PDA

Pogledaj cijelu verziju : REBALANS

01-04-2009, 17:18
Dolazi od krivo ili namjerno krivo shvacenog BALANC-a (nema novorvacke rijeci).
Obicno "pocinje" na kraju!
Apsurd!
I onda dolaze ili bjedne glave,
skoro djecijih pretpostavki o drustvu,
ili smisljena razbojstva i pljacke (vjerojatnije - BMW, Maybach.Sanaderi,Kerumi!)
da bi "spasile" ono sto se ne moze spasiti, jer predugo gori.
HDZ,SDSS, HDSSB!!!!!!
Da li je to slucaj da se u skracenicama
imena "PARTIJA" uvijek nadje i "SS"!
Ili je to prikrivena zelja mozgovno "SUMORNIH" da traze ono sto i sami znaju, ne mogu naci!
.........................
SS - Fasisticka krilatice!
SS - simbol za krvolocnosti!
SS - Franceticev ideal!
SS - Jasenovacka strahota!
SS - Srbe na vrbe!
..........................
Cudno je da narod jos uvijek nije dosao
na ideju "POSRANE METLE" kojom su stoljecima posteni ljudi tjerali propalice i lopove svake vrste iz svoje blizine!
A sada sjede "Politicari" bez alata i zanata na "Saborskim foteljama" i smisljaju kako da i dalje omoguce pljacku, a da se opljckani ne sjete
"POSRANE METLE"!

2009
01-04-2009, 17:24
Shefe, sa strahopostovanjem se dive svi pametni tvojim genijalnim, skoro chirurskim analizama stanja u "nepotrebnim drzavama"!
Ovo tvoj tumacenje "rebalansa" je toliko uvjerljivo, toliko precizno, da se stvarno svak mora pitati, dokle ovako?
A odgovor, SHEFE, ustvari mozes samo ti dati!

hahaha
01-04-2009, 18:00
hahahahahahahaha
Kakva si ti ××××××.
Umno poremecen i "guzicno" iz××××n.
Shefe, samo ti ×××× svog vlaju.

HAHAHAHA
02-04-2009, 08:15
Zmaj Jovan Jovanovic:
Jututunska juhahaha........
Samo za nacitane, intelektualno
potkovane.
Za "LATINOZNATELJE" nprihvatljiva istina
jer oni se razumiju u
guzicu,
vlaju,
kevu,
dudaj,
jedi govna
..........
RVATI U RVACKOJ!
LITERATURA - NIX!
:smile20: :smile20: :smile20:

02-04-2009, 08:16
Bi palo na pamet - ne bi ti malo savjest proradila - pa da kazes - vidi bogami - ja nisam znao za to - a kako bi i znao u onom YU sistemu diktature, sveopce lazi, dirigiranim i filtriranim vijestima kojima sam hranjen cijelog zivota! Dakle po tom pitanju JA nisam kriv!
Znaci - ako su (MOJI) partizani pobijali oko 200 000 neprijatelja - razoruzanih i poslije zavrsetka Znaci da su Hrvati po tome principu MOGLI pobiti SVE svoje neprijatelje - dakle nas - SRPSKA GOVNA - TERORISTE, KUKAVICE, koljece i destruktore Hrvatske, silovatelje i one koji su im napravili NECUVENE ZLOCINE! - A oni - ETO, nisu kao moji patizani - oni su nas SVE pustili - sta formalno "civile", - a i sve vojnike - u velikoj mjeri i sa UKRADENIM HRVATSKIM TRAKTORIMA! Mi Srbi smo zaista jedna nevjerojatna GOVNA, LAZOVI, Gnjide.... Sram me je biti Srbin...

2009
03-04-2009, 08:05
RVATI "mislu" da MOGU sve,
jer "znadu" da NE MOGU nista!
I ta bolesna neumjesnost, neznanje, prozima bas sve sktore drustva, pocevsi od djeteta do ×××××.
.....................................
vlajo,
keva,
naravno noz, jama
ocenas,
to su znanja i aktivnosti suludog dijela tog naroda.

...
03-04-2009, 12:43
- velike hlace
- lepe srpske guzice
...

Pravi Rvat se
17-04-2009, 10:22
i moze, a izgleda i mora, zaljubiti u
"lepu srpsku guzicu".
Ona je univerzalna.
Kaze otvoreno svoje misljenje o rvatima,
Ona je velikodusna.
Dozvoli i lizanja rvackim jezicima,
I strpljiva kad se rvat uvlaci u nju°
Da su vase guzice toliko vrijedne kao nase u Srbiji, islo bi vam bolje, veselije,sitije......i ne biste morali da se medjusobno vrijedjate, ujedate za nista.
Jer RVACKA i jest NISTA!

SVIRVACKI GUZICARI, ONI MALI, BEZVRIJEDNI, I ONI "VELIKI" JOS NEVRJEDNIJI - UJEDINITE SE U ZALOSTI ZA IZGUBLJENIM!!
:smile20: :smile20: :smile20: :smile20:

17-04-2009, 11:52
Britanski FCO, ističe se u priopćenju veleposlanstva, dužan je upozoriti britanske posjetitelje u Hrvatskoj, kao što je to činio dosad, a i čini za mnoge druge zemlje, o općoj latentnoj opasnosti od globalnog terorizma.

''Na žalost, točno je da su se prošle jeseni dogodila dva silovita napada u Zagrebu, uključivo i napad autobombom, koji su se tada povezivali sa skupinama organiziranog kriminala'', piše u priopćenju.

Velika Britanija snažno podupire pristup Hrvatske Europskoj uniji, dodaje veleposlanstvo te podsjeća da su hrvatski predsjednik Stjepan Mesić i premijer Ivo Sanader obećali da će se predano boriti protiv organiziranog kriminala.

Hrvatska je svake godine popularno turističko odredište za desetke tisuća britanskih turista, a nedavno je britanski veleposlanik u Hrvatskoj posjetio nautički sajam u Splitu - Croatian Boat Show i tom prigodom hvalio ljepote hrvatske obale te izrazio želju da osobno proputuje Hrvatskom.

''Vrlo ozbiljno dajemo savjete za putovanja koji se temelje na objektivnoj procjeni opasnosti za britanske državljane i dajemo im potrebne obavijesti na temelju kojih oni donose vlastite odluke o putovanju u neku zemlju'', dodaje se u priopćenju.