PDA

Pogledaj cijelu verziju : čEMU BARENJE?



UPI
14-03-2009, 19:25
Koja je svrha barenja? Ak hoćete iskaza emocije, to se ne postiže barenjem. Imaš curu, s njom moraš bit barem mjesec dana, tj. trebaš vidjeti da ti se tak sviđa (jer tak se dobe emocije). A ne barenje, gdje su tu emocije. A ako nisu emocije, čemu onda to? Zafrkancija? Ček, a zašto se onda drugačije ne zezate?

Odgovor onima koji će napisati ke si ti lud, koji ti je, kaj briješ i takvih ostalih slangova... : NISAM!!!

ZA UPI
14-03-2009, 21:03
E A KOLKO TI IMAS GODINA? ZAKAJ TAK PIŠEŠ O TOME,RAZOČARAN SI U NEŠTO ILI NEKOG? NAPIŠI MI,MOŽDA TI MOGU POMOĆI.NE MISLIM RADIT BUDALU OD TEBE KAKO BI NEKI NAPRAVILI.

joj daj
14-03-2009, 21:30
da sve ispricaj, na forumu ti budu ljudi pomogli , joj daj fuj, presmjesno, ti za upi, isto ga bubnes

?
14-03-2009, 21:38
Slažem se sa likom, kao neka mala djeca, bario sam se sa ženskom uuuuuuuu jaka stvar-zamisli. i kaj si sa tim dobio??????????

ZA JOJ DAJ
14-03-2009, 21:42
DUŠO DRAGA,TEBI AKO NE PAŠE NE JAVLJAJ SE NA OVU TEMU IDI NA NEKU DRUGU PA SLOBODNO TRACAJ NEKOG POD GLUPIM NICKOM. POZZ

voli barit svog.. :)
15-03-2009, 00:10
joj cemu barenje...pa zato kaj je predobar osjecaj, naravno ak se baris s nekim tko to zna i ak ti se taj netko sviđa..treba uzivat...a ne sve odmah ozbiljno, onda barenje nije toliko strastveno, zabranjeno je uvijek slade!!!! :smile16: :smile16:

12345
15-03-2009, 15:51
Upi legendo, u potpunosti se slažem s tobom! Napokon netko tko razmišlja ko i ja. Svaka čast! Ja isto ne kužim svrhu toga i bljuje mi se od pomisli da imam nečiji jezik u ustima. Fuuuuuj! I kak netko može reć za sebe da to zna radit, a da netko ne zna... ajd molim vas... Znaju svi, pa nema tu ništa specijalno. I kaj je u tome tak cool da se uživa?! Mislim... I hvala za ovu temu, napokon nešto što mogu komentirat. Pozz... :) :)