PDA

Pogledaj cijelu verziju : Što će li reći VR6 na ovo????



INTCP
31-05-2002, 13:24
Alfa Romeo i CNN surađuju na emisiji o dizajnu

Marka sa stilom, Alfa Romeo, i američki tv program CNN zajednički će surađivati na novoj specijaliziranoj emisiji o dizajnu – Design 360 – čija je prva emisija na programu u nedjelju 2. lipnja. Alfa Romeo je poznata upravo po originalnom i nadasve lijepom dizajnu, a kompanija je tijekom svoje povijesti primila velik broj priznanja za dizajnersko umijeće, no Alfina veza s dizajnom ne prestaje samo na automobilima. Naime, Alfa je kroz povijest bila uključena u razne dizajnerske projekte među kojima su “Milano Fashion Week”, a član je i Talijanskog udruženja mode. Ova ekskluzivna suradanja dviju velikih kompanija namjerava predstaviti vrhusnke dizajnerske eksperte današnjice ali i pronaći one čija budućnost tek dolazi.

Calibra Zender
31-05-2002, 13:58
Reći će da je Španjolac dizajnirao i 147 i 156 i da to nema veze s Italijom, Alfom,...

I da je ona peta generacija Golfa ljepša. A tek Seat Salsa... A Passat TDi 130 KS...

Eto to će reći.

Normalan
31-05-2002, 14:21
Vas dvojica ste kreteni tj bolesnici.
Amen.

INTCP
31-05-2002, 14:31
Mene bi bilo sram da mi je nick normalan. Još bolje bi ti stajao običan.

INTCP
31-05-2002, 14:32
I to amen ti nema nekog utjecaja kod mene. Nisam baš pobožan.

obican
31-05-2002, 14:44
vas dvojica ste bolesnici.

doc
31-05-2002, 22:21
ma sta bosanac zna sta je CNN...

VR6
31-05-2002, 22:48
A Interceptor, CNN je americki. Tamo je sve drugcije nego u Europi, amerikancima se sve moze prodati, a i tamo Alfa nepostize neki uspjeh. VW Buba je tamo vrlo dobro prodavana, dok u Europi i nije, kao i novi Mini, prodaje se po cijenama i do 30000 Eura na raznim aukcijama. Svidio im se, jel je to jedan od rijetkih auta koji se prodaje kako u Europi tako i u Americi, pa kad su vidili konacno nesto bas lijepo poletili da kupe. I Golf se tamo dobro prodaje, a rijetko koji od ovih Eu auta je isti tamo, tamo imaju drugcije modele i slicno, neki auti cak Fordovi lice na Renault Thaliju. Takav zadnji kraj i slicno, pa onda ako su pristali za nesto iz Eu i taj dizajn, to nije nista cudno.

Calibra Zender
31-05-2002, 23:48
Došao VR6, lupio i ostao živ! Čovjek ga pita jedno, a on melje drugo.

Pozdrav Mesarčino, i tako! :))


Normalan
Bogami da sam bolestan, uganuo sam na nogometu prokleti gležanj. I eto langete na 8 dana, a onda vjerojatno i gips. Ode ligamenti, barem prednji. Jedva da voziti mogu, a proklete štake me ubijaju u pojam. O tugo, o sudbino... :(

Colonel Kong
01-06-2002, 11:20
xe xe xe x e,moš mislit da bi amer kupio
mama romeo npr model 75,ili 33.
156 je crko na americkim crash testovima,a jos gore na emisiji plinova(onih stetnih)
A da Fiat ima paprike da ih probija na najzahtjevnijem svjetskom trzistu,bankrotirao bi nakon tuzbi sretnih korisnika sillyspeed-a.
Kanta Romeo bi prodajnu srecu prije nasao u Juznim Amerikama,Cile,Bolivija,neki dijelovoi Brazila etc...

PAKLENI ŠUND
01-06-2002, 11:27
NE SJEČAM SE DA TE ITKO JEDNU JEDINU ××××NU RIJEČ PITAO KURVIN SINE !

mara
01-06-2002, 12:11
ta emisija ce biti tako da fiat izadje iz dugova jer su pred bankrotom.da se malo reklamiraju.
ali ono sto sam nekoliko puta rekao fiat da je tako dobar kako vi kazete bi se prodavao puno bolje a i POUZDANOST JE BOLJKA SVIH TALIJANSKIH VOZILA(OSIM FERRARI....)to govore statistike.a ako smo mi hrvati ludi pa ne kupujemo talijane to je ok.ali ako ih cijeli svijet ne kupuje onda je problem u fiatu.
kao sto rekoh alfa je jedan od najljepsih auta danasnjice i nudi sportske preformanse za malo novaca ali zato im pouzdanost nije neka jaca strana(nemojte mi sad ali ja imam alfu sa 500 000km..i ja ima golfa sa 500 000 km pa svi pljujete po njemu)koliko ih ima alfu sa 500 000km?to je pravo pitanje

Jam on it
01-06-2002, 15:04
Mara, pitaj Valenčića koliko se Alfi vozi po Hrvatskoj s više od 500tkm. A Alfisti se VOZE, za razliku od golfista koji se tegle. Ne vozim Alfu, ali me neke stvari smetaju. Polarizirali ste se na Alfe i VW. To je kao da uspoređujete Tomos i Harley.

Calibra Zender
01-06-2002, 15:20
Dvije izvrsne teze:

"A Alfisti se VOZE, za razliku od golfista koji se tegle"
:))

"Polarizirali ste se na Alfe i VW. To je kao da uspoređujete Tomos i Harley."
:))

Interceptor
01-06-2002, 16:33
Pa čovječe alfa je osvetoljubiv auto. Ako ne radiš servise, gaziš ju hladnu, najebao si. Već sam rekao tako terba i biti. Alfa nije ništa manje pouzdana od prosjeka. Dakle pouzdanost je za solidnu trojku. A ako je vw pouzdanost za 4,5 sve ostalo mu je za 3 pa nek se goni.

p.s. Mara pa šta nisi ti bosanac :smile11: :smile11:

Colonel kong pritivna bajo govana.

Jam on it
01-06-2002, 16:41
Pa svatko normalan servisira svoj auto, bio to golf ili alfa. To je tako razumljivo! A istim tempom vožnje i eksploatacije, gotovo svi današnji auti dožive gotovo istu kilometražu. Nemojte sudit o alfama na temelju uvezenih sa milijardu kilometara kojima su cajgeri narihtani na 96tkm, vozio ih je starac, a imaju i BABy naljepnicu. Dok golfove procjenjujete po autima prvih vlasnika. Imao sam Passata TD, 1984 godina. Najgori auto koji sam ikad vozio. A održavan je u Autoradu, redovito i sve to, hrđao je ko mladac u pubertetu. Uzmite dva auta, i napravite usporedni test. Samo kaj naši novinari kad sjednu u alfu, voze ko debili, frlje, kinje, uništavaju... A u VW glume penzionere, jer ak bi nekaj probali divljat zaklali bi stroj ili bi se zvrnuli u prvom zavoju.

Jam on it
01-06-2002, 16:42
Pa svatko normalan servisira svoj auto, bio to golf ili alfa. To je tako razumljivo! A istim tempom vožnje i eksploatacije, gotovo svi današnji auti dožive gotovo istu kilometražu. Nemojte sudit o alfama na temelju uvezenih sa milijardu kilometara kojima su cajgeri narihtani na 96tkm, vozio ih je starac, a imaju i BABy naljepnicu. Dok golfove procjenjujete po autima prvih vlasnika. Imao sam Passata TD, 1984 godina. Najgori auto koji sam ikad vozio. A održavan je u Autoradu, redovito i sve to, hrđao je ko mladac u pubertetu. Uzmite dva auta, i napravite usporedni test. Samo kaj naši novinari kad sjednu u alfu, voze ko debili, frlje, kinje, uništavaju... A u VW glume penzionere, jer ak bi nekaj probali divljat zaklali bi stroj ili bi se zvrnuli u prvom zavoju.

VR6
01-06-2002, 18:57
Mara Ferrari uopste nema neku pouzdanost, kaze rijetko koji Ferrari-jev motor izdrzi preko 50000 km. Jer su to sportski auti, i nisu namjenjeni prelazenju velikog broja km.

Colonel kong pritivna bajo govana. - Interceptor

Ovo je tvoj stil kad nemas argumente.

Jam on it - Sta si jos imao osim tog Passata, to ti bio prvi auto??

Ovo sto pises da neprze Golfa je totalno glupo, procitaj test u auto klubu za Golfa GTI, da vidis kako su ga vozili, i bili su odusevljeni autom. VW vozila sa nazivom GTI su sportska.

INTCP
01-06-2002, 21:31
Vr6 s čim se pucaš :smile11: Sa salom svinjetine. Moraš imat debelu špricu sa injektorom promjera 2cm da si tu injektiraš u mesarsku venu.
Pozdrav majmune i skini se do kraja. :)) :)) :))

Calibra Zender
01-06-2002, 23:54
Godina 1988, Kviz Kviskoteka, voditelj Oliver Mlakar, igra Izbaci uljeza!

"VW vozila sa nazivom GTI su sportska."

Dragi natjecatelji, molim vas da iz ove proste rečenice izbacite nakaradnog uljeza!

nfs
02-06-2002, 13:51
Sta ti znas vr6 o ferrariju i koliko on moze pric? 50000?Jesi stvarno glup ko ××××× i nemas pojma o cemu pricas.VW bi sigurno slozio bolji motor od ferrarija, cak bi i ugradio kakav tdi da se mozes vozit sportski i stedit pri tom.Aj triba mi priorat polje pa te pozivam da dojdes sa svojim golfom tdi i uzores jer traktor je traktor.Dobit ces i marendu!

nfs
02-06-2002, 13:53
Sta ti znas vr6 o ferrariju i koliko on moze pric? 50000?Jesi stvarno glup ko ××××× i nemas pojma o cemu pricas.VW bi sigurno slozio bolji motor od ferrarija, cak bi i ugradio kakav tdi da se mozes vozit sportski i stedit pri tom.Aj triba mi priorat polje pa te pozivam da dojdes sa svojim golfom tdi i uzores jer traktor je traktor.Dobit ces i marendu!

Haki
02-06-2002, 14:19
ljudi kaj vi brijete.Talija ni su uvijek bili poznatu po dizajnu automobila.Uvijek naparave nesto lijepo brzo ali ne pouzdano.Jer kada kupis talijana gubis na cijeni.Dok Nijemac je uvijek isti,dizajn uvijek slican cak modeli neki su isti.VW golf nije bas nesto lijep auto ali ima cijenu jer je pouzdan i naravno ima cijenu.Nfs kuda ides usporediti vw i ferrari.Ferrari je od nekad poznat po sportskim,jedistvenim autima koji ulaze u povijest npr:testarosa,f50,maranello .Vw je poznat po golfu i bubi koji je klasicni auti .Nemaju bas neku vrijednost .talijani su poznati po brzim autima koji imaju dobar dizajn kod nijemci naprave umjereno brz auto ali ne toliko dobar dizajn. :)

VR6
02-06-2002, 15:53
To je tacno NFS za Ferrarijeve motore, tvoje je da vjerujes il ne. Dizajn, i VW ima lijepih auta, stara VW Buba, kad je izasla, pa je i danas jedan od najljepsih auta uopste. Golf nije pretjerano lijep, ali je kvalitetan, dizajn mu ne zastarjeva posebno.

Jam on it
02-06-2002, 17:44
...a reko sam sam sebi, pamet u glavu... ne odgovaraj VR6...
Vozio sam sve i svašta, puno VW vozila, golfove, passate, audije, čak i jednog Venta s dvoja vrata!
Sve redom govna, ali takva su bila vremena...
Odgovor na tvoju tvrdnju da su sva vozila s oznakom GTI sportska...
Da a kakva su onda ona kaj imaju oznaku di se "dva zeca jebu"? Pa ona kaj imaju oznaku "- ? -"?
Ja sam mislio da su tek to sportski auti.
Pa ono "Sex cylinder", na Golfu, naravno...
U novije vrijeme s naljepnicom "O'Neal" i "Jaegermeister".
Svi ti auti nevjerojatno drže cestu i famozno ubrzavaju do stotke...
PO BOSNI :))

Calibra Zender
02-06-2002, 20:09
Nemojte vi biti tako bezobrazni prema bosanskom Ferraristi jerbo VR6 već 20 godina vozi Ferrarije i svaki mu rikne na 50 tkm!

A vi kreteni koji stavljate u istu rečenicu Ferrari i VW i vučete neke kvazi paralele, MOLIM VAS NEMOJTE TO VIŠE ČINITI! :smile09:

Alfa164
02-06-2002, 20:14
Da pogodim GTI? :)

Sport
12-06-2003, 19:50
:))

Sport
12-06-2003, 19:52
Da se prisjetimo već odavno zaboravljenih tema

993
13-06-2003, 11:46
:smile08: