PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dan drzavnosti?

Ne bi rekao
30-05-2002, 16:51
Zanima me ima li ovdje medju vama HDZ-govana koja danas slave imaginarni Dan drzavnosti?

Sigurno ima.

E koja ste vi govna,znao sam da ste imbecili,ali slaviti nepostojece praznike to valjda svijet nije vidio.

:))

Hercegovci
30-05-2002, 21:55
HARMONIKAS,svirat ce se opet "LIJEPA NASA...",i to ne samo na Zemunu,neg'uzduz i poprijeko,siguran! :smile07:

a ti Fred,,,,,
30-05-2002, 22:43
...reci sta ti slavis?? 22.06.1389??
...ili 05.08.1995?

Ja ovaj zadnji. Ajde da ga Frdu slavimo zajedno ove godine. Dodji u Knin na tvrdjavu tog dana!

Pozdrav 05.08.1995!! 12.00h

Mihovil Barač
30-05-2002, 23:45
Vidim ovde opet neke velikohrvatske šovinističke parole.

Vi ste ljudi fašisti koje ceo svet mrzi zbog vaših ideja i negovanja fašizma,a onda još hoćete da i mi Bunjevci budemo pripadnici takvog naroda koji slavi propale bitke i propale praznike.

Sram da vas bude!Vaša deca su vas se odrekla,a gde neće ostali pošten svet.

Osječan
31-05-2002, 06:39
Na temu" propale bitke", sjeti se Mujo,
ali nemoj glavom u zid,ispašće ti slama,
Oluje,medačkog džepa,Maslenice,Bljeska,Osijeka("ušli smo do pola grada,ha ha ha)i ostalih"propalih bitaka".A državnost je izborena i to se više ne zaboravlja ,budalo. http:// :))

Osječan
31-05-2002, 06:44
Takovi "bunjevci"nisu bolje niti zaslužili nego živjeti pod srbijanskom čizmom,tko ti je bajo kriv?Ne budi na nas ljut što smo ih se oslobodili! :)) http:// :))

a r i g a t o j
31-05-2002, 08:11
Bolje zivjeti pod srbijanskom cizmom, bar si siguran da ces ostati ziv!

Ali, bajo, pod ustaskom cizmom u svakih 50 godina ti ne gine noz pod grlom (pola miljuna ljudi - 1941) ili protjerivanje sa sopstvenog praga (pola milijuna ljudi- 1991) :(

zato Fred...
31-05-2002, 11:29
...ti je najsigurnije da otkacis Hrvatsku i Hrvate i lijepo zivis mirno i sigurno u matici! Tamo ne moras strepiti za svoj zivot od Hrvata/Ustasa.

Pusti te koljace na miru neka se pokolju medjusobno kad nema Srba da ih kolju! Ti uzivaj i budi spokojan u matici! Jer, (bar do sad!) Hrvati nisu nikad isli preko Drine u klanje. Sigurno nece niti ubuduce!

Mihovilu, (Jovici)..
31-05-2002, 11:40
...."velikohrvati", "sovinsti"...
Bog te mazo. A kako ti se cini prvi komentar pod temom: "Dan drzavnosti"?
Sta je to? Dobronemjeran, prijateljski komentar? Ha? Podsjetnik na - STO?

Moj Jovice...hoces li jos podataka o porijeklu Bunjevaca??

m a r a k o s
31-05-2002, 11:43
A gdje da idem kad mi je kuca i imanje u Kninu?? Tamo su mi grobovi predaka, crkva, grad, selo... Bez obzira sto je to "drzava" hrvatska, ti kao ustasa nemas pravo da mi uzmes kucu niti njivu, jer je to moje a ne tvoje. Ja sam to radom i znojem stekao, a ne ti! Ti si u Svedskoj, imas svoj posao kao profesor, vjerojatno imas i neku kucu tamo, zenu koja voli da se po×××× sa drugima itd...
Ali sto si zapeo da mi uzmes kucu ??? Valjda si ziveci u Svedskoj naucio sta znaci privatna imovina, pa to je na zapadu svetinja! Otkud tebi pravo bez obzira sto si ustasa i sto prirodno volis da zakoljes dijete ili staricu pravo da mi pobijes pola familije i da mi ukrades moju kucu ???

Nemas ti to pravo Oreskovicu, ×××× li ti pas mater u ××××× usranu!!!! :o

Ovakvi kao ti...
31-05-2002, 23:14
... su nepopravljivi FRED!

VI ste ti koji ste digli ruku na Hrvatsku, napali je iz cista mira, protjerali sve nesrbe iz teritorija koje ste kontrolirali, rusili ste i bombardirali po skoro cijeloj Hrvatskoj, ponizili, klali, lagali, silovali, blatili Hrvate i namjera vam je bila prisvojiti barem 80% Hrvatske i iz tog podrucja, pobiti, protjerati i posrbiti ostatak.... I poslije svega ima ih, kao ti, NISTA nisu naucili i prvom bi prilikom htjeli SVE ponoviti i vjerojatno jos zesce...
A o kakvoj ti to kuci pricas?? Gdje su hrvatske kuce i Hrvati koje ste protjerali od 1991-1995?? Sele ih kao stoku iz mjesta do mjesta...jer moraju seliti iz srpskih kuca, a Srbi NE SELE iz hrvatskih kuca koje su okupirali i oteli...

FREDU, PORUSILI ste 144000 objekata u HR! Ko ce to platiti?? Ma kakva prava hoces ti??
Ima da dodjete i sve popravite (ili platite) Zatim da molite za oprostenje (u redu, mozete se vaditi na vase idiote Milosevica, Seselja, SANU & CO), zatim obecati da cete biti lojalni gradjani (srpske nacionalnosti) u REPUBLICI HRVATSKOJ. Za pocetak bi to bilo dovoljno. ONDA bi mogli zivjeti normalno i kao ljudi...sjeli bi za sto i popisali sve stete i svaciju imovinu i nekako bi se sve namirilo...a ovako... sa istom pricom kao i iz 1991...NO WAY!!! NO ××××ING WAY!! To sto nas "svijet" prisiljava na neko pomirenje je jedna stvar...ali sta je bilo to se ne zaboravlja. Necete tako olako proci...budi siguran! Morat cete platiti za sve sta ste napravili...do sad ste dio platili ali jos niti izdaleka dovoljno....

Ti koji se
01-06-2002, 03:28
javljas iz Svedske,a obican si nedojebani mlatimudan ocito nista nisi naucio na ovom forumu.

Dzabe ti one lekcije koje si dobijao.Suplja glava ostaje suplja glava i opet melje nauceno.

U redu Fred...
01-06-2002, 13:30
...mozda nisam neke stvari potpuno shvatio kod vas...ali to bitnije ne mjenja situaciju.

Shvatio sam gorcinu koju nosite u srcu jer ste imali krivu predodzbu o tome STA i GDJE vam je domovina!

Ali situacija je takva da je REPUBLIKA HRVATSKA tu gdje je i da mi sad odjujemo kakva ce biti. Nas jedini zahtjev je ono sta sam u prijasnjoj poruci naveo...da budete "Lojalni gradjani..." i stvar ce biti OK!

Na zalost, ja to skoro nikad niti kod jednog Srbina ovdje nisam primjetio...nego bas ono sto ti (i tvoji?) tu pisete, a to je ukratko:

"Hrvati Ustase , "Jasenovac", "genocidnost" i preziranje svega sta ima hrvatski preznak!

Dakle ja sam u tom slucaju i USTASA i GENOCIDAN i SVE sta nabrajas...i svima vama ××××× mater! Da se razumijemo! To sam tu jasno do sad iskazivao!

I zbog takvih vasih stavova i pogleda.... ne vidim neke "normalizacije" dok SVA ta vasa CETNICKA generacija ne izumre...a mozda i duze...

To je nesto sta nisam i necu kod vas shvatiti nikad...da se i tu razumijemo...

Toliko Fred!

misliš 29.Novembar
16-10-2003, 19:04
http://www.rcp-brcko.com/mladic/mladic07.jpg