PDA

Pogledaj cijelu verziju : DOLIJAO JOS JEDAN SRPSKI KOLJAC ALI OVAJ OD WW2!

dubo
30-03-2009, 21:38
Ne vjerujem - ali DOGODILO SE JE! Nadajmo se da BAR JEDAN OD SRPSKIH I KOMUNISTICKIH TITOVIH KOLJACA - DUBAJIC - A I Srpski KOLJAC iz 90-ih, organizator itd...

NADAJMO SE DA CE DOZIVJETI DA MU SE SUDI! KOMUNISTICKI ZLOCINCI SU IZJEDNACENI SA NACISTICKIM ZLOCINIMA IZ WW2! TREBA SE ZURITI! JAKO BRZO... DA SE SVE STA JOS ZIVI NA SUD!!

Zamisli
31-03-2009, 08:07
pokokao skoro 50% Smetlista u 7 dana! A ja se sjecam da se je sa tim hvalio negdje pocetkom 90-ih - ali je dodao poslije da ipak nije dobro spavao! Da to mozda nije bilo na mjestu! A ipak je svinja koljacka dozivjela toliku starost! Bog je nepravedan!

Ako ima malo pravde treba ga privesti dok je ziv - isto kao i Fritzel - da zadnje mtrenutke zivota razmislja kakav je koljac...

BACANJE
31-03-2009, 08:50
Protiv Sime Dubajića (86) Županijsko državno odvjetništvo u Zagrebu podnijelo je istražni zahtjev zbog ratnog zločina koji je na kraju Drugoga svjetskog rata počinjen nad zarobljenim domobranima i ustašama.

Bacani u jame
Dubajić, koji živi u Srbiji, tereti se da je kao zapovjednik Motomehaniziranog 4. odreda Jugoslavenske armije formirao posebnu jedinicu od 70 vojnika čiji je jedini zadatak bila egzekucija zarobljenih pripadnika domobranskih i ustaških postrojbi. Prema Dubajićevoj naredbi, poseban vojni odred organizirano je zarobljenike iz Kočevja u Sloveniji odvozio na udaljenije mjesto Kočevski Rog gdje su bile organizirane likvidacije.

Prema istražnom zahtjevu koji je podignut danas u Zagrebu, te planirane egzekucije provodile su se u razdoblju od 26. svibnja do 5. lipnja 1945. godine, a na području na kojem je egzekucije organizirao S. Dubajić ubijeno je najmanje 13.000 ratnih zarobljenika. U zahtjevu za provođenje istrage navodi se da su likvidirani zarobljenici bacani u jame, a onda je preko njihovih tijela pobacano vapno. Predistražni postupak protiv Dubajića trajao je dugo jer je od zločina proteklo puno vremena i bio je zahtjevan posao prikupiti dokaze o partizanskom zločinu. Postoje dvije skupine dokaza. Jedna se odnosi na dokumentaciju o zločinu koja je sažeta u knjige pojedinih povjesničara ili se nalazi po arhivima.

Traži se i tjeralica
Drugi su dokazi svjedoci. Prema informaciji iz Državnog odvjetništva, nekoliko je živih svjedoka. Potraga za dokumentacijom koja govori o zločinu i za svjedocima vodila se u više država na prostoru bivše Jugoslavije te na području nekih drugih država. Posljednji dokumenti pristigli su u ožujku iz Mađarske. U istražnom zahtjevu predlaže se da se za Dubajićem raspiše tjeralica.

ti si
31-03-2009, 15:51
bas jadan :)) sam sa sobom se tu razgovaras vidis da nikoga ta besmislena tema ne interesuje pa ti rijesio da pricas sam sa sobom ,jer si tu uvijek sam cucis i ubijas sebi dosadne sraracke dane. :)) Ti bi prvi prtebao biti vec odavno u prdekani jer nisi jer si gori ood mnogih koje optuzujes bez ikakvih dokaza.sta mislis koliko bi vas ostalo na slobodi da je pravde i da vas kaznjavaju sta ste sve cinili..Sa time ste potvrdili da vam je drzava napravljena na Genocidnoj tvorevini i da srbi imaju sada pravo da vas tuze za sva zlodjela koja ste im pocinili u oba rata.Necete vi ostati postedjeni a zrtve optuzivati da bi sa time zamaskirali svoje zlocine i zvoja zlodjela.

Ma zadnje
31-03-2009, 18:40
ce mu misli biti da ce svijet znati kakav je bio masovni ubojica - koljac, smrad - i u tom ce saznanju umrijeti! Kao i svako srpsko govno! KOLJACKO!

ISPOVJEST KOLJACA
31-03-2009, 18:45
Bivši Titov partizanski zapovjednik Simo Dubajić, osumnjičen za ratne zločine u Kočevskom Rogu, još od 1990. godine govorio je o zločinima za koje ga se danas goni. O tome je prije tri godine objavio i knjigu, a sve je priznao i pred TV kamerama.

Intervju je dao TV Sloveniji, objavljen je 21. siječnja 2005., a vodio ga je beogradski novinar Miomir Marić. I knjigu i snimku razgovora Državno odvjetništvo još je u kolovozu 2007. dobilo od Počasnoga bleiburškog voda.

Bacili trotil
Dubajić u razgovoru govori kako su ga jedne noći u Šentvidu probudili njegovi nadređeni, Ivan Maček Matija, Maksimilijan Baće i Jovo Kapičić. Tada je bio u 22. godini i naredili su mu da ide sve pobiti. On kaže da mu nije bilo lako, kako je znao da se to radi, ali da nije vjerovao “da će sve ići tako kako je išlo”. Po naređenju je došao u Kočevje, gdje su prihvaćali ratne zarobljenike koji su dolazili u željezničkim vagonima.

On je, kaže, zarobljenike primao, a neposredni izvršitelji egzekucija u Kočevskom Rogu bili su Dinko Periša i Pero Božinović, obavještajni oficiri 11. dalmatinske brigade. Dubajić kaže da je bilo i drugih, ali im se ne sjeća imena. Oni su ga izvješćivali o svakoj grupi koju su poubijali, u kojoj je bilo od 300 do 500 ljudi, a Dubajić im je rekao da u jame bace trotil kako se slučajno netko živ ne bi iz njih izvukao.

U filmu napominje kako je znao da se događaju stvari koje nije želio vidjeti, pa zbog straha od onoga što bi mogao vidjeti nije želio ići na mjesta egzekucija iako su ga zvali. Kaže i da su zarobljenici molili da ih se ne skida prije ubijanja, ali on je naredio da ih se skine do gole kože.

Pijan svaku večer
Dubajić navodi i da je barem desetak partizana koji su ubijali završilo u ludnici jer nisu mogli izdržati toliko masovno ubijanje, i to zato što su bili trijezni. Dubajić pak za sebe kaže da je bolje prošao jer je svaku večer bio pijan.

Na kraju kaže kako je to tada radio jer su bili vođeni velikim idealima, a da se poslije vratio pravoslavlju i Dostojevskom te da sad mora ispovijedati svoje grijehe i tražiti praštanje za počinjene zločine. Priznao je da je počinio 13 zločina, a priznanje je zatražio i od drugih, uz ostalo i od Đoke Jovanića i Rade Bulata za ono što su, kaže, radili u Lici i Dalmaciji 1941. i 1942. godine.

Dobicete
31-03-2009, 23:22
Dubajica kad na vrbi rodi grozdje. Srbija ne isporucuje svoje gradjane.

Dobicete ga kad i Veljka Kadijevica.
HAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAA

Pa nisu
31-03-2009, 23:44
ti Srbija i Rusija kurtolicka zemlja Australija, americki papet.

Gledam sinoc na TV kako Australija treba da isporuci nekog navodnog ratnog zlocinca iz II sv rata Madjarskoj.
Kazu pravosudje AU na ispitu jer se ne veruje u fer sudjenje u Madjarskoj.
Pravosudju Madjarske clanice EU se ne veruje, a veruje se lakrdiji od pravosudja u Hrvata, pravosudju kao jedne od glavnih kocnica ulaska HR u EU godinama!!!

Dupli standardi, dvolicnost, pristrasnost, diskriminicija, ovoga puta ne toliko u ime Oca i SIna i Duha Svetoga koliko u ime dolara i NWO predvodjenog Ocem broj 2.

Na neki
01-04-2009, 08:31
nacin razumijem jadnog Simu Dubajica - ali on je i u 90-im PONOVO kretao u zlocin!
NE ON MORA PROVESTI ZADNJE DANE U SPOZNAJI DA JE NAPRAVIO JEDAN OD NAJTEZIH ZLOCINA U WW2...

Pobiti tolike ljude - u par dana! COVJECE!!! ko to normalan moze...!

Pobiti
01-04-2009, 10:58
moze samo Francetic Jure i oni sto maskrirase vernike u crkvi u Glini.

A da je Dubajici uradio malo zesce, ne bi isto imali 90te.

I kada cete dobiti Simu, nisi mi rekao?
Ja prognoziram kad na vrbi rodi grozdje, a sta ti kazes?

Na vrbi
01-04-2009, 12:47
nemoze da raste gozdje, previse srba visi na njoj i tako su vrbu zajebali.

kakve vjernike?
01-04-2009, 14:09
A na koncu konca - sta je to naspram tolikih hiljadaaaaa to ... usporedi to! - ZAROBLJENIKA! POSLIJE ZAVRSETKA WW2!! HALOOO!

Vidis takve stvari i na stotine jama koje su Titovi partizani za sobom ostavili - a tu ima oko 200 000 pobijenih - a svi poslije 08-05.1945 - RAZORUZANIH!

TAJ ZLOCIN je jedan od definitivno najvecih za WW2!

taj
01-04-2009, 18:12
vas tito da vas je pobio sve ustashe sada bi drzava bila jaca od svicarske ,neboi se ustashe uvijek kezile i smisljale novo zlo.Trebalo vas je sve zlocince po kratkom postupku i danas bi se znalo ko je posten Hrvat a ne mesic skalaburio sve i sad sa pravom svako misli da su svi hrvati Ustahe i zlokovci.
sta ste vi ustashe zamislili da cete sada vladati svijetom i da treba sav posteni narod osudjivati koji je se suprostaljo vama i vasim faistima braci cetnicima koji ste zajedno na celu sa Pavelicem i drazom bili desna ruka hitlera .hitler je najvise ubijao tudine a vi ste ubijali svoju bracu srbe sram da vas bude dabogda vam se sjeme zatrlo ,nikada nejmali nikog svog ,sve vam se zatrlo.
Kako te nije sram te gluposti provoditi ,sto ste vi ustadhe bez obraza i stida,jerste bez mozga da usudjujete oslobodioce na koji ste racun i vi ostali da zivite sa jednskim pravom sa postenim narodom koji se krvavo borio za slobodu i protiv vas zlikovaca i svabski krvnika.Sad cete optuziti Srbe da su odgovorni za svakog ubijenog hitlerovca .znate li vi da su hitlerovci i ustashe pobili na milone ljudi a vi bi sada sipali prasinu za one koji su trebsali bili odma strijeljani a to sto su se nalazile familije to su ih nasilno vodili sa sobom pa bar tako je istorija zabijlezila,da bi sacuvali svoje dupe, nisu oni gldali na familiju ,jer da jezu bili bi ljudi a ne zvijeri.

ma zna to
01-04-2009, 18:14
..sve tetka-dorka samo on nema gdje vrijeme provoditi pa se uhvatio ovog foruma kao lud ludnice. :smile16:

A TEBI NE
01-04-2009, 23:13
Bi palo na pamet - ne bi ti malo savjest proradila - pa da kazes - vidi bogami - ja nisam znao za to - a kako bi i znao u onom YU sistemu diktature, sveopce lazi, dirigiranim i filtriranim vijestima kojima sam hranjen cijelog zivota! Dakle po tom pitanju JA nisam kriv!
Znaci - ako su (MOJI) partizani pobijali oko 200 000 neprijatelja - razoruzanih i poslije zavrsetka Znaci da su Hrvati po tome principu MOGLI pobiti SVE svoje neprijatelje - dakle nas - SRPSKA GOVNA - TERORISTE, KUKAVICE, koljece i destruktore Hrvatske, silovatelje i one koji su im napravili NECUVENE ZLOCINE! - A oni - ETO, nisu kao moji patizani - oni su nas SVE pustili - sta formalno "civile", - a i sve vojnike - u velikoj mjeri i sa UKRADENIM HRVATSKIM TRAKTORIMA! Mi Srbi smo zaista jedna nevjerojatna GOVNA, LAZOVI, Gnjide.... Sram me je biti Srbin...

Ponosni SRBIN
02-04-2009, 16:10
-samo se ti tjesi BECKI KONJUSAR, i ti sam znas kao i svi ×××××ti da se ni jedan srbin nema zasto sramiti a pogotovo vas krvolocnih ustasha koji ste u svijetu najpoznatije ljudske zvijeri koje ste na tako malom prostoru napravili toliki Logor Jasenovac u kojem ste mucili zrtve dok su se drugi birili za slobodu vasih porodica i vas sami nakaza ,koji ste mnogi prelazili na kraju u Psrtizane i lagali lazne svijedoke dovodili da vam svijedoce da ste bili u partizanima da bi dobijali pare sto ste ubijali najac .Uvijek ste se sluzili zlom i lagali i narod i boga ali dokaze kao sto je Jasenovac koji vas prestavlja ko ste i sto ste i Slavonija koja je i sada pusta ,dok vi besramno i pored toga neodustajete od onoga sto vam je u krvi a to je laz ,podvale zlo i izazivanje krvoprolica.Mores izmisljati sta ti na pamet padne ali vi ste svijetu u ocima kao teski lazovi i nacisti.Ubij ubij Srbina sve govori kakvi ste svakog trenutka ,mislim da ne treba za vas suvisne rijeci trositi ,vec blago onome kome niste susjedi.
"Sacuvaj nas Boze Kuge .Rata i Hrvata ,to su vam porusili svabski saveznici ,a sta onda da misle drugi ili Srbi i muslimani nad kojima ste zlocine vrsili. :smile17:

Daj jednom
02-04-2009, 22:01
sagledaj cinjenice - izadji iz hipnoze...

Ja cu ti biti posten i reci ono sta vecina Hrvata NE BI rekla - a to je: Da su PARTIZANI pokokali SVE neprijatelje Belogardejce, Ustase, Domobrane, Cetnike i MASU CIVILA koji su se sa uniformiranima povlacili (Bjezali na ZAPAD!) itd... Dakle NECU lagati i reci SRBI! A POKOKALI su ih po PARTIJSKOM naredjenju gdje je sigurno Tito imao glavno rijec! Sta je najgore - TAJ zlocin se je tako hermeticki tajio - i njega komentirati je bilo opasno po zivot - a ako bi i neko to negdje spomenuo - bio je automatski nacionalist, neprijatelj drzave itd... NA STO ti to slici? Na kojim temeljima je YU nastala? BLATNIM, SMRDLJIVIM, ZLOCINACKIM! - a takva je PERVERZNA drzava morala propasti... odrzavala se je predugo... no sad je jedva ostala ista od te STRVINE! BLJARK....

jedi
03-04-2009, 04:44
govna ustashki smradu da su vas bogdom pokokali sve do jednog ,rata sigurno vise nebi nikada bilo.×××× i partizane i tita kad su vam dozvolili da nastavite zivjeti a zna se koji ste zlikovci bili.
Od×××× i ti i tvoja ustasija ,kako vas nije sram takvo pitanje oste i postavljati ,pa vi ste trebali biti streljani gdje ste se god nalazili ,vi niste imali prava na daljni zivot i da sada ponovo kezite zubne na antifasite. :))

Sta se tice
03-04-2009, 08:44
POKOKAVANAJA HRVATÀ poslije WW2 - (selektivno) mislim da to ne bi uopce bilo moguce - jer su vecina partizana bili Hrvati (OK, u onih zadnjim mjesecima WW2 kad je Tito preobukao stotinjak ili vise hiljada KOKARDASA CETNIKA u partizene (i stavio im zvijezdu) onda vas je bilo mozda i vise od Hrvata... ali samo onda u FINISHU!

ALI MI smo vas NMORALI POKOKATI SVE za OLUJE! SVE DO JEDNOGA! Dakle i GOVNO POPUT TEBE danas ne bi bilo tu i kontaminiralo neki HR forum.... Drzava bi bila harmonicnija i cisca...

NO kao i uvjek kroz povjest - kad smo bili jaki - a snagu smo stvorili u ocajnickoj samoobrani - tu snagu NISMO iskoristili - i PUSTILI zlikovce i zavojevace da NEKAZNJENO odu kuci - i TI sa njima! I sad? smrdeis tu i kontaminiras - a jos uvjek u hipnozi...! I nimalo se ne sramis zlodjela TVOJIH Partizana! i Tita!

"mislim
03-04-2009, 12:42
da to ne bi uopce bilo moguce - jer su vecina partizana bili Hrvati"

Najvise bilo Hrvata u partizanima, Vrhovni komandant Hrvat, pa sto optuzuete Srbe za decimiranje u Blajburgu???

I kako to da vas je toliko bilo u partizanima (antifasistickom frontu) ako proglasavate Tita najvecim zlocincem?

Bog ×××× koliko lupas i koliko si kontrverzan, kao i onaj rubbis sto slusas i citas, da te treba ba Vrapce pod hitno.

Joj muke vase, kako proglasiti Tita najvecim zlocincem a istovremeno se predstaviti kao antifasista?
Kako od prostitutke postati postena zenska???
Ja vam uopste ne zavidim.

a ovo je dobro
03-04-2009, 12:52
"Vidis takve stvari i na stotine jama koje su Titovi partizani za sobom ostavili ..."

Pa Tito je vas, ×××× ti Tito kevu.

Nego da se vratimo Simi Dubajicu. Postavio sam ti pitanje kad cete dobiti Simu? Uopste, sta mu mozete?
Ah setio sam se, mozete da mu pljunete pod prozor.

A kako bi bilo
03-04-2009, 16:39
da pljunemo na onu usranu pizdu tvoje matere, iz koje si se ti usrao, govno blesavo. :smile16:

03-04-2009, 23:17
U blizini granice Hrvatske i Slovenije, kod mjesta Rigonc, otkrivena je nova masovna grobnica. U jami Harmica nalaze se posmrtni ostaci 4500 žrtava, vjerojatno njemačkih vojnika, hrvatskih ustaša i slovenskih domobrana. To je u izjavi za slovenski Radio Krka potvrdio predsjednik HHO-a Ivan Zvonimir Čičak.

Prema informacijama Radija Krka, jama je smještena na hrvatskoj strani, u blizini slovenskoga graničnog prijelaza Rigonce smještenog u općini Brežice. Nova masovna grobnica otkrivena je prije 15 dana, a pojedinosti se i dalje istražuju.

Žrtve masovnih ubojstava bili su pripadnici tzv. Modre divizije, a za njihovu egzekuciju odgovorni su partizani

A tvojoj
04-04-2009, 01:39
se majci vlastitoj "kako bi bilo" ili ti "srpske hlace", ili ti "lijepa srpska guzica" magarac popisa u usta a posle joj usta napuni spermom.

E sad
04-04-2009, 01:43
"srpske hlace" ili ti "a kako bi bilo", ako ti nije stalo do casti tvoje ××××× majke vlastite, ima celo jatao maraca da joj svrsi spermom u usta.

Kako ces
06-04-2009, 23:27
Sada Tetko? Sta ces? NATO ti je sa svih starna! EU takodjer... Pasaluk sve izvjesniji... Ne znam - Kad se Pasaluk ostvari - kako ces se onda nazivati?
PASALUCAN?

vidi
07-04-2009, 02:50
tatko-doro ,brini se ti o svojoj Mocvari da te ne proguta neki zapadnjacki krokodil . :))

A gde je
07-04-2009, 14:02
"srska lijepa guzica" i "srpske hlace"?
Gde si, javi se da te nahranim govnima.

budalo ustaska
07-04-2009, 14:52
Na USTASAMA i DOMOBRANIMA
(sta je domobran??),
niko ne moze napraviti zlocin!
Njih se samo moze za zlocine kazniti!
Ali, "LJUDSKI", prema ZENEVSKOJ KONVENCIJI, koja kaze i "odredjuje" kako se na ljudski nacin ubija.
Za ustase ta konvencija nikad nije bila vazna i zato ih se i smijue i mora ukloniti konvencionalno - metak u glavu!
Posto tu konvenciju nisu ni cetnici postivali (braca po kristu!) i toga srpskog zlocinca treba kazniti - KONVENCIONALNO!

DOMOBRAN
07-04-2009, 16:40
je onaj, koji brani svoju domovinu a ne kao ti, koji ××××s po njoj.
Ustasa je onaj, tko se je ustao isto da brani svoju zemlju od posranih uljezica sa preko DRine.
Kapisi, mali u××××nko? :smile16:

Bas kako
07-04-2009, 16:40
sam rekao! Trebalo je isto tako tretirati srbadiju u HR 1995 - kad je dosao dan naplate - metak u celu - i u jamu! Onako konvencionalno!

(O cem mi uopce diskutiramo kad Tetka ne zna niti sta su domobrani . onda sigurno nezna niti ku su bili Belogardejci, Ljoticeva milicija.... itd...)

Zadovoljstvo
08-04-2009, 13:19
je ipak promatrati nasu Tetku kako on u IPAK polako izlazi iz hipnoze - Kako pocinje shvacati neke osnovne istine...
No ako je poslije tolikh godina proces budjenja tek POCEO - trebat ce jos dosta godina da se probudi - ako bude srece i to dozivi...

Sve - ama sve svetinje, "ISTINE" - jedine za koje je "znao" sa kojima je (kao jedinim znanjem i gradivom) otisao u bijeli svijet - izdajuci domovinu - dakle SVE te istine se ruse jedna po jedna - polako ali sigurno.... energije za nova ludila vise nema skoro nista - a stara su sva provaljena...

Ma sta
16-04-2009, 10:35
Bi sa onim CUVENIM KAPETANOM?? Gde nesta=? O njemu se vec duze nista ne cuje - a mi ga cekamo u Hrvatskoj!

Zna li Tetka kad ce se vratiti?

hahaha
16-04-2009, 16:02
- sta si se ti Tetko -doro razkezio :)) :)) :)) :)) zao ti usrasha haha :)) ,da su ih bogdom Partizani sve pokokali nebi vise nikada bilo rata ni zla .Vidite koje ste vi zlo za cijelo covjecanstvo ,vas kad normalan slusa misli da ste hodajuce zlo koje ne stedi nikoga ko je normalan.
Takvi grozni naciste i divljake u ovo moderno doba moze samo Hrvatska da ima jer su im vladari takvi a zmija se u glavu treba tuci da ne pusta otrov a ne u rep. :smile17: :smile16: :))

hahaha
16-04-2009, 16:02
- sta si se ti Tetko -doro razkezio :)) :)) :)) :)) zao ti usrasha haha :)) ,da su ih bogdom Partizani sve pokokali nebi vise nikada bilo rata ni zla .Vidite koje ste vi zlo za cijelo covjecanstvo ,vas kad normalan slusa misli da ste hodajuce zlo koje ne stedi nikoga ko je normalan.
Takvi grozni naciste i divljake u ovo moderno doba moze samo Hrvatska da ima jer su im vladari takvi a zmija se u glavu treba tuci da ne pusta otrov a ne u rep. :smile17: :smile16: :))

hahaha
16-04-2009, 16:03

Ne za
16-04-2009, 17:32
cijelo covjecanstvo, samo za vas dupetarske cigane.
hi hi hi hi hi. :smile15:

ETO - uhvatili
19-04-2009, 22:18
Vodju srpske nacional/fasisticke stranke, "NACIONALNOG STROJA" u Italiji - znaci, pocela se je i Srbija baviti sa svojim nacistima -

Rekao ja da Tadic mozda i napravi nesto u Srbiji...

Ali ga izgleda
21-04-2009, 08:51
nece da ga izruce nazad u Srbiju!