PDA

Pogledaj cijelu verziju : SRPSKO/YU/CETNICKI ZLOCIN

sompompirovi
05-03-2009, 11:29
U SLOVENSKOM rudniku Barbara pored Laškog otkrivena je masovna grobnica žrtava iz II. svjetskog rata, a prema svjedočenjima nekih ljudi s tog područja radi se o Hrvatima, žrtvama Križnog puta.

Na mumificiranim tijelima žrtava nema tragova prostrijelnih rana, međutim žrtve su na nogama imale cipele i bile su vezane žicom. Pretpostavlja se da su žrtve zatvorene u rudniku nakon čega je u okno pušten plin koji ih je ugušio.

Navodno se radi o 400 žrtava, međutim procjenjuje se da ih može biti i do tisuću. Svjedoci tvrde da se radi o Hrvatima koji su u Sloveniji pobijeni 1945. godine.

Slovenska policija je nakon otkrića grobnice pokrenula istragu te je pozvala slovenske građane koji imaju bilo kakvih relevantnih informacija da se jave policiji kako bi se rasvijetlilo što više detalja oko ove grobnice i ljudi koji su u njoj ubijeni.

Grobnicu je danas obišla slovenska glavna državna tužiteljica Barbara Brezigar, javlja RTV Slovenije. Brezigar je rekla da je ono što je vidjela "nešto najstrašnije što se može vidjeti u životu". Dodala je da je još veći problem to što "nismo bili sposobni istražiti ovakve zločine" i izrazila skepsu kako će biti nemoguće otkriti počinitelje zločina koji možda više nisu živi
http://www.sta.si/en/getfoto6.php?fid=122741

sompompirovi
05-03-2009, 11:30
http://www.sta.si/_common/images/icons/watermark.gif

sompompirovi
05-03-2009, 11:31
http://www.sta.si/_common/images/icons/watermark.gif

sompompirovi
05-03-2009, 11:32
http://www.sta.si/en/getfoto6.php?fid=122926

Au jebo te
05-03-2009, 12:22
sta je ustaskih kostiju!
Ako ako :)

Svaka cast Hrvatu Titi, ali steta sto tu Ruje nisu prosli. Oni bi zatrali fasizam u HR za vek vekova.
Ma samo jednu kacusu da su odvojila na zapad, nista vise.

I ja kazem...
05-03-2009, 13:33
Ali Problem je u tome da su to preobuceni CETNICI napravili -

I zato ja kazem JOS jednom -

TUDJMAN ×××××!! Svu srbadiju je trebalo za Oluje potuci -

SRBE NA VRBE!! To je trebalo napraviti! A vidis - uvjek u HR pedri! Zato probölem NIKAD nije rijesen!

Mpzda IPAK sad - kad ovi srpski starci pomru - umrijet ce sve bizanrsko za njima - a ostalo ce se civilizirati - NADAJMO SE!

Ma kazem
05-03-2009, 14:00
ja, svaka cast HRVATU Titu sto ih je decimirao. Jel Hrvat bese Vrhovni komandant, a sve se desilo na teritoriji Bevca (Kardelja), Krajgera i ostalih iz slovenske vrhuske.
Pa zajebane su Slonje, vi to najbolje osecate na sopstvenoj kozi danas. Ni manjeg naroda, ni kurcevitijeg!

Pa cuj
06-03-2009, 11:39
Ne da nam netrebaju - Slovenci - Trebaju nam, ima ih 2 miliuna. 1 miliun od njih dolazi na odmor na Jadran! Mi ih i razumijemo - biti malen, skucen - i SLAB, da su gore, sjeverozapadno samo prejaki - koji su eto - u odredjenim okolnostima prihvatili slovensku nezavisnost - a istovremeno i znati da je HR ta koja cuva istocnu granicu od prodora orijenta- kao i uvjek - i ONDA u jednom momentu MISLITI! da su jaci zato sta su u EU - i da UCJENOM mogu iskamaciti neku otimacinu terena - MORA...- jer ocito taj vjecni komlex o njihovoj malenkosti i frustracije kojima su sa tim u vezi zivjeli - je ocito EXPLODIRAO - OD Pirranskog zalijeva su stvorili MIT - kao vi od Kosova - dakle pokopirali su vase stoseve - ludilo - a kako rekoh mnogo puta - nije nama tako stalo do to malo mora... nego zahtjevi su suludi - a poslije toga i nacin na koji oni to - jednostavno - UCJENJUJU - da im damo...

Ma zao mi ih je, jer sam i ja pola slovenske krvi... i dobro ih znam - ali to nema AMA NIKAKVU PRAVNU OSNOVU! i.. i sad ce morati lizati i probavljati sva ta ×××××× sta su jadni usrali...

Tocno
03-04-2009, 10:54
Je da su nam Slovenci susjedi - i da nam trbaju - no poslije ovog debakla, bojim se da ce morati biti izbaceni iz EU-a kroz CMAR!! jer drugog izlaza nema - osim da Pahor i ostala jadna zgadije ne podnesu momentano ostavke - i bar malo spase slovencima obraz!

E budalo skutorska
03-04-2009, 15:08
stvarno je steta da tu ustasku lakrdiju nisu oslobodili recimo Rusi.
Za sve ono sto ste pocinili covjecanstvu
bi odgovarali konkretnije i bilo bi vas danas samo - POLA!

Zbilja
03-04-2009, 16:30
si ×××××× i to na kvadrat!!! :smile16:

Sloven
03-04-2009, 16:43
A ko ce to Sloveniju izbaciti iz EU mozda vi i vase Svabe ,sto ste skupa brsili zlocine nad civilizacijom i sto ste skupa ratovali protiv civilizacije sa cijelim svijetom :smile16: Svabe se kurce a znaju kako su prosli bas radi toga.Treba da se zahvale bogu sto ih nisu Amerikanci i Rusi dokrajcili ,jer su imali potpuno pravi koliko su zla svijetu nanileli. A sada se opet jedni te isti kurce krvolocne ustashe sole pamet i bijesne svabe ,a ostatak svijeta vas ne moze da smisli.
Taj rudnik Slovenci pokazuju i ukazuju svietu na broj ustasha koji je harao i ubijao narode koji su se borili protiv fasizma ,nacizma i rasizma ...za mir slobodu ,jednakost i ljudsko dostojanstvo .a vi vi ste htjeli da samo nakaze poput vas imaju pravo na zivot koji mogu da muce kolju i pale.
Sjeme vam se zatrlo ustashe. :smile15:

Kao prvo
06-04-2009, 23:34
Vi morate biti presretni da vam je Tito dozvolio da samo promijeniteKokarde u Zvijezde i da sa tim zvijezdama onda kokate Hrvate - ali tamo je bilo i Cetnika, Belogardejaca, i Nijemaca - kao i MORE civila... A vi KOKALI sve - kad se je taj nevidjeni koljacki instinkt pustio... nigdje mu kraja bilo nije... i sve su drzali u najstrozoj tajni - mislim sve se je znalo - ali ko je zucnuo mogao ga je pojesti mrak!
JEDAN OD NAJVECIH ZLOCINA iz WW2!

ajde
07-04-2009, 02:31
ustasha smani zlikovacke strasti, sad cete vi glumiti da ste andjeli koji su postali od djavla. :smile06:
Vi ostajete najveci zlocinci svih vremena a to vam potvrdjuje i Jasenovac i djaba vam se koprcati i lagati i prebacivati sve na srbe a to radite bas sto ste svijesni da ste najveci zlikovci pa mislite da vam se je shansa pruzila da taj sram naotarite Srbima dok je tadic na vlasti ali kad on sidje sotona ustasha ostaje sotona isti i jos crnji. :smile06:

ajde
07-04-2009, 02:32
ustasha smani zlikovacke strasti, sad cete vi glumiti da ste andjeli koji su postali od djavla. :smile06:
Vi ostajete najveci zlocinci svih vremena a to vam potvrdjuje i Jasenovac i djaba vam se koprcati i lagati i prebacivati sve na srbe a to radite bas sto ste svijesni da ste najveci zlikovci pa mislite da vam se je shansa pruzila da taj sram naotarite Srbima dok je tadic na vlasti ali kad on sidje sotona ustasha ostaje sotona isti i jos crnji. :smile06:

Ovako
07-04-2009, 16:46
Kod mjerenja SVIH zlocina pocinjenih za WW2 "na nasim prostorima" - Zlocin partizana je vise nego DVOSTRUKO veci od SVIH DRUGIH ZLOCINA ZAJEDNO - dakle od zlocina, Cetnika, Ustasa, Belogardejaca, Talijana, Njemaca itd...

APSOLUTNO
08-04-2009, 09:07
I uvjeren sam da ce se to uskoro povjesno dokazati!

PARTIZANSKI ZLOCIN JE DUPLO VECI OD SVIH OSTALIH:

ZAJEDNO!

...
08-04-2009, 09:40
"Zlocin partizana je vise nego DVOSTRUKO veci od SVIH DRUGIH ZLOCINA ZAJEDNO - dakle od zlocina, Cetnika, Ustasa, Belogardejaca, Talijana, Njemaca itd..."

A idiojt se hvali najmasovnijim ucescem Hrvata u partizanima, tj. antifasistickom frontu!!!!

Uf, kako dokazati da govno cas mirise a cas smrdi sve po potrebi?
To su HR muke danas :(

CINJENICE
08-04-2009, 09:59
su CINJENICE! Od njih se ne moze pobjeci!
Partizanski su zlocini DUPLO veci od SVIH zlocina zajedno!

Samo to je cinjenica!

Cinjenica
08-04-2009, 10:18
je da ti previse citas fasisticku stampu.

sompompirovi
08-04-2009, 22:55
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">Ja sam posteno rekao sa su PARTIZANI pokokali kojih 200 000 zarobljenika svih vrsta - (ali tu je bilo i civila) - te su ih pobili -

Osim toga njihov je zlocin OGROMAN za vrijeme RATA - ne samo POSLIJE zavrsetka rata!

Dakle ja kazem "PERTIZANI"! Nazalost veci dio njih su bili Hrvati - ali su radili po zapovjedi - No zadnjih 6 mjeseci rata - kad su cetnici zamjenili uniforme - onda su ONI vjerojatno bili najbrojniji - a onda se je dogodilo i najvise zlocina!</font>

HAHAHA
13-04-2009, 05:44
cuj USTASHKOG ZLIKOVCA STO CVILI :))
sTA KAZE;
- uvjeren sam da ce se uskoro dokazati da su Partizanski zlocini najveci zlocini od svih :))
Jeste ako zbrojis protiv koliko vrsta gamadi su se borili :)) kad pobrojis sve krvolocne svabe koje ustashe ne mogu prezaliti samo sto bi onda trebali suditi i cijeli svijet sto su se borili protiv njih a ne samo Srbe.
ZLIKOVCE SVABE I BRACU USTASHE SAVEZNIKE - DALJE
- CETNIKE DRAZINE KOJI SU BILI ISTO SVABSKI SAVEZNICI A i cetnici i ustashe su bili svabski dupelizci koji su na kraju popusili od partizana ,pa Nedicevci ,Ljoticevci .Znaci valjalo je se boriti sa tolikim zlikovcima a ovi domaci su najgori sto su ih partizani imali prava na kraju rata sve postreljati nebi bar sada se ponovilo zlo .
Vi ste zlo koje ostaje zlo.
Samo sto je razlika u drugom sv ratu sto cetnici nisu ubijali hrvate vec samo Srbe koji nisu htjreli sluziti njima.
dok su Ustashe ubijali najvise Srbe a nejac im je bila kao dezert.I vi sada trazite da se nekome sudi radi ustaski zvijeri koje nisu zasluzile da zive bilo gdje na planeti sobzirom koje su zlo za ljudski rod.
Zlocina je bilo mostrujozni i svabe neka se srame Srba dok postoje zato bi ih najradije ubistili da ih se vise ne srame .Ali ustahe su najgore zlo nazalost ljudske vrste ,pravili su najmonstrujoznije zlocine sto je ikada mogao iko najbolesniji i pomisliti a kamoli uraditi.Pa to ni najkrvolocniji covjek nebi mogao pomisliti a kamoli raditi a da se jos danas ponosi ili trazi da se nekome sudi sto je se borio protiv takvih psihopata u Istoriji civjeka ustashe su najveca sram za krscansku vijreru do kraja postojanja to svaki normalan covjek kaze. :smile15:

ALAJ si nam
14-04-2009, 12:13
tu Tetko namljeo svasta...

Evo jednog primjera:
Na jednom otoku (1943) partizani poslali 3-4 agitatora. OPni na jednom brijegu razviju komunisticku zastavu (i partizansku).

Sta se dogadja?? Talijani pozovu koljace Cetnike i idu u CISCENJE otoka od?? Komunista/partizana. Dodju u mirno selo - pohapse SVE musko i?? POBIJU! od 16-65 godina! I zapale selo!...a sta prezivjeli onda radu - bjeze u sumu? kome? Partizanima... tako oni postavljaju zasjede Njemcima, Talijanima, Ustasama, Cetnicima... I... jedan uibuijen Njemac - 50-ak ubijenih civila oko 50 popaljenih kuca i?? 50 NOVIH PARTIZANA! Eto - tako je to islo. sad se igraj malo matematike i izracunaj zlocin, koliko mrtvih ITD... pa ces lako doci do NAJVECEG zlocinca - a onda tome dodaj i onih 200 000 pokokanih POSLIJE zavrsetka rata! koji je sam za sebe jedan OGROMAN zlocin - jedan od najvecih u WW2 8u YU proporcijama!)