PDA

Pogledaj cijelu verziju : J**o ti ovako prvenstvo



Zidane
13-06-2002, 09:39
Ukratko, ×××× ti ovako prvenstvo, kad ne mozes kao covjek sjesti u 8 ili 9 gledati utakmice, cugati (nema Argentine, Francuske) sta treba da gledam Esmeralde po terenu i to u 9 ujutro ili 1 popodne...nek ide sve u pm.
:smile09:

M_7
13-06-2002, 09:50
ne znam sta da kazem, ali zasto tolko nogometa na ovom forumu... ?????????? :smile09:

rapajic
13-06-2002, 14:30
eto decki,to je bilo to

Curik
13-06-2002, 14:47
Nevjerovatno ali nakon onako "uspjesne" pobjede nad Italijom da sad izgube....



Mora da je opet vlaga u pitanju!

Girrari
13-06-2002, 15:17
Ja sam siguran da bi mi s foruma uključujući sve netrpeljivosti bolje odigrali. Barem bi se više trudili. Ali neka, drago mi je bar kaj sada neće dobiti pare za prolazak u osminu! MOŽDA se ti novci pametnije iskoriste, eventualno u zakladu "dajmo im da trče"!!! :smile09: :( :smile11:

INTCP
13-06-2002, 15:36
Forza Italia

to sam ja cirohito
13-06-2002, 15:54
Sudac je kriv za sve, da, da, su-dac.

Pomalo i vlaga........

Calibra Zender
13-06-2002, 18:15
Ma trebao nas je još sudac oderati na tekmi s Italijom i priznati regularne talijanske golove i tu bi bio kraj priče. Nema se za čime žaliti jer nemamo kvalitetu za drugi krug.
"Nigdar z kuruznice štila za motiku!"

Kakva bi to bila šteta da smo pobijedili Ekvador i sto puta bolja momčad Italije išla bi doma. Sva sreća da nemamo pojma.


Svi se samo bunimo na nešto, suce, vlaga, temperatura, a nitko da se sjeti kako su nas prije mazili. Dakle,

1.kvalifikacije za France '98, uzvratna tekma dodatnih kvalifikacija s Ukrajinom. Ukrajina vodi 1:0 i anulirala je prednost iz Zagreba i vuče brzu kontru i zabija regularan gol, ali ništa. Sudac sudi nepostojeće zaleđe (sve ste to mogli ponovno vidjeti u reprizi ovih antologijskih utakmica). Tu bi bio kraj priče za France '98 jer smo igrali ko babe u Ukrajini i nema šanse da bi uopće prošli Ukraince i išli u Francusku.

2.France '98, tekma s Rumunjima. Asanović pada u 16-tercu ko da ga je šmajserom netko pokosio i eto penala iz kojeg postižemo jedini gol za prolaz u slijedeći krug. A penal nije postojao, Asanović je odglumio u stilu najboljeg filmskog glumca.

I sad šlag za kraj, tekma s Italijom prije par dana. Ponište im barem 1 regularan gol, ako je uopće i jedan bio neregularan. Katastrofa. Nama tamo nije mjesto. Kvalificirali smo se na jedvite jade i to je naša realnost i maksimum!

alfist_zg
13-06-2002, 18:23
zato nas calibra sve pamti..slazem se calibra.
ali meni se ni talijani ne svidaju...igraju malo papanski.
sad navijam za brazilce---> samba do brasil FUDBAL :))

q10
13-06-2002, 18:47
××××te na ovu sam tekmu skoro suze ronio ali ××××ga bili su bolji svaka čast

okac
13-06-2002, 18:52
kako su igrali daleko su dogurali! Svu su sreću ispucali još sa Italijom. Njima je tak svejedno, lova je u džepu. Da li je netko primjetio Olića? :smile11:

zonta
13-06-2002, 20:49
Imaš ti pravo Zenderu, ali ja svejedno ne mogu prežaliti što su nas Francuzi izbacili iz finala ’98, to je trebalo biti naše prvenstvo, oni nisu bili ništa bolji.
×××× ga, ali nema veze, bar smo se jedanput proveselili…..

Calibra Zender
13-06-2002, 20:58
Proklet da je Thuram, Bobanovo driblanje na 20-tak metara od našeg gola i neka su prokleta ta prva dva gola koja je u životu Thuram zabio za francusku repku. A možda su mu to i jedina. Brazil bi bio pao, prokleta šteta. Samo je bilo pitanje tko će doći u finale i nokautirati grogiranog Brazila ko Lewis Tysona!http://img.iskon.hr/kl/2002/06/09/0002002v.JPG

mara
13-06-2002, 21:03
ma dajte decki pa i englezima i ircima i svabama i svima iz europe je bila vlaga pa su trcali i borili se. a ne ona tekma protiv meksika.pa onaj se stadion trebao nazvati SETALISTE DAVORA SUKERA I ROBERTA PROSINECKOG.
ovi nasi uopce ne trce!
i nismo zasluzili da idemo dalje!mi smo natprosjecno limitirana momcad.nama treba neki svabski ili talijanski izbornik koji ce nas nauciti trcati i boriti se,a ne samo da se preseravaju po terenu i bas ih briga jel gube ili dobivaju

Calibra Zender
13-06-2002, 21:08
Mara, kako to misliš "MI"?

Pa "VI" niste niti bili na prvenstvu, a "MI" smo se malo obrukali! :))

Calibra Zender
13-06-2002, 21:14
http://www.lekke.net/navijaci.jpg

Ludo, ne?

Jel netko primjetio naše navijače na tekmi s Italijom (ako se ne varam) kako stoje na tribini, isto tako svaki drže po slovo i piše doslovno:"I mi bi jebali"!

Bilo je u kadru par sekundi. Ima tko snimku pa da provjeri? 100% sam vidio dobro!

Cirolito
14-06-2002, 08:24
Izgleda da Hrvatska nije ispala, ima jos sansi. Igra se u barazu na Plesu, Hrvatska - Argentina (na male)he, he,he

Naprijed Turska, ole ole ole

zonta
14-06-2002, 14:56
Jeste vidjeli šta su napravili Portugalcima ? Ma sramota, dva isključena bez veze, samo da bi domaći išli dalje. Katastrofa. Ali nema veze, sjebat ih već digići.
Forza Italia, forza Alfa, dosta je više tih žuća (u svakom pogledu).
;)

mara
14-06-2002, 22:47
kao sto rekoh to je hrvatsko bosanska repke pa zato kazem MI.puno internacionalaca iz bosne :)) :)) :))

laka
14-06-2002, 22:53
samo naprijed
http://www.mzt.hr/mzt/hrv/djelatnosti/medjunar/bilatera/turska/turkey.gif

laka
14-06-2002, 22:55
http://www.mzt.hr/mzt/hrv/djelatnosti/medjunar/bilatera/turska/turkey.gifhttp://www.mzt.hr/mzt/hrv/djelatnosti/medjunar/bilatera/turska/turkey.gif

Šuker
15-06-2002, 19:19
Ma ×××× vas taj dosadan nogomet.

zonta
18-06-2002, 20:00
Za koga sad navijati kad nema Talijana ??? :smile11: :smile11: :smile11: :smile11: :smile11: :smile11: :smile11: :smile11:


.....i hoće neko stati na kraj žutima

Girrari
19-06-2002, 09:23
Ovo svj. prvenstvo je fijasko za suce; kako linijske, tako i glavne.

mytbyte
19-06-2002, 14:10
Ma kakav fijasko: svi se izvlace da ih je sudac za×××× jer bi inace, kao, pobijedili! Ma nemoj, da si davao golove kad je trebalo, a ne igrao ko pickica (mislim protom na Talijane i nase) ne bi izgubio od Ekvadora ili Koreje. Suci grijese, pogotovo pod pritiskom kao sto je svjetsko prvenstvo, ali oni ne odlucuju utakmice. Mada bi svi mi htjeli da je tako pa da se mukte izvucemo.

Calibra Zender
19-06-2002, 14:40
S jednim djelom se slažem. Treba zabijati i boriti se pa se koliko toliko eliminiraju greške sudaca.

Ali oni debelo odlučuju utakmice. Pogotovo našu protiv Talijana gdje su im barem jedan, ako ne i oba gola regularna poništena. A sada je Talijanima poništen i regularan gol protiv Koreje (opet izmišljeno zaleđe)koja je s debelom pomoći suca protiv Portugala (crveni kartoni šakom i kapom dijeljeni Portugalcima) prošla dalje.

A najveća katastrofa su suci iz zemalja gdje igraju još s kockastim ili u najboljem slučaju jajčastim loptama bez mreža na golovima i aut linija. Treba dati europskim sucima koji sude Ligu prvaka i Kup Uefa da sude i prvenstvo, a lijevi suci nek se kale na svojim lijevim ligama.

Raketlina
19-06-2002, 15:25
Jes, jes nek idu u varazdin nek se kale.

Girrari
19-06-2002, 16:36
Calibra, ovo je prvi put da se od prvog do zadnjeg slova apsolutno slažem s tobom.

mara
19-06-2002, 17:08
ma ja navijam za engleze.oni daju 3 komada pa sad ti sudi i penal i iskljucuj ali je 3:0.ovo prvenstvo treba ispocetka.gle sad su u cetvrtfinalu SAD i senegali i korejci...ne kazem da nisu dovbro igrali ali nije to to.ne mogu oni biti bolji od argentine cija momcad vrijedi milijardu maraka.a brazil je imao laku skupinu, prelaganu!!!!a argentina najezu tako da su svi favoriti poispadali.kazem opet,i ovi drugi igraju dobro ali ne moze momcad koja vrijedi 100 milijuna maraka,ako i toliko,i igrati 7 utakmica kvalitetnije i bolje od jedne engleske.englezi su trebali biti u finalu sa brazilom.a portugal jje nepravedno ispao.po igri su mi najblji bili URUGVAJCI!ZADNJA IM JE TEKMA BILA MRAK!neki su zasluzili ici dalje ali nije bilo mjesta kad su neke skupine bile prelagane!
KAKVO JE OVO SVJ. PRVESTVO KAD BEUSAN KAZE OTVORENO DA SU SUCI NA STRANI DOMACINA(STA BI BILO DA DOMACINI IZGUBE U PRVOM KRUGU?).PA ZASTO ONDA IGRAJU PRVI KRUG KAD MORAJU U 2.NEKA ODMAH BUDU U 2.KRUGU.
a i talijanima je uvjek netko kriv.momcad za svjetskog prvaka trba koreju voditi sa 2:0 pa im suci nece biti krivi.bila je emisija da su uvijek imali srece u 1. krugu PA TAKO I SADA!!!!!!!!jednom su sa 3 nerjesena isli dalje.glupost!
gledajte engleze,irce to je igra!
i zanimljivo svaka zemlja ima neki motiv zasto se bori.npr irci su psihicki jaka momcad,svabe radisni i puno trce(i to ih je spasavalo da budu u zavrsnicama cak kad su imali nikakvu momcad kao sada),englezi tvrdi i beskompromisni,koreanci imaju kao motiv cast...a mi sta mi imamo?nista!!!!! gospodi se ne da igrati!ja imam osjecaj da nasa repka je jedna od rijetkih koja jako malo trci po terenu,snaga je na nuli,ja bi sa deckima iz kvarta vise trcao i dostatan bi mi bio motiv da me gleda pola milijarde ljudi i da svi vicu MARA, MARA, MARA.ja kad gledam irce oni se trgaju po terenu :)) A ovi nasi katastrofa.
prije je u americi bila smrtna uvreda kad kazes nekome da je kinez a sad je NAZALOST kad mu kazes da je hrvat!

mara
19-06-2002, 17:15
i jos nesto o talijanima!PREVISE TAKTIZIRAJU!prosla su ta vremena kad su to mogli!
kako ti glupi izbronici nisu vidjeli kako su prosli Spanjolci kad su cuvali 1:0(sto je vise nego premalo kad je knock out sistem)i izbacili sve napadace a irci stavili napadacku momcad i izjednacili a ONDA PRODUZECI SA 30 MIN IGRE i ZLATNIM GOLOM.jel to bilo mudro?koma!!!sad ti moze dati gol na srecu i onda moras u produzetke.1:0 je premala prednost da bi cuvao rezultat!pa zasto ih placaju nego da gledaju i uce kako postaviti momcad!pa ja koji nisam nogometni strucnjak sam to skuzio!sve momcadi su jake i moras samo napadati i kad imas 2,3 gola u djepu onda mozes mozda se BRANITi.kazem mozda jer pogledajte senegal - urugvaj sa 0:3 na 3:3.

Girrari
19-06-2002, 19:27
Ma imaš Mara ti pravo, ali ovi Koreanci mi fakat jedu živce. Ne krijem da su mi Talijani nakon nas daleko najdraža momčad, ali...
Jest da su se trebali više potruditi i zabiti kosookima barem tri gajbe, no sudac je u gotovo svim susretima Koreje odigrao presudnu ulogu. Nažalost nisam gledao tekmu Koreja-Poljska, ali sada razvikani Korejanci nisu uspjeli pobjediti SAD. Protiv Portugala nisu mogli dok sudac nije isključio 2 portugalska igrača. Niti Talijanima nisu bili predostojni protivnici, ali onda je sudac morao isključiti Tottija za istu situacija za koju je na početku utakmice sudio penal Korejancima, poništiti regularan gol Tomassija.
Da ne spominjem crveni stadion na kojem Talijana gotovo nije bilo.
Pa ne bi se sada ni čudio da pobjede i Španjolsku. Uz veliku pomoć suca i na vlastitom terenu prepunom domaće publike zaista nije teško pobjediti čak i Brazil.

zonta
19-06-2002, 19:52
Istina Girarri, i meni sva ta euforija oko Koreje lagano ide na ×××××. Jedino su Poljake pobijedili čisto, ali njih su dobili na galamu 40,000 fanatika i na sprinteve od početka do kraja utakmice. Protiv Portugala su im suci širom otvorili vrata do pobjede kao i sad protiv Italije. Ne bi se čudio da sad odu i do finala, jer tako sam mislio i ’98 za Francuze i samo sam čekao da ih neko nabije, a oni postali svjetski prvaci. :(
A Mara, oko toga da se Talijani previše brane- pa zabili su 4 nepriznata gola !!! I protiv Koreje su imali više šansi bez obzira na “presing” domaćih. Ne mislim da su bili najbolji na prvenstvu, ali definitivno nisu trebali ispast od Koreje.
Fakat od srca želim Španjolcima da im uvale lijepo 4-5 komada u prvih pola sata, pa da konačno prestane sva ta euforija oko novih nogometnih velesila s dalekog istoka.
BTW- najbolji nogomet su za mene igrali Rusi. Baš šteta za njih, a i izbornik je bio prava faca............

:) :)

Scarface
20-06-2002, 10:12
Meni se čini da ovaj mara ima nešto opako protiv talijana i italije i tl. auta, kako i nebi bosnjo je bosnjo. Ajd jarane moj oooooooooooooooooooooojjjj.

Scarface
20-06-2002, 10:18
Pa čekajte malo ipak je Trap najveće legenda šta se izbornika tiče. Pa sjetite se onog lupanja po staklu, a iza FIFA-ini ljudi. Legenda. A ona živčanost i nekontrolirani ulasci u teren i prepiranje sa pomoćnim sucima. A talijani oni su trebali ići dalje, 5 golova im je poništeno od kojih su 4 regurlarna. Tu nešto smrdi. Žalosno.
Nabijem ti kosooke. Španjolci će im uvalit par komada hehehehe.
Zar nisu južna koreja komunjare???

Scarface
20-06-2002, 10:20
Majku im ××××× komunjarsku. Pičke crvene. Ubio bih komunjaru iz zabave. Jel ko gledo moj film? Pacovi crveni.

mara
20-06-2002, 13:34
ti scarface.. odi malo do vrapca.ti tamo mozes bez najave!odmah ce te primiti preko reda.
nisam je protiv talijana!igraju mi malo jalovo.dali su oni golove i ovi su im majmuni ponistili ali to je malo jalova igra.

mara
20-06-2002, 13:38
igraju sterilno!to je bola rijec!
meni su od svih najbolje igrali urugvajci u zadnjoj tekmi.
i meni idu na zivce ti kosooki!i to da domacim mora biti svjetski prvak.ja sam 1000%uvjeren da su francuzi kupili naslov.imaju oni dobre igrace ali to nije to.brazil je igrao koma proslo svjertsko i dosao u finale i tomi je sumnjivo.
za sada mi najbolje igra brazil i engleska!

mara
20-06-2002, 14:03
ovo prvenstvo mi je bez veze.po meni talijani igraju takticki a to se vidi iz is sustava 4-4-2 a ne 3-5-2.prema tome previse taktiziraju.cuj to sto je ma klupi TRAP nema nikakve veze,pogledaj SAD,oni nemju nekog glasovitog trenera pa ipak igraju dobro.najveca glupost je u nogometu kad igrac fula prazan gol i onda je za poraz kriv trener.pa ne igra on nego igrac!
na argentinskoj klupi bi trebao biti CUPER iz intera!ja sam navijao za argentinu ali i oni su jadno odigrali!

talijani su imali priliku dati gol pa nisu.istina da su im ponistili par golova,ali kad realno pogledas vieri je fulao prazan gol i onda su im krivi suci.jesu, krivi su ali ne za sve!
talijani u tome malo pretjeruju!
i ja sam bio za da talijani idu dalje!
i ja se nadam da ce im spanjolci dati 4,5 komada.

prof.zemljopisa
20-06-2002, 15:57
juzna koreja je sve samo ne komunisticka,uvlace se amerima skoro ko mi

komunjara je sjeverna i zato su u silnom ratu(ko ist i vest dzrmani)

Psihijatar
20-06-2002, 16:00
ne,ne, njih treba svakako poubijati jel dA scarface ili kako se vec nazivas!

Calibra Zender
20-06-2002, 18:57
Nisu Francuzi kupili nikakvo prvenstvo '98. Onda su bili najjači i kapa im dolje. Da je bilo sreće, mi i ih bili izbacili, ali ovako...

A Italija kad igra svoju igru, onda ne igra 4-4-2, nego 4-3-1-2!

sasyu
20-06-2002, 19:44
Koreja igra kako i radi tj. do kosti. Možda nije lepo ali prolazi. Na kraju samo se pobednici pamte. Još su veći fanatici u poslu. Žao mi je što niste vi dokrajčili naduvane zvezde iz komšiluka i prošli.

mara
20-06-2002, 20:56
calibra ne igraju 4-3-1-2, nego 3-5-2 tj po novom to je 3-4-1-2,ali to je po meni isto.to je3 njihova igra a ovo ostalo ih je poslalo kuci

doc
20-06-2002, 20:58
kao sta sam vec negdje napisao:
Italija je ispala, za mene je ovo prvensto zavrseno.

M_7
20-06-2002, 21:12
i za mene je gotovo prvenstvo odkad je italija ispala slazem se sa docom to je jedina europska momcad koju volim, vise nemam favorita, ali bas sutra kad je najbolja tekma do sad na svijetskom ja moram u zagreb pa da popizdis, a nis bum tam zicao neku telku....

mara
22-06-2002, 13:38
za mene je prvenstvo zavrsilo kad je engleska ispala i kad su ispali spanjolci.
SAD NEK MI NETKO KAZE DA OVO PRVENSTVO NIJE KUPILA KOREJA!PA JESTE LI GLEDALI OVO SA SPANJOLSKOM?
KAKO TO DA DOMACIN UVIJEK I OSVOJI PRVENSTVO ILI ODE U ZAVRSNICU?NEK ×××× NEKOME DRUGOME KAKO SU DOBRO IGRALI.
najbolje bi bilo da europljani sljedece prvenstvo bojkotiraju i da nitko ne dodje na njega dok ne stave suce iz europe!ovo je ziva kradja!

mara
22-06-2002, 13:52
i samo ako malo pogledate koliko imaju sansi za gol,a
koliko ih se iskoristi?niti jedna!zasto?jer su to amateri!!!!!!
oni imaju prilike ali ih ne mogu iskoristiti jer to nisu klase
igraca kao u europi,argentini...cijela je europa lose igrala!
zato ovi kosooki idu daleko a i kupili su suce.
to su amaterska rijesenja koja koriste afrikanci a i kosooki!
jel gledate kako stopaju loptu?to mi je najzanimljivije!
i onda kazu da su to klasni igraci iz tungzuije!ma oni su za nista!

zonta
22-06-2002, 15:47
Da Mara baš mi je to isto upalo u oko. Štopanja na razini klinaca u juniorskom kampu. Neću više ništa prognozirati, jer sam sve fulao u vezi žutih. Volio bi da ih barem njemački stroj zgazi, ako krenu ozbiljno možda bi i mogli.

Ovo protiv Španjolaca je žalosno komentirati, sudac ne svira aut Koreancima, a lopta je debelo prešla crtu i onda 10 min. poslije svira Španjolcima aut a lopta jedva da stoji na crti i to u mrtvoj šansi za gol. Onaj poništeni nisam vidio, ali šta nije čudno da skoro sve pobjede Koreje malo smrde. Niti jedna sudačka odluka nije išla protiv njih, nego uvijek u korist im. Ne bi ništa rađe nego da ih neko nakanta sa 6/7/8-0, jer čini mi se da su ovi umislili da znaju igrati.

:( :(