PDA

Pogledaj cijelu verziju : pooomoooooć,molim nekoga da mi pomogne



please help
04-04-2009, 21:42
ovak....neznam kaj da sad radim.....u mene je zaljubljen jedan dečko,jaaaaako.....bili smo zajedno već dva puta,ali on se meni ne sviđa,uopće mi nije zgodan,imam samo neke male osjećaje prema njemu,ali sviđa mi se njegov naj frend..taj njegov frend nema curu,i svi govore da je ovaj s kojim sam ja bila puno zgodniji od njega,ali meni nije...sto puta mi je bolji od bivšeg.....ovaj drugi put kaj smo prekinuli(ja sam s njim prekinula)jedva smo se pomirili i on je reko da sam ga stvarno jako povrijedila,i sad on misli da ćemo bit ponovo zajedno jer kad sam ga molila da mi oprosti,rekla sam mu da ga volim,ali više ga ne volim...i sad,ak me pita za hodanje,ako ga odbijem,povrijedit ću ga još više nego prošli put,a rekla sam mu da ga volim,a ako budem s njim,nećemo bit dugo i opet ćemo prekinut i opet ću ga povrijedit,a tek ako sazna da mi se sviđa njegov naj frend.jednostavno neznam kaj da radim i neznam ni sama što osjećam......KAJ DA RADIM?????????heeeeeeeeelllllllllllllppppppppp.... ... :smile20: :smile19: :smile11: :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

hgfe
04-04-2009, 21:43
ubi se aahahhahaahha kako to možeš jadnom dečku napraviti???????????????????????????????

kaj ne
04-04-2009, 21:45
Gle, fino ti to njemu sve reci, ako je muško to će prihvatit i biti će te frendovi, a ako je pica onda neće- nema tz puno filozofije

bu
04-04-2009, 21:45
A daj ti hgfd ne seri.

w
04-04-2009, 21:51
slažem se s kaj ne. sve mu lijepo reci. to bi i ja napravila.

jhsff
04-04-2009, 21:57
hvala na pomoći....al on mene stvarno voli i ako mu to sve rećem,svi budu razočarani,ne samo on...i svi žele da budemo zajedno,al on mi se iskreno gadi,nemogu vjerovat da sam ovo rekla...a s ovim njegvim frendom tak niš nebude zišlo,malo je zajeban,nezna imat curu,al je tak slatki....neželim nam uništit prijateljstvo.....al ak nebudem s njim,bit će mi žao.......ubit ću se,imaš ti tam gore prav..... :( :smile11: :smile11: :smile11: nisam se nikad trebala zaljubit ni u jednoga od njih!!!!zak su tak neodoljivi,i još k tome najbolji frendovi!!!!!!! :smile09: :( :( :( :( :smile20: :(

w
04-04-2009, 22:04
e ovo da ti se gadi nije nikakav problem. imala sam i ja isti slučaj. tip je fkt bio jako zaljubljen, a ružan u ×××××... i ja sam mu rekla da mi se ne sviđa i povrijedila sam ga, ali kaj bi trebala. pa nemožež bit s nekim ko ti je ružan, ne?! :)

pa da
04-04-2009, 22:08
al ovaj je samo meni ružan,drugima je zgodan,i ja imam osjećaje prema njemu......kad nisam blizu njega,kad ga ne vidim,nemogu bez njega,ćim ga vidim i kad sam s njim,nemogu ga gledat....i naša veza nikad ne funkcionira,nit ne razgovaramo,samo se grlimo...iskreno,to mi ide više na ku*ac.......ide mi na živce,al mi fali!!!! :(

w
04-04-2009, 22:13
E tak ti je bilo i samnom. Isto je drugima bio zgodan, a meni ne! isto mi je falio kad se nismo par dana vidjeli, ali nikad nasreću nismo prohodali. Brijem da je još zaljubljen..ma zaboli me!

c
04-04-2009, 22:18
kad bi bilo tak lako zaboravit ga....i on i ovaj drugi koji mi se sviđa,njegov best frend idu samnom u razred i sjede ispred mene!!!!!!!kaj imaš na ovo reći???a ja sjedim sa njihovom naj frendicom,i cijelo su vrijeme okrenuti i prićaju.....nije baš lako....ovoga gledam slatkog,ovaj mi se gadi a on mene gleda,ova kaj s menom sjedi se samo čudi....al ona je i moja frendica i sve to zna.... :( ubi me!!!! :(

w
04-04-2009, 22:26
Gle nemrem te ubit, ali učinila bi ti tu uslugu jer si fkt u kurcu...A neznam, odi sjest negdje drugdje..kaj da ti kažem. A najbolje da mu sve priznaš, i njemu i tom zgodnom i to je to. Ljudi se nebi trebali ljutiti zbog nečije iskrenosti. ak je razuman shvatit će te.

c
05-04-2009, 16:23
o.k.fala na savjetu,reći ću mu,al ne skroz sve....ipak bi to bilo malo previše za njega....još bude čovjek dobio infarkt.....a možda čak i budemo zajedno,moram razmislit......


pozz.... ;)

lipotan
09-04-2009, 14:19
JA ću ti kupiti lopatu pa se pokopaj