PDA

Pogledaj cijelu verziju : VIZE - VIZE - VIZE - 4EVER!

VIZIONAR
28-04-2009, 10:14
Vize se MORAJU uspostaviti Srbiji i BiH. MORAJU! Uvjek mi je zlo kad me podsjecaju da nam ta ogavna mafija od drzave istocno od Drine tu skoro nesmetano organizira pljacke, ubojstva, atentate, i masu drugog kriminala! ja ne zelim cekati ulazak u EU da TEK onda uvadjamao vize... SAD!

Pitam se
28-04-2009, 10:38
- i VOLIO BI DA MI Tetka na to odgovori:

KAKO TO da Srbija UVJEK izvozi govna svojim susjedima? Sad vise ne moze rat - pa izvozii MAFIJU, PLJACKE, RAZBOJSTVA, UBOJSTVA, itd....??

A STVAR NIKAD NIJE OBRNUTA! NIKAD se u srbiju takve stvari NI OD KUD ne izvozi -

...i nasi ×××××i i dalje pustaju Srbe da ulaze u HR bez viza?? Pa oni nemaju niti trunka pameti - a EU - hvala bogu - VIZE! i to ih je TESKO dobiti i kostaju dosta love, pa se ceka u redovima, pa se ceka na rjesenja - pa ih pola NE dobije itd... Tako MORAMO i MI!

Ma ko ti jebe
29-04-2009, 13:03
mater, uvedite te vize konacno pa da ne bude ni jednog turiste iz Srbije.
Koja ste vi mudo i kome vi trebate?

Nama EU ukida vize do kraja godine, a vi uvedite, ko vam ×××× mater.

Za koji ××××× je vas premjer dolazio u Beograd? Jel da uvede vize?
Koliko je meni poznato on je dolazio da izgladi i poboljsa odnose pred turisticku sezonu a ne da uvodi vize.
×××× ga, vuna kico, pitanje da li ce vam iko doci u ovoj krizi, moze vam se desiti ekonomski fijasko, pa trci u Beograd i spasavaj sto se spasiti moze.
Mi vama vise trebamo nego vi nama, pa hajde neka se uvedu vize da vidime kome ce jace puknuti u repu.

Dobri odnosi, a ne vizem budalo. Da nije dobrih odnosa i dobre saradnje Joca ne bi ni bio uhapsen. Da li ti to mozes da shvatis?

Vizama se ne suzbija kriminal u regionu nego jos boljom saradnjom. Drugo, Srbija nije izmislila kriminal.Kriminal i terorizam ne poznaju nacionalnost, niti je takvima nacionalnost bitna.

I kako ti
29-04-2009, 13:07
plitko razmisljas kao klinac od 7 godina! Ako je Joca organizovao Pukanicevo ubijstvo, u sta ja sumnjam, uopste ne mora da znaci da je prelazio HR granicu.
Gvozdenu metlu, "sablju", pa pocistite vasa govna u vasoj kuci, to ce vam biti najpametnija stvar za pocetak.

radi se
29-04-2009, 13:56
o tome da TAKVI mafijasi - poput, tog Joce - ZIVE i IZNAJMLJUJU najluksuznije kuce u BGD-u... kao onu od Tita i Milosevica... Dakle TI pljackasi imaju toliko love i toliko utjecajada tako zive...

I sa takvim drzavama mi nemamo vize...

Sta mislis - zasto EU ima STALNO vize sa Srbijiom?

...
29-04-2009, 23:31
"Sta mislis - zasto EU ima STALNO vize sa Srbijiom?"

Pa zbog ucenjivanja Srbije.

Naravno da mafijas ima novca, imaju i vasi mafijasi.

Rekao sam ti, Srbija nije izmislila mafiju.
Druga stvar, mafija ne poznaje nacionalnost.

Zna se kako protiv mafije - zajednicki i ostro.

Ovih dana ide nekoliko dokumentaraca na TV o mafiji u Australiji osamdesetih i devedesetih godina. Gledajuci te emisije da SE COVEK NAJEZI - najokrutnija mafija koja je umislila da moze vladati tom zemljom sa policijom korumpiranom do neba.
Mnogo mnogo muke i vremena je trebalo dok se toj posesti slomila kicma.
Mogu misliti koliko ce trebati Srbiji i Hrvatskoj!!!

Dobra volja, resenost, saradnja regionalnih policija kao i sa onim sa medjunarodnom reputacijom (Interpol, FBI, Scotland Yard), plus novac da se razbije mafija i ukorenjeni kriminal.

Srbija je bar pokusala u 2 navrata: 1) "sablja", 2) oduzimanje imovine kriminalcima koji su tu imovinu stekli na ilegalan nacin. Ali to su samo dva trzaja prema onome sta ceka Srbiju, a mora to da obavi do kraja.

Sta ste vi uradili?