PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pupovac: Pronađite 400.000 Srba

€€€€
06-06-2002, 11:09
Milorad Pupovac, Vojislav Stanimirović i Slobodan Uzelac i jučer su tražili odgovor na pitanje gdje je nestalo 400 tisuća Srba iz Hrvatske, komentirajući neslužbene rezultate popisa stanovništva, prema kojima u Hrvatskoj danas živi oko četiri posto građana srpske nacionalnosti. Milorad Pupovac je premijeru Račanu uputio pismo u kojem srpski uglednici zahtijevaju od Vlade da se javnosti predoči podatak koliki je bio obuhvat popisa stanovništva. Smatraju da bi se na taj način dobila jasnija slika o tome koliki je postotak popisanih hrvatskih građana, odnosno dio odgovora na pitanje gdje su nestali Srbi.
Od Vlade se nadalje zahtijeva da se službeno te zajedno s ostalim podacima predoči podatak o broju hrvatskih građana koji nisu obuhvaćeni popisom, odnosno koliki broj otpada na izbjeglice. Ako vlada ne udovolji njihovim uvjetima, a to bi, smatraju, dovelo do teških političkih implikacija, tražit će zaštitu domaćeg pravosuđa. Ako ni to ne bude dovoljno, obratit će se međunarodnoj zajednici, koja je već upoznata s pismom što su ga hrvatski Srbi uputili hrvatskoj vlasti.

sigurno...
06-06-2002, 11:39
...Jasenovcu, zar ne Fred?

LUKA NETEKA
06-06-2002, 23:52
MOZDA NEGDJE NA KOSOVU SLAVE DOBIVENE BITKE???????????

Bit ce to...
07-06-2002, 07:29
...sta kazes! Kako mi to nije palo napamet...ja odmah mislio Jasenovac!

Hehe
08-06-2002, 03:37
:URL=http://www.vidi.hr/perlforum/forum.cgi?f=1&t=18737&sid=421549788:Jeste vidili sliku od Luke Neteke?:/URL:

To su on i njegov brat Prka... :)

pepo
08-06-2002, 19:21
Onaj prvi pita za 250000 srba,drugi za 400000,čekamo trečeg sa njegovom cifrom,
povijest se ponavlja!

pepo...
09-06-2002, 06:06
...dva moguca odgovora su ponudjena na forumu (mozda ona zavise od brojki koje Srbi traze?)

1. Da ih idu traziti na njihovo omiljeno mjesto - JASENOVAC!

2. Da ih idu trazit na (ostatak??) Kosovo gdje slave srpske pobjede!

Jaro
11-06-2002, 06:55
Ne znam zasto dizu toliku frku, ne mogu oni siliti nekoga da se izjasni kako oni zele. Zasto ne pogledaju Sloveniju, tamo po popisu ima 98% slovenaca a ekiparaca iz ex YU ko salate. Gdje su tamo nestale tisuce jarana i srbalja.

gambler
11-06-2002, 08:48
To samo dokazuje da srbi i nisu nacija-kad je se tako lako odriču,pa se "pišu"hrvatima-neka i to je bolje nego da osnivaju svoje države tamo gdje ih nikad nije bilo-još da osnujemo HPC neće biti ni tih 4%... ;) ;) null ;)

SRBI vec...
11-06-2002, 09:56
...u prvoj generaciji u inozemstvu mjenjaju prezimena poput "SRBESSON" u Svedskoj, te svojoj djeci daju daju imena poput "SVEN".

U USA djeci davaju tipicna amerikanska imena John, ili Mark itd...

No U NACISTICKOJ Hrvatskoj su kao Srbi opstali 400 godina, kao JOVANI...

Nece vise dugo ....

Konacno...
11-06-2002, 20:07
...su i u Hrvatskoj poceli mojenjati imena u PRAVA hrvatska, poput IVANA, Zvonimira, Domagoja i sl!
BRAVO Srbi!

da li su...
23-03-2003, 18:00
...pronadjeni?

gdje...
08-04-2003, 07:14
...su se sakrili??

ma gdje
15-04-2003, 18:33
nestadoše toliki srbi??????????

Pa zna se...
15-04-2003, 21:42
....JASENOVAC!!!

Ali premalo ih je tamo zavrsilo... trebat ce jos...vidim ja!

eliot
15-04-2003, 23:06
Pa to je sasvim normalno Srbi moraju izumrijeti ,svakako to nije nikakva nacija. Ovdije u Svicarskoj masovno prelaze na Rimokatolicku vjeru.Svoju djecu krste u Svicarskim crkvama . :o :o http://

lazljivi sokac
16-04-2003, 05:40
kako lazes kad i vasi prelaze u razne sekte da ne dozivljavaju traume vasih svecenika kad porastu.Jedino onaj ko je pesko njemu to ne pada tesko on ide radi svojih potreba. :smile09:

ujo-kujo
16-04-2003, 05:46
eliot , ssto nama mislio tebi se u istim stopama vratilo.

Ko Srbima zlo mislio o drvetu visio .

Eliot
16-04-2003, 22:09
E moji Cigani (jar izvinte mi Srbe smatramo Ciganima) Ja vama ne zelim nista lose samo da budete pravi narod a ne izrodi nekih staroslavenskih Naroda.Meni je doista zao na sto spade taj kako se vi sami zovete ponosni Narod. Vi mrzite sve sto je dobro i sve sto vodi napretku .Probudite se jednom i izadite iz govana. Operite se . Priznajte sta ste tj.Kukavelj obicna. Mi Hrvati ce mo vam opet oprostiti kao sto smo vam uvijek oprastali. Drugi puta Vas necemo goniti u Logere .Streljat cemo Vas direkt .Pozdrav svim Srbima na oveme Svitu od Elota. :smile11: http://

hrvojica cigo
17-04-2003, 01:10
sta ××××s elijote ×××× te caca!!!??
evo ja sam cisti hrvat a osjecam se i ciganom. pa sta mi fali??
nisi valjda i ti ko ovaj nas sompompirovi??

nije bolan Tesla Hrvat, ne dao ti Bog!!!
pa jel mu, Bog te ×××× Elijote, stari bijo pravoslavni pop, dje ce ti on bit Hrvat ponosni???? nemoj se bolan grijesit duse!

I to sto nas cigane vrijedjas nije ti lijepo. ja iako sam tamnoput uvjek sam se Hrvatom osjeco i ponosan bijo, iso u crkvu svake nedjelje, krizmanje nisam propustijo,ni ja ni niko moj! Djedo mi u Jasenovcu bijo kopo grobove i ubijo Srbe, sluzijo Ustase casno i posteno!

Zivili Cigani! Zivili Hrvati! Zivili Hrvati koji su uviek Cigani bili i bice! Ko kaze da smo mi ruzni i ljigavi, proklet bijo. Mi smo uvik fini bili. Mi nikad nismo zaklali nikog ko nije zena , dite ili neki starkelja!!!

Zivijo Ja!
ZAP - Zivijo Ante Pavelic! Zivijo Ante prezime mu znate. Zivile Ustase i Crnokosuljasi! Zivijo Elijot!!!!!

Zivila HRVATSKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
:) :) :) :) :) CIGANSKA DRZAVAAAAAAAAA!!!! :) :) :) :)

adi je
17-04-2003, 03:27
Zlatko Pejaskovic da zapjeva "Cerge"

Somun
17-04-2003, 10:07
Ej cigo svaka ti cast, ja i vecina svih hrvata nema nista protiv cigana. Neki tu rijec "Cigan" upotrjebljavaju kao psovka ali to ne misle za zlo. A to sa srbima to je druga prica.
Dobro da budemo iskreni, nemozes reci da je Hrvatska ciganska drzava. Ima dosta puno cigana u HR ima cak citava sela u kojima sami cigani zive i ja mislim da im je dobro. Ali ipak je razlika izmedu Hrvata i cigana, to je normalna stvar jer imaju razlicito porijeklo, obicaje i kulturu. Postivaju se Hrvati i Cigani medusobno. Ja sam par cigana upozno u zagrebu, bili su u njemackoj, italiji, pa sad u Hrvatskoj i rekli su mi da im se u HR do sada najvise dopada.

Pozdrav svim Hrvatima i Ciganima!

Zivila Esma!

Eliot
17-04-2003, 18:55
Od srca se ivinjavam jer sam pogrijesio jer nisam mislio o Nardima svijeta CIGANIMA. Toje jedan veliki i poznati Narod svugdje po cijelom Globusu. Taj Narod ima svoje velike vrijednosti.To je kako kaze Somun rijec sto se upotrebljava kao nesto najgore.Mi u mome mistu smo samo Srbe zvali ciganima a prave CIGANE prodavacima i trgovcima a neki su ih zvali Kotlari(sto su jedini dobro popravljali kotlove za pecenje rakije).Molim Vas oprostite mi nisam Vas htio uvrijediti i pomjesati sa Srbima .Zivili CIGANI na cilom svijetu. :smile11: null

eliot
16-08-2003, 18:48
Koji ××××× ih trazite svakako ih nema. :))

Prka Hercegovac
17-08-2003, 03:35
Cuj ovoga srpskog praseta sta pise...da nadjemo 400 000 smrdljivih opancara.Ja mislim da odgovor znaju tri Hrvatska junaka:Ljubo Milos,Maks Ocic i starjesina im Vjeko Luburic.

a JA!!!...
17-08-2003, 16:22
...znam za oko 450! Za toliko ja garantiram!! UHHHH, alaj su cicali!!

Neka sad...
29-08-2003, 17:19
...dodju po penzije, i neka traze da im se kuce poprava..HAHHAHHAAAHHHAHAHHHA!!

ih bolan
11-09-2003, 05:35
VI HRVATI ......ste sve vise nego hrvati u stvari izumrli ste da niste ni svijesni.Hajde malo razmisli pa ces vidijeti da je tako ako nisi nista procitao.Najvise ste protiv svoga podrijekla srba i svih ostalih koje ste pokrstavali da vas ima veci broj nije vazno koje je vjere bio.Bas vi nemate koime sta reci jer ni vi sami neznate kome vise pripadate. :)) :))

???
12-09-2003, 09:14
Kakvu glupost ti meljes?!? Mi smo Hrvati, rimo-katolici, nepobjedivi narod sa nejljepsom zemljom u evropi. Puno govana su Ljepu nasu htijeli ali niko nije uspio jer smo najjaci (sa srcem i dusom), kako je i Napoleon reko...Mozes ti i dalje pisati sto te pece i pokazati kako si zavidan ali cinjenice nemozes promjenit.

B O G i H R V A T I ! ! !

hehe
14-09-2003, 16:02
- cergaru je njegov sator najljepsi i niko ga ne moze uibjediti da je vila ljepsa modernija i bolja. :)) :)) :)) :smile06: :smile06: :)) :)) :)) :))

Zeb
16-09-2003, 07:47
Zivila Hrvatska u miru! Vi samo znate provocirati, nista drugo. Nastavite ako vam se tako svida. ;)

Hrvatomrzac
30-09-2003, 20:33
Eliote!

Vi nas možete držati za cigane,ali pametnije ti je brate da nas držite za ×××××!
Evo Ti si kao probni igrač mogao krenuti od mog aparata!

Govnaro jedna ustaška!

Idiote
30-09-2003, 21:18
Ako imas dobar aparat stavi ga svojoj KEVI u dupe djubre jedno cigansko. :smile10:

ma
03-10-2003, 04:59
××××s ustase , zvijeri i sram civilizacije , njima ni krokodila na cuvanje ne smes dati, jer mozes ocekivati gustera u mjesto krokodila.

to su ti zvijeri koje trebaju biti na lancu i u celicnoj ogradi. :smile08: :smile06: :))

Bua
03-10-2003, 07:19
Zato nas se i tako bojite ko pickice. :o

ma
04-10-2003, 05:21
mi se u××××mo od straha tako vam ne manjka posla , niste nikad na cekanju . :))

PONOSNI SRBIN
12-05-2005, 18:49
JA ZIVIM U OKOLINI SPLITA.IDEM NA CASOVE PRAVOSLAVNE VJERONAUKE I IGRAM TENIS.CLAN SAM SRPSKOG SOKOLSKOG DOMA U SPLITU.U MOM NASELJU SRBA IMA OKO1.500 I KAD SU NAM POSLALI PAPIRE O ISPUNJAVANJU IDENTITETA MOJI RODITELJI A I BOGME DRUGI SU TO PRVO POPLJUVALI PA TEK ONDA BACILI JER STO DA SE IZNJASAVAJU TU NAUSRANOM HRVATSKOM PAPIRU KAD VI NAS NE PRIZNAJETE ZA NAROD.ZATO MI ZIVIMO IZOLOVANO ALI NE BOJTE SE USTASE SRBI CE POPLAVITI HRVATSKU

DRAZO
12-05-2005, 18:51
TAKO JE SRBINE I MOJI RODITELJI SU TO BACILI KNIN

SRBO 1
12-05-2005, 18:52
TAKO JE SRBINE I MOJI RODITELJI SU TO BACILI RIJEKA

SRBO 2
12-05-2005, 18:53
TAKO JE I MOJE SELO OD STO SRBA JE TO BACILO selo SRBICA

SRBO I DRAZA
12-05-2005, 18:55
ZIVELO SRPSKO UJEDINJENJE I SRBIJA

pa ustase
29-06-2005, 18:19
su to da su ih mislili traziti nebi ih masakrirali. :smile20:

O
04-07-2005, 18:06
cemu vi pricate? Koga traziti? Pa oni su svi u Srbiji ili picki materinoj. Koga boli kita za njih? Tko pita, upala mu kita, da vise ne pita. :o