PDA

Pogledaj cijelu verziju : ŽIVI UŽAS OD OPROŠTAJKE 8.a oš Dubrava



organiZacijA
10-06-2009, 14:01
Živi užas od oproštajke...Organizacija nikakva.Ona Oreškica samo je novce pokupila i svim nastavnicima kupila dar da bi im se uvukla u guzicu.Da Duško nije doneso rum i colu ne bi imali sta piti.

blonde girl
10-06-2009, 14:34
Razrednici je kupljen vrijedan dar,a kolko joj to znači pokazala je time što nije zadnji dan došla u školu.Cekači su to bolje riješili,tako što su se oni zabavili u lovačkoj kućici u Zvekovcu.Eto,tako vam je kad ste slušali onu glupu Luciju Oreški.

yoyo
10-06-2009, 15:51
Kad je tak pametna i kad se toga primila kaj nije učiteljici Ljubici Borovec urucila neki poklon.To je velika sramota!!!!!!!!!

4-4-2
11-06-2009, 10:58
pišite kaj mislite o njihovoj oproštajki i ko je bio organizator "dobrog" (s)provoda.

FLAŠA=50 LIPA
12-06-2009, 22:09
KAK JE BILO U ZVEKOVCU? PUŠIONA ILI KAO U 8.A???

anamarija_14
13-06-2009, 17:43
najbolji su mi bili 8.c.... 8.a je organizacija bila nikakva!!!stvarno nije lijepo od čorakice kaj nije došla zadnji dan u školu...

ggg
15-06-2009, 21:18
a joj....bas je bilo glupo zadnji dan...a pogotovo organizacija 8.a....tak jos nije bilo bzvz...fakat je bilo jadnoooooooooo :smile15:

www.os-dubrava.hr
17-06-2009, 22:52
pa naravno da je bilo glupo kad glupi ljudi prihvate nesto za organizirati,a propuste uruciti dar bivsoj uciteljici koja je bila u dvorani.

...,,,,,,.....
27-07-2009, 11:24
Znate što....sada nožete govoriti nešto protiv onoga ko je uopce imao hrabrosti probati se dogovoriti sa vama...prvenstveno nepristojnim..i neodgojenim(to se moze zakljuciti po vasim razgovorima)ja privatno ne poznajem Oreškicu(kako vi kazete)...ali sigurno se potrudila ma kolike su joj šanse male bile da s vama nesto uspije organizirati...da ste nesto htjeli i VI potrudili bi se a ne samo zanovjetali(pretpostavljam)...no sad je sve gotovo...tek vas sad ceka pravi zivot...a ne u osn....

lucija15
27-07-2009, 19:37
kao prvo ljubica je dobila poklon drugi dan jer nismo znali da će doći,a ja dok sam rekla da se nešto i njoj kupi nitko se nije složio samnom i rekli su da je on dosta dobila. Puno hvala onome tko je otvorio ovu temu i 100% znam da je to netko iz mojeg bivšeg razreda jer je bio ljubomoran što nije on/ona skupljao novce od cijelog razreda. Ja nisam htjela niti skupljati, ali su se neki ljudi složili s time.Još jednom hvala.

jelena s.
27-07-2009, 21:51
ej luce....ma ne obaziri se,pusti njih sve na miru!!!!!ako su neki mogli bolje i imali bolje ideje zašt ih nisu rekli ili napravili bolje!!!????!!!