PDA

Pogledaj cijelu verziju : TEST RABLJENOG VW POLO



Alenko
29-05-2002, 12:11
Izgleda da me nešto muče ti testovi rabljenog. Ali svakako je to najvažnija ocjena kvalitete kada se auto uveze iz pitaj boga gdje i promijeni nekoliko vlasnika, a ne maraton test 100.000 km, rade servise, ustanove da je sve u granicama tolerancije, i vozi. Pa tu tek počinje test, tu počinju kvarovi. A ne na 15.000 km.

Dakle polo, neka sa niko ne uvrijedi, ali ja jednostavno ne mogu izdržati.
Zamislite i polo je statusni simbol, kako pobogu polo i kadet jaje mogu biti statusni simboli ???

Dakle, problemi sa elektrikom.....
Loša plastika unutrašnjosti !!!
...zbog krutog ovjesa i pretjeranih trešnji !?! platili su dijelovi od tvrde plastike. MA LOŠA PLASTIKA !!!
Dakle, ispali el. kontakti, nosači regulatora, ispadanje ventilacijskog otvora iz ležišta, pucanje plastike kojom je obložena ručna kočnica, NAPUKNUTA PLASTIKA NA SREDIŠNJOJ KONZOLI !!!, donji dio plastike kojom su obrubljeni instrumenti sasvim je izvijen, zbog pregrijavanja na suncu, ins. ploča djeluje zastarjelo, ali ni kada je testiran nije plijenila pažnju, a ista je na golfu, seatu...
Dakle, unutrašnjost pola, niti je lijepa niti je kvalitetna.
Preporučljivo je povremeno pritegnuti nosače prednje armature ?!?!!? Koga, čega ??? Pa koji ×××××, banda je vješala one ključe u alfi. PA DI SE U ALFI UOPĆE ŠRAFI PREDNJA ARMATURA !!!!
Pogledajte tipo iz 1991, pa kakva puknuta plastika, kakvo povremeno pritezanje vijaka?
Eh, eh,eh.
Najžalosnije je što u tekstu još piše da su takve stvari nalazili i u rabljenom passatu ! Oj žalosti i kvalitete njemačke izrade.
JAD I OČAJ !!!!

Izvor: "auto klub"

Možda i postoji koji uščuvani polo, valjda nisu svi takvi, ali ako je polo i golf pojam njemačke kvalietete i pouzdanosti, zašto je jedan polo iz 1995 u takvom stanju ??? :smile07:

okac
29-05-2002, 13:20
amen!

INTCP
29-05-2002, 14:07
Nisi spomenuo katastrofalno ležanje u zavoju tj. plivanje i anemične motore.
Treba li uopće naglašavati katastrofalan dizajn cijele unutrašnosti. A ni karoserija nije bolja.

M_7
29-05-2002, 14:56
hehe fakat te rabljeni muce ali ovaj se put necu svadati zbog pola alfi itd... ××××ga uvijek ces nac dobrog pola ili dobru alfu, a naci ces ih u takvom stanju da ih neces moci gledat (pr. pun jakusevac)... a sad oni na testu rabljenih ne mogu ocjeniti kompletno stanje tih automobila, vec samo tog jednog. vidis da su popljuvali i tvoju alfu a sam kazem da imas dobru u dvoristu (ili kolko vec njih), tako da se ja sa tim testovima ne zamaram vise jer nikad nece zadovoljit sve ljubitelje automobila. uvijek ce netko imati svoju drugaciju tvrdnju... ;)

INTCP
29-05-2002, 17:01
Samo da kažem da je u auto blicu jednom bila i jedna bijela 33 i dosta su je nahvalili. Tako da to opet ovisi o stanju.

Initiale
29-05-2002, 18:37
Bas sam procital test tog jadnog pola i neznam kak neki mogu tvrditi da je to kvalitetan auto,pa na mojoj staroj favoritki iz 91 s 130000 km nije nikaj puklo na instrumentskoj,a ko se vozil u njoj zna kak je "kvalitetna" plastika

moja sucut
29-05-2002, 21:45
Muškarac, još neutvrđenog identiteta, danas je u 15,30 sati u caffe baru Pink u Rijeci nepoznatim predmetom ozlijedio drugog muškarca, također neutvrđenog identiteta, i nanio mu teške ozljede od kojih je ovaj uskoro preminuo, doznaje se iz operativnog dežurstva riječke policije. Ozlijeđeni je nakon incidenta prevezen na Hitnu pomoć, gdje je nedugo zatim preminuo. Identiteti napadača i smrtno stradaloga još nisu utvrđeni, kao ni sredstvo kojim je preminuli ozlijeđen. Napadač je odmah uhićen, priopćeno je iz MUP-a. Dežurni liječnik Hitne pomoći Vjekoslav Tomulić kazao je da je kod preminuloga utvrđena ubodna rana prsišta te da njegov identitet liječnicima nije poznat jer uza se nije imao nikakve identifikacijske isprave. Na mjesto nasreće izašla je policija, istražni sudac i državni odvjetnik, a očevid još traje

dorfm
29-05-2002, 21:58
krivo zboris INTCP.imam taj auto blic s bijelom 33. rekli su jedna alfa 33 mane, krvavu im mater

Alenko
29-05-2002, 22:52
M_7 sve stoji što kazeš. Ali u autoblicu prije pet godina na testu novog pola, baš taj model, za plastiku su napisali top kvalitet !!!
Ja sada tebe pitam, ako se priča da alfe nevaljaju, da šteka elektronika i jeftina i škripava plastika, a u mojoj alfi kao u crkvi, dok u polu,passatu puca na pola, jel ti razumiješ koja su moja očekivanja da sjednem iz svoje alfe u passat ???? Ogromna !!!

INTCP, neznam za drzanje ceste i ostalo, jadan je taj top kvalitet koji unište loše ceste i malo sunca ! Pa njemačkom auto se to ne smije događati.
Toliko se pljuvalo po talijanima a izgleda da su ih kvalitetom dostigli i prestigli ! Udruzivanje ih je zajebalo !
Škoda je dobila kvalitet, seat dizajn, a audi, passat i cijeli vw, kvalitetom su izgleda još u 1988 godini, kada je fiat ritmo trulio, a golf I ne.
Zalosna činjenica koju potkrepljuju testovi rabljenih, pad prodaje i ono najlošije...i nijemci su samo auti.
:smile07:

Gost
09-08-2002, 20:53
Auto blic novi broj:

POLOVNI PASSAT - MNOGO BRIGA !!! :smile10: :smile10: :smile10: :smile10: :smile10: :( :( :(