PDA

Pogledaj cijelu verziju : SPOMENIK

07-05-2009, 19:39
Ja sam za spomenik: 2009!

69
07-05-2009, 19:40
i ja sam za spomenik tom velikom Hrvatu!
Jugoslavenu!

Kako sam rekao
07-05-2009, 19:49
I ja sam za spomenik shefu, pa neka mu kurcina strsi iz dupete, moze takodjer iz usta.
Ili da ga vlajo ili on vlaju ×××× u dupe.

za SHEFA
07-05-2009, 19:53
Covjeka dirne i istina i dobrota, zahvalnost i zalost, da jos postoje bezbrojni krvoloci i medju nama, balkancima.
Spomenik je castan i dovoljan kad se svaki posteni covjek sjeti na nesrecnike, poklane zene, starce, djecu,
kad se sa jezom sjeca razorenih skola, bolnica, crkava, preoranih grobova.
I kad se koljacima od straha pred istinom ledi krv u zilama.
Ta sjecanja na nepravde, zlocine,sjecanja na
JASENOVAC, GLINU, HELIODROM, SREBRENICU
su nasi zajednicki spomenici, nasa zaduzenja, po Santicu - nasi grobovi!
....................................
I sve tako dalje, dalje do golgote,
i kad nam muske uzmete zivote,
grobovi nasi borit ce se s vama!
................................
To je nas spomenik! Zajednicki.
Nikakav pojedinac nije spomenika vrijedan!
Sreca je samo zejednicka, anonimna!
Sve drugo je tupa religiozna, medjugorsko - ustaska idolatrija!

69
07-05-2009, 19:57
I OVBOME USTASKOM KRETENU sa beskrajnim LIBIDO NESUGLASICAMA (po FREUDU uzrocima skoro svih nenormalnosti!) morao bi se podici spomenik - u MEDJUGORJU, kao eksponatu kompletnog rvackog ××××××sa iz vremena
bjede nove NDH!

"KAO PRVO"
07-05-2009, 20:05
"KAKO SAM REKAO"
kaze sumanuti seljak kao da i ima nesto reci!
A sta da kaze?
Sve sto se o njemu i zna:
Keva, vlajo, dupe,kurcina
(opisno spominjanje, jer to kod njega nema!) iako ni ne zna sta se stom svetinjom sve moze srediti!
×××××× misli da je sve sto smrdi rvacki ×××××!
Cak ni to nije tacno.
Ima Hrvata koji se i pored svih manjkavosti - peru!
Samo ta "zadarska" grupa i pored mora to ne moze!
NEPLIVACI IZA BRDA STOJE I sSA MOREM NA RATNOJ NOZI!
ZA NJIH JR TESKO, JER MORE NE MOGU ZAKLATI.
Ali pokusaj je jedinstven, zato i tome idiotu spomenik.
Malo drugaciji, ali SPOMENIK!
Kao VRANJI, recimo!

VRANJO
07-05-2009, 20:18
nije zasluzio niti ××××× u dupe, da vas je svih istr××××o, onda i tek onda bi se podigao spomenik kao ocu domovine.
Ovako je ostao ×××××, koja nije znala kako se rjesiti srbo cigana.
Shefu, svaka cast, spomenik se dize u njegovu cast i to sa kurcem u njegovom dupetu a ti vlajo, samo pizdi koliko hoces.
Slava SHEFU i ×××××ma kakva je on.
ALELUJA. :smile16:

Katolicka pizda
08-05-2009, 20:00
sa spomenicima nekog drugorazrednog
kipara-umjetnika, samoukog iz Medjugorja.
Svi akademski kipari odbili su umjetnicki dokumentirati tu CRKOTINU.
Ali vasa je, ljesina, mrtvac!
Ipak su mu za dozvoljenu pljacku, a pljackao je i sam - BNAZOROVA ULICA, VILA RITTIG, ZAHVALNI svi mozgovno manjevrijedni koljaci i zato su mu i podigli spomenike, sramne skulpture
sa sumanutim pogledom seksualnog neurastenika, u Kastelima, u Makarskoj, u Splitu, u Zadru....
I sada kada pljacke nema - kriv je VRANJA!
A sve vam je to rekao iSHEF, veliki SHEF.
I danasnju mizeriju sa 18 000 novih nezaposlenika, buducih "kantara" po gradovima lijepe, ali gadne vase!
ZIVIJA MRTVAC!
NAPRID RVACKA!

Kurac???
08-05-2009, 20:09
to svuda zvuci gordo!
Pitajte vase snase!
A jos kurcina, srpska, bosanska....
To je najveci problem sksualnih rvackih bjednika!

Dernek:
A oli si je ibava?
Nisan!
A zaosto?
Ma dosa srbin!
I ?
On iba a ja ga ondak prikla!
I ti je onda ibava?
Nisan!
A zaosto?
Dosa novi srbin........!
Uvik dojde novi srbin i snase volu kurcinu!

Vlajo
08-05-2009, 22:10
Dali ih ti cucas ili gutas?

Glavasevaudala
09-05-2009, 07:18
cuca,
duda,
smrdi,
blebeta,
(ne zna materin jezik!Od koga i da nauci
bez odgoja, bez konkretne majke, napravljen kao ovca, rodjen u toru i ne odgajan.....)

od njega tri kilometra daleko
i zec bjezi!
Ali, takva vrsta drzave,
naroda.
KAKO DODJU KOLJACI U SABOR?
KOLIKO KOLJACA JE JOS I DANAS U SABORU?
NAJVECI JE NA MIROGOJU!
IMUNITET ZA ZLOCINCE,
JOS NA DANASNJ DAN.
8.svibnja!

Vranja, dernek, Glavas, Sanader,
genocid,
JASENOVAC,
i mantijasi..
NOZ,
korupcija,
kante,
glad,
(gore neg` kod Ante, onog izvan HAAG-a)
A nema Srba da se sve na njih sruci, da ih se opljacka,
pokolje,
da se kuce popale....
I masturbacione zelje ulaska medju ljude
europskih zemalja,
kao mazohizam - motu proprio....

ZIVIJA MRTVAC!
ZIVIJA GLAVAS!
NAPRID RVACKA!

THJA! Tesko je tesko!
Jadni posteni.
I njih ima.
Malo, premalo................
:smile18: :smile18: :smile18: :smile18:

Nema srba?
09-05-2009, 11:48
Hvala Bogu i za to.

Yad Washem
11-05-2009, 17:19
Prilikom danasnje posjete zadnjeg fasistickog svetog oca, Yad Washemu, vidjela su se na norveskoj dalekovidnici i imena
najzloglasnijih "LOGORA SMRTI" urezana u granitni pod ovog izraelskog svetista.
U drugom redu, trece ime sa lijeva:
JASENOVAC!
..........
ZIVIJA MRTVAC!
NAPRID RVACKA!

I
11-05-2009, 20:53
×××× srbina

fasist se poklonio
12-05-2009, 09:20
samo jevrejima.
Sto se Srba tice istog je misljenja kao i sva ostala fasisticka djubrad u nepotrebnoj drzavi!
Jedan od ustasko-katolickih korifeja i danas. Naravno u RVACKOJ!

Benedikt
20-05-2009, 10:48
STA JE TRAZIO PAPA BENEDIKT U GAZI??
GAS!
IMA ZNANJE, i treba mu!
Stari fasist,HJ!
U skutorskoj idolatriji odmah pokraj MEDJUGORKE!
:( :o

Jadno
20-05-2009, 11:54
si ti vlasko govno. :smile16:

BUDALO KATOLICKA
20-05-2009, 12:08
Benedikt
Gaza,
GAS!
RAZINGER,
HITLERJUGEND,
GENOCID!
....
DAHAU!
MATHAUZEN!
STAR GRADISKA!
JASENOVAC!
.........
××××× KKK!
:smile18: :smile18: :smile18:

VLAJO
20-05-2009, 18:11
S-R-E-B-R-E-N-I-C-A

Sto kazes o njoj?

Da ne pricam o drugim mjestima po Hrvatskoj, Bosni i Kosovu dje su bre ciganska gamad operirali.
×××× vam slon mater.

BUDALO KATOLICKA
21-05-2009, 09:53
BENEDIKT JE KAO KATOLIK
i FASIST bio i ostao poglavar katolicanstva -genocida,pljacke,pokolja.
Za SREBRENICU su krivi drugi kurvini sinovi, mantijasi,prote - krscani, vasa braca,ali ne ikatolici
tipa "svetog oca"!
MAJMUNE SKKK!
U znacima partijskih skracenica u
Rvackoj!
(skutorsko-katolicko-krscanski koljacu!)

:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20:

GAMAD
21-05-2009, 11:28
VLASKA

Vlajo jasenovicar
21-05-2009, 17:07
Tako ti je to!
SKKK(K)!
Ovo zadnje (K) je kratica za kretena!
I kad ga krstis on prdi!
Takva vrsta katolika!
SAKAR (mrzi troprstase!)
Krst nista, ali noz, bomba, dernek!
JASENOVAC!
(SKKKK kaze - ×××× se vlajo a vlajo mu odgovara: ne bas tebe prljava ustaso! Mozda zenu ti, sestru. Matoru ne)
..............
ZIVIJA MRTVAC!
NAPRID RVACKA!
:smile18: :smile18: :smile18:

Eto
21-05-2009, 17:37
“... Vukovarski Srbi su nas docekali na Jugopetrolovoj pumpi kad smo izlazili iz podruma. Mi smo mislili da ce nas docekati autobusom i da cemo svi ici 'za Hrvatsku'. Bili smo negdje kod dvorca grofa Eltza i kad smo izisli, vidjeli smo tenk, jugozastavu i cetnike sa subarama i kokardama. Sve nam je bilo jasno, a oni su nas tjerali putem da idemo dalje. Zaustavili su nam zeta kod Generalturista, trazili mu osobnu kartu i njegovoj su zeni rekli da ide sa dvoje svoje djece koja su imala petnaest i sedamnaest godina.

Kad je vadio osobnu kartu, zetu je ispao jedan mali srafciger, jer je on radio u poduzecu kao majstor za popravak strojeva. Oni su ga optuzili da su ustase tim njihovoj braci vadili srca. Zenu su od njega odbili, mi smo posli i utom smo culi rafal. Vesna je tada rekla: “Sad je moj muz ubijen”. Ja sam je razuvjeravala, a ona je tvrdila da je. No, medutim, on nije tu ubijen, nama je cijeli slucaj ispricao ocevidac Janika. Zeta su doveli do parkiralista ispred Name, udarili su ga u stomak i zet je jauknuo. Rekli su mu da moze ici i on je krenuo za nama, prema centru grada. Dosao je na sam ugao parkiralista Name, i tad je cetnik sasuo rafal i jos pojedinacni pucanj i on je pao, tu je ubijen. Iduci naprijed, sretali smo mnogo leseva.

Za kratko vrijeme prisao nam je susjed Vlado Kovacevic, cujem da je vojvoda u Vukovaru, bio je u maslinastoj uniformi. Za njih su rekli da su ih “ustase” pobile, a oni su svi bili u vojarni u Vukovaru. Poljubio se sa mnom, izrazio mi sucut za sina sa cinicnim osmjehom na licu. Dosao je onaj cetnik iz pekare i govorio mojem muzu da ide preko. Taj cetnik ga je odveo u pekaru, a kcerka mi je trazila onog Jovicu. Muz mi je sjedio tamo s jos tri covjeka i vidio krvave zidove. Iza tog ugla u pekari su klali Ijude i navodno su ih tu spaljivali..."

Ide na bolje
21-05-2009, 19:44
dosad su se sakari i troprstasi klali, ozbiljno (sa sarafzigerom za popravljanje strojeva), poneki je ciknuo, a poneki nazalost nije... vremana prolaze a srednjevjekovni (srednjestoljecni ne zvuci bas nauxcno!)
primitivizmi krscana ostaju.
×××× sad i(doasad samo) Rvatice, koje umjesto kurca vide noz, ili u nozu vide ×××××!
Malo ovi, malo oni....isto ××××××.
UZMI OBA,
A VRATI NAM RITA!
ZIVIJA MRTVAC!'
NAPRID RVACKA
I RVATICE,
(samo da su malo cisce,
bar voda ne kosta!)

Vlajo
21-05-2009, 21:19
Tko je prljaviji od vas?
××××te sta si glup. :smile16:

KOMUNJARO
21-05-2009, 22:49
Dr. Barbulović je bio liječnik u selu, ostao je raditi u Obrovcu...

Devedeset i devet posto imovine u Kruševu je uništeno...
Pola seoske škole su zapalili, a u drugoj polovici je Uprava 'Milicije'.
Selom je najprije parolirala JNA, kasnije TO, pa milicija 'Krajine'. Ispočetka su nosili petokraku na kapama, kasnije je nije bilo..."

Svjedoci su bračni par, koji je bio prisiljen pobjeći iz Gornjeg Zemunika 18. ožujka 1992. god. Govore o zločinima počinjenim od strane Srba nad civilima, te pljačkanju kuća i ostaloga po selima u općini Benkovac:

"Ujutro, čim sam se digla, išla sam tamo. Moje je dvorište ograđeno... nema nigdje nikoga... bila je još jedna žena, ona je bila ranjena. Kada pođem malo dalje, i vidim: sin joj leži ovako okrenut prema kuhinji, a ujna mi leži ovako nizbrdo, okrenuta dolje, a glava sva kao da si je macom razbio. Mene probio znoj... nigdje nikoga, nigdje žive duše, nego ja i njih dvoje mrtvih. Hvatala me nesvijest, uhvatim se za zid i tako polako dođem u kuću i bacim se na otoman. Govorila sam: pustite me da dođem sebi. Oni su mi davali piti limun, šta ja znam šta su mi davali. Tako sam došla sebi i jedva izgovorila, da sam vidjela ujnu i Božu mrtve. Onda kažem njima, da moji doma ne znaju ništa, pa odem kući i kažem mužu za to, i dogovorili smo se kako ćemo to javiti, kako ćemo ih pokopati. On strašiv poslati mene samu, a ja strašiva poslati njega sama da ode do vojske. Pođemo oboje. Ginut ćemo za svoje, ako poginemo. Kada smo došli tamo, nađemo jednoga Niku. Kada smo im rekli za njih da leže mrtvi, pitao je tko ih je pobio. Velim mu: 'Otkud ću ja znati tko ih je pobio, bolje vi znate tko ih je pobio.' Kažem muć 'Bit će vaša vojska.' On kaže, da tko zna tko je, i reče: 'Nema naše vojske!'

Poginuli su bili Bože Studen i naša ujna, njegova majka Draginja Studen. On je 54. godište, a ujna je bila sedamdeset i jednu godinu stara.

Mate, muž od Šime (Šimice), govori da je on tražio da ih se pokopa ondje gdje su bili, ali oni su tražili doktora iz Smilčića. Nisu mogli dobiti doktora iz Smilčića, pa su se obratili u Benkovac, a iz Benkovca su javili u Knin. Došao je onda jedan reći: 'Sutra u dvanest i pol budite pripremni tu.' Tako je i bilo. Došli su iz Knina s tenkom i s autima. Tako su se ljudi rukovali, i sve, i pregledavali. Tog brata mi ubili su sa četiri metka, a mater mu pogodili s lijeve strane i izrezali je, a Katu Bakarić, što je ranjena, odvezli su u Benkovac. Ona je išla kokoši zatvoriti i valjda su imali zadnji metak, pa je ranili u nogu..."

"Kada su došli kod nas u noći, izvadio je nož i kaže - da te koljem. Ja mu kažem: 'Molim te, nemoj me klati, rađe me ubij.' Onda su me svezali, izvozili traktor i frezu. Jedan je otišao. Žena mi je bila u jednoj, a ja u drugoj sobi. Njoj su vezali isto noge... Od sedam do tri sata ujutro...

Kada su došli treći put, onda su odvezli prikolicu od freze od brata mi, bila gore kod mene, ostala kada smo zajedno radili, a traktor je bio moj. Pokupili su nam šivaću mašinu... Istu večer su došli. Mi smo ih čuli onda kada su izvozili prikolicu od freze. Odnijeli su nam i 40 litara masti, kišobrane, tri sata, kave jedno šest kila, pečenice i divenice. Dolazili su oni svaki dan, ali ne isti. Dođe ova, pa ona grupa, a po noći su nas tražili u dva puta.

Mi smo čuli njih kada su ubili ujnu i sina joj. Mi smo bili na kraju zaselka, a oni u sredini. To je bilo uvečer u pet sati. Tko je mislio, da je razbojnik ubijao. Kada bi dolazili u kuću ili u nečiju drugu pljačkati, onda, kada dolaze i polaze, pucaju. Utjeraju te u kuću i ne da ti ni gledati. Čim te ugledaju, odmah govore: 'U kuću, u kuću!'

Nakon toga kad su ubili Božu i Draginju, nama su major i kapetan rekli - zatvorite vrata. Kako ću ja zatvoriti kada dođu i udare nogom, ili uzme macu, pa udari, ili puca, džabe ti ključevi?! Oni otvore i željezna vrata za čas posla!

Onda... mi nismo mogli od straha živjeti, vidjeli smo da nam nema života, i mi smo se digli s glavom u torbi i preko polja! Preko polja smo otišli. Nitko nije znao da smo otišli. Išli smo tako jedno jedan sat vremena, i naiđemo na jedno auto, i odveze nas..."

GLUPANE USTASKI
23-05-2009, 16:18
Napravili su veliku fresku.
Nisu ukokali tebe!
I sa svim sranjima o tetkama, babama... ne mizes izbjeci bjedu. Nisi shvatio da danasnji Hrvati imaju sasmo jedan problem, goli opstanak.
Nikoga vise ne jebu zrtva ni hrvatske ni srpske.
KRUVA, KRUVA, GOSPODARU!