PDA

Pogledaj cijelu verziju : Auto hi-fi



Dac
14-06-2002, 15:51
Nisam primijetio ovakvu temu (ili je možda stara?). ima li zainteresiranih za to? šta bubnja u autima?

Girrari
14-06-2002, 16:25
Mislim da je bila jedna (ili nekliko) slična tema. Proroštaj malo po arhivima. Vjerujem da je u njoj manje-više sve rečeno.
Trenutno nemam radio u autu i već sam se skoro navikao na to. Iako bih ga volio što prije imati (do jeseni sigurno), ne patim previše na muziku. Kako dosta slabo čujem na desno uho, važno mi je samo da se nekaj čuje tj. da mi auto nije njem. Minorne razlike u kvaliteti ne mogu ni čuti, pa se time niti ne opterečujem.
Volio bi si kupiti neki radio sa CD-om koji može puštati i MP3-ce, pa da onda riješim kompletni repertoar sa 2 CD-a tj. da ne moram furati hrpetine CD-a u autu ili kupovati changer. Kazete ne želim, jer mrzim čekati da se premotaju.

sepra
14-06-2002, 19:29
Bome ja sam tu kuhan i pecen. Ja sam napokon slozio i trenutacno nista ne diram. Evo tu mozes pogledat, sve sta te zanima pucaj!

sepra
14-06-2002, 19:32
sorry evo ga zaboravio sam...
:URL=http://www.kicker.com/kcsc/hooked_up.list?p_order=pdate&p_skip=4&p_year=ALL%20YEARS&p_make=Peugeot&p_model=ALL%20MODELS&p_type=CONS&p_pics=on:pežojac:/URL:

cuore sportivo
14-06-2002, 23:36
kod mene je standard sta tvornica nudi,uvjek tako uzimam najbolje sta daju i nema frke,nije lose,ipak je tvornicko i nesmije bit lose.a inace isto ne patim od neke muzike,ili ono da bi prosao po gradu sa muzikom do daske,za mene to rade seljaci koji nemaju sta pokazat pa im je to jedan od nacina kao biti upadljiv

Calibra Zender
15-06-2002, 00:22
Sepra
Slike su ti iz 5.10.2001. A nje li stanje S16 trenurno malo drugačije? Nisu li slike malo sada ipak različite? ;)

Jesi skrpao auto? Koliki je bio ceh?

Jam on it
15-06-2002, 18:57
cuore, govoriš gluposti! Tvorničko je najbolje? Nemaš pojma!
Seljaci slušaju do daske? Ti si bolestan i očito ti smeta kaj neko ima a ti ne.
BTW, Golf 4 kao dodatnu opremu nudi radio kazić BEZ autoreversa!
"Tvorničko mora biti dobro", glupost!
A platiš to soma maraka...

Calibra Zender
15-06-2002, 21:26
Jam on it
Jel znaš kako je Zahović rekao Katanecu u Japanu na SP-u? Reko mu je da on može kupiti i Kataneca i njegovu kuću i njegovu familiju!

A znaš zašto ti to govorim? Jer bi to tebi mogao reći Cuore sportivo!

I vjerujem da ono što je on tvornički dobio u 166 ili u A8 nije baš za baciti. Nije da se ne može bolje, ali to se ne može mjeriti s nekakvim žalosnim Golfom i jadnim kazićima koji se u njih ugrađuju. A pretpostavljam da je u Audiu Bose ozvučenje. Ali šta je to Bose? ××××××, jel tako Jam? He, he, baš i nije tome tako!

Dac
16-06-2002, 10:54
ej,Sepra,pa znam ja tebe i pezhojca sa nekog drugog foruma ;)
Bose je firma prava,ali koliko mi se cini u auto hi-fiju su dosta friski...ali to nema puno veze...
a zasto ne bi se mogao sistem nadograditi,tj. zasto bi tvornicko bilo najbolje? ne sjecam se kada sam cuo jedan tvornicki sistem koji radi bez zamjerke. cak ne vjerujem ni da je u Audiu savrsen,jer je ipak to kompromis cijene i kvalitete. A u Phaetonu je recimo 300W sin ukupno,tvornicki. to je vec fino... :))

ja imam Clarion CD, jedno SinusLive 502 i 2 kom MacAudio 2060 pojacala, prednje kompo 16 cm Rainbow zvucnike, odozada MacAudio Red Attack koaksijalce i Pyle 30 cm sub u uradi-sam kutiji. kabel napajanja Kicker 20 mm2, pozlaceni ACR distribution block u bunkeru od kojega idu ACR 8 mm2 kablovi u pojacala i kondezator od oko 1,2 F rucni rad.
nije bas ko Sepra,al ja zadovoljan :smile07:

sepra
16-06-2002, 11:18
Eventualno s Monitorovog, moguće. Calibra auto bi odavno bio gotov da imaju dijelove. Auto mi je u Autoparu preko mjesec dana i nisu ga pomakli s mjesta. Kažu da nema dijelova i da se mogu slikat. Inače limarija je ok, stradao je samo špic vozačevog praga ostalo je šteta na mehanici - poluosovina, vilica, felga, prednji most i slična ××××××.

cuore sportivo
16-06-2002, 12:06
govorte gluposti,sta ce mozda audi u a8 stavit muziku koja skripi,koja ne valja,pa di ti je logika da se na autu od 150 000dm stedi na radiu,sjedni malo u neki pa poslusaj,mislim da tvornica najbolje to izkombinira,pogotovo na ovakvome autu to radi savrseno,kazem ti samo sjedni i probaj,ili u alfi 166 gdje nema niti radia da ga vidis nego je sve na centralnom displeju od navigacije,TV-a ,imas i radio,a ako bi mjenjao treba cijeli kruškot skidat dole,i iza sve mjenjat,a inace u alfi je sve od BOSE koji isto radi savrseno,dok na autima kao sta vi vozite neke ×××××rije od golfa,bravo,206...nevalja ni kurca tvornička,ali kazem sjedni u ato ala A6 i ta klasa pa reci dali teba mjenjat tvornicku,naravno da ima bolje,ali ja kazem da je meni ova sasvim dovoljna

Jam on it
16-06-2002, 13:35
OK, cuore, kak ti voliš...to ti se inače zove TAXI mjuza...svaki putnik čuje jednako...jadno...a Bose me nije oduševio...RF, to da...
...i dobro složena mjuza se uopće ne čuje izvan auta kad su zatvoreni prozori, a kad otvoriš, čuje se tek tako da znaš da nešto svira... dobro složen bas tutnji samo u autu... mislim da je već o tome bilo riječi na nekom drugom forumu... ali ak ti voliš... samo izvoli... netko ne voli tunning... netko voli... pa tako i sound tunning...

sepra
16-06-2002, 21:35
ispričavam se cuore sportivu što vozim ×××××riju (206). Ali se nažalost ne mogu ispričati i u ime njegove majke koja mi je dala pičke u "×××××riji". To je već stvar njene prosudbe, mada je tak fino stenjala...

cuore sportivo
16-06-2002, 22:28
samo pomalo

mc
17-06-2002, 10:50
Bok ekipo,
Istina je da ti u jeftinijim modelima nekih marki automobila pokusavaju utrapiti katastrofalnu muziku za cijenu kulturne i to, ukoliko drzite do kvalitete, treba izbjegavati. Medjutim, neki proizvodjaci nude vrhunski Hi-Fi koji bi bilo suludo ne kupiti i mijenjati s vlastitim. Dobar primjer je Renault koji u "najjace" Lagune i Vel Satis ugradjuje Cabasse ili Peugeot koji u svoje top modele ugradjuje drivere od Focal-a. Naravno, zvuk je "slozen" za uzivanje u glazbi, a ne za privlacenje tudjih pogleda i ako ga covjek na taj nacin ocjenjuje, tesko mu je pronaci zamjerku. :)

Girrari
17-06-2002, 12:19
Apsolutno se slažem sa mc-em, osobito sa zadnjom rečenicom.

alfist_zg
17-06-2002, 19:59
ja isto :)

svavsvanu3e
17-06-2002, 20:51
UPOMOĆ!!!!!!! KUDA S MALIM MACAMA???? poslao : Anonimac Poslano petak, 14.6.2002. 18:56 petak, 14.6.2002. dakle, imam 5 komada preslatkih mačića. jednu će uzeti sestrina prijateljica, ali kuda s ostalima??? zvala sam onu emisiju na radio sljemenu--> ništa. lijepila sam po kvartu oglase-->ništa. slala sam u plavi oglasnik--> ništa!!!!!!! kako da ih se riješim?? rade sve veću štetu i ubijaju me u pojam! dajte neki savjet, bilo što ili mi se javite ako slučajno vi želite jednog i živite u ili blizu zagreba!!!!! unaprijed hvala!!!! catwoman Postoje 6 odgovora na ovu poruku. Re: UPOMOĆ!!!!!!! KUDA S MALIM MACAMA???? Anonimac odgovori Poslano Jučer u 7:27 PM petak, 14.6.2002. Nemoj ih samo dugo zadržavati jer će se priviknuti na prostor, pa gdje god ih ostaviš - vratit će ti se. To sam čuo od nekoliko osoba - da mačke mogu prevaliti veliku udaljenost i vratiti se odakle su došle. Ako imaš nekog na selu ili tko od tvojih prijatelja - to bi bilo najbolje rješenje za mačke. To su životinje za prirodu - u stanu ti samo mogu učiniti štetu. U prirodu s njima! Re: UPOMOĆ!!!!!!! KUDA S MALIM MACAMA???? Anonimac odgovori Poslano Jučer u 9:2 PM petak, 14.6.2002. hvala na pokušaju, ali znam ja to! jednog možda odnese sestrin dečko u liku, ali ostaju još tri......... očajna sam......__catwoman__ Re: UPOMOĆ!!!!!!! KUDA S MALIM MACAMA???? Anonimac odgovori Poslano Jučer u 11:19 PM petak, 14.6.2002. A ča ću ti ja. Preporučam da ih pukneš u nekakav stari ruksak i onda po njemu baseball palicom i onda s time fino u kontejner. Izvedi to onog dana kad odvoze smeće, jer strašne su ove vrućine. Znalac Re: UPOMOĆ!!!!!!! KUDA S MALIM MACAMA???? Anonimac odgovori Poslano Jučer u 1:41 PM subota, 15.6.2002. mormidan si. a ja sam očajna. __catwoman__ Re: UPOMOĆ!!!!!!! KUDA S MALIM MACAMA???? Anonimac odgovori Poslano prije 23 h subota, 15.6.2002. pokušaj ih odnijeti u vetrinarsku stanicu ali je tamo rizik da ih nitko nece uzeti a onda znas sta slijedi... :((( ja sam svoju macu i psa uzela tamo a i znam jako puno ljudi koji to rade!da sam blize uzela bi ih ja...:)) Re: UPOMOĆ!!!!!!! KUDA S MALIM MACAMA???? Anonimac odgovori Poslano prije 6 h nedjelja, 16.6.2002. to sam isto mislila, ali pomisao da bi takva mala bića završila u eutanaziji....šmrc! ja sam svoju macu uzela da ju ne bi dali u eutanaziju i to je najpametnija stvar koju sam u životu napravila. hvala na savjetu, možda ipak to napravim ako ne bude drugog rješenja. još dva moram zbrinuti jer sam za dva sigurna da isu negdje, a jedan možda. zagrepčani, uzmite ih, molim vas!!!!!!!!!! ma, i da ste u sisku, donijela bih vam ih. pozdrav. _catwoman_







Gost pristup.
Pravila ponašanja.
prijava

--------------------------------------------------------------------------------

Ostali forumi:
Auti
Chat
Crna kronika
Film
Fine stvari
Glazba
Gradovi
Hrvatska
Humanitarna akcija
Kultne stvari
Kultura
Igre
Izlasci
Iznad 18
Lijep i zdrav
Ljubav
Ljubav i sex
Mobiteli
Moda
Novac
Nightshift
Politika
Prijatelji
Racunala
Savjeti
Sex
Showbiz
Sport
SP 2002
Tehnoklik
Vicevi
Znanost
Zabava

O forumu




iskon portal klik magazin infocentar tražilica webcafe internet usluge za korisnike

(c) 1999-2000 Iskon Internet d.d. Sva prava pridržana. Uvjeti korištenja

adnoH
28-03-2004, 20:42
Koji audio uređaj da stavim u svoj auto a da bude dostojan jedne Honde?
Hvala na savjetima i sugestijama!

S16
28-03-2004, 20:57
Napiši to na drugoj Hi-Fi temi koja ima preko 3200 postova. Inače, ne kužin te, zašto vadiš ovu temu kad već postoji ista i bolja?