PDA

Pogledaj cijelu verziju : MARZINA VEČERIN-mišljenje



hahehahe
16-04-2009, 16:22
mišljenje

MONIKA S.
16-04-2009, 17:57
Ona je super ok-e je!!!!!!!!hvala što si ono napisala na mojoj str!!!!!!!!!

E da
16-04-2009, 18:57
Vara decka i ruzna je

kacha
16-04-2009, 22:21
daj ne seri.....majčicu ti tvoju smilenu...!!!!!!!!!!!!!! koga ona vara!!!!!!!!!!!! očeš si ti zube pobirat po vrbovcu!!!!!!!!!! ?????????????????? kaj zmišljaš...???????????? jel tebi dobro?????????? daj se odi lječit!!!!!!!!!!!!!!! majko mila!!!!!!!!!!!!1 tina ne vara filipa....i nije ružna.....ti si očito ljubomoran/ na...........daj reci ko si da ti zube naravnam???????????' uh!!!!!!! joj!!!!!!!!!!! ma tina je zakon.......super..............LEGENDA!!!!!!!!! POZZ i drži mi se.....pusek:)
:smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :) :)

Hahahaha
17-04-2009, 07:29
Ti kaca sebi previse umisljas ti bi nekog tukla,a pazi da ti koji dan murja na vrata ne dode

pre zakon!!!!
17-04-2009, 18:08
ona je pre zakon a koliko braće oko nje a ima samo stariju sestru i prije nekoliko godina se je udala a martina još nije i jedan brat joj se je oženil i ima sina ime nebi htjela reći!!!!!!!!hahahahaha!! :smile15: :smile15: :smile15: :smile15: :smile15: :smile15: :smile15: !!!!!!!!!pozz martina!!!!!

kacha
17-04-2009, 20:33
kome bu policija došla.....? kaj ti zmišljaš...joj...ne seri!!!!!! tina drži se....bye :smile07:

Za kachu
18-04-2009, 11:34
Ti samo prijeti nekom a nemas pojma kaj ti se sprema

Ja....
19-04-2009, 20:51
Ma da mi je znati ko je otvoril tu stranicu....???Ko to piše da ja varam Filipa...jer tebi dobro.....!?????Te treba možda vodit vetrinaru...????Joooj....ako mislis da mi budeš tim lažima upropastil/a vezu,samo sanjaj.....ti je možda krivo kaj smo mi zajedno....???Eh,tebi je očito dosadno u životu.....daj si nađi drugu zanimaciju,a ne tak srat....daj se nauči živjet i ponašat......jooj,uff....i,ako misliš da me budeš s tim lažima iživciral/a,uzalud ti nadanju....!!!Ma kod da jesi opče mi nije stalo do tvog mišljenja.....halo-o,nisi mi centar svijeta.....ajd,molim te živi svoj život,a moj pusti na miru.....ako nisi znal/a ja se zovem Martina...jer vidiš kaj piše:MARTINA.....Ti treba slovkat...???Ma mogu i to....MAR-TI-NA.......!!!!!Mogo/la si prvo saznat kak se zapravo zovem pa otvorti strenicu....ili,si nepismen/a....!!???Eh....odi u školu,odi se učti.....valjda imaš nekaj slame u glavi...!!???Ahahahahaha...loool....a,i bar ti je sad škola besplatna......!!!!Joj,koja komedija...ako,te tak veseli to pljuvanje,laganje samo nastavi....široko ti polje....nebudeš ništa postigo/la time.....ljudi koji me poznaju znaju kaj je istina....!!!A,ti me očito niti ne poznaš pa ideš tak nekaj pisat.....iiii,daj ako si faca,daj reci tko si....i,sam/a očito znaš kaj je istina(da ne varam dečka) pa nečeš napisat svoje ime....naravno,ko svaka kukavica....joj,a kad bi se srela s tobom,kad bi znala ko si...mislim da nebi više hodal/a na dvije noge......ma daj bejži spat.....!!!!!A,Kacha...a,faja ti...ehehe.....ma da se sam/a zna branit nebi ti prijetil/a sa policijom....ma daj pusti to u k.....Eh...nezna ni sam/a kaj oče.....!!!Heh.....pozz tebi,a najveći pozz mojoj ljubavi... =)) ...pusek.... =))

hahaah
19-04-2009, 21:33
ma daJ? Mala je zaljubljena u Nenada Grežinu, a dečka bi s njim prevarila odmah.

kk
19-04-2009, 22:11
××××te mala ti si ovu baladu napisala ko da repas...bila bi dobra reperica joj dete....treba te sa sibom po guzici izmlatit..

kumče...
20-04-2009, 09:27
a ko je reko da Tina vara Filipa?????????????pa ona ga voli najviše na svijetu,koji ××××× ××××te????? fakat više niste normalni.....pozzz mojoj kumici i Fići.......pusek!!! :)) :smile16:

Ja....
20-04-2009, 09:40
Joooj,koji smeh....ahahaha...Nenad...lool...jbt,ima curu,a ja dečka....kaj bi bila zaljubljena u njega....a,jooj.....daj bejži....ovo je predobar vic......neznam di si se baš njega setil/a....da sam zaljubljena u njega(Nenada) nebi bila s Filipom...ali,ako nisi znal/a ja volim Filipa...!!!!!!!! :smile20:...jbt,a kak opče možeš reć da sam zaljubljena u njega...kad me vidiš opče u njegovoj blizini,osim kad sam na praksi...i,to nisam svaki put s njim u smjeni...joj,kaj misliš da se ne kuži da lažeš....ma daj...ja da sam htela nekaj s njim već sam mogla...a,Filipa da sam htjela prevarit mogla sam već mali milijun puta.....al,NISAM ni nikad NEĆU...kaj je najbitnije nisam takva osoba da bi išla varat dečka....!!jbt,pa stalo mi je do njega...al,tebi je definitivno krivo....!!!I,zato daj više od××××....!!!!!A,ti neki/a 'kk'(ako se ne varam)...ako nekog treba tuć onda to sigurno treba tebe....vidi se da si neodgojen/a.....da imaš pameti nebi to pisal/a....!!!a,kaj tebe briga kak i kolko ja tog napišem.....!!!!???????Ti možda krivo....?!!Ti si dete....to kaj vi izmašljate te laži i tak ××××te,to je djetinjasto ponašalje....!!!!!! :smile16: :smile18: :smile17:

Tomek
20-04-2009, 09:57
kaj je vama, kaj ××××te
martina je super, najiskrenija osoba koju poznajem
a oni koji samo pljuju po ljudima, a ne zele otkriti svoj identitet nek se srame
kaj im vrijedi prijetit, ako doslovce ne postoje JER SE NAZNA ZA NJIH!!!!! :smile09: :smile09: :smile09:

kikač
20-04-2009, 13:22
filip nju vara! :smile18:

+++++++
20-04-2009, 16:28
Ma daj slini za Grežinom, čak mu je na facebooku napisala da se ponadala da je prekinuo s curom!! Da joj je srce ziskrilo kad je to čula... haha bi,bi prevarila bi ga samo tak. Laže! Nek, mlada je i treba tak..

Ja....
20-04-2009, 19:18
Ahaha....nisam to na forumu napisala......naj zmišljat gluposti......koji ti je......!!!??????A,da mi je znati od kud tebi da Filip mene vara.....ahaha......daj se pokopaj..... :smile18: :smile18: :smile18: :smile18:

++++++
20-04-2009, 19:46
Jesi, jesi... znam iz pouzdanih razloga, haha...

kikač
21-04-2009, 16:25
pitaj ga, iako ti neće priznat! ...s jednom malom smeđokosom, jednom plavojkom... :smile06: :smile18:

Ja....
22-04-2009, 09:31
Kaj misliš da ti bum povjerovala to....ooo,da...ziher...jbt,pa ovo je forum tu se stalno ××××,laže,tak da....znam po ovim lažima kaj pišu o meni,a i opčenito,naravno......taj forum je ××××××....a,ni da oču nebi ti povjerovala u to.....nit te ne poznam,ma nema šanse da bi ti povjerovala...!!!A,on nije glup da bi bil ovo sve vrijeme s menom i varal me.....tim niš ne dobiva.....pa halo-o....!!A,ljudi stvarno ste glupi...ma pišite vi kaj god očete,nebute niš s tim dobili....a,to će se jednog dana sve vama vratit....a,ja nemam vremena za te vaše gluposti......!!!!

kacha
22-04-2009, 20:19
heh.....tak treba tina...reci ti njima...pa nemrem vjerovat da tak ×××× i zmišljaju....to je za popizdit......nemoj se uopće uzrujavat....brijem da je to netko ko nema čak ni slame u glavi....

e, da......a ko to meni prijeti.....???? kaj se to meni sprema.....??????? slobodno dođi.....hih.....očeš da ti svoju adresu dam....ha...????? bokte...ovo je za krepat od smijeha....lool....kaj misliš da je mene strah....evo...već mi se gaće tresu....heh...prijeti ti kolko hočeš.....pozovi koga hočeš....čak i olivericu....lol.....ma, joj.....
heh.....odo ja...za sad......pozz tini, kiki, ini, klemi, vlatki, danči, luši i ivani...e...da...i marini.....heh....pusek :) :)) :)) :)) :)) :smile06: :smile06: :smile06: :smile07: :smile07:

Hehehe
22-04-2009, 20:33
Kaj tebi je kaj ti mislis da se ja neznam branit pa da mi olivera treba,ma daj jadno,a adresu znam. . .

kacha
22-04-2009, 20:42
a...stvarno...!!!!!!!! pa dođi.....evo ja te čekam ispred kuće ak hočeš.....uopće nije problem.....!!!! sam javi ukolko češ točno doć da si znam pripremit sprej protiv komaraca..... :)) :)) :)) :smile06: :smile06: :smile06: :smile07: :smile07: :smile07:

kacha
22-04-2009, 20:43
ispravak-u kolko* :)) :smile16: :smile16:

Hehehe
22-04-2009, 20:47
Ok,dodem sad al mi prvo reci dal su ti tvoji doma da im kazem neke stvari kak lijepo ti prijetis po forumu itd. Dal su doma?nemoj mislit da mi je problem doc

kacha
22-04-2009, 20:52
daaaaaaaaa...........moji su doma.......odnosno moj-tata........jer mame nemam....ali dođi ti.....napravim ti ja i limunadu......reci kaj got hočeš....pa znam mi tata kakva sam....zna za svaku moju tuču i svađu.....tak da.....ali neaš beda....samo dođi....ja te čeeeeeeekam..... :smile07: :smile07: :smile17:

kacha
22-04-2009, 20:53
ispravak-zna mi tata......itd*
:)) mmalo me tipkovnica zjb

tamica....
23-04-2009, 09:19
hahaha....Kača,jesi luda.....(mislim u pozitivnom smislu).....joooj,jbt....ma tak treba,nedaj se ti!!!!kak sam se sad nasmijala......ma dođem ti ja isto na limunadu....heheehe.....drž se!!! pusek,pozz......pozz mojoj kumici Tini.....pusek curke moje.... :)) :smile16: :) :smile15:

željac
29-04-2009, 20:02
koji je vama ××××× svima...pa kaj ××××te po curi...ona je zakon...i uopce ne vara filipa..fakat ste mutavi...tina ti si zakon i ne slušaj druge jer su oni samo ljubomorni.....pusek

kikač
29-04-2009, 23:29
filip vara martinu.... :smile18: :smile18: :smile18:

floppy
03-05-2009, 15:39
a, gadna je ta mala ko ×××××.

:smile17: :smile12:

znam ja...
05-05-2009, 21:26
martina je jako dvolična osoba. nemojte joj ništa vjerovat, a pojebala bi se i za 50 lipa. :smile12: :smile17: