PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pankretić kopa fuklje iz nosa pred pukom RH



šokirani
12-03-2009, 14:31
<a href="http://www.topfreeforum.com/vrbovec/viewtopic.php?t=242&mforum=vrbovec" target="new">Božidar Pankretić kopa fuklje iz nosa pred pukom Republike Hrvatske</a>

Groznoooooooo i fujjjjjjjjjjjj

jeeeeeee
12-03-2009, 14:57
taj svinjica, pa kak i cijela mu obitelj.

Lucija vidiš tatu kak ti je odgojen? nisi ni ti bolje. :smile06:

............
12-03-2009, 16:33
:smile15: :smile15: :smile15:

čini mi
12-03-2009, 17:13
se da je to kultura Osnovne škole 7 maj Vrbovec :smile19:

wiww
12-03-2009, 18:36
vi nikad niste kopali nos klinci balavi neodgojeni??? isse zamisli sramote za njega,jadan izgubit će mjesto ministra radi toga i nece vozit onaj auto hjoojj preprozirni ste, ljubomorni. :smile17:

wiww
12-03-2009, 18:38
a plesali ste kad je bio škoro u vrbovcu u dvorani stare osnovne škole a ko je to omogućio ako ne on? balavurdijo. čovjek ima para i šta sad i ja bi na tom mjestu kopala nos

wiww
12-03-2009, 18:39
on je šminker sa sela stoga offline od njega :smile16:

heheh
12-03-2009, 18:41
hahah videl sam ga, pajcek masni

badave mu pare koje je nakamačio od poreznih obveznika kad je neodgojen i kopa fakat fuklje iz nosa...

dobro je napisal onaj da sigurno tak doma i ženi kopa pa umače prst u juhu pije jela da vidi jel juha dosta topla.

hihihieeheh
12-03-2009, 20:14
kak im je fina papica iza fuklja u juhi :smile06: :smile06:

--------
12-03-2009, 21:32
:)) :))

ma boli te
12-03-2009, 22:38
××××× ko kopa nos,pa nije ni prvi ni jedini,sjeti se samo Berlusconija...Čovjek je bogat i ima sve ono kaj vi nikad nećete i može si priuštit kopanje nosa...

lako kopati
13-03-2009, 11:55
nos kad je svjestan kak vas bude sve opkral...... ni otac mu nije bio bolji, zato je mogao kupiti mu diplomu... a vi ste svi skupa tuke koje mu to odobravate.......

wiww
13-03-2009, 14:13
a otkud ti to molim te znas za diplomu????? dokaz?????
navedi nešto kaj on nije dobro napravil nemas pojma o životu
razglabas ovdje o čovjeku za kojega znas samo da je kopo nos!! vauuu
xd

pa istina je
13-03-2009, 17:29
nikad nije bio neki đak, svi su se hranili kod njegovog starog pa ih je kupio pajcekima da bi sin dobio ocjene :smile06: :smile06:

Stari Pankretić
13-03-2009, 17:31
je samo živil na lovorikama ex komunjara i uživao druge isto krasti kak i sinek.... Sve vas je sprejebal......Pankrti ostaju pankrti...

hhhhh
14-03-2009, 00:02
to ti je brate nasa draga hrvatska, prst u nos i deri

ekipa hss jug
14-03-2009, 08:40
kad ste vec toliko slatkorječivi dragi moji molim vas da navedete konkretne primjere njegovog/ njihovih takozvanih lopovluka i ovdje ih isto tako obrazložite primjerima. najlakše je za nekog ko ima višu funkciju,veliku plaću,dobar auto, dobar privatan život,vjerne prijatelje i ostale pogodnosti o kojima vi,obični malodušnici možete jedino sanjariti,najlakše je takvu/e osobu/e popljuvavati ovdje na forumu. To je čisti dokaz koji govori o vama koliko ste zapravo plitki.A kad vec nemožete izdržati a da nekoga ne popljuvavate onda vas molimo da napišete svoje ime i prezime kako bi cijela javnost znala za vaše mišljenje i kako bi i dalje mogli nastaviti sa raspravom.

prijatelj
14-03-2009, 08:59
kao prvo on je imao sve petice i nije prvo mislio ici u vladu nego za pravnika ali je odustao jer mu to u srednjoj nije islo diplomu nije kupio jer je imao odlicne ocjene.a za vas koji ste ljubomorni imam pet rijeci:UZIVAJTE I DALJE U LJUBOMRI!
covjek je stalno pod stresom doma ga sigurno nema do 11 cijeli dan radi i to za vas a vi ga ovdje pljujete a on vam pomaze-katastrofa!
to kaj je kopal nos ajde nije bas pristojno ali gle nije ni prvi ni zadnji

mislim da bi prvo trebali malo razmisliti i pogledati oko sebe kaj je napravio za vas i kaj jos uvijek radi.
on se tam vuce po saboru ide svugdje muci se,nama ga nekad doma sam da bi vama ljudima bilo dobro ostavlaj doma- obitelj da bi pomogo vama i vasoj obitelji a vi ste nezahvali uzasno.

i to vam je hvala za sve kaj je napravil za vas uuuzass kakvih ljudi ima.nemam rijeci.

prijatelj
14-03-2009, 09:03
i da on vam je omoguci onog skoru i puno toga kaj onda je bio dobar a sad vise ne.

garantirano
14-03-2009, 13:44
je Prijatelj ××××× od pankija, njegov homić koji zna da Pankiju "pravo nije išlo u srednjoj", ali je zato išlo klizavo i glatko guzičarenje......

A "Ekipa" nema ime..... bolesni primitivci koji si zamislili da su gospoda...... a ono lopovi do lopovaaaaa

gle gle
14-03-2009, 14:04
U SREDNJOJ MU NIJE IŠLO, .... HA HA HA HA , PA KAK JE MOGEL ONDA IMATI ODLIČNE OCJENE AKO NIJE DAO GUZE? ILI JE STARI PANKRETIĆ SVE PLATIO????

PS. Prijatelj, ti si topli prijatelj od Ministra koji kopa fuklje iz nosa, pa pogledaj malo sam kakvu si nebulozu napisao........Ocinkal si svemoćnog Pankija kako je došao do samih petica u srednjoj........ Ne čudim se kaj kopa nos pred nekoliko milijuna Hrvata...... :smile06: :smile06: :smile06: Ni plačene petice nisu ga naučile da ne tura prst u nos kak ××××× u šupak. :))

ekipa hss jug
14-03-2009, 15:22
da znas nesto o hss-u i ograncima u jugu bilo bi ti jasnije ko smo mi

ekipa hss jug
14-03-2009, 15:33
Vama ako bilo što u vezi njega smeta,izjasnite se gospodinu gradonačelniku pa će vam on objasniti potankosti koje vas zanimaju.
Btw kak vam je bilo na škori? kolko ono je koštao ulaz? Zašto je došlo puno ljudi na "Dan s Jožom"? Ko je to organizirao?

ekipa hss jug
14-03-2009, 15:34
još čekamo konkretan dokaz za kupljenu diplomu i plaćene petice

bude danas??

prijatelj
14-03-2009, 15:43
kao prvo rekao sam da mu u srednjoj pravo nije islo taj dio gardiva joooj nepismenost.drugo mu je sve islo i prolazio je sve sa pet mislim znas u srednjoj i osnovnoj cuvaju stare imenike tak da slobodno odi pogledati pa ces vidjeti kak si nisko pao tu nes govoris kak je los u skoli a dok vidis ocjene bumo vidli ko je u pravu.

jojjojjjj
14-03-2009, 16:07
Vidim da si pismen kak i Pankretić. Dovoljno da pročitam tvoj tekst, pa mi je sve jasno. Sad znam zašto su sve petice u dnevniku. :smile06: :smile06:

ti iznad
14-03-2009, 17:32
ak nemas pametnijih komentara od×××× odavde