PDA

Pogledaj cijelu verziju : Vidiauto slijep



gost
15-06-2002, 08:55
Svaka čast Le Mansu i Acropolisu, ali da liste možda primjetili da se i u Zagrebu ovih dana nešto vozi...!?

Lončarić&Puzić
15-06-2002, 19:44
Jako vam je uredništvo auto sporta! Molim da mi, Imenom i prezimenom date urednika sporta na ovom portalu i kontakt broj telefona!

Kuzmic&Sali
20-06-2002, 18:12
Istina. U nase vrijeme se to drukcije gledalo, i pratilo u medijima.Uz danasnju tehnologiju zalosno je da na ovakvoj stranici za autoentuzijaste nemani rijeci o rallyju koji se vozi u Zagrebu.

law
21-06-2002, 14:55
poštovani auto entuzijasti-trkači

jasna nam je vaša ljutnja, no vidiauto nije dobio niti jednu obavijest gdje je i kada ikakva pressica prije,za vrijeme ili nakon relija. Akreditacije nećemo niti spominjati ...
Ispričavamo se zbog nepraćenja relija te vjerujemo da će se dogodine organizatori i njihova press služba probuditi i uvidjeti da osim brojnih niskotiražnih novina postoje i mediji čije stranice mjesečno posječuje i više od 70.000 ljudi

Calibra Zender
21-06-2002, 15:06
70000! :smile10:

Nije loše!

Lončarić&Puzić
23-06-2002, 14:51
Dragi Law. Nitko nije dobio poseban poziv da dođe pratit Deltu(iako se više tako ni ne zove). Zna se gdje je PRESS centar, dođeš, kažeš ja sam taj i taj i dobiješ akreditaciju i materijale i akreditaciju za auto i sve što ti treba. Tako to funkcionira već godinama. Sramota za tebe da se nazivaš novinarom koji prati auto sport a da to ne znaš! Ako trebaš pomoć, javi! Kupit ćemo psa vodiča slijepih! :smile07: :smile07:

okac
26-06-2002, 15:08
gospodo vozači, lončariči i co.

pa svima je jasno da hrvatski automoto sport ne postoji. To je hrpa dobrostojećih obrtnika koji se iz gušta utrkuju. Preostali, koji ne spadaju u tu grupu uspjeli su preko veza i vezica iskamčiti nekakve novce od sponzora pa se utrkuju. Posebna su pak klasa vozači poput Pulića koji je vrhunski prodavač magle...
Koliki je interes za auto utrkama najbolje se pokazalo prema posjećenosti toliko spominjanog Zagrebačkog relija. Trku je uz familiju i prijetelje vozača pratilo još maksimalno 500 ljudi :smile10:

PS ako već imate psa vodiča za slijepce znate kome je najpotrebniji :)

lima
26-06-2002, 15:58
fali nam deda da dovuce 5-6 iljada ljudi da gledaju unuce sikija