PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pomoc oko Macintosh Classic i OKI 390 elite printera...



Darko.........
21-06-2002, 18:41
Pozdrav!

Prvo, Mac nikako da prodje bootanje nego stalno kao semafor pokazuje malo strelicu misa, a malo ikonicu kompjutora! Kada dvaput kliknem misem pojavi se ikonica diskete?! Sto mu fali?

Drugo: postoji li neki servis u ZG-u za OKI matriŤne printere. Ovaj moj radi dobro kada printa svoj test page, ali kada printam sa PC-a izlaze razni i mnogobrojni znakovi!!!! Driveri su ok, probao sam na drugom racunalu, printer i dalje bijesni... Hvala an pomoci! :(

FANCY
21-06-2002, 20:35
Mrzmi MAC OS i nevolim ga aaaaaa.. Ali mislim da ti se OS izgubio u magli tj da ti traži disketu na kojoj se nalaze podaci za start compa ili što već. A rekoh ti nemam taj comp i nisam za njega majstor ali izgleda da ti je OS otišao tko zna gdje?? :(

Der Sturmer
14-11-2004, 18:00
Ha ljepota klasika...ili ti odmilja TOSTERA...Moj prvi komp bio je klasik i tog tvog problema sam se nagledoooo...
Ovak nabavi ak nemas systemsku disketu od macos 6.1 ili 7.0, stavi ju i restartaj komp..trebo bi prepoznat i pokrenut ga s diskete..a sad grand finale razocaranja ak imas neke bitnije podatke...zabravi na njih jer ih nemres beckupat!!Nakon startanja formatiraj HD(PUNIH 40MB ak se ne varam!!hehe) :) Te reinstaliraj OS!!Nije tesko al je ubitacno sporo....(sto i ocekujemo od bjednih 14MHZ!!??)No idalje mislim da je to jedan od naj korisnijih kompova tog vremena!!)
Sto se tice servisa nemam pojma bi je jedno vrjeme servis u sigetu al kak se zavo i gdi tocno nemam pojma.... :))

Der Sturmer
14-11-2004, 18:01
Moze bilo koja verzija izmedju ta dva 6.1 i 7.0(meni je radio i 7.1 al guta ram ko lud!!

Der Sturmer
14-11-2004, 18:03
MAC OS RULZ!!!!!!!!!!Vindofsi se kresaju svako malo....dok MAc sam jednom u par godina...istina kad se srusi onda se stvarno srusi..