PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hrvatska ,zemlja DIVLJACKA,zive jos u sedmom stoljecu

kazu turisti
16-07-2009, 16:28
Zovu Srbe u pomoc ,pa ih onda napadaju, izivljavaju se i sprovode svoje divljacke porive.Kazu to su pojedinci , pa zar moze u jednoj zemlji biti toliko pojedinaca da se okupi po pedestak hiljada pojedinaca samo u jednom gradu kad je izazivati ,skandinirati ustasku bolesnu ideologiju.
Svake godine napadaju svoje turiste a pogotovo srbe ,koje zovu da bi se mogli slobodno izivljavati a da im za to niko ni prstom ne makne.
Dva autobusa nova su zapaljena nedavno na prostorima Hrvatske ,koliko auta skupi unisteno i niste svake godine ,da nizasta ne odgovaraju kao sto ne odgovaraju nukome ni za progin i ubijene na hiljade srba.to sto Hrvati rade u 21 vijeku to ne rade ni divljacka plemena koja nisu nikada krocila u civilizaciju i oni su razumniji i osjecajniji i ako su pustinjaci.
Hrvati Srbe mrze i nikada ih nece prestati unistavati jer se osjecaju mali patuljci napram njima zato im i smetaju.Hrvati mrze samo bolje a nikada gore jer oni su toliko zlobni da sami sebe niste od muke ako Srbinu ne mogu nista. Fuj to je narod za los primjer i zgrazavanje.Ako Srbina ne napadaju onda napadaju njegovu imovinu i niste.Nisu djaba Najvece Evropske zemlje upozoravale turiste da ne idu u Hrvatsku jer je opasna zemlja bez reda i zakona ,bez ljudski prava i sigurnosti.Samo veliko "U" je za njih cijenjeno to je simbol hrvatstva , a svugdje bi htjeli da se osjecajku sugurnio i da ih neko drzi na dlanu a svugdje ruju i divljaju jer im je to u krvi.U Srbiji ruju za Vojvodinu u Bosni za cijelu Bosnu to i corav vidi u hrvatskoj za Etnicku NDH i na sve to traze da imaju mjesta u evropi i da ih evropa primi sto prije rasireni ruku.sta misle da ce vrsljati kad udju u Evropu kako su naucili u Jugoslaviji decenijama i da ce moci komadati Evropu kako njima pase kao Bivsu Jogoslaviju ili ce te ustase tada biti proglaseni kao talibani i biti izolovani od normanog svijeeta a kako rade malo ce ih normalni ostati jer su i ti normalni hrvati uz njih podivljali i sada svi su kao jedan ,jer pisu , slusaju ,gopvore ono sto oni vole cuti i sto samo njima pase .Ako jedan nesto izmisli vec drugi dan cijela drzavica ponavlja jedno te isto ,parola bolje vjerovati vec provjeravati .Jer istinu ne vole .Pravdu zovu samo kad uspiju podvaliti nesto srbima ili svojim dusmanima.

burazeru
17-07-2009, 09:10
oni su u takvom sranju da im ni srbi vise ne mogu pomoci.
Ne mari, prosla baba sa kolacima.
Treba umirati.

djaba
17-07-2009, 15:32
su glumili tolike godine zrtve kad nisu mogli a da se ne prestave zadnji godina nakvim kakvi su bili u hitlerovom dobu ,mrznja i progon drugih rasa.
Njima ako njemci prastaju i guraju sve pod tepih i prisiljavaju ostatak EU da ih prihvati , njih posmatra ostatak EU i stavlja im minuse.Ne moze se cijeli zivot glumiti ,moras se nekada poceti ponasati onako kakav i jesi a to oni vec odavno rade a Mesic se blaMIRA i nudi neku svoju patem drugim politicarima a kod kuce mu krklja rasizam i primivitizizam.

slusao sam
17-07-2009, 16:06
jednom po-odavno kad je jedna poznata javna osoba govorila o svojim hrvatima pa kaze;
Ja sam studije zavrsio-la u Beogradu .Cesto sam bila tamo poslovno i spoznala sam ipak razliku izmedju te dvije sredine.
Pa kaze govorim o metropolama glavnoj osovini drzava.Na zalost moram reci da je Beograd daleko ispred Zagreba,po svim kvalitetima a pogotovo ljudske vrijednosti.
Bez obzira na ovaj rat koji je posluzio samo proleterima i oni su ga forsirali.govorim opcenito.
Ja kad odem u Beograd osjecam se da nesto vrijedim ,oni znaju se diviti i postovati javne licnosti,pogotovo umjetnike.Nije djaba ona stara poslovica kod nas bila idem u Beograd da postanem Gospodin ,mada hrvati vole glumiti becku gospodu sa kojom veze nemaju.Dok Zagreb nema gostoprimstva i ljubaznosti kao Beograd a to je glavna bit kulture i gospodstva.Mi hrvati smo pod uticajem tih zapadnih susjeda koji svoj interes gledaju a nas stvaraju kao robote da budemo drski , kruti i sebisni ,jer postenje i sebicnost ne ide jedno sa drugim a ni ljubaznost i mrznja ne ide jedna sa drugom.
U zagrebu se ne osjecam ni ja sigurno ,jer je tu sve manje vise razuzdano i moze te napasti bilo tko a da ga nitko ne sprecava u tome jer sam ,kaze bila ocevidac u tome kad je jedan student napadnut jer nije hrvat i nitko da ga odbrani ,vec se svi prave da ne vide i prolaze uzurbano jer im to godi, dok policija je efikasna da moze se i sahraniti dok dodje na lice mjesta.
Pa kaze mi hrvati imamo problem indentifikacije mi ne zelimo drugom reci ko smo i kakvi smo jer se bojimo istine i nikada se nismo smijeli sa njome suociti ,vec smo sebe prestavljali onako kako smo mi to zeljeli ,dok smo druge mrzili koji su znali sve o nama a mogli da kazu bilo kome i bilo kada ,jer smo bili ne pravedni prema drugim narodima i prema njima se mrznja porodubljava bas radi nase proslosti koju ne zelimo cuti ni vidjeti ili suociti se sa njom ,vec guramo i krivimo uvijek druge a sebe hrvalisemo i prestavljamo najboljim i sve naj naj ,tako da se umisljamo a zapravo nam se povijest smije u lice i baca nam sram non sto pred noge a mi se pravimo slijepi i gluhi .Ne vidimo nasu sramotu jer ne zelimo ,ne cujemo nase zrtve jer ne zelimo ni to .Povijest govori jedno a mi glumimo sasvim drugo i tako uvjeravamo sve okolo sebe da ne vjeruju svojim ocima vec ucima i hrvatima.
Njamanja zemlja koja ima najvise huligana jeli to nas uspjeh, na kraju kaze.. :smile17:

jeli
24-07-2009, 06:07
hrvaTI sta je to u vasim genima pa vam tece zlo u venama da koljete i progonite Srbe a u Srbiji se naseljavate silom dok iz hrvatske izgonite i hapsite srbe zar niste zlo zla ,sto kazu stari korov u ljudskoj rasi. :smile16:

koja spodoba
26-07-2009, 22:29
taj Tompson ,dok vidi da ga narod podje razotkrivati koliki je kriminalac i muljator ,odma se hvata politike da bi vladao i zavodio nepismene ustase i uvjeravao kako je samo on domoljub a nije svijestan da prestavlja sa svojim divljastvom svoju tu hrvatsku kao za vrijeme hitlera.Da on toliko tu drzavu voli pjevo bi o ljubavi prema toj zemlji i nebi se barko o politici tako glup hercegovacki kozar.Kad je Hercegovac volio okog drugog do samog sebe i svoj djep. Sto kaze stara poslovica ljudi sa krsa nemaju milosti prema covjeku jer su rasli kao zvijeri i tako se i ponasaju. :smile17:

bosanac.
29-07-2009, 17:12
eto napadose bopsnjake u topu sezone i pokazase svoje pavo lice.
Imaju More da su pametni mogli bi od turizma da zuve ,ali posto su takvi kakvi jesu i nacizam im je vira isusova ,zato i propadaju.
Viditekad je covjek lud on se ne obzire kuda kola srljaju vec da uziva u svojoj bolesnoj sujeti.
Na samom pocetku sezone ,napravise traktorijadu za dpbar docek turista :)) Onda zapalise auto srpskog drzavljana a prije toga ih javno pozvase na ljetovanje sa reklamon Tako ljepa a tako Blizu ,samo je falio a tako puna psihopata.
Dalje- u turistickoj sezoni toliko ze prestavise da su zastrasili i sami sebe.Pobjeze im prstavnik ,ostavi ih na cjedilu ,evropa ih udalji i na kraju pokazase i bezbjedno putovanje ,mazanjem smrtonosnog ulja na shine.
sta reci to mogu samo hrvati ,jer tako rade svi nacisti ,najvise uniste sebe . :)) :smile17:

bosanac. popravak
29-07-2009, 17:20
eto napadose bosnjake u topu sezone i pokazase svoje pravo lice.
Imaju More da su pametni mogli bi od turizma da zive ,ali posto su takvi kakvi jesu i nacizam im je vira isusova ,zato i propadaju.
Vidite kad je covjek lud on se ne obzire kuda kola srljaju vec da uziva u svojoj bolesnoj sujeti.
Na samom pocetku sezone ,napravise traktorijadu za dobar docek turista :)) Onda zapalise auto srpskog drzavljana a prije toga ih javno pozvase na ljetovanje sa reklamon Tako ljepa a tako Blizu ,samo je falio a tako puna psihopata.
Dalje- u turistickoj sezoni toliko se prestavise da su zastrasili i sami sebe.Pobjeze im prestavnik ,ostavi ih na cjedilu ,evropa ih udalji i na kraju pokazase i bezbjedno putovanje ,mazanjem smrtonosnog ulja na shine.
sta reci to mogu samo hrvati ,jer tako rade svi nacisti ,najvise uniste sebe . :)) :smile17:
Zurio sam u cenifu pa sam pogresno poslao .
Hrvati vi mozete samo naprijed kad od××××te ustashe i njihove bolesne apetite.Vecinaljuti ustasa zive vani i huskaju bijedu davajuci im na kasikicu.Uvjerili ste se u ovom ratu te stare ustase nikada nisu ni pokusali se vratiti u tu NDH koju su zeljno krojili vec im je mozak bolestan i zeljan izivljavanja i tudih patnji a ustashe u hrvatskoj su samo njihove sluge jer i oni su po dijasporama sluge civilizacije pa moraju se iskaljivati na nekom i hraniti svoju bolesnu psihopatsku sujetu. :smile18:

bosandjero
16-08-2009, 10:38
rekao ti je SHEF
da si ti naivna dobricina!
BEZLICAN SVIJET SA LICEM!
Gdje to ima?
DOBRICINO!