PDA

Pogledaj cijelu verziju : Tompson i Brena , bolesno poredjenje.Brena je Covjek

strasno.
13-04-2009, 05:57
Prije svega dali ima smisla porediti Brenu i Tomsona i gdje ta osoba spada koja ima obraza da te dvije osobe i po cemu uporedjuje. :smile18:

Imas pravo
13-04-2009, 12:25
Thompson je covjek i domoljub.
Brena je ciganska ××××××.

Zanima me
13-04-2009, 21:43
KOJI?? je racionalan razlog zbog te bezgranicne mrznje nase Tetke prema Thompsonu? Jer znam sigurno da od njegove muzike nista cuo nije - osim legendarnih - Cavoglava! Ostalo je samo LUDILO... PARANOJA... SLIJEPA MRZNJA prema svemu sta pocinje sa H!
Drugog nema!

A ja cu ti Tetko reci - on NIGDJE, AMA NIGDJE ne spominje Srbe (osim u Cavoglavima - kad vam poredvidja KAZNU od ruku HR boraca! No ××××× Tudjman kaznu NIJE odobrio - nego je sve poslao u Srbija da nekaznjeno odu sa mjesta zlocina...

ajde
14-04-2009, 06:34
ti nakazo ustashka ne mozes nista srati da ne lazes na kilometre ,×××× ti tompson sve po spisku u dupe.Mrzi ga cijeli svijet jer mu je zabranjen koncert od Amerike pa do Bosne,Tupko jadni .Ti kao taj tvoj glupi crnokosuljas sto se pravi lud poslije svakog svoga rokanja se kao cudi sto ga svi napadaju i hoce svijet da ubijedi pored svih dokaza da je nevin kao sto je i Pavelic bio nevin zato ga i velica.Zar je to za tebe noprmalno da i svojoj riki spominje kao je drina srbe nosila ili da cete vi krvolocne ustashe drinu pregaziti a srbiju zapaliti samo ako budu svi srbi spavali ili protjerani onda mozda.
Tetko Tupko jezik zabi sebi u dupe da kad nista neznas pametno da kazes a da sam sebe ne litas od glave do pete.
Brena je za njega zivot izmislila ona je za njega pojam za kulturu . ;)

JA IMAM PRAVO
14-04-2009, 09:48
da si ti ustaski primitivac,
od drilje rodjen,
od ×××××× odgojen,
sa komplexom domoljublja,
JASENOVCA I KAME........
USTASKI DRIPAC!

osim toga
14-04-2009, 09:50
kaze se,
(i pise!):
LEPA BRENA!
×××××NI!

Evo tebi
14-04-2009, 13:29
LEPI ××××× u dupe, vlaska gnjido. :smile16:

vidite
15-04-2009, 17:42
Srbija je pokazala sa Brenom da je nedostizna i da su americke zvijezde je kopirale .Amerika moze da uci od Srbije a Srbija je zato u zavidnoj poziciji sto ima u svemu toliko patrenoh ljudi i strucnjaka da nema toliko ni jedna zemlja na svijetu .Jao da nas ne mrze i ne niste mi Srbi gdje bi bili .Bili bi mali raj na zemaljskoj kugli. :smile07:

Bili bi te
15-04-2009, 19:15
obicni dupetari, kao sto i jeste. :smile16:

hahaha
15-04-2009, 20:18
vrca doro ili tovar. :smile06:

hahaha
15-04-2009, 20:18
vrca doro ili tovar. :smile06: