PDA

Pogledaj cijelu verziju : što očekujete od svog servisera?



tidala
20-06-2002, 20:53
što očekujete od servisera kada ga već morate posjetiti i da li idete samo kada se pojavi kvar?
Osobno preferiram servisera koji se prema autu ponaša kao da je njegov a prema mušteriji kao prema gostu (ponudi kavu, sok,) i dopušta da bude pokraj auta dok se servis ne obavi.

dragstar
20-06-2002, 21:34
Pa upravo tako nesto, i uz to da radi posteno, dakle da ako je u pitanju sitnica zaista to i napravi i naplati, a ne da ti bez velike potrebe "popravi" skuplju stvar na kojoj ce vise zaraditi.

tidala
20-06-2002, 21:56
dragstar, upravo se o tome i radi, kako se zaštiti od nepoštenog servisera, kako znati da nije u pitanju bila sitnica (otkopčana neka žica), a on mijenja npr. bobinu.

Calibra Zender
21-06-2002, 00:03
Gospodo, ZNANJE SE PLAĆA!

A često i nezanje!

Samo je pitanje šta je skuplje, serviserovo znanje ili naše neznanje? :smile11:

Ali problem nastaje kad se ova gore pretpostavka zbroji, kad se zbroji znanje i neznanje... E, onda je račun za servis malo veći!

Ludy
21-06-2002, 10:38
Bravo Calibra, o ti filozofčino naša!!!

dragstar
21-06-2002, 21:34
Bravo Calibra zender, odlicno razmisljanje! ;)

q10
22-06-2002, 20:37
moram priznat da mi največi lopovi uvjek izgledaju jako ljubzno

vjerovali ili ne ljubaznost mi nije važna več posao koji plačam

uvjet je i boravak kraj auta jer sam onda siguran da je poso dobro obavljen

alfist_zg
23-06-2002, 21:35
ima nesto u tome q10 , i ja sam imao takve dojmove...ali...s druge strane , bilo je i obrnutih situacija, a zapravo kad bolje pomislim i onih gdje sam dosao pa je seviser bio i lopina i arogantan.

na kraju valjda stoji ono sto je reko calibra...ko zna ,zna. ko nezna...eh...
u svakom slucaju , meni se cini da vise nema takvih skroz postenih mehanicara osim ako ti nije bas dobar frend. Ali , dobro je barem dok ima onih koji su barem korektni, pa znas kako funkcioniraju . kad takve nades , onda nejdes dalje.
Ali, sad kad vec pisem , neznam dali sam ikad sreo onakvog mehanicara koji je tidala(sorry , nisam siguran za nick, uglavnom onaj koji je zapoceo temu) opisao na pocetku...ono, da kad kazes, tu mi nesto skripi ili tu mi se cini da nesto nije ok i da si on stvarno da truda da vidi sta je i ako stvarno nije nista onda ti objasni lijepo.
Ali puno puta samo laganini pogledaju , i kazu "ma nista to nije , to mora biti tako...bla bla, " znate vec i sami. Ili u gorem sluccaju mozda ti i kazu da nesto ne valja sto je u redu ili bi se dalo samo podesiti ili nesto slicno.

zakljucak je : Svi na kratki tecaj za mehanicare! :))

2601002
26-09-2002, 22:32
sousti cijene tidala pa ćeš imati više posla i bez soka i kave! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Reno Laguna II
01-10-2002, 17:36
Neka mi netko odgovori za najbolji Reno servis u Hrvatskoj. Moje je iskustvo katastrofalno, imama utisak za sada da im je najvaznije auto prodati, a poslije bas nas briga

kinfa
20-12-2002, 11:58
Dečki, ja mislim da će vam u svakom servisu korektno obaviti posao u slučaju da je samo promijeniti dio, ulje i sl., tj. kvar koji kuže i znaju ga popraviti. Razlika stvarno može biti samo u cijeni. Ja ne sumnjam u to da nas namjerno varaju. Međutim, kad je neki kvar za koji treba više vremena ili ga treba sprokužiti onda je problem. Ne da oni to ne bi htjeli nego ne znaju popraviti. Koliko znam tada su sretni da ideš nekom drugom samo da te se riješe i ne gube vrijeme na tebe. Tu je stvarno problem. Kad ne mogu skužiti kvar odnosno koji je feler samo im smetaš jer im zauzimaš prostor i vrijeme. Problem je u tome što ti u tom slučaju nikad kvar ili kvarčić riješiti do kraja ili ga stvarno popraviti. To mi uopće nije jasno. Čini mi se da se danas mehaničari previše oslanjaju na elektroniku nego na neko znanje s razumijevanjem. Eto toliko od mene.

Reno Laguna II
04-01-2003, 20:40
Gospodo: o čemu vi pričate, vozim ja Lagunu II naservis, a u servisu mehaničari iz vremena ZAPOROŠCA vrijeme ih gazi oni misle da se na današnjim autima radi sa čekićem. Pa gospodo oni neznaju osnovne stvari iz programiranja, unosa programa isvega ostalog.Recite mi vi toliko napredni iz Renoa koliko Vam servisa u Hrvatskoj ima zaposleno dipl.ing.el ili dipl.ing stroj.pa tko će servisirati ta vozila koja imaju garanciju 12 mjeseci kao Zastava ili Dacija.

ŠULE
05-01-2003, 10:09
Što se mog iskustva sa servisom Renaulta tiče a imam ga reći ću ti ovako. Kao u svim granama usluge u Hrvatskoj to ti je jedna velika sinusoida. Krene krasno, ljubazno, izvolite, e onda se upoznate i to je kraj, tu mi padamo. Onda si već poznati i ko te beje. Tako ti je ali baš svuda, od restorana, frizera, pekara....
Trenutno sam kod Štarkelja. Novo je veliko, šminka, čiste kute i znaš kako je. Napominjem ti da sam najveća moguća picajzla što se tiče auta. Evo u zadnjih mjesec dana sam promjenio ulje /svoje Mobil 1/ svjećice /moje NGK /, maknuo katalizator i to sve kod njih i za sad je sve ok! Što će biti dalje ne znam ali prošao sam ti sve po gradu jer se sa Renaultom družim godinama. Na kraju krajeva ni kod Vogela u Grazu nije neko ludilo tamo su mi nekad davno mjenjali šajbu na četvorci koja mi je prsnula putem i osim što je bila pljačka ni posao bio za pohvaliti. To ti je jednostavno kako kada i kako naletiš.