PDA

Pogledaj cijelu verziju : Rat ,nacionalna mrznja i zlo =hrvatima u genima=to dokazuju

prolaznik.
03-07-2009, 19:29
Ratna privatnost.
Hrvatima je Republika Srpska rak rana na zeludcu ,dok ista Hercegovina je kolijevka hrvatske kako je veliki hrvati zovu.
Citat;
-Hrvatska zelja;
Svi Bosanci ili bosnjacii Hrvatiiz Bosne i Herceg.i svi "Hrvatiiz Hrvatske,treba da se drze u ratnoj pripravnosti" tako da se moze izvrsiti napad na genocidni Entitet u slucaju objavljivanja referenduma za odcijepljenje RS.
Do tada Bosna I hERCEG.trebaju raditiiskljucivo na ukidanju genocidnog entiteta i davanju jednog velikog (nadajmo se i zadnjeg shamara genocidnim Srbima .
Genocidni entitet mora biti ukinut,a u Bosni i Herceg..uspostavljena gradjanska drzava (naravno bez Srba)To je u interesu bosnjaka Hrvata .
Pa kaze;
bosnjaci nsoruzavajte se,oruzje je vas najbolji priatelj pregovarac i borilac.Dosta je bilo po Bosni i herceg..srbovanja.Ustaj Bosno protiv genocidnog Entiteta ,ne mozemo vise gledati Dodika kako se sepuri po nasoj drzavi. :)) :)) :)) :)) ili bolje receno kako odsupa i napreduje za razliku od vas nacisticki gubitnika koji nista drugi i neznaju vec se baviti zlom tako se zaduzuju do guse pa im za sve i oduvjek krivi Srbi.
Nece te li polipsati od muke a vi Hrvati i nemate bosne i cemu toliko husakanje kad su vas muslimani protjerali a Hercegovina je ustaska tvorevina kao i matica ,Zivite na srpskim kostima zato i ne mozete unaprijed.

ma bre burazer,
03-07-2009, 19:51
bas i kad nisi Rvat, lepo od tebe, ne brljavi gluposti kao sa vasara i ne pravi sa Rvatima "utakmicu u nepismenosti". Zao mi te bre, ali moram reci, po ovome sto trabunjas i kako trabunjas i ti si jedna vrsta RVATA!
Bre kad ne znas - cuti!

covjek
04-07-2009, 07:35
je prenio njihov citat .Tradicionalnu zelju hrvata svaki desetak godina izazivanja rata.Samo sto je pisao u zurbi pa nije obracao paznuju na greske ali je vazno da se moze razumiti a ti neznas ili bi srao ili bi jeo,sad si jedmo sad drugo sad urobljeno .Kritikujes da nebi bio kritikovan ,ko da ti je ustasha caca. :))

bosanac..
18-07-2009, 16:32
koja je to primitivnost;
Zovu Srbe da im spaase turizam pa im onda demoliraju auta.
Imali ijedan narod toliko pokvarenosti u sebi i ne-postenja kao Hrvati da te po danu pljackaju a po nocu te pljuju i unistavaju.

as.
21-07-2009, 16:01
Znamo da su hrvati najvece zlocine radili na Balkanu i niko od njih nije odgovarao niti je smrtno kanjen za cudo , kao ni svabe koji su radili najvece zlocine u svijetu pa ni oni nisu kanjeni nikako jos glume neku demokraciju :smile16: .I amerikanci su pravili zlocine sirom svijeta pa nikom nizasta ne odgovaraju ,da su to drugi radili kao oni taj presjednik bi bio odavno objesen ,napr srpski.
Izgleda Srbi odgovaraju za sve zlocine svijeta koje su ikada zlocinci ti napravili koji im sude .Srbi odgovaraju za zlocine zlocincima ,pa to i ptice na grani znaju da zlocinci peru krv zrtvama. :smile17:

bre,tvrdis
21-07-2009, 17:15
RADILI (zlocine)??
Zar ih danas ne rade??
Zar nije pljacka vlastitog zivlja zlocin??
........
Moc hrvatskog nadripredsjednika??
Nadripredsjednice pokazi narodu sta znas, sta mozes osim vjecitih petljanija i skoro balavih nastupa na skupu nekadasnjih uz valcer, miloostivice i cak i internacionalnih "KERUMA"
(KERUM pojam za nepismenu seljacinu koja je novcem korumpirala sve oko sebei naturila svoje licno prokletstvo tisucugodisnjim hrvatskim suznjima.
Uhapsiti i pred sud sa svim pljackasima!SANADERIMA!
Onda nazalost nece biti sabora

ne moze
22-07-2009, 04:55
normalan da vjeruje koliko je taj zapad od uvjek mrzio Srbe da su samo za njih sud izmislili i to sud koji ce sve uticajne Srbe pozobati i optuziti za neke tobozne zlocine.
Kad analizira pametan Istoriju unazad ,ovaj rat nema nikakve veze sa nekom srpskom agresijom ,vec starim srpskim neprijateljima koji su imali taj cilj i zelju da uniste Srbe bez obzira kome se priklonili nista im nebi pomoglo .pa kaze;
VODICEMO PROTIV SRBA RAT SVIM SRESTVIMA POCETAK;
DIPLOMSTSKIZATI, EKONOMSKI (SANKCIJE).POLITICKI (VOJNO) PROPAGANDNI (NASTRANO),PSIHOLOSKI (PONOZAVAJUCE) KAKO KAZE SEKRETAR SAD-BEJKER ,na americkoj tv .pocetkom rata.
A zatim su dibili zelena svijetla svi zlikovci svijeta da se iskaljuju i pljuju do mile volje, tako da ne mozes vjerovati u sto su se pretvorili i koliko su se nisko prestavljali svojim niskim karakterima i bezgranicnoj mrznji i zanosu prema jednom narodu i tako se iskazase ko su u stvari bili i ostali najveci rasisti i zlikovci samozvane civilizacije 21 vijeka.Da covjek ne moze povjerovati koliku mrznju ljudsko bice moze u sebi nositi i savovoljno optuzivati i pljuvati jedan narod koji je u svemu ispred njih i nihov pripadnik je osvijetlio i moderizovao te janike koji pljuju njego narod sto mu nisu dostojni ime da spomenu, jer Srbi kakav god su narod nemaju tolike grobnice zrtvava kao sto imaju ti koji najvise pljuju taj napaceni srpski narod,kojeg bez srama zovu da im se pridruzi a zasto ako ga smatraju toliko zivotinjskim ti koji peru ruke preko tih ne zasticeni Srba.Dok su nasi susjedi ili polubraca izdajnici , tu da na svaku neprijateljsku doliju po koju kap benzina da se nikada ne ugasi mrznja prema srbima.Sto kazu stari Hrvati se srbima pridruzuju kad nemaju drugog izlaza, njih Srbi treba da izbrisu kao ljude za vijeke vijekova ,samo kontakt ne vidljivi i nuzni.Oni su ti koji srbima drze mac nad glavom i navode sve zlikovce svijeta na krvavi pir nad srbima.Progon i unistavanje srba na sve moguce nacine od jedni te isti neprijatelja, njemaca ,amerikanaca, austrijsanaca ,francuza i zidova ,hrvata,svih oni kojima su Srbi uzor u svemu i spasioci njihovih naroda a dok svima nima smeta Srbi i Beograd i non stop izmisljaju razloge za razaranja i unistavanje Srba.Istorija je najveci ucitelj i ona prestavlja svaki narod ,kakav je bio i sta u sebi nosi.

uvijek
22-07-2009, 05:10
je bilo ono ,cuvaj se cuke kojem dajes hljeb iz ruke.Srbi su svima njima pomagali i pokazali kroz Istoriju da su veci ljudi od njim a oni su se uvijek oduzivali onako kako to rade bezdusnici i diskriminatori koji nekog mrze samo zato sto je druge vjere i kulture i jos ako je iznad njih ,zavist je najgori kompleks covjeka koji ne bira srestva da bi nekog unistio jer ga ne moze gledati povis sebe.Na primitivce ili ×××××ne se niko i ne obzire ,vec samo na pametne ili bogate te dvije osobine guboitnicima zapinju za oko i na njihov racun praziti zive , koristeci sva moguca i nemoguca srestva.

dok.
22-07-2009, 05:18
o Srbima laju znamo da vrijedimo i da nam zavide.Ko da se bavi albancima kad nisu zanimljivi jer su primitivni kao i siptari u stanju su svasta da naprave sto ne valja ,niko nema lijepe rijeci za njih a previse je ruzni da bi se tlacilo bez nekog profita.O njima se nema sta izmisljati vec kriti sramotu i naplacivati to ti njihovi saveznici rade. :))

vidite.
22-07-2009, 05:28
kad kaze nesto jedna Svajcarska ili Svedska ili Cehoslovacka ili Irska ili Grcka i tako te zemlje koje imaju sta da kazu a da im nemas sta prigovoriti to je onda da se covjek zamisli .Ali kad kaze nesto jedna austrija u kojoj rasizam vrvi ili njemacka u kojoj i danas dan zrak na zpaljene zrtve mirise ili hrvatska koja je ista ili amerika koja hara svijetom kao piromani , hirosima ,nagasaki ,irak ,avganistan beograd i td ili francuska koja je kolonizirala pola svijeta onda na takve covjek ne treba se obzirati vec se osvrnuti na njihova dijela i neka se srame sto ih bog drzi.

jeste.
22-07-2009, 05:34
neka se srame sto nikada nisu uspjeli postati ljudi . :smile08:

opet
23-07-2009, 19:38
se konjusari i cistacice svabski WC digli u pobunu ,dugo su sutili treba im rata a svabski prokletnici sute jer im godi ,sad misle zavrsiti ono sto su sa hitlerom poceli.Toboze im Mesic kriv koji ne zna ni ko je ni sto je ,ujutro je jedno po podne je drugo a navece trece.ALI KUNJSARI SU NASLI RAZLOG bLAJBURG DA BI PRAVILI NOVA ×××××× A SA TIME I DOKAZALI DA SU BILI KRVNICI KOJI SU UNISTAVALI NE USTASE.

pitam
24-07-2009, 06:42
druga hrvata sta su mu ladje potonule ps je tuzan.
Kaze ; zakljucio sam da je prokletstvo kazna bozija koja je dodjeljena nama hrvatima.
Pitam zast0?
Kako zasto ,Gledas li sta se dogadja kod nas ,Pitam gdje kod nas?
Kaze u Hrvatskoj , a kod vas :)) pa tako mi kazi ,posto je kod vas ne znam jer me ne zanima :)) salim se sta se zdogodilo pitam? :))
Kaze; ma nije mi ni do cega a ti si za humor kao uvijek.
Pitam Reci da nije neka kuga ili suga.
Kaze ma ne Hrvati se opet bune ,jedni sa traktorima sto razumijem drugi zbog loseg zivota a dijaspora lovi u mutnom i koristi priliku kao po starom isprobanom resceptu ,opet im Komnizam kriv a fasizam uzdizu .Pa dokle vise narod je vise poludio.
Kaze opet krece iz Njemacke , nasi okorjeli gastajbajteri vjeciti huskaci ratova i ratovanja sa Srbima ali sad ih nema sta sada misle sem napasti Srbiju ,mozda su se umislili da mogu ili su se zakleli hitleru da ce njegov posao zavrsiti.Ovo mi smrdi na pokvarenost.Sts ti trabunjas hrvat ,jeli ti nesto znas sto ja ne znam ,ili ja ne pratim sta se desava kod vas. :)) Ne zezam se druze Sile.Gledam u njemackoj nasi izasli na ulice vrijedjaju kao nekad ali zna se da su hrvatski iseljenici najveci ekstremisti pogotovo oni stari ali zene me srame ,nase zene hrvatice ,sto one traze u tim ruznim reklamama ,ovamo se mole bogu nosaju krunice ,dok iste uzdizu fasizam i ustastvo koje se zaklinje u pistolj i noz.Sramotame sto se na svakom rasnom prosvjedu u hrvata vidi najvise zena i dijece , zar smo mi najgori narod a kad treba odgovarati sve se svaljuje na srbe.
Kazem ja ,dobro hrvat ja sam to sve odavno znao ,Mi srbi znamo o vama vise no sto vi mislite ali nam je ispod casti to prepricavati :)) Mislim znamo da ima dobri hrvata ali nazalost svakim danom sve vise se stapaju u tu nacisticku sektu da bi bili sto veci ili velikarni hadezeovci koji napustaju na vrijeme brod kojem su kumovali sa poznatim manipulacijama. :smile07:

Antinacionalist
24-07-2009, 07:09
Pa ako su hrvati nacionalisti, šta vi srbi otvarate teme i pljujete po hrvatima? Milošević je bio bolestan um ko i Hitler. 'Srbija do Tokia' možeš si mislit. Dosta je mržnje po nacionalnoj osnovi, i Hrvati i Srbi , i Bosanci i Albanci i Crnogorci , svi smo mi Balkanci koliko se god skrivali i bježali od toga. Nekad smo živjeli u suživotu, a danas pljujemo jedni druge. Da se nisu Milošević i Tuđman posvađali oko toga ko će si veći dio Bosne uzet, rata nebi ni bilo. Shvatite da su i Hrvati i Srbi ubijali nedužne u ratu. Ali ne svi. Takvih je uvijek bilo i uvijek će ih biti.

taj
26-07-2009, 22:38
Milosevic je bio naivko za te psihicke bolesnike Aliju i Tudjmana.Pa i jedan i drugi su lijeceni na psihijatriji kod psihijatara Srba .Alija kod Radovana karadjica a Tudjman kod Jovana Raskovica i zato su i jedan i drugi napustili svoj posao u krenili bariti svoj narod kad su vidili da su na vlast dosli njihovi psihicki bolesnici.A to sto ustase i balije manipusisu i sve svalju na srbe da bi svoju sramotu time prikrili to im je djaba.Alija je od postojanja bio za ddjemahitiju a bio je balista kad je bio mlad.Tudman je bio produzena ruka svabskim osvetnicima Gen×××× i tako dobio sansu da ponovi NDH.Sad hrvati imaju NDH a Muslimani Djemahiriju u srcu evrope to je ta zlobna glupost i zaslijepljonost .Koliko su mrzili srbe da nisu ni gledali kakav rezultat dobijaju ti civilizirani evropljani :))