PDA

Pogledaj cijelu verziju : Turbo-folk

Mirta
04-06-2002, 09:13
Rekla bih da je činjenica kako hercegovci preziru sve što je preko Drine.
Istovremeno ih velika većina sluša srpsku turbo-folk glazbu.
Voljela bih kad bi mi neki hercegovac objasnio tu nelogičnost.
Hvala!

Hercegovci
04-06-2002, 13:19
A to ti je zato sto smo mi svi porijeklom Srbi.
I sad ti se mi svi trudimo ne bit ko Srbi da ih mrzimo i da se pravimo veliki Rvatine i sve to skupa,al smo u dusi ostali ono sto jesmo i zato nam je milije cuti taku muziku neg Gospa da nam se ukaze.

Razumila?

Mirta.
05-06-2002, 14:12
Hm, ne znam bih li usvojila tu teoriju pa bi second opinion ako može!
Hercegovci ?
Unaprijed hvala :smile07:

fra Jozo
05-06-2002, 18:57
Mirta duso...kak'da pocnem najbolje,ovako..mi Hrvati iz zapadne Hercegovine u_biti ne mrzimo srbe!!
Mi smo samo uvijek patriotski reagirali na agresora,bilo to 41-e il'pak 91-e,kuzis.A to sto slucajno bas srbi bili agresori,nismo mi odgovorni,ne!?
Sto se sad tice HARMONIKASA i njihovog turbo-folka,e to je vec nesto drugo...znas ono kad festas,pa se napijes,k'o poljski zidar,nakon odredjenog vremena i kroz jaki utjecaj alkohola dobijes i nivo tog poljskog zi...
Posto je sad nivo nikakav,tj. u kurcu,trazis muziku koja je prikladna za taj nivo...naime,muziku nisko strukturiranu..jednostavnu,toliko da se mozes ljuljat a da ne dolazis u opasnost u bilo kojem momentu da aktiviras mozdane stanice,kuzis lipa!?
...u biti jednostavno,zar ne!?

'valjen Isus i Marija
:smile07:

Mirta.
07-06-2002, 09:16
Hvaljen Isus fra Jozo !

Složila bih se s većinom Vaših navoda, međutim, sad me muči što sam primijetila da hercegovcima baš i nije neophodno stanje "razbi čašu", odnosno alkohol da bi se upustili u slušanje po turbo-folka. Oni to sasvim uredno rade dok se voze u svojim MArcedesima i sličnim jako dobrim ili lošijim vozilima te isto tako uredno prate zbivanja na tom planu kupujući najnovija izdanja iste glazbe.
Strašno bi htjela riješiti ovu enigmu pa molim da mi još netko odgovori.

Hvala.
Mirta

ero*
10-06-2002, 10:02
A sta tu nije jasno?
Volimo zvuk armon'ke.

:smile08:

Mirta.
18-06-2002, 10:37
Ma nije valjda da ovdje nema hercegovaca?
Pa dobro ljudi je li to mogućeeee ???? ;) :smile08:

Prka Hercegovac
22-06-2002, 02:52
Ima Mirta nas Hercegovaca koji vole da lizu picke ,pa ako si zainteresovana ostavi si e-mail adresu pa cemo se dogovorit,,,jel posteno??

Prka Hercegovac
22-06-2002, 15:08
p.s. Ja sam se naucio lizanju na nasoj kravi (zato su me i poslali u izbjeglistvo na Novi Zeland - od sramote),samo sam dosta vremena potrosio da se naviknem da lizem nasu kravu poslije velike nuzde!!!!!!!
Ali vremenom niti to vise nije bio problem! Kad se naviknes,,,,,,,i balega je sladka!!!!!!!!
Ako si zainteresirana,,,,,,,,,,ja sam tu da ti pokazem moje umijece!!!!!!!!!!

:o)
13-01-2004, 08:50
Tako je Prka! :))