PDA

Pogledaj cijelu verziju : TITOVI SIROČIĆI

KOMUNIST
18-05-2009, 17:11
nas voljeni drug tito nije iza sebe ostavio mnogo samo dvije milijarde dolara u švicarskoj,trideset posto bečkog imperijala i još neki sitnica i to sve za trideset godina vlasti,ovi naši bi se trebali ugledati na njega.Krasti treba polako tako da te narod voli a ne nabrzake pa te svi mrze.Tita i danas obožavaju njegovi omladinci i partizani a i poneki njegov pionir.Još mu nose štafetu i kunu mu se na vjernost ja bože ××××××.

budalo ustaska
18-05-2009, 17:58
Od Tita i tzv. njegovog "bogatstva" niko nije naslijedio ni dinara, kamo li Kune, a u grob nije ponio nista. Dali bi mu svi, da je bio lopov, prevarant, pljackas kao Tudjman, Nevenka, Miroslav,
kao Mesic, Sanader, Bandic, Vrdoljak, Kerum.........
Da ga je cijelom svijetu zao, osim ustasama, jasno je.
Ali, sta je tu je!
Mi koji ga zalimo , zalimo ga gadeci se prema zlocincima koji su bezkarakterno, sluzincadski, za par kuna i banica, prodali i vlastiti supak, nadajuci se sreci nakon genocida nad Srbima, Bosnjacima, nakon pljacke imovine, nakon paljenja, skola, crkava, dzamija.
A sreca ne dodje!
I nakon povjesnih zlodjela u
JASENOVCU,
GLINI,
MEDZACKOM DZEPU,
HELIODROMU,
MAMULI,
GOLOM OTOKU
............
ni ne moze biti srece!
KKK-Bando!

ZABORAVIO SI
18-05-2009, 23:59
SREBRENICU, budalo cetnicka. :smile16:

**
19-05-2009, 01:44
Ahmichi budalo ustaska
:smile16:

"nova povjest"
19-05-2009, 10:38
JASENOVAC,
GLINA,
MOSTAR,
DRETELJ,
KNIN,
GOSPIC,
GOLI OTOK,
MAMULA,
MEDJACKI DZEP,
HELIODROM,
STARA GRADISKA,
JAZOVKA (TUDJMANISTAN!)
BLAJBURG (TUDJMANISTAN!)
........................
porusene skole,
bolnice,
crkve,
dzamije,
tenkovima preorana groblja,
srpska, muslimanska,
....................
sve je postalo "slavna povjest"
nepotrebne drzave ubica, pljackasa,
seksualnih neurastenika!

:smile18: :smile18: :smile18: :smile18: :smile18: :smile18:

GLUPANE
19-05-2009, 11:21
SRPSKA policija uhitila je 55-godišnjeg Dragoljuba Š. iz sela Striža kod Paraćina, zbog sumnje da je višestruko i kroz duži vremenski period silovao svoju 16-godišnju kćer.

Otac ju je navodno prvi put silovao kad je nesretna djevojčica imala samo šest godina, u trenutku kad ju je majka ostavila, piše Blic. Na nagovor prijateljice, ona je prije nekoliko dana napokon prekinula šutnju i dugogodišnju patnju te oca prijavila policiji.

Nastrani incestuozni otac u kući je živio s kćerkom i starijim sinom Miloradom, iz ranijeg braka. "Nije imala ni šest godina kada ju je ostavila majka, Dragoljubova druga žena. Dok je baka bila živa, ona je nekako vodila računa o njoj, mada je i ona znala da se nešto događa", ispričao je za Blic Milorad te dodao kako mu je otac kronični alkoholičar.

"Tukao nas je i ucjenjivao"

"Jednom sam ušao u sobu i vidio kako se on odmiče od nje. Učinilo mi se da je zakopčao šlic, ali ništa nisam vidio što bi me potpuno uvjerilo da se nešto monstruozno događa. To se događalo dok je bila mlađa. Pokušao sam ga pitati što to radi, ali odmah bi me napao i prijetio. Tukao nas je i ucjenjivao. Kad je postala starija pitao sam je što se događa, ali ona je samo šutjela", nastavio je Milorad, koji je i sam htio oca prijaviti, ali se bojao da će ga otac ubiti.

Aleksandar Jovanović, učitelj djevojčice, kroz suze je pričao o njoj kao o gladnom djetetu. "Šokirala me je vest o seksualnom zlostavljanju jer koliko god da je strašno, čovjek ipak to ne očekuje", kazao je uznemireni Jovanović. Djevojčica se trenutno nalazi u Centru za socijalnu skrb u Paraćinu, a monstrum od oca nalazi se u pritvoru i čeka privođenje istražnom sucu.

budalo nepismena
19-05-2009, 16:23
U tradiciji KuK jue to svakodnevnost i dobro smisljeno antisrpstvo sa ciljem da se Srbi bar po antiljudskim osobinama izjednace sa Rvatima i njihovim gazdama.
Upravo je jos nepravno zavrsen proces nesvakidasnjem KuK seksualnom manijaku,
koji je svojoj kceri, skoro identicno prepisano kao u predprilogu, napravio i sedmero djece.
Uzas!
Strahota!
Neljudskost!
Neljudstvo!
...........
USTASKI USTAVNI SUDAC - VUJANOVIC
je dosad nekaznjeno silovao za vrijeme
"domovinskog " rata, u Vrapcicima,
braneci domovinu u Mostaru,
poznati STALJINGRADSKI SINDROM,
sa svojom "sudackom mafijom" iz LJUBUSKOGA, visestruko silovao maloljetnu muslimanku:
Isto razbojstvo!
Isto neljudstvo!
................
Za Titovog vremena nemoguce!
PISI O TOME, ustaski maloumnice!
I pozdravi Vujanovica i Vujanovice!
Budalo izabrdjanska!°

komunist
19-05-2009, 17:09
Možda si ti u pravu pa iako sam ja bio titov pionir i omladinac a bogami i jedno ipol desetljece sam radio za njega i partiju,sada vidim kada sam se osvjestio da nas je sve potkradao,zaludio nas ideologijom pa su on i njegovi odabrani drugovi koristili sve blagodati kapitalističkog društva a mi smo jedva preživljavali i radili po 16 sati a i više ako smo htjeli preživjeti.Cini mi se da će i naš sadašnji predsjednik dobiti nagradu što je napokon otkrio gdje je lova koja pripada i hrvatskoj,jeste da mu je trebalo cijela decenija,izgleda da je i on kao i drug tito samo lupao ideologiju.Nego jedno skroz pragmatično pitanje imam li ja pravo tražiti svoj dio od te DVIJE milijarde dolara koje je istina drug TITO pošteno nama UKRAO i nije ostavio nikome kako vi kažete.

Ti si vjerojatno
19-05-2009, 17:16
udaren u glavu!
I PORTER I SHEF tvrde i znaju da Rvati nisu radnici.
Mozda je samo 16 sati na dan za tebe radno vcrijeme sa - nozem!
Vi mopzete klati 16 sati dnevno, raditi ni 6!
Kad bi radili koliko ste klal, gdje vam bi bio kraj!
Ne u Haagu.
I kako se nekome nesto moze ukrasti kad taj "neko" kako i sam tvrdis nije imao nista.
Ni mozga. Ni onda, ni danas!
Opcenita pojava kod manijaka, koji swu skloni svemu samo ne radu!

Imas pravo
20-05-2009, 11:59
Mi mozemo i 24 sata klati vlaske cigane.
No vlaha, no problema, no klanja. :smile16:

Ustaso usrana
20-05-2009, 15:17
Kad nema "vlaha" koljete vlastitu bagru!
I bagra su ljudi - RVATI!
I njh je steta.
Manje Rvata - manje sluzincadi!
Problem za konje, za stale!
Za gospodare!
Zvjeri se mogu ukrotiti strahom, bicem!
SANADER ZNA STA RADI!
Udri Sanaderu, nisu ti u kuci rasli!
I ti drzis do njih cak manje nego ja,
a ja im ni vlastiti ×××××, da rade
"PUHACKU GLAZBU" ne bih povjerio!

Dosli su
21-05-2009, 17:40
.....u meduvremanu su dosli cetnici koje nisam poznavao. Vidio sam druge koji su trcali okolo, a to su Mile Skundzic - Mico, Neso Vojnovic, Nediljko Vojnovic, jedan je bio s bradom, a drugi bez brade. Svi oni su imali sarene uniforme i sortirali nas. Sortirali su jedne lijevo, jedne desno. Sortirali su i po tome tko ima rodake u Negoslavcima. Tu sam prvi put vidio da su nekog ubili. Vidio sam prikolicu koja je stajala iskosa.

Jedan cetnik je stao jednom covjeku na rame i klao ga. Taj covjek je samo dozivao svoju majku, ali ne dugo. To sam vidio jer sam se u tom trenutku okrenuo. Nisam vidio tko je klao jer je bio mrak. Te cetnike je bilo tesko prepoznati jer su svi bili bradati. Mozda je tu bilo i domacih, ali ih nisam mogao prepoznati. Imali su duge kose, bili slinavi i imali su boce u dzepu. Tada su odvojili jedan dio Ijudi i rekli: “Ovu bandu u cetvorku!?” Oni su podijelili skladista po brojevima. Sortirali su nas po svojoj volji. Tu je postojalo sest ili sedam hangara u kojima su bile samo gajbe pive naopacke okrenute. Kasnije smo se morali uhvatiti za ruke i po dvoje trcati preko ceste. Morali smo trcati kroz cetnicki kordon da ne bi tko pobjegao, do hangara. U tim hangarima vec je bilo dosta Ijudi. Kad smo dosli u hangar, svi smo bili zbijeni nazad, samo jedna trecina je bila slobodna, i to od pocetka. U tom praznom prostoru bili su jedan covjek, gajba i dvije svijece. Tom covjeku se lice uopce nije vidjelo jer je bio sav krvav. Klecao je i citao Bibliju.

Drhtao je od bolova, odnosno od straha. Posto mu je pala kap krvi na Bibliju, htio je obrisati tu kap krvi i srusio svijece. Kako je bio mrak, jedan ga je poceo udarati automatom. Nikad do tada nisam cuo kako zvuce ti udarci. Nasi su brzo skocili da upale te svijece, a on je lezao dolje. Kad smo ga tada vidjeli, bio je jos krvaviji. Dvojica vojnika su ga izvukli van. Tada sam cuo jedan specifican zvuk. Udaran sam pendrekom, ali taj zvuk nikad nisam cuo. Ti sto su ga tukli unutra bili su Negoslavcani..."

Vlase, katolice
21-05-2009, 19:32
da ga nije mozda udario sejtan?
Ili ti se predocila "Majka Medjugorka"!
MM za SKKK!
ZIVIJA MRTVAC!
NAPRID RVACKA!
..............
I NDH, RH, MM, SKKK itd!

KRETENU
21-05-2009, 20:15
Tako nocu 8. na 9. kolovoza 1991 . god. okupator i domaci odmetnici - cetnici ispalili su po prvi puta iz mjesta Ugljesa i Novoga Ceminca na mjesto Ceminac oko pedesetak minobacackih mina (120 mm). Ovako miniranje Ceminca nastavilo se, a sljedecih noci uslijedili su napadi na selo Petlovac. Stanovnistvo spomenutih sela bilo je prestraseno, a Baranjci preplaseni, uz nevjericu je li to uopce stvarnost?

Oni Hrvati i Madari koji su ostali u Baranji, vecinom starije osobe i poneki “naivci” koji su ostali uz svoje domove i mislili da ce u njima moci i dalje bezbrizno zivjeti, podvrgavani su strasnom teroru. Izgnanici i oni koji su uspjeli pobjeci iz baranjske “stvarnosti” svjedoce o zlocinima sto ih Hrvatima i Madarima cine cetnici, “osloboditelji”. Hrvate i Madare silom se mobilizira i tjera u prve borbene redove “na beni”.

Svi oni koji su odbili poci u rat privedeni su, svirepo tuceni i maltretirani. Pljacka se sve sto se moze odnijeti, od kucnih aparata, strojeva, namjestaja, odjece, obuce suda i posuda pa do toaletnog papira. Sve to cine izivljavajuci se i unistavajuci sto ne mogu ponijeti. Ruse mnoge “ustaske” kuce, unistavaju svetista i crkve i zupske domove. U pravom smislu “oslobadaju” Baranju svih njezinih vrednota i svetinja. U Baranji se osnivaju logori i zatvori, u kojima se zatvoreni Hrvati i Madari, prema pricanjima svjedoka tih cetnickih “ispitivanja”, ispovijesti straha, mrznje i zelje za osvetom, muce, ubijaju i u zajednicke grobnice sahranjuju.

Nad Hrvatima se tako vrsi jedan vid apartheidea kao nad nizom klasom, koju cak i hitlerovski obiljezavaju trakama, koje su duzni nositi izvan domova. Baranja je postala pravi koncentracijski logor, pucanstvo je prisiljeno na robovski rad za bijednu naknadu hrane, a sve su to uglavnom starije osobe. Baranja u svojoj povijesti nikada nije dozivjela veca razaranja i teror. Postavlja se pitanje, koliko je Baranjaca izgubilo zivot u bezocnom teroru, koliko je crkava, obiteljskih domova, razoreno, a pokretne imovine opljackano i unisteno?..."

komunist
21-05-2009, 20:34
Pa vukovar je bio oduvijek srpski grad,kako prije rata tako i sada,stoga nije čudo što su vam radili vaši susjedi negoslavčani ali jako puno vasih susjeda vukovarčana i borovčana vam je isto to radilo,zar neživi i danas u vukovaru čovjek a vidim da mu dobro ide biznis koji se izdaje za hrvata a možda i je hrvat,koji je koliko sam čuo pobio oko 50 hrvata.Zar je pobjegao iz negoslavaca onaj bez jednog uha,koji je poklao masu hrvata,ubijali su vam djecu i roditelje i supruge a zar se i vaš heroj marko babić nije sa njima družio kao vi ostali, zar vaša hrvatska heroina vesna bosanac nije odbila primiti ranjenike iz borova sela 2.svibnja,zar nije najmanje vukovaraca sudjelovalo u obrani vukovara i da sad nenabrajam pa vi ste vukovarci i tako i tako bili ili srbi ili jugoslaveni a to ste i danas, tebi srbendo isto da odgovorim što sam klao to je bilo u ratu,sada sam prestao i nemam grižnju savjesti.I danas u vukovaru žive ljudi koji su bili četničke vojvode pa ti mogu posvjedočiti koliko bi dali da su me mogli uhvatiti komunist sam a nisam izdajnik ivica pančić,beogradski miljenik,takvi kao on u vukovaru je bilo oko 99 posto hrvata.vukovar bi najbolje bilo pripojiti srbiji pa da budete sa svojima.zdravo

bosanac.
25-05-2009, 20:29
cujem u najnovijim vijestima Tita u hrvatskim medijima prozivate kao Krvnik ili zlocinac a sta je onda hitler bio ,vidim u medijima da se veliko busate na njemacko-hrvatsko prijateljstvo stoljecima ,sto znaci da je hitler po vama bio zrtva :smile16: kao i sve ustashe koje su ubijali bez milosti i razloga koga su stigli.
Bezboj puta sam cuo od stranaca pa i vasih saveznika da vi hrvati imate pogan i prljav jezik ,jeli to ono staro jezik te prestavlja ko si i koliko vrijedis.
Tito zlocinac a Pavelic sveti otac koji je ubijao sve sto nije vililo kukasti krst. :smile17:

onda mora da je
26-05-2009, 14:44
pored Ante najveci hrvatski krvolok, FRANJA, naucio od njega.
Bio mu je vjerni koljac
i u BLAJBURGU
i u JAZOVKI..........
a onda je nakon smrti Titovoj,
uigledavsi se na "matorog"
obilazio hrvatska "svetilista", ljubio zastave, pozdravljao "parade",
ali sve bez Titovih svjetskih manira
i u formi neurastenika.
On je cijeli zivot proganjao samoga sebe, valjda geneticki opterecen servilnoscu nacije!