PDA

Pogledaj cijelu verziju : Milena (nogometna) generacijo moja...

Fuj!
13-06-2002, 15:12
Bez teksta. Eto toliko sam ocajan i frustriran da sam ostao bez teksta. Nesumnjivo je da Hrvatska po kvaliteti ima mnogo talentiranije igrace od npr. Meksika i Ekvadora. No vec pocetak danasnje utakmice je potvrdio ono sto sam odavno naslucivao.
Dok danas cak i reprezentacije poput Ekvadora i Saudijske Arabije igraju jednu dinamicku i napadacku igru, mi se i dalje ponosimo nasom "tradicionalno" obrambenom igrom (sjetimo se dinamicke igre u Francuskoj i rezultata kojeg su ostvarili njome). Kao da je cilj igre da oni napadaju, a mi da se branimo. Pitanje je sad, ko je taj genijalac koji nam govori da tako igramo? Konkretno, to su svi nasi nogometni treneri koji forsiraju vec godinama takvu igru i na taj nacin tjeraju publiku sa stadiona.
No, nije samo u trenerima problem, vec je problem i u glavama nasih nogometasa. Sve su to velike zvijezde kojima je ispod casti da trckaraju okolo po travi kao sto to cine svi drugorazredni nogometasi Ekvadora. Pa oni mogu pobijediti i stojeci na jednom te istom mjestu cijelu utakmicu! Nemojmo zaboraviti da su se te iste velike zvijezde na pripremama posvadjale zbog par stotina eura. To sto imaju milijune eura na racunima, to je druga stvar. Samim tim cinom su pokazali svu svoju velicinu i glamur. Njima ti novci u odnosu na njihovo bogatstvo znace manje nego nama isto toliko lipa.
Sve u svemu, na kraju mi je i drago sto je tako zavrsilo jer se barem vise necemo brukati na svjetskom prvenstvu.

Nema niti...
13-06-2002, 19:39
...Argentine, niti Francuske...
Lopta je okrugla! I sta sad!

Fuj!
13-06-2002, 21:41
Al oni su bar igrali nogomet. Nasi su radili nesto drugo (setali se po terenu, trazili djetelinu s cetiri lista (?) ili nesto trece).

ti se ne razumis
21-05-2008, 19:35
a da se misto fusbala bolo nozen, as ti boga, ma bili bi mi odma iza svaba, jer nji je vise.
A fusbal, pusti druge.
Jedini koji je zna je Boban i fusbalon i nozen.
As ti boga.

Ma pusti
21-05-2008, 21:31
×××××rije Tetko...

Gdje je Srbija?

To pisi...

GDJE JE srpska reprezentacija?

HR je pobjedila svoju skupinu, izbacila Engleze i...

omogucila RUSIMA da igraju! A Srbija??

a vidis
22-05-2008, 08:23
da ti o fusbalu (balunu) nista ne znas.A ti ne znas ni ca je to.Ne more se u reprezentaciju stavit one vase igrace, nisu nasi. A oni nasi nevaljadu.
I eto ode prvenstvo u ×××××.
I ti kazes MI, nije ovo vrime za klanje di si bija najboji.

Niti
22-05-2008, 10:19
rijeci o - recimo Srbiji...