je svečenik bio čovjek sada gledaju svoje interese!"

žaljenje
01-10-2009, 21:46
vjerujem u Boga i samo u njega..ne u crkvu jer mi crkva ništa ne predstavlja,a još manje svećenici!!!Žalosno ali istinito!
jer stalno guraju noseve u politiku i kroje neke svoje zakone!!!
čast iznimkama!
crkva je vodila križarske ratove...pitam se zbog čega...
zapitajte se i vi!!
od davnina oni pokušavaju biti vladari svega i da im se svi pokoravaju!!

nadam
01-10-2009, 22:37
se da tuđmana žderu crvi polako đubre prokleto crknuto

ako gledamo
02-10-2009, 03:39
objektivno Crkva je iz proračuna po glavi svećenika imala veći prosjek plače nego što je prosjećna plaća radnika. Dok se po svećeniku dobivalo 6,300 kn plus 20 posto dodatka, sve netto, dotle je radniku bilo manje 1500 kn, pa ti sad vidi kome je državi bio draži; radnik ili crkva

žaljenje
02-10-2009, 13:19
jeste pročitali knjigu Anđeli i demoni ili barem pogledali film??
pogledajte ako niste i bit će vam dosta toga jasno!! šta se tiče crkve! i koliko oni zapravo taje neke stvari i koliko mi zapravo ne znamo!!

Koje?
02-10-2009, 19:48
Koje stvari taji Crkva? :smile09:

žaljenje
03-10-2009, 09:52
pa raspitaj se malo-tj.potraži ako te zanima!na internetu imaš sve,a i pročitaj koju knjigu pa ćeš saznati!
nemoj se odmah mrštiti!

mn
03-10-2009, 17:13
mislim da taji dosta toga!svi znaju da negdje skrivaju bogadstvo sto u doba iz ndh oduzeto logorasima i ljudi koji su kupovali zivot i prekrstavali da ih ne ubiju!a i čulasam da postoji knjiga da je zena bila svečenik ali to negiraju!a zna se da svečenici imaju djecu neki i zene!a nas bi učili kako moramo živjeti!

to nije istina
03-10-2009, 18:23
o crkvi, ja sam čuo od svoje bake da to što pričate nije ništa istinito. :smile09:

istina?
05-10-2009, 08:29
je da crkva nije sta je bila nekada!oni su danas bogati dobivaju dobru plaču a mi sve moramo njima plačati čak imaju uredovno vrijeme a ne kad nama zatrebaju!oni gledaju sebe a ne nas!

žaljenje
05-10-2009, 09:04
tvoja baka je živjela u drugom vremenu.
daj se ti malo raspitaj o nečemu.živiš svoj život ili život bake?
raspitaj se i pokušaj nešto saznati i naučiti! nije danas šta je nekad bilo.u tome i je problem-ljudi malo znaju jer NE ŽELE znati,a Crkvi to paše! Šta mislite zašto brane sve druge opcije postanka svijeta?jer njima ovako odgovara.tko bi išao u crkvu i davao njima novce da počne vjerovati u nešto drugo!!?!!

to nije istina
05-10-2009, 12:56
Ali moja baka je uspjela prijeći 90 godina, i još se dobro drži.

žaljenje
05-10-2009, 13:07
neozbiljan si...ako nemaš kaj reći na temu osim bedastoća onda ni nemoj pisati!!

to nije istina
05-10-2009, 15:20
ja sam samo rekao što je baka rekla. Ona još uvijek ide u crkvu na mise i ispovjed. Kod kojeg župnika ti ideš? Možda i ti dočekaš godine moje bake.

žaljenje
06-10-2009, 07:20
:))
nejdem kod ni jednog jer mi se neda slušati njihove gluposti!!
a i nemam vremena za njih! :))
oni su mi sporedna stvar u životu!
kod koga ti ideš?
kod bakinog ili imaš svog privatnog??

to nije istina
06-10-2009, 07:44
A što te to zanima? Tebe ionako ne zanima da preživiš 90 godina. A možda i 100.

žaljenje
06-10-2009, 08:48
šta će mi 90 godina? to jedino ako ću moć trčat maraton u tim godinama-onda može do 90-e godine,ali inače mislim da je 70 taman!! :))
ali garant ću poživit više pošto nejdem u crkvu! :)) i ne slušam kenjavce! :))
tak da..ako ti se živi do 100-te onda ni ti nejdi i crkvu i ne slušaj baku! :smile16:

to nije istina
06-10-2009, 09:18
Put moje bake je provjeren, dok tvoj nije. Ti bi do 70 živio, a pitanje je hoćeš li uspjeti i do 50.

žaljenje
06-10-2009, 09:31
čekaj,a kolko ti želiš živjeti? ako želiš!
jel uopće znaš zašto živiš?
imaš kakav smisao ili ne?
meni se čini da.ispravi me ako griješim!
i kladim se da imaš oko 20-21 godinu!! :))

žaljenje
06-10-2009, 09:32
meni se čini da nemaš smisao života!

to nije istina
06-10-2009, 14:32
čekaj malo, dat ću ja tebi moju baku da ona tebi odgovori, čim se vrati iz crkve...

žaljenje
06-10-2009, 14:56
:))
odi nešto raditi pa će nam u državi biti bolje,a ne da si na teret..jer očito jesi!! :smile16:
i pozdravi baku..i reci neka ostavi par stotina kuna za "obnovu" crkve!!
:smile06: :smile06:

za to nije istina
06-10-2009, 17:34
pisem umjesto mame nek ti baka jos dugo pozivi!svako ima praqvo na svoje misljenje ali bi promjenila misljenje da su joj sina poslali da pogine u bosi dok istovremeno nasa država naoruzavala muslimane!i crkva to zna a onaj jezerinac sirio mržnju medu vojnikima!

žaljenje
06-10-2009, 19:14
žalosno je to kaj mi puno toga ne znamo!!!
svatko vjeruje u neku "svoju" istinu!!
a mislim da ono šta mi znamo je daleko od istine!!

baka
06-10-2009, 19:37
ako misliš da ono sve što znaš je daleko od istine, tada ti to sve lijepo baci u koš za smeće.

ks
06-10-2009, 21:30
opet je tema otišla u krivom smjeru!pitanje je o agrokoru i sadašnjoj politiki ovo sve o crkvi bi trebalo otvoriti novi forum bilo bi dosta za pisati!

žaljenje
07-10-2009, 12:13
ma crkva je usko povezana s ovim svim!!!!
i sa politikom i sa stanjem u državi ma sa svime!!!sve to ide skupa!!ne zna se tko pije a tko plaća i tko koga potplaćuje i tko kome kredite basnoslovne daje!!ma užas sve u svemu!!

znate li vi
07-10-2009, 16:13
da Todorić plaća mesom kak bi mu se grijesi oprostili...Pa pogledajte kako su se crkvenjaci ugojili.

veseli zagorec
09-10-2009, 18:11
dala je baka par stotina kuna, i više takvih baka, zato je župnik obnovio garderobu. :))

snježana
15-10-2009, 13:44
sta se tu ima misliti Hrvatskom vladaju tajkuni i lopovi a narod ispasta!Ni nasi unuci neče vratiti dugove koje su Hdeze napravio!

za snježana
15-10-2009, 21:18
puno grešaka

žaljenje
16-10-2009, 07:28
preduboko smo zaglibili da bi se samo tak izvadili iz tih govana!!

ajde idemo
16-10-2009, 17:08
mi svi skupa prodvati srebrninu kao posrednici poput Kristine pa ćemo se izvući iz krize. Nije važno od kud je srebro i zlatnina, bitno je da se proda.

Semper FI
17-10-2009, 17:54
Ljudi moji, u koncernu agrokor se postuju svi zakoni.
Samo sto oni iskoristavaju propuste u zakonu, kojih nazalost IMA MNOGO, jer su svi nedoradeni.
A iza toga svega stoji aktualna politicka vlast,koja je u zacecima T.poslovanja bila ta koja je omogucila raznorazne malverzacije

snjezana
20-10-2009, 17:56
istina je i da jednima iz Vrbovca koji rade u Zagrebu dali otkaze a tu primaju druge za naš Konzum preko veza!

žaljenje
22-10-2009, 08:38
pa naravno da je...
a i dosta ih navodno bude iz Pika išlo tu.ma sve u svemu-primaju navodno 80 ljudi a prijavilo se oko 1800.super!! :smile09:

kl
23-10-2009, 13:12
Svako vuče svojeg za natječaj.. tak da sve je garant popunjeno.. hebote škola i sve kad će tam raditi netko ko nema ni srednju školu... živio HDZ :smile17:

Mara
23-10-2009, 18:22
Ja sam u HNS u i dobit cu posao u Konzumu

žaljenje
24-10-2009, 07:33
nemoj se baš tak hvaliti! nije ok prema drugima a niti prema toj tvojoj stranci koja ti je to osigurala! :smile11:

Hmmm
24-10-2009, 13:25
jakog li posla kojeg ti je isposlovala stranka. Vrijedi onda ako budeš direktorica. Inače objesi mačku o rep kao prodavačica.

ks
24-10-2009, 16:36
ta gospoda koja bude poslovoda je i prvi puta dobila posao u konzumu preko bivšeg gradonačelnika iz HSS a taj isti nije htio pomoči iz obitelji poginulog branitelja!Da bar pročita znao bi sve!

HDZ
11-11-2009, 14:42
POMAZE DA PREUZME POLA HRVATSKE I MI ČEMO BITI SLUGE TODORIČU A ON VLASTELIN!TAKO JE REKAO FRANJO TUDMAN DA ČE BITI 10 OBITELJI TAKVIH!TO SE I OSTVARILO PRIJE RATA NIKO0 ČUO ZA TU GOSPODU JEDNI GINULI A DRUGI GRABILI!

jozobudaš
11-11-2009, 17:37
Pa to i je Tuđmanovo maslo,pa vi pišite kak je on dobro reko,a to je i sam stvorio
Ljudi molim vas nemojte tu o strankama jer nije bitno kaj piše na ovoj gluposti od dječjeg foruma......
Nisam političar ali bavim se političkim znanostima pa znam dosta ludosti koje vlada i neki lokalni hdz-hss radi ali nema to veze za zdravim umom

hm hm
11-11-2009, 22:02
u goricama se baviš sa političkim znanostima? Motika je jedna stranka, grablje su druga...

za gospodina Jozu
13-11-2009, 08:38
nisam djete nego zena srednjih godina koja je bila radnik Pika nekad dok je bilo bolje a od kad je došao Todorič radnici nemaju nikakva prava a večina radi za crkavicu!Tudmana sam spomenula zato jer mi brat poginuo u ratu za ništa a drugi ranjen a zivi od mirovine 1400kn jer nije u vojnoj mirovini nego radničkoj!Nisu svi išli u vojnu kakop se misli!Zao mi je što je tolko mladih zivota dato da bi ovi poput Todoriča zgrtali bogatstvo i od naroda napravili sluge pokorne!

za komentar iznad
13-11-2009, 11:42
Bravo! Imaš potpuno pravo!!! sve je kak si rekla!!(nažalost)! :(

radnik Pika
24-11-2009, 20:20
sramotno je na dnevniku Todoriča prikazuju kao djeda Bozičnjaka!Sve nam uzeo smanjio plače regres u bonovima i bozičnice tako da sve opet ostane njemu niti mozemo platiti more s tim niti rezije!A on i njegova djeca zive ko lordovi a mi prezivljavamo!

istina15
25-11-2009, 11:16
sve je istina kaj je napisano u dva komentara iznad...i žalosno je da on sad ispada kao veliki darežljivac i kao neće on propagirati kapmanju itd..bla bla....a ljudi rade za mizeriju...rade za prijašnjih 1500 kn koje su sad 2500-3000kn-MIZERIJA!!3000 KN JE DANAS NIŠTAAA!! Sve mi žao tih ljudi koji rade za njega i razumijem ih kad su ogorčeni dok se on kur*i na tv! ah...to nam je sve tuđman proslijedio!!

najgore
26-11-2009, 14:48
mislim o vlasniku Agrokora!Lopov i robovlasnik!Reklama za novi Konzum da otvaraju za nas je laz to njima ide u blagajnu a mi moramo kupovati nemamo druge!

smjeniti
27-11-2009, 15:12
treba vodstvo sindikata jer dobro zive na nasoj grbači a nas ne štite!

Mara
01-12-2009, 12:17
Rekla sam vam da cu dobit preko HNS-a posao i jesam... Pozivam vas sve da se učlanite u HNS..... Podrzimo Vesnu Pusić za predsjednicu

Razočaran
01-12-2009, 12:19
KS je idot i lazov...poslovodja Konzuma je muško!

za Maru
01-12-2009, 14:24
moram reći da si ××××× jer jesi!! Jadan taj HNS koji takve ko ti drži u stranci jer ovakvo hvaljenje je katastrofa!! Nisi starija od 22 godine garant!! jer imaš tak glupo razmišljanje!! Pazi da skoro ne dobiješ otkaz!!

za Maru
01-12-2009, 16:21
radiče d0k im bide trebalo neče produziti ugovor ko i mnogima prije regresa ili Bozičnice a nedaj Boze se razboljeti ostanu samo koji imaju dobru špagu!

ZA RAZOČARANOG
01-12-2009, 16:26
TAJ JE ISTO DOŠAO PREKO DEBELE VEZE A NA KOG SAM MISLILA ONA JE PRIMLJENA OD STRANE HERČEKA PRIJE U KONZUM I TREBALA JE BITI VISOKO PZIRANA TU!ONA ZNA A BOME I ON A ON MORA ZNATI KO SAM JA I JA SE NESRAMIM TO PISATI ŠTA JE ISTINA!

istina15
02-12-2009, 08:08
stvarno si našla pravo mjesto da se hvališ o svojim vezama!! Pazi da ne ostaneš bez te veze!

Mara
02-12-2009, 11:52
http://img130.imageshack.us/img130/6×××/narancasti800pix1.jpg

$&$
02-12-2009, 12:59
ma Pusićka je ok,ali ti nisi!!

j.k.
02-12-2009, 16:39
Djubre HNS-ovsko,nemogu vjerovat kako se hvali.

ljudi!
19-12-2009, 13:36
šta se svadate bez veze dok nam drzava i ljudi idu u propast!

LČKH
21-12-2009, 08:57
pa ide u propast kad ljudi ništa ne žele učiniti nego samo cvile i žale se a kad treba nešto poduzeti onda nikoga nema!!puj to sve!! dignite guzice iz naslonjača i potrudite se za nešto..pa makar to bio prosvjed..jer jedino time se to može!!

najgore
21-12-2009, 09:25
sta se moglo dogoditi!otkud imaju pravo u našem novom konzumu prije bonova podignuti cjene!nisu iste u svim trgovinama!

znam
22-12-2009, 09:09
u super konzumu su drugačije cijene,kao i u maxi konzumu itd..

zanimljivo
22-12-2009, 10:53
do nedugo vam je sve to odgovaralo i busali ste se u prsa, mi hrvatine imamo lijepu našu demkratsku i poštenu, a vidi danas kad je stisnula zima i da ne velim kriza za sve one čije ste javašluke svojim odobravajućim ponašenjem tolerirali i podupirali, kad je vama račun u minusu osobno i ti isti za koje ste dizali ruku i glas ne daju vam iz svog tanjura vi ste se našli povrijeđeni.

Tako vam i treba, bolje ne zaslužujete.

juko
22-12-2009, 13:24
Ajde ne serite....

$&$
23-12-2009, 08:20
tako je...sami ste si napravili ovo kaj imamo-ali mislim da dosta onih glasača za hdz sada ne bude glasalo za mutavog hebranga jer ipak-i slijepac bi vidio da su oni samo propast!!

juko
23-12-2009, 19:43
$"$ i ti ne seri.....

$&$
24-12-2009, 08:03
juko ti si za hebranga,ha?
kad ne voliš da se o njemu i hdz-u loše priča!!al to su činjenice!!LOPOVI!!

heeeeeeee
24-12-2009, 08:45
taj hebrang samo neka se pokrije po usima. Koliko je samo eutanazija kao ministar zdravstva sakrio i za vrbovecki kraj koje su morale dozivjeti sudski progon.........i sad da se nadje neko djubre pa da glasam za hebranga........

$&$
24-12-2009, 12:25
bravo heeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!

zipp
26-12-2009, 16:31
Neka sa javi osoba koja ima placu 1400 kn i cijeli mj. radi noćnu smjenu

kolega
16-02-2010, 04:18
....ponajprije treba 10kg C4 eksploziva i dici sabor u zrak ali kad su sva ta gamad na broju....a sta se tice agrokora i pika neki ljudi i neznaju kakve se tamo mucke odigravaju,od kuda dolazi meso i kakve sve crketine idu u proizvodnju i prodaju....a sta se tice pikovih placa i posla,jednom rijeciju-KATASTROFA...da cijeli mijesec radis sa zidarom vise bi zaradio nego u piku,al jbg ljudi i dalje rade tamo jer se svatko boji za svoje dupe-sta se tice radnika-placa od2200 do 4500 max...e a sta se tice direktora i menađera tu je vec druga prica jer oni imaju placu od 9000 pa do 20000kn i jos se zale kako im nije dobro a ××××ju ×××××e i cohaju picke dok obican radnik radi za njih...i oni se ne boje za svoje dupe jer umaju strica ujka i tetka(dobra spaga,to jest sajla)...i jos jedna stvar-onaj tko misli ici u pik radit bolje da si kupi metak i pukne si u celo,jeftinije ga dođe...a sta se tice samoga todorica,protiv njega se nemoze jer iza njega stoji drzava to jest mafija...

san
16-02-2010, 15:36
kolega je četnik...

kozumovac
16-02-2010, 18:07
gledajte šta imate protiv konzuma tj.agrokora budite sretni da imate posao i nemojte srat da otpušta ljude samo tako nebi te otpusti da si dobar radnik ja npr. radim u konzumu godinu i pol i ne žalim se na ništa jest da mi je mala plača a šta ču doma nemam ništa a ovako barem staž!!a šta se tiče veza to je istina ako imaš dobru vezu ideš gdje hočeš tak da ljudi ne serite o agrokoru i Todoriću!!!!

i ja ti prijavim
17-02-2010, 17:00
staz pa dodji kod mene za sitnis raditi cjeli tjedan od 8 do 20 h, mislim kad se ne zalis, nema smisla da se i kod mene zalis.

karmal
18-02-2010, 13:33
da ti ista radis nebi imao vremena na forumu visit....

kozumovac
18-02-2010, 14:09
moja je briga koliko ču biti na forumu a ne tvoja ja posao koji imam čuvat ču dok ne nađem "nešto bolje" a do tada imam sve kaj mi treba rad!!!!!!! i šta je najbolje radim 8 sati i odoh doma a ti si nađi budalu koja će ti raditi 8-20 ali takvih nema!!!!