PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pitanje



nogomet
31-05-2002, 09:45
Sorry zbog uzurpacije foruma ali molim da mi netko kaze s obzirom na posjecenost ovog foruma, postoji li internet adresa na kojoj se mogu direktno pratiti utakmice sa svjetskog prvenstva.
HVALA.

okac
31-05-2002, 19:44
nema takve!

nogomet
04-06-2002, 10:52
e da znate da ima i da vec gledam sve utakmice na netu. NAKON DVA DANA SURFANJA, NAGRADIH SE ADRESOM, SLIKA KAO KUCNO KINO....
S obzirom da svi sute tj nece da pomognu necu ni ja odati tajnu koja je prilicno jednostavna.
Sretno s Italijom. :smile07:

zonta
04-06-2002, 20:50
sve san više siguran da ćemo tući Talijane i osvojiti to prvenstvo, ovo je bila samo varka da pomisle kako će lako s nama. Jozić je lukavac neviđeni. :smile06: :smile06: :smile06: ..Talijanima

davor suker
05-06-2002, 09:09
Pismo iz Koreje i Japana 03.06.2002.

Danas smo imali slobodan dan pa smo odlucili malo prošetati travnjakom.
Nisam mogao ne primjetiti kako lijepu travu imaju ovi na Dalekom Istoku.
Toliko lijepu, da smo svi odlucili malo prileci i uživati u njenoj ljepoti.
Onda je netko rekao da bi se mogli malo i igrati, a jedan moj prijatelj
predložio je da tražimo djetelinu s 4 lista. Tko je prvi nadje, njegova je.
Svi smo se složili jer nam se ta igra ucinila zanimljivom, a i pravila su
bila dosta jednostavna. Nakon nekog vremena nam je dosadilo igrati ovu
igru,
zato što nismo mogli pronaci niti jednu djetelinu, iako su neki tvrdili da
su ih vidjeli. Ja nisam. Poslije smo poceli spontano trckarati i bilo nam
je
lijepo sve dok neki meksicki turisti nisu otkrili ovo prekrasno izletište.
Bili su užasni. Vikali su, trcali, uglavnom, ponašali se kao djeca. Mi smo
se samo htjeli odmoriti, uživati u prirodi. Strašno sam se razljutio kad je
moj prijatelj pao preko jednog Meksikanca i razderao koljeno. Poceo je
plakati, a meni ga je bilo žao. Nisam se ipak usudio ništa prigovoriti, jer
tko zna, možda su bili pijani. A ja se ne volim tuci. Na kraju je došao
neki
stricek, ja mislim da je cuvar ovog prekrasnog parka i uljudno nas zamolio
da izadjemo, jer da on mora zatvoriti i da dodjemo u subotu. Mi smo
prihvatili
poziv za subotu, ali ako nam može obecati da nece biti meksickih turista.
Rekao je da nema problema, da dolazi samo manja grupa talijanskih turista.
Prihvatili smo, jer znamo da su talijani pristojni kad dodju kod nas na
more.
Poslije smo otišli u hotel u kojem smo odsjeli i gledali televiziju. Neceš
vjerovati, bili smo na televiziji, u dnevniku, i svi smo se od srca
nasmijali. Stvarno su smiješni ovi kosooki. Naime, tvrdili su na televiziji
da smo se izgubili. A ja znam da nismo, jer ja sam u svojoj hotelskoj sobi
i
pišem ti ovo pismo. Vidimo se uskoro!



Uvijek tvoj



Davor Šuker

Sorry forum, moram
05-06-2002, 09:23
Furka na vlaznost vaduha i visoku temeperaturu je stvarno bljak, nisam vidio Hrvatsku reprezentaciju tako neuigranu i bez ikakve strategije, nije valjda do Jozica. A i onaj Zivkovic da je pustio sombrera garant ne bi zabio gol. Mislim da su se neki ipak previse uljulkali i digli...
Nadam se boljem u subotu, mada ce biti tesko. :(

Calibra Zender
06-06-2002, 09:38
Odigrali su u skladu sa svojim mogućnostima i obrambenom strategijom bez koje Jozić očito ne može. Taktika jad i bijeda, a fizička kondicija svakog je očito u ku..u. Pa Šuker se nakon tekme buni na temperaturu, termin igranja u pola 3, sparinu, vlagu u zraku,... Pa sve kaj dela cijeli život je treniranje i fizička sprema mu je u opisu posla. Biti fit mu nosi kruh na stol, A TEK KAKAV KRUH! Od te usrane lopte živi ko bubreg u loju. Ma koga on mulja?!? Pa po istom vremenu su igrali i Meksikanci, repka koja ima samo 2 solidnija igrača koja kruh zarađuju u kakvim takvim klubovima. Ostalo su (da ne velim) poluamateri, rekreativci ko i Saudijci. Ali se bore ko životinje, trče, lete po terenu pa nadoknade nogometno neznanje. Iskusnija ekipa bi ih pritisnula na njihovoj polovici i razbila ko Njemci Saudijce. A ovi naši penzići nemaju snage za nadigravanje i trčanje na temperaturama iznad 20 stupnjeva i malo većoj vlagi. Ili im se jednostavno neda. ×××× se njima za nas koji doma drmimo kraj telke i živciramo se. Kaj to brine Šukera, Prosinečkog, Stanića,...? Ma čisto ih zaboli.
Neke stvari treba Joziću objasniti:

-igra s jednom pravom špicom (Bokšić) i Šukerom (koji je ionako potrošena roba )negdje između sredine i napada je ku..c od ovce, a tek u kombinaciji s Prosinečkim koji je odigrao nadasve lošu partiju jerbo i njemu nedostaje pravih tekmi i snage je tek dobtna kombinacija za Meksikance

-Tomas nije i nikada neće bit vezni igrač koliko ga god Jozić na tm mjestu forsirao jerbo "nigdar z kuruznice štila za motiku". Čovjek je destruktor, nema tehniku, kreativnost... Neka naša blaža varijanta Gatusa iz Milana.

-"starcima" se trebalo zahvaliti nakon prošlog svjetskog prenstva i kroz 4 godine graditi novu momčad. Iskustvo bi novi igrači stekli krzo kvalifikacije i prijateljske tekme. A ovi starci očito i nisu više (godine idu, lete ko minute-stihovi nke lakonotne pjesmice) previše kvalitetni pa da bi ih morali zadržavati u repki. Istu grešku napravila je Bugarska koja je zadržala penziće nakon prvenstva '94 u SAD-u i od onda nekoć solidna i jaka Bugarska predvođena Stoichovim nestala je s nogometne karte Europe. Pomlađivanje je neizbježno.

-prodornost na desnom boku neće donijeti N.Kovač već bosančina Stanić. Kovač je solidan defanzivac, ali bez prevelikih mogućnosti prodora po boku. Fok je Stanić brži i spretniji s loptom. Jednostavno ima bolju tehniku.

-Rapajić na klupi u ovako slaboj reprezentaciji? Ovakav luksuz si jednostavno ne možemo dozvoliti. To je jedan od rijetkih penzića koji još uvijek pruža odlične partije.

-lijevi bok i Jarni je stara priča. Jarni je nekada bio odličan igrač, ali i kod njega se godine osjećju. I tu je kroz kvalifikacije barem trebala biti tražena adekvatna zamjena.

Ma ima tog još, samo mi se ne da više zamarati i vas i mene. Veselim se Italiji i Vieriu. Vjerujem da će on biti najbolji strijelac svjetskog prvenstva.

Baš me zanima kako će Jozić postaviti igru sada kada nam samo 3 boda igraju ulogu, kada moramo igrati od prve minute napadački.
Čini mi se da idemo doma natrag treće tekme zajedno s dečkima iz Dežele. Pa nek barem podjele troškove prijevoza, ako ništa drugo!
:))

Eto, da si i ja olakšam dušu.

zonta
06-06-2002, 20:36
E Zenderu, ali očito nisi slušao Jozića. Kaže čovjek danas kako se i s tri boda može dalje. Znaš već….ako ovi ovo, a oni ono, onda mi prolazimo. Hrvatska matematika.
A opet, 'ko zna, ako su mogli Ameri Portugal, onda je sve moguće :)

mala digresija
08-06-2002, 19:14
http://img.iskon.hr/kl/2002/06/08/0002001v.jpg


Kako vam se da pričati o autima na dan najveće pobjede !?

NG
08-06-2002, 20:13
Nova gradiška(i uža okolina,Olić je ,naime,iz Davora kod NG):Italija 2:0!!Još da je ušao Vlaović... :))