PDA

Pogledaj cijelu verziju : podizači stakala



Fergazer
08-06-2002, 19:10
gdje i tko najjeftinije postavlja podizače?

Rose
28-08-2003, 15:42
Mislim da ti je jeftinije otići na otpad i kupiti vrata s već ugrađenim podizačima za tvoj tip automobila. Ništa nije lakše nego to spojiti. Ako imaš problema, imam dobrog električara. On je najtrezniji oko 11 prijepodne.

BTW, nema veze ako boja vrata nije ista. To će te natjerati da ga cijeloga polakiraš u željenoj nijansi. Recimo: limun žuta, šta kažeš!? Ako imaš problema, imam dobrog lakirera. Jedini problem je što se ovaj nikako ne trijezni. Ali on je toliki alkić da dobro radi samo dok je pod čokom.

U stvari, kad sve čovjek zbroji, najbolje je prodati auto bez podizača ili ga - što je možda najidelanije - mijenjati za auto s podizačima. Recimo: mijenjam Bravu 1.4, 97.g. bez podizača stakla, za Bravu 1.4. 97.g. s podizačima uz nadoplatu od 1244 kn+PDV. Vjerujem da ima mnogih kojima su se podizači stakala krvi napili.

OS PUNTO
28-08-2003, 15:51
Ja sam imao el. podizace na Tipu iz 90-te i nikada mi se nije bio pokvario nijedan podizac.Jedino je nakon 10 godina starosti centralna brava otisla na zadnjim desnim vratima.

govno
28-08-2003, 19:16
Ja sam na svom Yugu ugradio el. podizače kod Matečića u Rudešu.