PDA

Pogledaj cijelu verziju : Gde ste idioti?

Harley Davidson
06-06-2002, 20:09
Pozdrav najimbecilnijem forumu na Internetu i svim njegovim idiotskim ucesnicima, tj. Hrvatima!

Mamu vam idiotsku ×××××, po sred pizde ubudjale!

Do sledece poruke,
vas Harley

kako je Fredu??
06-06-2002, 21:57
...Dobro, zar ne? Uskoro ljetovanje! Ha?

Harley Davidson
07-06-2002, 18:07
Ponovo pozdrav najimbecilnijem forumu na Internetu i svim njegovim idiotskim ucesnicima, tj. Hrvatima!

Mamu vam idiotsku ×××××, po sred pizde ubudjale stare!

Do sledece poruke,
vas Harley

P.S. Kako ce zabari da vas karaju sutra, ha? Ha ha ha ha!!!! Pickice jedne kockaste!!!!

nemoj to...
07-06-2002, 21:22
...propustiti nikako Fred! Dan ti moze biti spasen...ali...lopta je okrugla...

Gdje sam?
07-06-2002, 21:34
...sorry svima na ovom naslovu.Malo sam samokritičan,a i volim razgovarati sam sa sobom.....
vaš Harley

Harley Davidson
08-06-2002, 03:43
Jos jedan pozdrav najimbecilnijem forumu na Internetu i svim njegovim idiotskim ucesnicima, tj. Hrvatima!

Mamu vam idiotsku ×××××, po sred pizde ubudjale stare i jako, jako upotrebljivane!

Do sledece poruke,
vas Harley

P.S. Kako ce zabari da vas karaju sutra, ha? Ha ha ha ha!!!!

P.S.S. Vieri, Totti, Montella ... iha-ha!!!!

P.S.S.S. Pickice jedne kockaste ljigave!!!!

Pusi mi ga
08-06-2002, 03:54
Pusi ××××× budalo

Ferd...
08-06-2002, 08:30
...pise se PS, onda PPS, pa PPPS itd...

Fred imam osjecaj da pocinjes shvacati neke stvari...otkrivas pravo lice, namjere, zelje... polako shvacas gdje ti je (bila) prava domovina.
Jos koja godina i pomirit ces se sam sa sobom...
Ocito si na pocetku procesa...

Harley Davidson
08-06-2002, 11:26
Najnoviji pozdrav najimbecilnijem forumu na Internetu i svim njegovim idiotskim ucesnicima, tj. Hrvatima!

Ha ha ha ha ha ha ha ha !!!!

Viiiiiiiiiiieeeeeeeeeerrrrrrrrrriiiiiiiiiiiiii!!!!

1:0 !!!!

Ha ha ha ha ha ha ha ha !!!!

Mamu vam idiotsku ×××××, po sred pizde ubudjale stare i jako, jako upotrebljivane i pohabane!

Do sledece poruke,
vas Harley

P.S. Pickice jedne kockaste ljigave!!!!

P.S.S "...pise se PS, onda PPS, pa PPPS itd..."
Ko te ovo naucio, ××××× nepismenog i tebe i njega!!!!

P.S.S.S. Ko ti je taj Fredo? Mora da vas covek jebao strasno na ovom forumu, jako ga puno spominjete!!!!

sta si rekao Fred...
08-06-2002, 12:00
...NE CUJEM DOBRO!! Zao mi je Fred...idi se malo napit...javi se kad si se oporavio!!

Freduuuuu..
08-06-2002, 12:07
...sta je Fredu...Opet me pocinjes razocaravati...

Pa zasto si toliko blesav i TOLIKO bolesno zlonamjeran...

Pa to je zajeban osjecaj. Trebas nauciti da su Hrvati barem 5 puta efikasniji od vas (kako vec prije rekoh!) ... Kad to shvatis lakse ce ti biti...

Ajde sad popij bocu prepecenice za utjehu...Moj jadni Fred... Niti Talijani ti nisu mogli pomoc u tvojoj patoloskoj mrznji...

Jadan nas Fred...

kako ti ono pises:

HEHHEEHEHEEEHE
HEHHEEHEHEEEHE
HEHHEEHEHEEEHE

a li tako nekako??

A znas ti Fred da se smije najsladje onaj koji se zadnji smije...

E Moj Fred...

I moj Fred..
08-06-2002, 12:11
...Post Scriptum (poslije poruke-pisma)
...POST-Post Scriptum - PPS(poslije-poslije pisma-poruke...)
itd...seljacino jedna...

Cak i u puckoskolskim stvarima si tudum...

:-)
08-06-2002, 13:56
http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/afp/20020608/i/201875489.jpg
jebali ti kockasti kevu!!!!
sisi penis luzeru srbski

Harley Davidson
09-06-2002, 12:51
Najnoviji pozdrav idiotima sa foruma!!!!

E ××××× li vam materina, lako li vas je popaliti!!!! Ha ha ha ha!!!!

I pored dva ponistena gola, gde je prvi je neispravno ponisten, dok je kod drugoga Inzaghi napravio faul u napadu (ali u zavisnosti od sudije, neki bi ga sudili, a neki ne) - ipak cestitam na muskoj igri i na pobedi!!!!

Svaka cast!!!!

Bravo!!!!

Iako sam normalno navijao za Italiju, pobeda Hrvatske mi je donela € 760 na odsu!!!!
Igrao sam tri utakmice, za Brazil protiv Kine, Juznu Afriku protiv Slovenije i Hrvatsku protiv Italije. A kako bi igranjem za Italiju ods bio previse mali, igrao sam za moje "drage" komsije - i isplatilo se!!!!

Hvala!!!!

P.S. Ko je taj Fredo?

P.S.S. Idiotu (idiotima) koji me oslovljava (ju) sa Fredo - moje ime je Dragan! Harley je normalno nik na forumu!!!!

P.S.S.S. Ovoj budali koja je pomesala P.S.S.S. i P.P.P.S. - jedi ××××× ×××××ne nepismeni!!!!

a koje su to...
09-06-2002, 22:02
...skracenice P.S.S.S??? Sta je P, a sta je S?

Da i ja bi se radovao toliko kad bi Italija dala gol da sam se kladio za Hrvatsku!!

Vidis Fred Razmisljamo slicno bar po nekim pitanjima.

Samo mi nije jasno zasto toliko volis naciste i nikako da ih otkacis?? Da li su zaista toliko fascinantni??

Fred, NITKo na ovom forumu nije ispusio vise od tebe...pusti ga, bit ce ti bolje....

pati stoko
09-06-2002, 23:39
kockasti po običaju karaju i dalje....

(harley ne predstavljaj se lažno! Ako je suditi prema mozgu, pa to rangirati kroz motocikle, ti bi mogao biti tek TOMOS!...a možda i samo obična bicikla, bez motora, kao i tvoj i tvoj sporopaleći mozak)

PATI STOKO, VATRENI VAM KIDAJU SRCE NA KOMADIĆE......A BOL ĆE BITI JOŠ VEĆA ..-.

Hristos_UK
29-06-2002, 16:39
By the way,in case anyone was wondering,Milan Rapajic is a Serb. Hehehe,so you know who you can thank for beating Italy 2-1 ;)

Boris Zivkovic is also a Serb (the one who gave away a penalty against Mexico). So,it was a Serb who blew your chances of getting further into the W.C.
Go Brazil! :)

Zlo Koje Surfa
29-06-2002, 19:53
And you are complite idiot. So, now go to your favorite place - toilet room!

Hristos_UK
29-06-2002, 21:54
Yeah,the truth can hurt sometimes,can't it? :)

Hrvatska,Hrvatska
17-10-2003, 15:46
http://www.rcp-brcko.com/srbija3.gif