PDA

Pogledaj cijelu verziju : streetrace 402- Zmajeva pista



C 220
28-06-2002, 20:12
Znam sve o tome,jedino ne znam kad počinje, u koliko sati??

Bipe
28-06-2002, 21:23
pocinje ti u 8, a utrke u 12
kad smo vec kod te teme, slobodno pisite misljenja

Calibra Zender
29-06-2002, 10:14
NEEEEEE, čitam forum, gledam topice i naletim na ovaj. Pa danas je 29., a ja sam upravo došao s tehničkog i registracije... Više ne stignem do Velike Gorice na trke. Katastrofa...

Dajte barem impresije vi koji ste bili...odnosno sad kad ja ovo tipkam još jeste tamo.

M_7
29-06-2002, 12:08
e calibra nisi jedini ja sam trebao ic pa je nes frend sjebao, a onda mi stari uzme auto, stara ×××× za ucenje (a malo bi i morao), tak da nisam isao ali nadam se i nekim slikama sa trke... blago vama :)

Cupra
29-06-2002, 18:51
Evo ja sam baš bio tamo. Nije bilo loše. U finalu R5 turbak oprao S2000. Pa ti živi.

sepra
29-06-2002, 19:27
I ja bio. Katastrofa ekipa koja stoji na pisti tako da između svake trke čekaš da se rasčisti, i tu se gubi puno vremena i tebe koji stojiš na suncu i niš ne vidiš dodatno raspizdi. Novi M3 protiv Mitsubishija Evo 7 a drugi M3 isto novi protiv Honde Civic Type R, pa gdje je tu logika. Zakaj prvo ne M3 protiv M3 pa onda dalje? Uglavnom ako ne riješe bolje tu organizaciju ne idem opet. He he dobar mi je bio bijeli jugo s Fiatovom mašinom 2.0 Turbo. Naravno RI tablice.

Frenki
30-06-2002, 11:41
Ljudi moji da jedan renault 5 gt turbo opere hondu s2000, pa toga nema nigde. A i onaj opel kadett se ××××no dobro drzao. A onaj yugo sa kilerom vani jer mu nije stal pod haubu??? Pa covek vozi yuga i nemre mu pobec jedan M3 coupe sa 343 KS!!! A fićo. Svašta sam vidio u zivotu al takvih pila, toga nema nigde.

Jel zna ko koje su bile mašine u onom opel kadettu narančastom, fićeku, yugiću sa kilerom vani, renaultu 5, golfu 1 sivom i onoj kockici crnoj?
Ti su dečki stvarno bili brzi, nema kaj...

bullit
30-06-2002, 12:27
Renult 5 GT Turbo je serijski,osim sto turbo druka 1.2 bara umjesto serijskih 0.7, Kadett C ima motor od GSi-ja 2.0 16V, sa otprilike 170 ks, ali zbog male tezine ide tako dobro, Yugo ima motor od Integralke 2.0 8V ak se ne varam. Pa sad recite jel se isplati kupiti auto kao M3 za 200000 Dem (kao sto ×××× biseri na chip tuning postovima)ili sloziti takvog krampa za par somova i prati mamine i tatine sineke u sminkerskim tutacima, koji nemaju blage dume kaj im se gdje uopce nalazi ispod haube, a kamoli da nesto zasarafe na njega sto nije serijsko. Papcine.

bullit
30-06-2002, 12:36
A crveni ficek je Abarth 1000 TC.Ne znam za Golfa i kockicu.

Jam on it
30-06-2002, 13:08
Tu ste se svi nekaj busali, a na kraju nitko nije došao....mene su regrutirali da održavam red i mir uz stazu...nije bilo loše, a ono kaj bullit veli je točno...tatini sineki iskeširaju za stroj na kojem neznaju ni ulje kontrolirat...i onda ih napere Yugo! Svaka čast Rijeka za najbolje pile!

gun
30-06-2002, 13:39
Onoj crnoj kocki je blok busen sa 1.6 na 2.3, ima klipove od M3 E30, Piper bregastu, dva dvostruka solexa 40, skinuta blokada ..., a u Yugu je blok motora od Fiata 132 2.0, glava od Lancie 2.0 8v Turbo, turbina od Lancie 16v, karburator od Masseratia biturbo, getriba od ritma 130tc sa kracim prijenosom

Buki
30-06-2002, 13:43
Stvarno si održavao red. Ljudi su se bacali pod aute, a vozači nisu mogli ni vozit kak spada. ××××n red, rulja trči sa jedne na drugu stranu pola sata, organizacija katastrofa. Ona dva vipera su jedva prošla po stazi. :( :( :( :(

Jam on it
30-06-2002, 13:56
Ej, Buki, Majmune s velikim M! Ja sam došao tek u 14:00, a do tada su krelci poput tebe skakali po stazi jer u životu nisu vidli takve pile...i škicali kroz šajbu kolko jure...

Buki
30-06-2002, 14:06
Ja sam došao tek u 14:00, to si doma mami pričaj konjino. Rulja je cijelo vrijeme skakala na stazu. Bio sam tamo do 4 i isti ×××××. Ali to smo mi balkanci tako da me ništa to nije čudilo. A ti si valjda bio onaj ×××××ko u plavoj majici: Molim vas pomaknite se, samo malo molim vas!!
:) :)

Jam on it
30-06-2002, 14:12
Da u plavoj KOŠULJI! Imaš kaj protiv, krele?

Buki
30-06-2002, 14:20
Naravno da imam! Mogli su malo više ljudi "regrutirati" da rulja ne skače po stazi, da vozači mogu normalno voziti a ne po nogama onih koji su skakali pred aute.

Buki
30-06-2002, 14:23
Vidim da se netko zajebava na drugom forumu. Pa ako mu je to zabava neka se zajebava i dalje. Oba dva posta ja nisam napisao.

Jam on it
30-06-2002, 14:30
Ej, Buki, ja sad ne znam koje su tvoje misli 21.stoljeća, pa ne znam niti kaj da ti odgovorim...a jake snage sigurnosti su morale osiguravati ×××××e na Zrinjevcu...

Jam on it
30-06-2002, 14:33
Takvi se događaji inače osiguravaju betnoskim blokovima koji nisu bili na raspolaganju. Naime, održavao se dugoselski reli i tetkice su se šetale po gradu...zato je prvi dio događaja bio tako u stilu "događanja naroda"... pritužbe uputi autoklubu GT! Mi smo radili svoj posao najbolje kaj smo mogli! A i pivo je učinilo svoje...malo su se smirili nakon kaj je jedan BMWjač završio na krovu...nadam se da si vidio

Buki
30-06-2002, 14:38
Pa ako su mogli tebe regrutirati mogli su još par ljudi. Nadam se da će drugi puta biti bolje.

Jam on it
30-06-2002, 14:41
Ja sam došao vidjet neke drage ljude koje poznajem godinama a koje nisam dugo vidio, pa su me odmah ubacili da malo i odradim!
Slijedeća trka bit će, prema najavama organizatora, u Osijeku! U Rujnu... Pa ko živ, ko mrtav do tada!

ferri
30-06-2002, 15:29
pa kolko su ti nabrijani renaulti i yugići imali do 100?
M3 ima 5,2 do 100, jel se stvarno s yugićem može brže?
kakav auto je imao ukupni pobjednik?
čujem da su i viperi bili?

Jam on it
30-06-2002, 15:36
Ma to ti je bez veze...kaj će ti to... Renault 5 GT Turbo, gotovo u raspadu, cca 5 somova maraka, pere Hondu S2000... to ti je sve bez veze... i tu se ne mjeri do 100 nego Qmile!
Detalje pitaj bullita...onog kaj su svi vređali a u VG su ga svi oblijetali i žicali za savjet... on ionako pojma nema, po pisanju tu na forumu...

Bipe
30-06-2002, 17:15
Kaj se organizacije tice, sve su zaje... oni, doslovno, ×××××i u zagrebu zbog kojih smo ostali bez ograde koju je murja obecala....... toliko o ljudskim pravima

sepra
30-06-2002, 18:19
Ej narode jal itko vidio Citroen CX beogradskih rega koji je bio na db dragu i frajera koji ga vozi? Legendaran prizor.

alfist_zg
30-06-2002, 18:40
sepra , a s kojim si se ti autom utrkivao?

lepi
30-06-2002, 19:00
ljudi oce bit kakva snimka na TV-u,i kada???inace nisam bio,pa bi volio pogledati

CLIO SPORT
30-06-2002, 19:17
BULLIT: jesi ih to ti prao sa petardom??????? :)) :)) :))

Serbia GTi
30-06-2002, 20:28
http://www.ssgti.net/xray.htm
http://www.ssgti.net/ulti.htm
http://members.lycos.nl/SwiftGTi/gal-page15.html

Proverite fotke i karakteristike malih zmajeva i razmislite sta bi oni uradili na BILO KOM street race-u. :)) :)) :))

Bipe
30-06-2002, 20:40
snimka? bilo nesto u "brzini" na otv-u, repriza je u subotu u neko doba dana (nikad se nezna s otv-om i njihovim tv rasporedom)

sepra
30-06-2002, 22:36
Ej alfist_zg nemoj te ispod pojasa, znaš da mi je auto devastiran. Bio sam čisto kao gledalac.

Calibra Zender
30-06-2002, 23:49
Bullit
" Pa sad recite jel se isplati kupiti auto kao M3 za 200000 Dem (kao sto ×××× biseri na chip tuning postovima)ili sloziti takvog krampa za par somova i prati mamine i tatine sineke u sminkerskim tutacima"

Čuj, šalu na stranu, ali ovo ti je vjerojatno najveća bedastoća koju si grunuo ovdje na forumu. Da, svakako ću kupiti neku staru kantu, uložiti pun ku..c love samo da bih na semaforu oprao neku Bemburu ili nešto slično, a na kontu ću imati lovu za stare dane koji bi ipak mogao puknuti na kakvu noviju pilu. Bez veze. Ko da onog u M3 briga kaj će ga neki tunirani oprati. Čisto ga zaboli. On uživa u svim blagodatima vožnje i luksuza, a ti imaš pune ruke ulja, a haubu punu alata za riješavanje vrlo čestih kvarova.

Pa se ti onda pitaj jel ljepše tebi u Renaultu 5 turbo koji kao znaš sve o autima ili nekom s M3 E46 kojem se živo ×××× za kvarove i slaganje?
Ali izgleda da ti je ljepše kad voziš koji 3000 Eura (bez)vrijedan auto, a o M3-ici možeš samo sanjati!

Calibra Zender
30-06-2002, 23:50
Jam on it
"Slijedeća trka bit će, prema najavama organizatora, u Osijeku! U Rujnu... Pa ko živ, ko mrtav do tada!"

Baš si me razveselio. Jesenski ispitni rokovi budu u punom jeku i to bude pravi odmor od ovih bedastoća na faksu. Vidimo se na jesen! :)

bullit
01-07-2002, 09:00
Ne, ja nisam grunuo najvecu glupost na ovom forumu, nego onaj post "Calibra-tko je taj..." izgleda ima vise smisla nego kaj sam mislio na pocetku. Naravno da je ljepse voziti se u novom M3, nitko to nije rekao, samo ne znam kolko ljudi na ovim forumima si moze priustiti M3 ili Evo 7, a ovakve male ××××lice su ipak puuuno dostupnije. A sad reci da nije gust sa Yugom oprati nekog narko dealera sa sponzorusom u M3? Ako stvarno tako mislis, onda ti ne spadas na ovaj i bilo koji drugi forum o autima jer si totalno cijepljen protiv zdravog razuma. A meni je po autima gust kopati, i nije mi problem tu i tam imat zmazane ruke od toga. A ti kao veliki znalac, ostani na auspuhu i felgama, cudo je da si i do toga dosao. Samo ovjes ti vise trpi s vecim felgama, o veliki ZNALCE, pa ti auto opet nece trajati 110 godina, i 17000000 Km koliko ti predvidjas...

Yokosuka/
01-07-2002, 09:09
podržavam bullit-a

Yokosuka/
01-07-2002, 09:20
Ako nije tajna, reci mi bullit koliko treba tvojoj petici do stotke, koliko iznosi Vmax!?

TRANS AM
01-07-2002, 09:28
Napokon sam i ja uhvatio malo volje da se registriram. Kad čujem sve ovo, uopće ne žalim što nisam bio na Street-raceu. Očekivao sam prave trkeće pile i Hot-rod-ove. Po ovome što čitam, baš i nije bio neki spektakl ili možda dojam vara? Molio bih nekoga tko je bio tamo od početka do kraja da napiše malo više o tome. Broj automobila, klase, najbrže po klasama, najbržeg ukupno...

bullit
01-07-2002, 09:46
Yokosuka, iskreno,ne znam. Vmax je ostao 204 km/h (blokada u petoj) kao i kod serijskog, 0-100 je serijski 8.0 sec. Nikad nisam mjerio kolko ima sad do stotke jer to ne mozes izmjeriti precizno a sve ostalo nema smisla.Ali da ide dobro, ide...

Trans am, pobjednici po klasama su bili:
Swift Gti, Uno, Renault 5 GT Turbo,Opel Vectra V6, Evo 7 i Cobra. Cobra je imala ukupno najbolje vrijeme, i bilo je puno toga za vidjeti.Viperi su dosli samo se prosminkati medjusobno.

Dass
01-07-2002, 10:24
Klasa A do 1300 - Suzuki Swift GTI
Klasa B do 1600 - Fiat Uno
Klasa C do 2000 - Renault 5GT Turbo
Klasa D do 2500 - Opel Vectra
Klasa E do 3500 - Mitsubishi Evo VII
Klasa F 3500 - Cobra

Auto tuning show

1. mjesto - Fiat Btavo - Rijeka
2. mjesto - VW Golf IV - Zagreb
3. mjesto - Renault Twingo - Rijeka

Gospodo ovo su rezultati prve utrke na 1/4 milje ( 402,25 m)i prvog Auto tuning show-a u Hrvatskoj.
Ukoliko se u Osijeku ostvare uvjeti za održavanje ovakvog događaje, isti će se održati, ukoliko ne vidjet ćemo se opet slijedeće godine na istom mjestu sa puno manjim organizacijsklim kiksevima.
Hvala svima koji su nas posjetili, bilste izvrsna publika i odlični natjecatelji.

Calibra Zender
01-07-2002, 10:25
Naravno da je gušt oprat nekog u BMW-u M3 s takvom kantom, ali mi nije nikakav gušt u tome trunuti dan i noć.

I Bullit, daj prestani više srati čim ti se nešto napiše, a tebi ne odgovara. Stvarno ispadaš kreten. Bilo gdje ti se kontrira ti se latiš vrijeđanja. A spuštaš se s visine da to nije normalno.

Jel bio i crveni Viper s VŽ regama?

bullit
01-07-2002, 10:37
Zadnji put, ti ××××s po onima koje ne znas a kojima su auti posao i hobby, i na kraju priznas da nemas pojma o cemu se prica, ali kad treba srat, prvi si. Daj se ti malo spusti, i razmisli zasto te 99% ljudi na forumu ne podnosi.Pa sad, jesmo svi ludi ili samo ti jedes govna?

Calibra Zender
01-07-2002, 10:47
Znaš šta? Jedi ti govna majmune neuki! Koji ××××× non stop ×××ך? Ako nisi u stanju skrpati par složenih rečenica, a da ne vrijeđaš onda se goni u 3 pičke materine!

OK SADA? JEL TI PAŠE TVOJ NAČIN KOMUNICIRANJA?

Jel bi bilo dosta ×××××× na takav način? Već sam ti reko, ako šarafiš više nego ostali nisi nikakav role model i autoritet foruma! Daj to probaj shvatiti. A na chip tunning temi te dosta ljudi pralo.

Moja jedina greška je što sam previdio mizeran rast snage koji ti ostvaruješ pa sam se nasanjkao s trajnošću i štetnošću. Ali i dalje stoji to što sam tvrdio-digni snagu osjetno chipom (barem 40, 50 konja) i motor će skoro na otpad. Ne znam zašto onda ×××××× u VW-u rade drugačije? Zašto oni na TDI-u s 90 ks promijene chip koji diže snagu na 130 KS i sve ostalo ne ostave kako je i na slabijem modelu? Zašto oni rade drugačije, ako ti znaš da ne treba?

Calibra Zender
01-07-2002, 11:16
Jel ima neki link na kojem se mogu vidjeti slike automobila koji su sudjelovali na Streetrace? Na brzina.hr nema ničega.

vz
01-07-2002, 11:50
calibra, imam ti ja neke slike samo ih moram razviti. mislim da sam poslikal jednu crvenu calibru jer sam se sjetil tebe, pa reko da ti posaljem da vidis kak auto treba izgledati. ne volim baš calibre, ali ova ××××no izgleda. nek ti bude žal kaj nisi dosel.

TRANS AM
01-07-2002, 12:20
Za Bullit

Ako su neki od automobila na streetrace-u bili tvojih ruku dijelo onda skidam kapu. Jer tuniranje automobila (a da se pri tom pazi da ne padne okretni moment ili pati dugovječnost motora) prava je umjetnost.
To što je Cobra ostvarila najbolje sveukupno vrijeme nije nikakvo čudo, naravno za one koje kuže. Pošto pretpostavljam da Cobra nije bila original, zanima me koji motor je unutra i tko je radio na njemu.
Da li su ti poznata prezimena: Kvocić, Meglaj i Iviček?

vz
01-07-2002, 12:32
za calibru

dobro ti izgleda auto, ali menjaj felge što prije i spuštaj auto bar za 3 cm.

alfist_zg
01-07-2002, 12:33
ne sepra,
nije bilo to podjebavanje, nego sam citao da si pisao kao " da se ekipa setala po pisti pa da nisi mogao voziti " , pa sam predpostavio da si ti vozio. sorry. a i mislio sam da si popravio auto...znaci s×××× si auto, pa motor, i sebe...ha? ajajaj.

bila je i cobra?? e to mi je zao da nisam vidio...a koji motor je unutra?

alfist_zg
01-07-2002, 12:34
eh da...jel bila mozda koja Alfa?

seyzmo
01-07-2002, 13:20
Predlazem moderatoru da zalocka account Calibri. Covjek ocito ne moze sudjelovati u razgovoru bez da nekoga ne izvrjedja.Ne postoji forum kojega on nije "potkopao" i pretvorio u opce vrijedjanje. Mislim da bi samo za njega trebali otvoriti forum "Celebrity Deathmatch" gdje bi on stvarno dosao do izrazaja. I zato, please... ili mu dajte read-only status, ili mu blokirajte IP, ako pocne postati pod drugim nickovima.

Calibra - Forum sluzi razmjeni misljenja, iskustava i stavova, slagao se ti s time ili ne.

Girrari
01-07-2002, 15:10
Padaju teške riječi. Možda mi je na neki način sada i žao što sam stao na Calibrinu stranu na onom ×××××vom topicu, ali zaista ga znaš prosrat.

Prvo, Renault 5 GT Turbo nazivaš krnijom (ili slično) i to ti itekako zamjeram. Da si bio na okupljenju vidio bi šta znaći pravi R 5 GT TB i sigurno ne bi srao gluposti.

Drugo, mrzim kada laici ×××× onima koji se kuže, o njihovom poslu. Još je gore kad se ×××××× baziraju na teoriji. Calibra, nemaš apsolutno nikakvih iskustava u tuningu, pa stoga nemaš pravo davati ni komentare; samo iznositi vlastito mišljenje. Koliko sam do sada skužio, u ZGB nema niti jednog čovjeka koji se kuži u tuning (i)ili drži do svog auta, da nije čuo za Bullita. Jedan od najjačih mehaničara u ZGB (što se FIAT-a, a posebno Alfe tiće), kada sam ga pitao za tuning, rekao je da ima jednog tipa koji je majstor u tom polju. Tek smo kasnije skužili da je riječ o osobi koji oboje znamo- Bullitu.

Treće, gotovo svi auti na ovom forumu po tebi su kante; naravno osim tvojeg. Moja Beštija je poluproizvod, Dr. Strangelove ipak ima samo usranu Škodu, Bullitov Petak je krntija, 145-ica od Alfe××× je tunirano govno itd. Samo je Calibra zakon. Pa čekaj malo! 9 godina stari Opelov pokušaj da napravi sportski auto ti toliko hvališ da bi čovjek pomislio da voziš barem Porscha. Imaš auto koji ima najgori imiđ na cijelom forumu. Tradiciju Mante koju su vozili bauštelci sa laktom kroz prozor. Tada su, priča stari, bile fore da su vozači Manti imali redovito zgrebane laktove, pa su se po tome i prepoznavali. Niti Calibra nije daleko odmakla; po ZGB je u pravilu voze selje i cigići koji su za malo para došli do tračka sportskog auta pod guzicom.

da...
01-07-2002, 15:57
Girrari, totalno si u pravu, samo Zender Calibra to nikad neće shvatiti ili priznati kakav ima imiđ njegov auto.
On če samo po milijunti put ponoviti 227 km/h, 8,5 litara potrošnja, i 'ja sam zadovoljan' samo još felge i gume.
A da cigani voze te usrane opel-coupe, to valjda i sam vidi, samo se ždere, pa bi sada alficu, jer alfica je IN, a zender bi htio biti IN, eh.....

Calibra Zender
01-07-2002, 16:16
Zapeli ste opet bez veze. Bullit si je malo prviše umislio i s previsoka se spušta u svakom postu u kojem se direktno obraća i pothebava. I naravno da će dobiti natrag pa da je i alfa i omega auto industrije. Da ne kreće pljuvanjem onda ne bih niti ja vraćao.

U Bulliovu ekspertizu ne ulazim, ali je totalna glupost da ga se diže u nebesa s kojih se on kasnije spušta. Da je željan normalne komunikcije onda nema frke. Upustiš se s njim u debatu pa pošto je duži u temi onda i nešto naučiš, ali kad "sveznajući" pri pojašnjavanju vrijeđa i omalovažava onda se gubi smisao svake rasprave. Šteta šta je pretanak na živcima i na svaki gaf ili ono što ga smeta žari i pali. Jer on sve kuži, a ostali su ××××××. E ne ide to tako. Girrari, nemoj se ljutiti, ali baš neukusno podilaziš Bullitu. A i tebe je fino oprao na temi veličine gepeka. I to baš bezobrazno, a bio si u pravu!

I nemoj Girrari skakati u krajnost. Moj stav glede Renaulta 5 turbo ili bilo kojeg drugog auta je moj i sigurno mi ti nećeš promijeniti mišljenje. A niti činjenica koga je on oprao na startu. Nekad si zastupao tezu da je ovo forum i da svatko ima pravo na svoje mišljenje. Ali to očito ne vrijedi kad je Bullit u pitanju. Jer ono šta on kaže to je Sveto pismo!

Renome Calibre mi je apsolutno nebitan i ne interesira me tko od vas šta misli o tom autu. Isto će biti i za bilo koji auto koji ću voziti. I najmanje me interesira pomodnost pri izboru auta.

A tko Girrari vozi Punta, Feliciu...? Pa daj nam profil i tih vozača kad te već ulovio trenutak inspiracije.


A ti Seyzmo pogledaj u čijem postu počinju vrijeđanja, a tko vraća. toliko tebi. Kad netko kaže da je Calibra ×××××× ja ga ne vrijeđam, ali kad cijenjeni gospodin Bullit naleti na to da netko možda i ne voli njegovo auto, e onda ipak sveznajući ima pravo posrati ostale! I komentara na to nema.
Inače počelo je ovdje: "Pa sad, jesmo svi ludi ili samo ti jedes govna?" I dobio je odgovor istim načinom u malo većoj mjeri!


vz, molim te pošalji sve što si slikao (ako imaš na kompu) na nino_cro@yahoo.com. Hvala unaprijed.

zenska
01-07-2002, 16:16
e sreco,za tvoju informaciju,u jugu je bilo blok od fiata 132..2000ccm,a glava je od lancia 1600 turbo

Girrari
01-07-2002, 17:07
Ovako, koliko me pamćenje služi, moj sukob oko veličine gepeka bio je na temi Alfa vs. Lancia i to sa Alfom×××, a ne sa Bullitom. Stvar je bila u tome kaj smo se krivo razumjeli i to je sve. Naime, ja sam kao prednost navodio kaj Lancia ima gepek istog volumena kod oba modela, za razliku od Alfe dok je on to shvatio kao moje neznanje (dobro, zaista se to moglo tako shvatiti) tj. za primjer mi je naveo dva modela koja također imaju manji gepek u karavan izvedbi. No, stvar je u tome kaj je riječ bila o Alfi i Lanci, a ne o drugima. Kako bilo da bilo... Jedini je zajeb u tome kaj je preoštro startao i to me ispizdilo, ali neka... njegova stvar. Činjenica stoji da tom čovjeku mogu progledati kroz prste jer je u polju automobila zaista znalac i od njega samo mogu učiti.
Ista je stvar sa Bullitom, jednostavno se čovjek kuži u ono kaj radi. Mnogi ga hvale i preporučuju. Kaj da ja sad izmišljam toplu vodu. Isto kao da meni on za 10-ak godina drži lekcije iz prava. Fakat nema smisla!

Girrari
01-07-2002, 17:13
A kaj se Punta i Felicije tiće, to fakat nema veze s vezom. Riječ je o masovnim i razmjerno dostupačnim (to se odnosi na cijenu) autumobilima koje voze ljudi u dijapazonu od sveučilišnih profesora do šljakera na baušteli. Ti auti jednostavno nemaju imiđ jer ih vozi prevelik broj ljudi svakakvih profila.

Calibra Zender
01-07-2002, 17:26
Girrari, opet ponavljam, svaka čast Bullitu i njegovom znanju. Ali ako ga on ne zna ili nije sposoban prezentirati bez korištenja termina "jedenje govna" i slično onda nemam šta s njim pričati. Pa da je ne znam tko u pitanju. To je stvar kulture. Sad će se javiti dušebrižnici koji će komentirati moj pristup, a opet se zaboravlja da sam se i ja našao prije toga isprovociran tuđim nastupom i vratio istom mjerom. To je djetinjasti način, ali kad ne ide milom onda ide silom. Pa neka vidi kako izgledaju i njegovi postovi.

"Jedini je zajeb u tome kaj je preoštro startao i to me ispizdilo"
Jedina je razlika šta ja ne puštam nikome. Ili komuniciraj normalno u bilo kojoj temi (pa makar ja i tvrdio da moj auto može i letjeti) ili dobivaj natrag istom mjerom.

Da sam bezobrazan poput tebe Girrari onda bih rekao da Punto ili još više Feliciju vozi sirotinja koja nema love da kupi pošten auto. Kako se sad osjećaš kad ovo čitaš? Ali pošto nisam bezobrazan onda to niti neću reći. Jer bilo bi to nisko kao i u tvom postu, a i krajnje netočno. Isto kao i tvoj profil vozača Calibre! Jasno?

Girrari
01-07-2002, 17:26
I na kraju. Ja sam još uvijek pristaša izražavanja vlastitog mišljenja, ali ti pod tom devizom često pokušavaš progurati vređanje, a kada se napadne tvoj auto, e onda su svi ljubomorni, jalni...
Boli mene dupe kaj ti misliš o Petaku, ali stvar je u poštovanju.

Evo ti po tvojem principu mog mišljenja o Calibri: seljački auto kojeg voze luzeri koji nemaju pojma o autima, nego su se za male pare domogli ajmo reći sportskog auta, na koji (priča se) pičke padaju. U pravilu nisu zaljubljenici u aute, nego samo šminkeri i to sa lošim ukusom. Lakat je redovito vani, a iznutra trešti tupa-tupa muzika. Još kada se zatamne šajbe, nema kraja seljaštvu, jer vozač je takva faca da mu se ne smije vidit lice; ×××× ga ak ga murija skuži, moglo bi biti jebade.

E pa sad ti to nazovi vlastitim mišljenjem. Meni to spada u kategoriju vređanja!

Calibra Zender
01-07-2002, 17:34
Čuj Girrari dosta mi je više besmislenih prepucavanja. Uostalom nikoga ne tjeram da čita moje postove ili prihvaća moje stavove. Niti ne dam da me netko vrijeđa.

Zanimljiviji su mi komentari na Streetrace i pogotovo neko mjesto na netu gdje mogu naći tekstove, a ponajprije slike. Jel tko šta pronašao? Jel netko ovdje s foruma sudjelovao?
Bulli jesi nastupio s Reanultom? U kojoj klasi je pobijedila Vectra V6? Jel to bila neka tunirana verzija? Jel nastupio na trci onaj s Alfom 155 V6, Jam on it (ako se ne varam)?

Girrari
01-07-2002, 17:43
OK Calibra, slažem se s tobom. I mene to više zanima, pogotovo zbog toga kaj nisam bio (nije da nisam mogao doći, jednostavno mi se nije dalo).

Calibra Zender
01-07-2002, 17:48
Koji su još auti bili s Vectrom u klasi do 2500 ccm?

I još nešto mi nije baš jasno. Kako to da je Renault 5 turbo nastupao u klasi do 2000 ccm? Koliko sam pratio rečeno je da se budu računali neki koeficijenti prema kojima će se aute dodatno razvrstavati po klasama. Bio je i primjer Audia TT koji ima 1800 ccm, ali će ipak spadati u otvorenu klasu zbog turba. Šta je onda s Renaultom? I jel bio Viper s VŽ regama? I kaj to Jam priča da je jedan BMW završio na krovu? Kako?


Dass
Gdje se mogu naći fotke barem pobjednika u optičkom tunningu?

U najjačoj klasi pobjednik je Cobra. Jel to riječ o Shelby Cobri?http://www.hotrodscustomstuff.com/Cobra/Cobra-01.JPG

VR6
01-07-2002, 18:27
Ja imam 60-ak slika s draga. Alfa je bila jedna, GTV Sprint 1,7 16V ispala u prvom krugu. Renault GT Turbo ima 1.4 l motor. Inace, Cobra je bila, replika neka...

sk
01-07-2002, 18:31
Ajd ljudi stavite nest na internet slika pa posaljite link. Hvala

Lancia Integrale EV0
01-07-2002, 18:54
http://www.ukstreetracers.com/images/dave1.JPG

alfist_zg
01-07-2002, 18:54
to calibra, cobra je prava makina...lijepa slika.

dajte vi koji ste bili recite mi vise o toj cobri.

alfist_zg
01-07-2002, 18:55
jel bila mozda koja integralka?

Girrari
01-07-2002, 19:21
Calibra, molim te kada daješ odgovore, piši novi post, a ne da odgovore čitam u postu ispred mojeg originala. Hvala.

Ovo za Calibru je bilo pretjerano i to nije moj stil, nego stilska figura hiperbole. Ipak, to je bio opis prosječnog vozača tvog auta, što ne znaći da si ti takav.

Kaj se Punta i sirotinje tiće, budi svjestan da sam za cijenu svog Punta magao dobiti jako dobru polovnu Calibru, da sam htio. I vjerojatno bi prošao još jeftinije!
Kako bilo, boli me dupe ak ti misliš da sam sirotinja, onda u redu. Da su moji principi i principi u mojoj obitelji drugačiji sada bih vjerojatno vozio neku 156-icu 2.5 ili čak GTA.

Calibra Zender
01-07-2002, 19:39
Girrari, ono iznad tvog posta je slučajno ispalo jer sam ga baš bio editirao, a ti si uskočio s novim odgovorom. I došlo do konfuzije. Jer onaj dodatak za vozače Punta je odgovor na tvoj post gore iznad, a ne onaj "opširniji" ipod mog. Kapiš? Zato se nisam niti više ponavljao.
Ali opet moram pisati objašnjenje. Ono je provokativan opis vozača Punta koji može, ali i ne mora biti točan. Možda je većinski kriv, možda je dobar opis. Sve ovisi od pojedinca do pojedinca. A u tu pretpostavku nisam nikoga pa niti tebe uključivao već sam se od nje ogradio jer sam reko da osim što je bezobrazna da je vjerojatno i kriva. Kapiš opet?
Ne da mi se više ulazit u temu jer se da filozofirati do jutra. I nisam niti u jednom dijelu komentirao šta si mogao kupiti, šta se želio, za šta imaš ili nemaš love... nije moja briga niti me interesira. Kažem, nije post osobno ciljan na tebe već je čisti odgovor na tvoju hiperbolu.

Calibra Zender
01-07-2002, 19:52
Ima u zadnjem postu na 3. strani pun kufer mojih neodgovorenih pitanja. Pa jel ima netko toliko pristojnosti pa da barem proba na njih odgovoriti? :smile11:

hehehe
01-07-2002, 20:06
Fiat BRAVO 1. mjesto
Korito Iv 2. mjesto

To govori sve.....HA HA HA !!!!

bullit
01-07-2002, 23:04
Trans am, nravno da mi imena znace, za Kvocica znaju svi, osim nekih "entuzijasta" na ovom forumu vjerojatno, a Iviceku sam dosad slagao dva auta i malo pomagao oko Cobre kad ih je elektronika mucila na samom pocetku. Inace, motor unutra je od Corvette, 5.7 V8, s el. ubrizgavanjem, nije bas ona prava 427 ali svejedno ide bolesno dobro.

TRANS AM
02-07-2002, 09:27
Za Bullit-a,

Budući da znam sve kaj se dešavalo s motorom prve Ivičekove Cobre, više nema mjesta dvojbi oko tvog umijeća "šarafanja" po motoru. Doduše, to se već "debelo" kužilo po tvojim postovima, ali sorry, ipak sam na neki način morao provjeriti.
Ekipa Pale (legenda auspuha),Kvocić, Sivko-Meglaj (najstariji živući autoritet za amerikance), Iviček, trebala bi šarafiti po motoru, kočnicama i ispušnom sistemu mog Trans Am-a (6,6L iz 1978.). Novi fergići, klipovi, ventili, brušenje glave, (možda staviti turbak), pojačane kočnice i novi ispušni sistem.
Za Cobru sam isto tako pretpostavio da je školjka došla od Ivičeka i da je motor Corvette-in (ali nisam znao koji), jer koliko mi je poznato original Shelby Cobre nema u Hrvatskoj.

PITANJE (svima): da li u Hrvatskoj postoji Shelby Mustang GT-500 67-69. Strašna pila.

CLIO SPORT
02-07-2002, 11:58
TRANS AM: gle...do prije par mjeseci sam svaki put kad bi isao kod frenda na pantovcaku vidio auto slican tom shelbyu (skroz gore....jedno 500 metara od semafora kod skole) parkiran uz cestu!!e sad,pisalo je shelby sa strane i bijele je boje sa plavim crtama po sredini ili tako nest...mozda nije gt 500 ali neki drugi model shelbya je jer je bio isti kao gt 500! u zadnjih par mjeseci ga nisam vidio tamo...... :( :( :(

alfa099
02-07-2002, 18:16
Dass, hvala ti na odličnoj priredbi! Dragi forumaši, neka vam bude žao kaj niste bili jer je bilo toga za vidjeti i čuti!
I hvala Maxu na majici!
Mustang s Pantovčaka je bio tamo još nedavno, to mi je u susjedstvu...gdje je nestao?
Javim kad saznam!
BTW. To je replika...

bullit
02-07-2002, 22:12
Trans am, svaka cast na okupljenoj ekipi koja ce ti slagat auto.Tesko si mogao naci bolje.Javi kad bude gotovo da vidim rezultat.Kvocka je zakon.

TRANS AM
03-07-2002, 09:05
Thanks, Clio sport i Alfa×××

teško je ovako po šturom opisu konstatirati da li je stvarno GT-500 ili možda GT-350, ili MACH 1 (postoji jedan u Zagrebu) ili običan Mustang s povučenim crtama po sredini. Trebalo bi ga dobro odmjeriti (zračnike, felge, lampe, ispuh). Javite ako ga opet ugledate.

Bullit,

je, slažem se Kvočka je zakon. Baš mi je po Sivku poručio da kad ga rastave, poslože i sastave, sam dragi Bog će znati koliko će KS imati. Ako počnemo na jesen, prije proljeća ne vjerujem da će biti gotov. Treba skupiti lovu, sve djelove... kad bude gotov obavezno javim. Vjerujem da će biti na startu otvorene klase slijedećeg Streetrace-a.

Yokosuka/
09-07-2002, 11:47
..da li tko od vas pozna tipa koji je ganjal EVO VII?, ako da, neka napiše njegov mob. ili neka se ponosni vlasnik javi (trebam te u vezi tvog auta)...

alfa099
09-07-2002, 17:26
Čovjek se zove Mario Badrov i vlasnik je Foto Badrova. Uđi u neki od njihovih dućana i pitaj za njega...

Go
09-07-2002, 18:32
Meni se cini da na streetu nisu bas ljudi prijavili kaj imaju ispod haube,jel bila kakva komisija koja je pregledavala aute ili tako nesto?

doc
09-07-2002, 21:36
Trans-am, cuo sam iz pouzdanih izvora da smo sugradjani. Ona dva pontiaca parkirana prek puta benzinske su tvoja? bas sam ih mislio neki dan slikati.

Calibra Zender
09-07-2002, 23:18
Doc
Njegovi su to auti. Već sam ja s njim popričao. Obećao je i neku cugu, jel tako Trans AM? Pošto su gotovi rokovi ja sam doma do 1.8. Mogla bi pasti kakva kava i đir. Nađemo se sva trojica pa i malo poslikamo... Kaj velite?

TRANS AM
10-07-2002, 06:39
Doc,

nema beda. S Calibrom sam već dogovorio kavu. Samo da uhvatim malo vremena. Vjerojatno početkom 8. mj. U svakom slučaju prije jeseni jer Trans Am ide u Zg na sređivanje motora.

doc
10-07-2002, 21:19
calibra, trans-am, sta se mene tice kava moze kad vam god odgovara. A mozda uzmem Alfu od starog pa da vidimo sta moze taj Pontiac!

trans-am, sta se ima tu sredjivat?, pa onaj bijeli je ko iz ducana

doc
10-07-2002, 21:22
aha, vidim reko si da motor sredjujes. ××××ga, to se ipak izvana ne vidi!

594krešoah
11-07-2002, 11:38
c 220 ! dali ti voziš mercedes c220.ako ga voziš možeš li mi reći nešto o tom autu.koliko je star, koliko troši, ima li kvarova, jeli skupo održavanje itd. :smile07:

Yokosuka/
12-07-2002, 15:57
..hvala alfa×××!...

frenki
30-05-2004, 22:11
to ti je buraz moj opel ascona sa 3,0 24v motorom i sa turbinom od kamiona fico ti ima masinu od od motora cbr honde

OPEL MASTER
30-05-2004, 22:22
za konja JAM O NIT IL KAJ VEC sory faco ak tebe to sve zifcira sta si dolazio na street ja sam dosao u 06:00 pa mi nije zao bio sam i u njemackoj na opel skupu i nije mi bilo tak dobro kao danas

OPEL MASTER
30-05-2004, 22:33
jam on it daj mi molim te reci sta ti vozis kakvu pilu ak ne guras bicikl jer pljujes po svemu ocito si neka frajercina koja ima puno love pa izigravas nekog frajera.Nemaju svi love za novu bemburu il tak nest renault je zmaj i treba imat muda vozit tak nest jer je strah vozit takav bolid sa takvom masinom

600
30-05-2004, 22:48
:smile12:

race
30-05-2004, 22:54
tko je pobjednik nisam mogao izdržati do kraja

OPEL MASTER
13-06-2004, 19:19
DAJTE DECKI STA SAM JA JEDINI U 2004 GODINI NA OVOM FORUMU

alfa099
13-06-2004, 19:23
...dobro jutro...kaj je Opel tek sad upalio? :smile25: