PDA

Pogledaj cijelu verziju : Bombardovanjem RTS, NATO počinio ratni zločin

Amnesti
23-04-2009, 11:57
NATO bombardovanje sedišta Radio-televizije Srbije bio je nameran napad na civilni objekat i kao takav predstavlja ratni zločin, za koji niko nije odgovarao ni posle 10 godina, ocenila je danas međunarodna organizacija za zaštitu ljudskih prava "Amnesti internešenel"

Ni posle 10 godina otkako je NATO bombardovao srpsku državnu televiziju RTS, još niko nije izveden pred lice pravde zbog "ovog ozbiljnog kršenja međunarodnog humanitarnog zakona koje je počinio NATO tokom kampanje protiv Savezne Republike Jugoslavije", naveo je "Amnesti internešenel".
"Bombardovanje sedišta srpske radio-televizije bio je nameran napad na jedan civilni objekat i kao takav predstavlja ratni zločin", izjavila je stručnjak ove organizacije za Balkan Šan Džouns.
"Amnesti" podseća da je prilikom napada na zgradu RTS-a u centru Beograda 23. aprila 1999. godine stradalo 16 civila i povređeno još 16 lica, te da je taj napad bio "deo kampanje koja je trajala od marta do juna iste godine u kojoj je život izgubilo oko 500 civila, a povređeno 900 lica".
Ljudi su stradali, naglašava se u članku objavljenom na vebsajtu ove ogranizacije, uglavnom zbog toga što su napadi vršeni proizvoljno i što nisu preduzete neophodne mere da bi se zaštitilo civilno stanovništvo.
"Amnesti" naglašava da su sami zvaničnici NATO početkom 2000. godine izjavili da su RTS bombardovali zbog propagandne uloge koju je imao, "kako bi oslabili moral stanovništva i oružanih snaga", te da nisu izdali posebno upozorenje iako su znali da se u zgradi nalazi mnogo civila.
S tim u vezi, "Amnesti" ocenjuje da su civilne žrtve mogle da budu izbegnute da su se "snage NATO u potpunosti držale pravila ratovanja".
Ova organizacija poziva Alijansu i njene države članice da sprovedu nezavisne istrage, preuzmu potpunu odgovornost i obezbede nadoknadu za žrtve i njihove porodice.
"Amnesti" naglašava da je još početkom 2000. godine tražila da se žrtvama obezbedi nadoknada, ali da to ni u kom pogledu do sada nije učinjeno, uprkos sudskim procesima u sudovima u Srbiji i iniciranju slučajeva u Evropskom sudu za ljudska prava, koji su odbačeni kao neprihvatljivi.
Ono što ova organizacija za zaštitu ljudskih prava posebno ističe jeste da su mnogi problemi, koji su podrili poštovanje međunarodnog humanitarnog zakona i zakona o zaštiti ljudskih prava tokom kampanje protiv SRJ, kao što je nedostatak jasne komandne strukture i procesa odlučivanja o izboru ciljeva, sada prisutni u operacijama Alijanse u Avganistanu.
"Izgleda da NATO ništa nije naučio na svojim greškama iz bombardovanja Jugoslavije. Štaviše, stiče se utisak da se vratio korak unazad u pogledu transparentnosti, te objavljuje manje informacija o napadima koje izvodi u Avganistanu nego što je to činio tokom bombardovanja Jugoslavije", rekla je Džounsova.
"Najjači vojni savez na svetu ima obavezu da postavi najviše standarde u zaštiti civila prema međunarodnom humanitarnom zakonu. On mora da snosi odgovornost za svako kršenje tog zakona", naglasila je Šan Džouns iz organizacije "Amnesti internešenel".

Malo
23-04-2009, 12:25
vi a malo oni,koji ××××× pricas?
Koliko ste vi cvilnih objekata porusili i cvila poubijali?
Nisu vas dosta kaznili, trebali su cijelu CIGANIJU dignuti u zrak.
Idi u ××××× maerinu ciganine.

istina.
23-04-2009, 17:23
Bombardovamnje Srbije samo sto je Srbija je odlikovanje zapadne civilizacije i ljudski prava svih rasa.

Istina.
24-04-2009, 04:57
Bombardovanje Srbije u srcu Evrope je ponizilo Evropu do krajnosti.Evropa je time izgubila ugled jos kao saucesnik koji nece nikada moci vrati .Jer Srbija je Bombardovana planski i namjenski i bez ikakvog povoda niti razloga .Taman da je odma dala Kosovo i da je sve uradila kao sto je i uradila kako su silni i bezdusni zapadnjaci zeljeli ona je bila u planu da se bombarduje kako pametni kazu to je bio cilj prije nekoliko decenija da bi se kroz to dala jasna PORUKA rUSIJI A NIKAKO STO SU SRBI ZASLUCILI.
Sad im djaba Rusi se i ne obziru na te silnike vec rade po svojoj volji svoj posao.Bombardovati zemlju u Srcu evrope u 21 vijeku i to civilne objekte i ostavljati uranijum da se bogalji radjaju to sve govori koja je to civilizacija i ljudska velicina.
Srija je mogla biti primjer tim svim koji su je Bombardovali sve do samog bombardovanja pa i danas .Nije nikada isla tamo gdje nema njenog naroda da bi ubijala nekog ko nije Srbin ,I stvar je vise nego jasna.

reci ti meni
24-04-2009, 08:17
Kad gledas susjeda kako (recimo nekog Fritzela) maltretira obitelj, tuce, ponizava, pokoji put i ubije - itd, i to iz dana u dan...Onda se sjeti da je zmirila kad je taj susjed maltretirao i rusio, unistavao susjede nekoliko godina... i pokazivao jezik svima - i onako govorio "niko mi nista ne moze...HAHAHA" - I?? sta mislis? Tetko?

...OK rekao ja 100 puta - sreca je da su se poslije 100 godisnjeg ludila - koje je explodiralo narocito 90-ih - UOPCE odzali kao narod - a to zahvaljujuci samo LUDOJ povjesnoj sreci -

Sta se tice RTS-a i bombardiranje - OPET? koliko je pametno biti HEROJ i drzati na "DEZURSTVU" x-broj djelatnika kad se zna da je RTS vjerojatan cilj bombardiranja...?

Nasa Tetko - sta je to naspram TISUCA; i TISUCA zlocina kojima je Srbija zaduzila ne samo "nase prostore" nego i Evropu i svijet - i to smijuci se svima u lice - i u principu govorila: "STA MI MOZETE - ×××××i - NAMA SVETOM SRPSKOM NARODU NIKO NISTA NE MOZE - NITI CIO SVIJET - SA NAMA JE BOG..."

E nasa Tetko...

bre mangupe
24-04-2009, 08:53
ma Srbi su do te mjere pokvaren narod, da su svojevremeno, zajuci da ce dobiti rat protiv nas (NDH!), da bi nam nakon toga rata mogli da sude, sami napravili JASENOVAC, GLINU, STARU GRADISKU, MAMULU, DUGI OTOK, na teritoriju Hrvatske, poklali cak i svoju bracu i sestre, djecu i starce,
(oko 1500000 Srba pobijeno od Srba!)
i prosirili vijest da smo to napravili mi, Hrvati.
Tvrde da je Stepinac bio zlocinac,
a Stepinac je pokusao da ih spasava.
Pokrstavao je Srbe, te ako je Srbin konvertirao (za nepismene, uzeo viru Isusovu), Stepinac mu je spasio zivot.
A ako nije - sam je kriv!
Ma nezahvalan narod!
BRE!
:smile16: :smile16: :smile16:

OCITO
24-04-2009, 10:34
je jedno - NIJE LAKO BITI SRBIN!
Ustvari sve je teze biti Srbin!

hahaha
24-04-2009, 15:25
a biti hrvat je neki ponos :)) kao napr; amerike koja ubija sirotinju gdje stigne ili njemacke koja je ubila 100miliona evropljana a sad glumi policajca, ili albanije koja je najzaostalija zemlja na kugli zemaljskoj ili siptarije koji su ubijali nesiptare decenijama i prodavali ljudke organe.I sad sta mislis ko je vama krvnicima prijatelj . :smile17: :smile16:

Nisu oni
24-04-2009, 16:02
prodavali ljudske organe, oni su prodavali govnjarsko-srpske organe.
Ali cudim se tko bi kupio takva govna, mozda pakistancima, koji nemaju pojma sto je srbociganin.

vidim
24-04-2009, 16:31
kod vas to malo srba sto je ostalo vas uci zivotu.Sve gdje se radi o nekom velikom vrijednom poslu tu je srbin koji vodi to.Samo pogledaj da ste bili zamrli sa kinematografijom ,sad kad ste krenili tu se vidi na krajku da su Srbi ti koji su glavni i odgovorni za bilo koju seriju ili bilo sta drgo.sta vi znate drugo vec mrziti i keziti se na boljeg ,vidis tebe jadnog ,takvi su u drugim zemljama iza resetaka ili nose kosulju bez rukava i posjecuju ga pod punom ratnom opremom . :))

Pa srbi
24-04-2009, 17:51
su najbolja ××××××, na svjetu i okolici, sto im nitko ne osporava.
Samo se drzite i serite koliko hocete ali matica je isklizla iz vasih zivita, samo seri samog sebe smrdljivi srbine.

ZOO
24-04-2009, 21:09
jedan od najljepsih gradova na Jadranu pretvorila je ova bezglava ustaska banda u najveci europski zooloski vrt.
Takvih zvjeri u tolikoj mjeri nema ni u prestolnici - u Maksimiru!
Crni majmuni,
crni mantijasi,
crne zvjeri.
ZARA BELISSIMA - ADIO!

Places
24-04-2009, 22:24
ti za Zarom, ××××ga, plakat ces ti jos vise, ××××××tino vlaska.
Evo ti ga evo, pa kroz njega gledaj Sarajevo ali Zaru nikako nas govnjaru. :smile16:

marsh
25-04-2009, 04:28
u kucicu krmeljivi ustaski cergaru vi ste zadnje smece koje ima pravo bilo kome sta reci.
Makar se umi ako se vec ne kupas od velike gospe do velike gospe :smile16:

89
25-04-2009, 07:40
Ma nije to zooloski vrt nego rezervat za
umno bolesne, seksualno nemocne bednike!
Nepotrebni drustvu,za koje se Hrvatska mora stidjeti, zbirka gangstera nizeg staleza, duhovni sibicari katolicki optereceni. Posto sada nema klanja, pljacke izvan "komsiluka" ne moze ni biti, strasna materijalna bjeda, sve opljackano rascerdali - ostali su tezak "komad" rvacke povjesti.
A pomlatit ih ne mozes. Ipak, nasi su. Ta i oni su klali,palili, otimali, silovali... za Rvacku i za viru Isusovu!
I iz Zadra su (di je predjednik dobija na poklon dizertaciju!)
TIVIJA MRTVAC!
NAPRID RVACKA!
:)) :)) :))

TIVIJA MRTVAC!
25-04-2009, 13:23
Dali mislis, sa tom parolom na Arkana i Milosevica, koi su se dogovorili da se okupaju u zadarskom kanalu?
Vids, oni se nisu mogli okupati jer nije bilo utega od 100kg a za njih bez utega nije bilo kupanja.
××××ga, okupali su se oni i bez utega ali ne u ZADARSKOM kanalu.
Usrani vlajo, ZADARSKI kanal je opet cisti, otkad ste vi govnjari, sa ukradenim traktorima, zbrisali u mticu.
Ostala su ti samo sjecanja na belu Zaru.
Nikad vise necete vi po calelargi.
OD××××TE za sva vremena.

.
26-04-2009, 15:17
IZABRDJANE protjerati.
Inteligencija (ono malo intelektualno afirmiranih zadarskih intelektualaca, studenti, profesori) je shvatila da se Zadar mora ocistiti od djubra!
Istjerati ta govna u brda odakle su zazareni pljackom i dosli u svi8jet kojeg mozgovno ne mogu da shvate.
I tu je problem:
Mozak i znanje naq jednoj kaqma, glzupost i crkva,zavist, mrznja i zloba
na "bjednoj" strani!
ZIVIJA MRTVAC!
NAPRID RVACKA!
CALA LARGA!!!
BUDALO!!

calelarga
26-04-2009, 16:42
calelarga, kako to lipo zvuci???
Procitaj sto si napisao i reci nam, koliko si pogreska napravio?
××××ga, kad bi ti to znao, nebi tako grjesio, budalo nad ××××××ma.
CALELARGA je jedna rijec po nasem a ti se ×××× u to posrano dupe, usrana gnjido.

BUDALO
26-04-2009, 17:40
iza brda.
Kad si vec, slucajem okolnosti, u Zadru morao bi znati i talijanski, svaki pravi zadranin to zna:
CALA znaci ulica!
Larga znaci dugacka!
Pise se odvojeno i znaci "DUGA ULICA"
Da nisi ×××××× znao i bi to i iz
"MALE FLORAMI" Ive Tijardovica!
Velike hrvatske kkulture!
...............................
"neka su mu tisne cale,
kroznji` tija bi proc´
klroz nji´ na rivu doc`
za vidit spli`sku noc!"
.......................
ali otkud seljacini iza brda -hrvatska kultura!
On zna noz,
jamu,
JASENOVAC!

U HR
26-04-2009, 19:59
Ste ispisili dovoljno Smetlista - sad idite da pusite Smetlista negdje drugdje - Otjeral vas sa Kosova i CiG takodjer - sad morate sami sebi da pronalazite Smetliste...

Budalo vlaska
26-04-2009, 21:57
Larga = siroka
Lunga = dugacka
U tome je kumst, sto si ti: UN GRANDE MERDON

Ma jesi ××××××. Zaratini govore bastardni talijanski a ti nemas pojma o nicemu.
Non lo so sei te un grande bastardo, pero mi sembra che sei un idiota senza mesura.
Ajde u ××××× materinu i ti bi trebao znati: COVJEK SA MALIM ZNANJEM JE VRLO OPASAN.
To se ne tice tebe, jer ti nemas znanja vec samo ××××××, budalo vlaska, stavi opanke i mars u maticu, govno usrano.

kokasti
27-04-2009, 08:30
dzudzani su i d zadra napravili smetliste zarazeno svinjskom gripom izabrdjana
:)) :))

ma njegov
27-04-2009, 08:44
je problem da je on IZBEZUMLJEN nad onim sta ga "zadesi". Bez domovine NE MOZE - to je ocito, a MRZI ju iz dna duse... i tu na forumu razvija jedan nadsve MAZOHISTICKI bolestan odnos - sa njom... a on u svojoj jadnoj ludari misli da "BRANI SRPSTVO", da OTKRIVA I RASKRINKAVA "USTASTVO"... Bori se za perverznu i istrunulu proslost...

Uglavnom - TOTALNO IZBEZUMLJEN! u uzasnom jadnom mentalnom stanju - a ja mu rekao da tu na HR forumu empatiju dobiti nece... da ju ide potraziti negdje drugdje - a on to ocito NIJE u stanju... i tako ga mi tu nabijao, i nabijamo - do BESVJESTI!

hahaha
27-04-2009, 16:45
samo je dovoljno pogledati tvoj stil pisanja i sve je jasno svakom prolazniku nemora ni citati kao sto te tvoje patoloske izljeve niko i ne cita.Jer sta moze neko pametno reci a a skace gore dole pa ti nam sam pokazujes da se nabijas sa veliki na mala slova. :)) :)) :)) :)) To pozakuje da si zaista izbezumljen kako ti to tu nesvijesno prenosis svoje iskustvo zkoz koje prolazis i tu nm sve govoris sta u stvari sve prezivljavas :)) :)) :)) skakuci i dalje gore dole i nabijaj se ustashe uzivaju u ×××××luku. :)) :)) :))

tesko
27-04-2009, 19:33
zlo kad ustashe glume zrtvu a krv im na oci udara i jedva cekaju nove ratove.
Zanimljivo jedini koji su bili hitlerovi saveznici i da imaju veca prava vec oni koji su krvarili za slobodu pravo i jednakost svih naroda i borili se pritiv krvnika i ustashkih nacista.
Kako to da se oduvje Beorgad bombardovao protiv god da se borio njega su isti oduvjek bombarovali ,jeli to civilizacija i antifasizam u koji se upilnju oni koji ubijaju druge rase i nacije. :smile16:

Vlajo
27-04-2009, 21:10
Idemo u igrokaz da gledamo kazaliste.
Nauciti latinski i ne govoriti ga. Calelarga, calelarga nisi duga vec siroka kao srpske gace iz kojih govno skace.
×××××ne vlaski, idi u ××××× materinu.

A koliko
27-04-2009, 21:31
sam ti puta tu pisao ono sta SVI znaju! Isli ste (kako vi kazete) organizirati "martovske demostracije"- dakle trazili ste batine - isto kao sto ti STALNO trazis batine tu! ALI?? oni koji su to (za Britanske interese) organizirali - su ZBRISALI u London - POKRALI svu drzavnu kasu i ZLATO (HR i SLO)- cak su se sa avionom morali spustiti da bi izbacili dio love - jer je bio pretezak - a narod? pa neka pusi! Bas njih brige - oni zamjesali, a naod neka radi kako zna! Trebali ste biti ZBRISANI sa lica zemlje - jednom i zauvjek! VI, SAMO vi ste krivi za ca 1 miliun poginulih u YU klaonici! SAMO VI!!

Jos te
28-04-2009, 03:55
boli sto je Srbija izabrala pravu stranu! Cak mu je krivo sto zlato nije ostavljeno nacistima i okupatoru!

Pa sta da radimo? Ti pati a ja cu biti ponosan:)

Nego nesto se posve novo dogadja u Hrvatskoj ovih dana. Nikada u njihovoj siromasnoj istoriji (racunajuci tu i SFRJ) nisu demonstrirali protiv socijalnih problema, korupcije, uopste socijalne nepravde, vec iskljucivo na nacionalnoj osnovi. Oduvek su mislili da celo zlo stize iz Beograda.

Sada mi je pravo zadovoljstvo gledati kako se MORA upirati pstom u domaceg krivca.
Ovo je trebalo doziveti.
Ali bice toga jos puno. Stay tuned.

KOJU??
28-04-2009, 07:49
Ste to vi stranu izabrali? A koju smo mi?

Ti dobro znas da je STARA YU (to si i tebe samoupravljaca, Titoiste ucili u skoli) bila SRBSKOSOVINISTICKA i NEPRAVEDNA! I normalno - SVI (osim Srba razumije) NISU htjeli to ×××××× od "drzave"... Kad ste VI - i OPET samo vi - zapoceli ×××××× tim famoznim "martovskim demonstracijama" - izazvali ste ono sta ste poglavito VI dobili - (u pocetku) - BATINE! a oni koji su to izazvali su fino KLISNULI... Hitler je raskomadao to ×××××× od drzave i postavio ljude koji su njemu odgovarali - HITLER (i Musloini) je izabrao stranu kako njima pasalo... Vi ste dobili Nedice, Ljotice, Cetnike ITD - mi smo dobili Pavelica itd...Slovenci onog?? kako se je zvao i belogardejce... Nama su odsjekli pola obale - vas su skoro utjerali u Pasaluk koji vam jedino odgovara - jer i dan danas je sve drugo neprirodno... i VI ste DIVNO suradjivali sa Hitlerom i isli u pokolje sa Cetnicima zapadno od Drine - a Tita ste vrlo brzo izbacili iz Uzica u BiH (NDH) i tako je cijeli WW2 95% klanja obavljeno tamo...

JADNA ti MAMA... a jos jadniji ti sa njom (praveci se da ne znas - ?? VJEROJATNO IPAK!! - da je MI6 organizirala "martovske demonstracije"....

Pa mi smo
29-04-2009, 13:20
rekli Hitleru NE, a vi ste ih docekali cvecem. To je ogromno razlika.

Sto se kvinsliskih vlada tice, kud ces bolje saradnje sa Hitlerom od slanja vojske na Staljingrad kao dar Hitleru.

Kako god okrenes, vi ste daleko crnji djavo. I stvaro glupo blamirati i rugati se drugom kada ste vi u svacemu daleko gori.

Kazem ti, ja sam ponosan sto smo prirodnom neprijatelju i zlu covecanstva rekli NE! Nemas pojma koliko mi je drago zbog toga i koliko sam na to ponosan :) :) :)

Isto tako jako mi je drago zbog onoga ushicenog doceka nemackih tenkova u Zagrebu. Sve je dokumentovano, sve je zabelezeno vecito.
Ako nisi video, pogledaj film "Underground" od Emira Kusturice.

Rekli ste
29-04-2009, 13:59
NE i klisnuli - a poslije vas - POTOP -

Klaonica... bas vas brige - VI STE REKLI NE!!

JOOOJ jadna ti mama...

zato
29-04-2009, 15:06
se svaba sada kopa u nogama i rukama da nagradi svoje saveznike ,jer svabo im to nece nikada zaboraviti sto su jedine ustashe bile i srcem i dusom uz njih. a sto je ostatak evrope glup i sto gazi svoju borbu da bi svabi bio prijatelj to je glupost a ne znanje. :))
Zato je Beograd stavljen na tapetu Bombardovana radi osvete svaba za poraz koji su pretrpili i zato nikada ne mogu prestati se svetiti srpskom narodu koji je jedini ostao orginalan ,pravrdan i nedvolican i koji zna da razlikuje sta je antifasizam i fasizam.
Svabo ce svima oprostiti jer samo Srbima ne a sad pametnom je jasno zasto. +

Zasto?
29-04-2009, 23:47
Zato sto ste jebali kosovare.
Nemre tako bre, zato ste dobili par krusaka od Clintona i CO.
××××te se pa rastite, cigani vlaski.

hahahaha
30-04-2009, 05:34
Cigane iranski konjusarski- ja tebe zovem pravim genetskim imenom a ne samo da bi se otarasio srama kao ti :)) :)) :)) Kad su vam kosovari tako dragi zasto ih nema kod vas i zasto ste i ono malo protjerali sto je bilo.
Drugo zasto im ne pomognete sada kad su ostali bez srbijanski prihoda i dohodaka.
Zasto taj tvoj snazni klinton nije kad se usudio Bobardovati Rusiju zbog Cecenije ili Gtruzije taj vas miljenik bus ,vec se osuli na milion puta manju zemljicu i to da bude jos sramnije sa cijelom civilizacijom koja se busa da je ona svijet :smile16: Lako je starom dripcusamarati ili zlostavljati dijete ali kad se treba suprostaviti sa odraslim onda se pokaze kukavica. :)) KaO sto to rade ustashe :smile16:

Kako to?
30-04-2009, 12:43
Pa vi ste veci od nas, isto smo vas jebali u cmar.
Hrvatska nije kosovarska drzava tako i Kosovo nije srpsko-ciganska.
Nas vlajo, ×××× se u dupe i rasti, to ti je poruka od tvog SHEFA.

hahaha
01-05-2009, 05:09
samo iskompleksirani debili mogu sami sebe zvati shefom .Ti nisi shef vec chep svabske kanalizacije :)) :)) :)) :)) kuzis konjusar :)) :)) :)) :)) ja mislim da ti sam sebe mrzis sto si toliko glup i primitivan. :smile16: :)) :)) :)) Biti tako primitivan i neobrazovan moras se na taj nacin ubijati i muciti sam sebe jer ti nista drugo ne preostaje.
Cigani su za tebe Elita ,koja ti moze biti primjer ti si ispod svakog prosjeka ljudske norme :)) :)) :)) :)) Auuuuu jadna ta hrvatska ne odgojenim i ne obrazovanim kako u kuda sa vama tolikim primitivcima . :)) :)) :))

Vlajo
01-05-2009, 13:06
Pusi ×××××.
To ti shef naredjuje.

hahahaha
01-05-2009, 16:14
konjursar tragicar :)) :smile06: :)) :)) :smile06: :smile06: i chep svabski kanalizacija ,zanimanje koje mu lezi :)) :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

SHEF
01-05-2009, 22:16
Vlajo, pusi hrvatske kurcine i usuti vec jadnom.
Ti si preglup da se raspravljas sa njima

NATO i RVACKA
02-05-2009, 11:17
U
Kosovu,
Novom Sadu,
Beogradu,
Afganistanu,
za klanje uvijek ima KUNA i DOLORESA.
Narod gladuje,
inteligencija prosvjeduje,
Ivano i Mirza - odlaze!
ZIVIJA MRTVAC!
NAPRID KOLJACI!
RVACKA NAPRID!
:( :( :( :smile20:

Tko je
02-05-2009, 12:27
Ovog budalu napravio, ××××× ga u dupe?

jeli
02-05-2009, 18:17
vam mesic rekao sta sve morate raditi da bi Nato zelje ispunili . :smile17:

prvo
02-05-2009, 18:29
konjusar nauci gdje se koji upitni znak stavlja pa ga onda koristi.Ne glupiraj se tu i ne stavljaj upitnike tamo gdje nisu potrebni ili gdje je pola i pola recenice onda je to izjavna a ne ..na izjavnu zavrsnicu stavljas upitnik ,jeba te hadezeovki tecaj u kojem se ne zna ni ko pije ni ko placa. :smile16:
ne...cuu ili kaj...cuuu ....nogostup :)) muz mamokres :)) ljubavnik ××××vitar. :)) :smile06:

Znas Tetko
02-05-2009, 19:11
NATO do sad nikada nije napao neku zemlju clanicu!

Vama je poslao nesto krusaka - Izgleda da ste se malo opametili poslije...

Sad ste uglavnom okruzeni NATO-om... I bre morate biti neutralni - oces neces...

A mi - ? pa idemo dalje... kao i uvjek..

Vlase
02-05-2009, 20:15
Idi ti u igrokaz i nauci latinski ali nemoj ga govoriti.
Bili se prosetao lungomare u Zari?
××××ga, nemre bre, to je samo za RVATE a ne za cigane kao sto si ti.

Kokot
02-05-2009, 23:06
:)) :smile06: prvo da imas i malo mozga nebi svaki dan pljuvao svoje Gene :)) :smile06: Moji geni da poticu od bizona ja bi bizone postovalo kao najznacajnije zivotinje a ti non stop od muke i srama prvo popljujes gene da bi misio da si uvrijedio onoga koga zmrtno mrzis a koji ima u malom prstu kao ti u cijeloj tintari . :)) :smile06: :)) Sto vam je Mesic porucivao da ne vrijedjate svoje roditelje i da se ne blefirate i ne pljujete svoje gene ,to vam kaze jer on je jedan od oni koji znaju ko ste i od koga poticete. :)) :smile06:

Sta ti dodjes Tetko-dorka svome ocu
:)) izgleda ocuh :))
Dalje sto se tice vaseg odlaska ,vi smo ideete u svabske stale vec vijekima i zato i jeste toliko glupi i primitivni. :)) :smile06: :)) :smile06: :)) :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :)) :)) :))

Fekalijo,
02-05-2009, 23:44
gde idete, boga ti? Idete na Markov Trg sa transparentima:

- "Stegni te vi remen, bando lopovska!"
- "Dolje vlada, dolje bando!"
- "Dosta je!! Bando lopovska!!"

Evo, ovo nije iz srpskih novina, neo vidi ti to sam:
http://www.vecernji.hr/newsroom/regions/zagreb/3286348/index.do;jsessionid=48E20FD490F10367CF395F06ABE183 D9.1

Fekalijo
03-05-2009, 00:11
znas gde vi idete?
Vi idete po kruha u Srbiju, a mi idemo na leotovanje u Tursku i Grcku.
BUUUUUHAHAHAHAHAHHAHA

Juce sam objasnjavao jednoj stranjkinji potanko zasto Srbi bise ne idu na letovanje u HR:

1) patoloska mrznja prema Srbima zbog cega su moguce provokacije i ostale neprijatnosti;
2) paprene cene;
3) neljubaznost domacina;
4) nedostatak zabave koja krase svetska letovalista;
5) navika Srba koji su pronasli nove mnogo popularnije destinacije.

Ja mislim
03-05-2009, 10:02
da se HR turisti u Srbiji mogu mjeriti dvoznamenkastim, ili maksimalno troznamenkastim brojevima.

Sta se tice SrBskog turizma u HR...?

Svak ko dodje i posteno plati postenu uslugu - i ponasa se dolicno, je dobrodosao.

Jest da je jos uvjek opasno dolaziti sa BG autima - ali sta ces... jos neko vrijeme ce tako biti... i to cim blize bivsim frontovima (Zadar, Sibenik - do Splita,) to opasnije...cim dalje od mjesta gdje su mjestani upoznavali u praxi SrBstvo - tim je lakse ....

Mozda je tacno
05-05-2009, 08:59
da se HR turisti mere dvoznamenkastim ili troznamenkastim brojevima u Srbiji. Nekada kada je Bog hodao po tim tamo prostorima, srpski turisti su se merili milionima u SR Hrvatskoj.
E onda sam zakljuci ko kome vise treba, vasih stotinjak nama, ili nasih milionce vama??

Sto se placanja tice, pa naravno da ce srpski turista placati usluge i hranu gde god otisao kao i do sada. Sta nam ti ovde zelis reci? Jel nam zelis reci da su Srbi mufte letovali kod vas?
Koliko mene pamcenje sluzi, svi moji iz bivse firme koji su se odlucivali na letovanje uplacivali su preko agencija papreno. Voce i povrce je uvek bilo skuplje bar 5 puta nego u Srbiji, ostali prehrambenim proizvodi isto.

Stos je sto ce Srbi odlaziti tamo gde se manje plati i gde ce biti ljubaznije usluzen, i gde bude sigurniji, i gde ce biti siguran da mu leto nece presesti zbog nekakvog nacionalistickog i inog divljaka zakrvavljenih ociju, i to ce sve posteno platiti, naravno.
I vise ce potrositi nego jedan Svabo garant!

A sto se tice frontova o cemu lupas, pa bacanje BG automobila u more, napadi na vozila iz Srbije, bacanje JNA pitomaca u more, davljenje vojnika, mrznja i netrpeljivost su bili i pre frontova, koliko se secam.

Dobro je
05-05-2009, 12:50
da se sjecas - samo tvoje "sjecanje" poslozi u neku KRONOLÒGIJU i kontext! Tako da razlucis kad ste vi recimo granatirali Sibenik, neko je zadavio vojnika negdje ?? u Splitu... Kad ste vi porusili Ivanu kucu u Benkovcu, zapaljena je neka srpska kuca u zadru -

SAMO - vi ste napravili nebrojeno puta vise stete Hrvatima nego obrnuto..

samo pamti - i stavljaj u pravi kontext...