PDA

Pogledaj cijelu verziju : U Hrvarskoj CAK 4,54% Srba!!

sompompirovi
17-06-2002, 19:53
U Hrvatskoj živi 4,54 % Srba
Državni zavod za statistiku objavio je službene rezultate prošlogodišnjeg popisa stanovištva. Priopćeno je da se 4,54 posto stanovnika Hrvatske na popisu izjasnilo kao Srbi.
Ovaj podatak potvrđuje neslužbene procjene, koje su bile samo za pola postotka niže, a koje su prošlog tjedna izazvale burne političke reakcije u zemlji.
Čule su se procjene da je pad broja Srba s 12 na 4 posto rezultat etničkog čišćenja prethodne vlasti te neuspjeha sadašnje u osiguravanju povratka izbjeglih. Predstavnici srpske zajednice su najavljivali da će osporiti metodologiju popisa koja nije dozvoljavala da se popišu i izbjeglice.
Po popisu stanovništva, provedenog od 1. do 15. travnja prošle godine, Hrvatska ukupno ima 4,437.460 stanovnika, od kojih se njih 3,977.171 (89,63 posto) izjasnilo kao Hrvati.

BIT CE USKORo DIZANJA 3 PRSTA U ZRAK!!
3%!!!

Nikako ne razumijem.
19-06-2002, 20:27
....SRBE! Prvo tvrde da smo ih pobili, u WW2, pa sad pobili i izvrsili etnicko ciscenje (protjerali), sad kad smo se poradovali da je tako i brojke su to pokazale, EEEEE, sad to ne valja, sad to nije istina....treba biti VISE SRBA!!

SRBI SVI I SVUDA...E neces...BIT CE VAS MANJE. 3%!! Tu cete stati...TRI PRSTA!"!!

Evo sta Pupovac ××××:

ZAGREB, 18. lipnja - »UN i Europska unija nisu Hrvatskoj preporučili metodologiju koja je primijenjena u prošlogodišnjem popisu stanovništva. Ona je odabrana tako da bi oni koji su doseljeni u Hrvatsku bili pribrojeni, a oni koji su se iselili iz nje isključili. Sve je to u funkciji cementiranja politike etničkog čišćenja. A mi politiku etničkog čišćenja nećemo prihvatiti kao službeno stanje stvari«. Izjavio je to dr. Milorad Pupovac, predsjednik Srpskoga narodnog vijeća u utorak na konferenciji za novinare, održanoj povodom objavljenih službenih rezultata popisa stanovništva. Prema njima, podsjetimo, u Hrvatskoj ima 4,54 posto Srba.
Za Pupovca je indikativno da se primijenila upravo ta metodologija upravo nakon rata, kad se velik broj hrvatskih državljana nalazi u izbjeglištvu. Predsjednik SNV-a tvrdi da Srba u Hrvatskoj ima i više od šest posto, da se to moglo vidjeti i po biračkim popisima na osnovi kojih je izabrana sadašnja vlast. Zbog svega toga, kazao je Pupovac, nužna je revizija popisa i »nećemo ga priznati sve dok Vlada ne ispuni četiri zahtjeva koja smo iznijeli u pismu poslanom premijeru i Predsjedniku«.
Da bi priznali rezultate popisa stanovništva, SNV traži da se objavi koliki je postotak popisanog stanovništva, odnosno »mora se znati je li popisano 90 ili 95 posto stanovnika«. Traži, također, da se prikaže i de iure hrvatsko stanovništvo, tj. koliko je stanovnika u vrijeme popisa izbivalo iz Hrvatske dulje od godine. Kao treći uvjet priznanja popisa navode nužnost prikaza teritorijalne distribucije, pogotovo onih koji se nisu opredijelili. Četvrti im je uvjet da se u popis uvrsti i 48.000 popisanih u SRJ i 20.000 u Republici Srpskoj, kao i svi oni koji su se u međuvremenu vratili u Hrvatsku.
Ne udovolji li se njihovim zahtjevima, SNV će, prema Pupovčevim riječima, posegnuti za svim raspoloživim sredstvima. Obavijestit će, tvrde, UN i relevantne europske institucije, a ponajprije Vijeće Europe i OESS.
Osim toga, kaže Pupovac, iznenađeni smo ignoriranjem vlasti prema pismu koje smo poslali, ali i prema svim dosadašnjim zahtjevima. Prema Pupovčevim riječima, to se ignoriranje očituje i u odugovlačenju donošenja ustavnog zakona o nacionalnim manjinama, te u tome što se zakon radi bez manjina, eksperata i međunarodne zajednice.
Na novinarski upit koliki broj Srba predstavlja SNV, Pupovac je odgovorio da je on osnovan prema točki 11 Pisma namjere i da okuplja većinu srpskih udruga i 200 od 226 srpskih vijećnika izabranih na prošlogodišnjim lokalnim izborima.

sompompirovi
19-06-2002, 20:38
Nikako moj Pupovce da prihvatis etnicko ciscenje u BiH!!!

Moj Pupovce, Prvo bi bljuvao po Hrvatima da smo vas pobili i rastjerali da dobijes neke poene naustrb Hrvata i da drzis na zivotu tu Hrvatsku vjecnu "genocidnost", a sad najednom:
NEVALJA niti to odnosno jedno i drugo??

Sta je??? Jesmo vas ili nismo?
Ima li vas ili nema??

Nemoze oboje!! Ili za Srbe mozda moze! Ko zna!

jebali ti srbi mater
20-06-2002, 13:21
Sumpoprolivu, hajde mater ti - ne seri!
Koga boli ××××× za tvoje svadjanje sa samim sobom?!

×××× se budalo!

- Za neobavjestene, "sumpoproliv" je samo jos jedan od nikova najvece ×××××× na ovome forumu - marakosa!

pa Fredu...
20-06-2002, 16:32
...ajde reci:

JESMO LI VAS ILI NISMO??

Ne moze oboje...Toliko!!

Radojko :)
20-06-2002, 19:24
Evo ja priznajem umesto njega da jeste. I sta tu ima vise da se doda? Jeste. Ocistili ste svoju zemlju i to je istina. Niko ne moze nesto drugo da kaze.

LUKA NETEKA
20-06-2002, 23:06
I JOS CISTIJA IMA DA BUDE

Jebali ti srbi mater
21-06-2002, 11:10
Pitanje:
Ko su najveci nacisti u Evropi, veci cak i od samih originalaca, cak se ponose time vise od njih?

Odgovor:
Arijski Iranci - Hrvati!

××××× li vam materina nacisticka! Bagro!

Jebo ti Fred mater..
21-06-2002, 11:12
... Budalo jedna paranoidna!

Zlo Koje Surfa
21-06-2002, 11:46
Daj prvo nauči kako se piše Hrvatska. I ti si mi neki Hrvat. Sigurno petkom jedeš čevape.
:smile10:

sompompirovi
22-06-2002, 21:02
Radojko. Lijepo je da smo to rascistili. Ali to je samo dio istine. Sad jos samo priznaj da je razlog tome bio:
Vjecni srpski destabilizirajuci faktor u HR. tip pete kolone!
Da su stalno izazivali, i stalno htjeli biti gazde u tudjoj kuci (hrvatskoj!), sto su od 1918 najcesce i bili.
Da su 1991 krenuli u razbijanje demokratsko izabrane vlasti u HR sa ciljem da CIJELU hrvatsku potpuno podjarme, popljackaju, posrbe i stvore Veliku Srbiju, (isto tako i sa BiH!

I da priznas da su Srbi sami krivi da su dobili po picki, i da im je tako i trebalo i da se to vise nece nikad ponoviti!

Kad to svi Srbi priznaju moci cemo naprijed!

Toliko,
Pozdrav Sompompirovi!

Fredu....
23-06-2002, 15:44
...Radojko ti je pomogao i sa njim smo rascistili pola nesporazuma (CINJENICNO STANJE), a sad ti priznaj i onu drugu polovicu (UZROK-POSLJEDICA) pa smo rascistili skoro sve!

Toliko Fred!

Radojko:)
24-06-2002, 12:49
Nije mi jos jasno samo odakle tih 4% u hrvatskoj?!?!? Kako mogu da izdrze tamo Sigurno su dobili gas maske od civilne zastite :)))

sompompirovi
24-06-2002, 17:59
I ja se pitam Radojko - i ja!!...
...a jos iz Srbije dolaze!
Kako mogu to izdrzati a i gdje im je ponos!
Radili SVE da uniste Hrvate/ustase, tukli sa svime sta su imali, rusili, tjerali, palili....a sad se vracaju!!

Mora da je u Srbiji zaista grozno, kad se vracaju....ILI?? da nisu shvatili da ih je neko za×××× i to posteno!! Da je njima jedina i prava domovina Hrvatska??

Ko zna?? Sta mislite Radojko i Fred?? Ili je nesto trece??

kako je...
23-03-2003, 17:59
...je sa tom brojkom sada??

mnogo...
07-04-2003, 20:57
...previse!

čak
15-04-2003, 18:29
'''''''''''''

rogati andjeli
16-04-2003, 06:57
kad vas Hag poziva onda glumite andjele a sa rogovima ste ispraksirani jos od pavelica i hitlera .Vazno je da vi i ovdje priznate ko ste i sta ste tako da vas pravda nece mimoic.

Samo vi se busajte pa makar uz svijetsku pomoc tako je i hico radio pa je na kraju pravda POBJEDILA.

:smile10:

srboje
17-04-2003, 19:49
ODLOMAK NATPISA NA KOSOVSKOM MRAMORNOM STUBU

Covjece koji Srpskom zemljom stupas ,
bilo da si dosljak ili ovdasnji,
ma ko da si i ma sta da si ,
kad dodjes na polje ovo
koje se zove Kosovo,
po svemu ces ugledati puno kostiju mrtvih,
te sa njima i kamenu prirodu,
mene krstoznacnog i kao steg
vidjeces kako po sred polja uspravno stojim .
Da ne promines i da ne previdis
kao nesto zaludno i nistavno,
no molim,te pridji i priblizi se meni ,o voljeni,
i razmotri rijeci koje ti prinosim,
i iz toga ces razumjeti zbog koga uzroka
i kako i zasto stojim ovdje.

Fredo....
17-04-2003, 21:20
...kad ces nam konacno pojasniti:
Gdje pocinje "SRPSTVO" (Srpsko?), a gdje zavrsava...

Na pr: Da li je Kososvo srpsko?? Slavonija? Vjvodina...Sandzak? ... Gdje srpstvo pocinje? Gdje zavrsava??

teoretičar
18-04-2003, 07:11
srpstvo počinje i završava samo u srpskim glavama.A srbija je Beograd i okolica ili kako se tom kaže "Beogradski pašaluk"

Fredo...
18-04-2003, 16:39
...I ja mislim da je to tako! Pitanje je na prvi pogled izgledalo komplicirano, a ustvari je tako jednostavno!!

PASLUK!! Zar ne Fredo??

...
21-04-2005, 14:36
...

Dobro
21-04-2005, 15:09
bre vreco govana iz Svedske, jel ti citas uopste sta ti ja postiram, ili ne mozes jer ti udarila krv na oci od besa.

Ja i moji ortaci ti lepo postirali o pozitivnoj studiji o izvodljivosti i nasem priblizavanju Evropi. Pricam ti o Solani kako ne izlazi iz Beograda. Pisao sam ti o predstojecem Evropskom prvenstvu u kosarci.

A ti i dalje ××××s neke bezvezarije koje nemaju veze sa realnoscu kao ni ti sa mozgom.

Da nisi gad i smece, rekao bi "CESTITAMO KOMSIJE, ALAL VERA!", a ti se pojede od muke, i bezis od tih topika kao djavo od krsta.

Bio je i topik "Srbija od Tokija do Milvokija, od Hamburga do Johanesburga", ali nema te bre tamo, bezis kao djavo od krsta.

E moja vreca govana iz Swerige, NIKAD OD TEBE COVEKA!

po najnovijim
23-04-2005, 21:30
istrazivanjima, Srbi padaju...

4.11%... jos malo previse...ali ide dobrim smjerom!

S L O B O D A N
24-04-2005, 08:04
Je REKAO -
SVI SRBI U JEDNU DRZAVU!

NADAJMOS E DA CE MU SE ZELJA OSTVARITI PRIJE SMRTI!

TRIPRSTAS
24-04-2005, 15:42
Uskoro su na 3%...jos najvise 3 godine!

PA SE
26-04-2005, 11:14
ONDA HVALITE VASIM PRSTIMA U ZRAKU

NIKO VAM ONDA NISTA NECE, ODNOSNO VAS FASISTICKI SIMBOL CE SHVATITI KAO:

3 %

...
27-04-2005, 17:32
....

...